Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ФОРУМ ДАЛЬНИХ СТРАНСТВИЙ
Междугородный транспорт
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒15 | 16‒35 ] [ Все сообщения ]

maxiWELLКоростень[Ответить
[0] 2009-11-28 17:55Кто-нибудь бывал в Коростене? Расскажите пожалуйста об общественном транспорте города.
 
mikolalexКоростень[Ответить
[1] 2009-11-29 16:11Детально міський транспорт Коростеня не досліджував, але за день перебуваня у місті нічого цікавого не виявив.
Пазики на кількох міський маршрутах, на приміських - ЛАЗ695.
Правда, неподалік від Коростеня в одному з сіл був помічений ЛіАЗ667, але звідки він - невідомо.
Взагалі, автобусний рух у місті не дуже жвавий, т.як основні житлові масиви, центр і вокзал занходяться недалеко один від одного, тому автобусами їздять тільки до віддалених малонаселених частин міста, типу Пашини, Чолівка, Київський і т.п.
Також Коростень може заслужено гордитися тим, що у ньому раніше за Київ і інші міста з"явилася і існує понині міська електричка, точніше, міський дизель.
Так як депо дизель-поїздів Коростень фактично знаходитья на станції Коростень-Подільський, то і заїзди-виїзди дизелів("нульові рейси") оформлюються в окремі графіки, Коростень - Коростень-Подільський, 3 рейси в день. Місцеві жителі можуть доїхати на них із вокзалу до північної частини міста і с. Чигирі.
 
ЖеняRe: Коростень [0][Ответить
[2] 2009-11-30 12:32> Кто-нибудь бывал в Коростене?

Бывал. Спёрли кошелёк. Больше не хочу.
 
ДимаRe: Коростень [0][Ответить
[3] 2010-08-05 11:21Я живу в коростене подольскому возле депо где 2м62 и 2те116 делают то 3 др1а пр кр тоз
 
DmitryRe: Коростень [2][Ответить
[4] 2010-08-05 16:22> > Кто-нибудь бывал в Коростене? Бывал. Спёрли кошелёк.
> Больше не хочу. 

Ну...это не повод едлать вывод о том или ином городе...А если по шее дадут под родным подъездом, то что,ненавидеть свой дом? :-(
 
DmitryRe: Коростень [2][Ответить
[5] 2010-08-05 16:24Кстати, Женя, а вследствии Этого (?) ЛБ Киев-Пасса обслуживают всё,кроме Коростеня? :-):-)
 
ЖеняRe: Коростень [4][Ответить
[6] 2010-08-05 18:38> > > Кто-нибудь бывал в Коростене? Бывал. Спёрли кошелёк. >
> Больше не хочу.  Ну...это не повод едлать вывод о том или
> ином городе...

Нет. Просто в Коростене очень много приезжих, тьма машин из Белоруссии, автовокзал рядом с ж/д, и между ними сплошной базар.. кучи попрошаек, нищих и цыган... короче, жуть.
 
DmitryRe: Коростень [4][Ответить
[7] 2010-08-09 16:26Женя, а если я беру в Киеве билет за 12 грн. на 260 км, то я могу по нему доехать эл.Киев-Коростень и далее дизелем Коростень-Олевск? он подходит?
 
ЖеняRe: Коростень [7][Ответить
[8] 2010-08-09 16:55> Женя, а если я беру в Киеве билет за 12 грн. на 260 км, то
> я могу по нему доехать эл.Киев-Коростень и далее дизелем
> Коростень-Олевск? он подходит? 

Насколько я понимаю, подходит.
 
DmitryRe: Коростень [7][Ответить
[9] 2010-08-09 17:40А если нужно до Сарн, а это 320 км, то как быть? Ехать до Олевска, а там брать ещё один билет?
 
ЖеняRe: Коростень [9][Ответить
[10] 2010-08-09 17:46> А если нужно до Сарн, а это 320 км, то как быть? Ехать до
> Олевска, а там брать ещё один билет? 

Или брать из Киева до Коростеня, а в последнем - второй.
 
DmitryRe: Коростень [9][Ответить
[11] 2010-08-09 17:56М-да...Дешевле-таки получится общим 659. Хотя по идее неудобство (пересадки,большее время в пути,электрички) должно компенсироваться экономией стредств...А тут наоборот...
 
tvs_vitalikRe: Коростень [9][Ответить
[12] 2010-11-28 13:39По маршрутах Коростеня (ті, які помічав 23-25.11.2010):
1. Вокзал - Поліське;
2. Вокзал - Пашини;
3. Вокзал - Коростень-Подільський;
4. Вокзал - Київська;
5. Вокзал - Білокоровицьке шосе;
6. Цегельний - ст. Житомирська;
6а. Київська - ст. Житомирська;
7. Вокзал - Гастелло;
8. Гастелло - Бровар;
9. Вокзал - Чигирі;
12. Завод ЗБШ - Київська;
14. Завод ЗБШ - Бровар;

Також читав за маршрут №15. Гастелло - Київська, але його не помітив.

Загалом на більшості маршрутів в основному ПАЗи. Крім них бачив 2 Еталони і 1 I-Van. Також бачив ЛАЗи-695 і 699 з людьми в салоні (напевно розвозки на/із заводів).

Всі перелічені маршрути проходять через залізничний вокзал. Кінцева "вокзал" досить цікаво облаштована - для маршрутних автобусів розміщені окремі платформи для різних напрямків з вказанням маршрутів та інтервалів руху. Наприклад:
http://www.picatom.com/1p/DSC05338a-1.html
http://www.picatom.com/1p/DSC05340a-1.html

Загалом, найбільше людей їздить на маршрутах 1, 2, 3, 4 і 7. У години пік людей забивається досить багато; машин в місті порівняно мало.
 
DmitryRe: Коростень [9][Ответить
[13] 2010-11-29 13:34>Так як депо дизель-поїздів Коростень фактично знаходитья на станції Коростень-Подільський, то і заїзди-виїзди дизелів("нульові рейси") оформлюються в окремі графіки, Коростень - Коростень-Подільський, 3 рейси в день. Місцеві жителі можуть доїхати на них із вокзалу до північної частини міста і с. Чигирі.

А какой километраж между Коростенем и Кор.Подольским?
 
tvs_vitalikRe: Коростень [13][Ответить
[14] 2010-11-30 10:19> >Так як депо дизель-поїздів Коростень фактично знаходитья
> на станції Коростень-Подільський, то і заїзди-виїзди
> дизелів("нульові рейси") оформлюються в окремі графіки,
> Коростень - Коростень-Подільський, 3 рейси в день. Місцеві
> жителі можуть доїхати на них із вокзалу до північної
> частини міста і с. Чигирі.

> А какой километраж между Коростенем и Кор.Подольским?

Між станціями трохи більше, ніж 4,5 км.
 
DmitryRe: Коростень [13][Ответить
[15] 2010-11-30 15:31Лет 15 назад гулял по путям,доехал до Коростеня и пошёл дальше.Интересно было,где ж там та развилка в сторону Белоруссии. Шёл по шпалам долго, минут 40, помню путь заворачивал вправо,вправо,кривая...плавная...Но до следующей остановки так и не дошёл.Или зверские расстояния, или я вообще не туда пошёл...
 
0‒15 | 16‒35 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011