Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒349 | 350‒369 | 370‒389 ] [ Все сообщения ]

sergiyRe: екскурсійний трамвай[Ответить
[370] 2007-07-23 08:16Андрій, дякую за уточнення!
 
Sh@itanRe:[Ответить
[371] 2007-10-06 18:52Як справи з будівнцтвом трамвайної колії на Хуторвку, коли збирають розпочати?
Мені здається було б непогано тролейбус 7 запустити на головний вокзал.
 
АндрійRe:[371][Ответить
[372] 2007-10-07 16:38>[371]

7 тролейбус добре пустити і на вокзал, і в центр, і до метро, і ще будь куди, щоб він тільки не ганбився своєю однією машиною на маршруті.

По Хуторівці планували тролейбус. Чекаємо. До Євро 2012 великі плани.
 
RainbowRe:[371][Ответить
[373] 2007-10-07 22:51>По Хуторівці планували тролейбус. Чекаємо. До Євро 2012 великі плани.
З таким проффесором як Садовий, мало віриться в такий розвиток подій.
 
ChyapeyeRe: Маршруы ЭТ г. Львова [325][Ответить
[374] 2008-06-10 02:16Тролейбус в центр (пр Свободи) - БРЄД повний. По-перше, для такої машини там місця нема, по-друге - корки на дорогах центру - ше гіше буде, по третє - в центрі має бути в основному лише трамвай. Центр Львова порівняно невеликий, його й пішки можна пройти. Трол. треба на рясне, а так само сихів-стрийська. Трамвай - наст. чином: №7 продовжити до Рясне-1 (базарчик), №4 пустити на Санту Барбару, №2 - продовжити до Винників (перспектива, коли там нарешті буде нормальне урбанізоване місце, як, скажімо, Левандівка), №5 і №4 з другого боку продовжити по Замарстинівській до Мазепи, там до Миколайчука і вверх до Нових Збоїщ (до Фатіми, кільце біля школи зробити). Трол №13 зняти і тим самим забрати дроти з просп Свободи. Вшьо! Тепер тіки 3 гілки Львівського ім. Ст. Бандери Метрополітену і транспортні проблема Львова вирішена.
 
SashaRe: Маршруы ЭТ г. Львова [374][Ответить
[375] 2008-06-10 10:41> №2 -
> продовжити до Винників (перспектива, коли там нарешті буде
> нормальне урбанізоване місце, як, скажімо, Левандівка), №5
> і №4 з другого боку продовжити по Замарстинівській до
> Мазепи, там до Миколайчука і вверх до Нових Збоїщ (до
> Фатіми, кільце біля школи зробити). Трол №13 зняти і тим
> самим забрати дроти з просп Свободи. Вшьо! Тепер тіки 3
> гілки Львівського ім. Ст. Бандери Метрополітену і
> транспортні проблема Львова вирішена. 

Трамвай у приміську зону - дуже дороге задоволення для Львова - тому у Винники ніхто його не будуватиме, перспективніше - у Рясне-2 і на Збоїща.
По Замарстинівській до Мазепи недоцільно, бо там Замарстинівська дуже завантажена автотранспортом і досить вузька як для трамвая. Насправді за планом трамвай мають продовжити по Лінкольна до кінцевої "шістки".
Тролейбус №13 знімати не можна, адже тоді без електротранспорту залишиться весь проспект Чорновола і прилеглі мікрорайони - це точно брєд. Якщо "шістку" продовжать до Лікарні по Миколайчука, то трамвай трохи розвантажить Мазепи, але через не дуже вдале трасування по Промисловій і Б.Хмельницького до центру таки буде зручніше добиратися тролейбусом, а трамваєм лише на Привокзальну і Вокзал. Тому тролейбус №13 ніхто рухати не буде, а проект тролейбусного маршруту Мазепи - Сихів цілком реальний і як тільки закриють проспект Свободи для маршруток і приватного автотранспорту, то там знайдеться місце для тролейбуса.
 
rostRe: Маршруы ЭТ г. Львова [374][Ответить
[376] 2008-06-10 22:21Також пiдтримую,щоб через центр був рух тiльки елекротранспорту.Маршрутки,навiть автобуси-геть.Допустим,3 маршрути:Автовокзал-Мазепи,С.Барбара-Левандiвка,Мазепи-Наукова.Справа не тiльки в тому,щоб поеднати цi райони,а допустим,вiд Податковоi до Чорновола мiським транспортом треба iхати з двома пересадками i 2 рази добрий шмат пройти пiшки.
 
ChyapeyeRe: Маршруы ЭТ г. Львова [374][Ответить
[377] 2008-06-11 03:20Трамвай у приміську зону - дуже дороге задоволення для Львова - читай уважніше: я ж сказав шо коли винники заурбанізують, а по-друге ну ти й сказав як ..." Виннники - приміська зона... ", вони належать Льв Міськраді ше з 1989 якшо не помиляюсь. Щодо трама №4 і 5 - то вони зараз мотиляють по 99% її центро-мазепської ділянки без проблем. і до мазепи зара їх довести - якихось 100 метрів, а там - акуратно на середину дороги і аж до Щурата як зара маршрутка №4 їздить (принаймні коли я ше жив в Україні їздила). І на перехресті мазепи-миколайчука акуратно 6,5 і 4 маршрути траму би зливались в одне ціле вверх до кільця на щурата. То було б так гармонійно, я щось подібне в Харкові на Східній Салтовці бачив... А щодо "але через не дуже вдале трасування по Промисловій і Б.Хмельницького до центру таки буде зручніше..." - брєд повний - по-перше, ці вулиці можна сказати легко надати трамваю в "могополію" і тоді при швидкості вагона 20-30 км/год з Щурика до Оперного він відкидатиме людців за 15-20 хв, що не так погано (коли я вчився в Панківському, сам заекспірієнсав шо значить бидловозом їхати з 3-го корпусу "Кільце Липинського - Чорновола" до Оперного в годину пік, там корок на коркові, і ніяк не зарадиш, бо осн частка автотранспорту (і примські буси ну таки мусять проїхатись по ділянці опера-кольцо)), а про добирання на вокзал я взагалі мовчу (бо то тра через Варшавську, Єрошенка, Шевченка, Мудрого і Городоцьку), і я б радив якраз цей роут реалізувати автобусом. (я вже не говорю шо пора нарешті замінити кляту бруківку асфальтом як на Свободи, а лишити і перестелити хіба на пл Ринок і прилеглих).

А про 13-й трол я частково згідний, ну кажу ж то просто моя мрія кікнути той одинокий маршрут до дідька, шоб не харив тою карявою комутацією до тролдепо (погодьтесь, дебільно вигляда як на поч вул СС (сечових стрільців троль №13, якого маршрут тут подавну не лежить, зупиняєця, виходить з кабіни миршавенький водій і біжить худко взад троля штангу на інші дроти перекидати, А всі ЧЕКАЮТЬ, чекають, чекаають....) ).
 
SergRe: Маршруы ЭТ г. Львова [374][Ответить
[378] 2008-06-13 01:21Что можно улучшить:

7 тролль продолжить до Метро и в другую сторону до центра
3 тролль продолжить до Метро и в другую сторону до Санта-Барбары
 
АндрійRe: Маршруы ЭТ г. Львова [378][Ответить
[379] 2008-06-18 11:46>3 тролль продолжить до Метро и в другую сторону до Санта-Барбары

По Хуторівці вже кілька років планують вести лінію. Ніяк не розпочнуть.
 
SergRe: Маршруы ЭТ г. Львова [379][Ответить
[380] 2008-07-05 23:33Це типу 2 продовжити на Санта-Барбару?

> >3 тролль продолжить до Метро и в другую сторону до
> Санта-Барбары
> По Хуторівці вже кілька років планують вести лінію. Ніяк не
> розпочнуть.
 
RainbowRe: Маршруы ЭТ г. Львова [379][Ответить
[381] 2008-07-06 00:14Питання до противників тройбуса в центрі: чому брєд? А стадо бидловозів не брєд? Та забрати ту заразу з проспекта Свободи і пробок не буде. А трам не всюди можна пустити. Скажіму 7ку в Рясне не реально продовжити. Вже писалось тута про це.
Продовжити це добре. А от рухомого складу вистачить? Якщо закуповувати по 4 троля в рік в той же час списувати не менше, то скоро навіть 24й доведеться закрити. З трамваєм ситуація трохи краще не зважаючи на всі старання садіка і його банди. Про закриття ТД1 вже забули? Вот мені цікаво дуже як можна буде відремонтувати Замастинівську, Хмельницького коли ТД1 не буде?
 
רעב שוראRe: Маршруы ЭТ г. Львова [379][Ответить
[382] 2008-07-13 16:32Сімка до Рясного - це центр?
В центрі має бути трамвай.
У 1951 році трамвай з просп. Свободи зняли, бо він заважав руху. І пустили тролейбус.
У 1971 році тролейбус з просп. Свободи зняли, бо він заважав руху.
Так, може у 1951 році, а не у 1971 році помилились?
 
Трамвай 7008Re: Маршруы ЭТ г. Львова [382][Ответить
[383] 2008-07-13 20:19> Так, може у 1951 році,
> а не у 1971 році помилились? 
Думаю ошиблись и в 1951 и в 1971. Там мог быть и трамвай и троллейбус!!
 
RainbowRe: Маршруы ЭТ г. Львова [382][Ответить
[384] 2008-07-14 14:05>Думаю ошиблись и в 1951 и в 1971.
А те що 3й маршрут вкоротили до Соборної це як називається? Зрештою затягнувшийся ремонт 7ки? - Бидловоз рулить! Треба капусту рубати. Тим більше пАнімаєте, тут свой чєловєк єсить.
 
ТатьянаRe: Маршруы ЭТ г. Львова [382][Ответить
[385] 2010-08-03 21:01гіпермаркет 703 львівська обл. с. Сокільники вул.Стрийська 30

як туди доїхати
 
SashaRe: Маршруы ЭТ г. Львова [385][Ответить
[386] 2010-08-04 00:48> гіпермаркет 703 львівська обл. с. Сокільники вул.Стрийська
> 30 як туди доїхати 
Маршрутні автобуси-таксі №7А, 18, 37 і 71 там мають кінцеву.
№7А їде з Личаківської через Пасічну, Зелену і Сихів
№18 - із Залізничного вокзалу
№37 - з Мазепи, Городоцької, Привокзальної
№71 - із Шеченка, пр. Свободи, Стрийської
 
ВіталоRe: Маршруы ЭТ г. Львова [385][Ответить
[387] 2011-02-10 22:38отож.....лінію Тр24 нарешті таки продовжили до санта барбари......Тр2 невдовзі таки поїде до стрийської(не на сихів по хуторівці)....що ще з вищеописано невдозі може бути реалізовано???...чи будуть продовжувати цього року будівництво трамвая на сихів???
 
лRe: Маршруы ЭТ г. Львова [385][Ответить
[388] 2011-04-09 12:52Саша то можеш мені номер дати ?
 
ИннаRe: Маршруы ЭТ г. Львова [385][Ответить
[389] 2012-03-03 21:56Будьте добры, подскажите как легче/проще добраться с ж/д вокзала на улицу Антоновича 130?
Спасибо
 
0‒19 | 20‒349 | 350‒369 | 370‒389 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011