Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒27 | 28‒47 | 48‒67 | 68‒87 | 88‒126 | 127‒146 ] [ Все сообщения ]

AntonRe: Гаряча тема! [46][Ответить
[48] 2008-10-22 21:24> ПИШЕМО ЛИСТИ ЗА ВИЩЕВКАЗАНИМИ АДРЕСАМИ

+1. Люди, ну неужели так сложно написать чего-нибудь? Как на форуме переливать из пустого в порожнее (ЛАЗ/МАЗ/Тролза), так желающих полно, а как сделать что-то полезное...
 
AntonRe: Гаряча тема! [47][Ответить
[49] 2008-10-22 21:25> Мені вже прийшла перша відписка з Луганська = головне
> слово. Відписка...

Нічого, що відписка. Знаєте, є прислів'я: крапля камінь точить.
 
Эдуард ТатаренкоRe: Гаряча тема! [47][Ответить
[50] 2008-10-22 22:18по-моему, форум вырождается потихоньку
и московский - тоже
глобальная тенденция.
 
AndrzejRe: Гаряча тема! [49][Ответить
[51] 2008-10-22 22:39> > Мені вже прийшла перша відписка з Луганська = головне >
> слово. Відписка... Нічого, що відписка. Знаєте, є
> прислів'я: крапля камінь точить. 
нажаль ні
 
AndrzejRe: Гаряча тема! [49][Ответить
[52] 2008-10-22 22:42потрібно це робити масово.
Ми зараз плюємось на той Майдан, але майдан був силою. Чому? Тому що багато людей то сила. А один - один в полі не воїн
 
ВладRe: Гаряча тема! [47][Ответить
[53] 2008-10-22 22:49Антон, здається, один з небагатьох, кого турбує проблема транспорту в Донбасі. Може з часом йому нададуть звання почесного мешканця регіону :-) так тримати :-)
 
ВладRe: Гаряча тема! [52][Ответить
[54] 2008-10-22 22:52> А один - один в полі не воїн
Ми і намагаємося це зробити з інертними мешканцями Донбасу, а починате колись треба. Думаю результати будуть.

У Слов`янську вже тиждень страйкують водії тролейбусів

У Слов`янську вже тиждень не їздять тролейбуси. 125 працівників депо страйкують. Бо вже 4 місяці не отримують зарплати, яка і без того невисока: від восьмисот до тисячі ста гривень.

Наталія Цивковська, водій тролейбуса: «Просто невозможно работать, невозможно. Нам надо платить коммунальные услуги, нам надо оплачивать детские сады, школы, лекарства. Мы живые люди, без денег в государстве ну ничего же не дается».

Ображає працівників і ставлення міських чиновників до тролейбусного парку. Тут катастрофічно бракує шин та запчастин. Тому машини в цілком робочому стані поступово перетворюються на іржаве залізяччя. Свій тролейбусний парк працівники депо називають металевим цвинтарем. Лише за 5 останніх місяців із 17 машин на ходу залишилося сім.

У Слов`янську підозрюють: тролейбусний парк тихцем намагаються знищити взагалі. При тому, що підприємство щороку відраховує до пенсійного Фонду вдесятеро більше грошей, ніж приватні перевізники. Влада заспокоює: закривати його не будуть. Але зарплатами не потішать.

Юрій Чернощок, заступник міського голови м. Слов’янськ: «Единственное, что мы можем решить, – это вопрос равномерного распределения субвенций. Вопрос решается на сегодняшний день в суде».

Ціна позову – понад три з половиною мільйона гривень. Суд триває вже місяць, тож люди не дуже сподіваються отримати гроші. Така ситуація обурює і жителів міста. У стотисячному Слов`янську майже половина пенсіонерів, яким не по кишені маршрутки. Водії городянам співчувають. Але вийти на рейси обіцяють лише після того, як до копійки отримають заборговані гроші. //Оксана Ткачова, «Факти», ICTV
http://ictv.ua/ukr/news_economics.php?news_id=119205
 
AntonRe: Гаряча тема! [52][Ответить
[55] 2008-10-22 23:09> потрібно це робити масово. Ми зараз плюємось на той Майдан,
> але майдан був силою. Чому? Тому що багато людей то сила. А
> один - один в полі не воїн

Не треба озиратися на інших!

Питання ДУЖЕ просте: тут, на цьому форумі, дуже полюбляють лаяти все що завгодно — державу, чиновників, ЛАЗ/МАЗ/Тролзу, автоуродів,... От я і питаю: невже не можна висловити своє обурення не на форумі, де користі від нього — ПОВНИЙ НУЛЬ, а у десь у іншому місці?

Тут всі вашу точку зору і так добре знають, то може, слід проінформувати про неї когось іншого?
 
Эдуард ТатаренкоRe: Гаряча тема! [52][Ответить
[56] 2008-10-23 00:53вот-вот
ну сколько можно: тема ЛАЗ\МАЗ\Тролза - кто лучше не умирает, Китай обсуждают.... в каком автобусном парке Пекина или Шанхая какой автобус.
А ТЕ, У КОГО ЕСТЬ ЭЭКОНОМИЧЕСКАЯ ИНФОРМАЦИЯ ПРО КАКИЕ-ТО ПРЕДПРИЯТИЯ - МОЛЧАААААТ.... "ТАЙНА У НИХ".
и т.д. и т.п.

Прошу отчитаться: КТО по Стаханову отправлял запросы в официальные органы, прессу и т.д.
 
RVRRe: Гаряча тема! [52][Ответить
[57] 2008-10-23 11:34А ТЕ, У КОГО ЕСТЬ ЭЭКОНОМИЧЕСКАЯ ИНФОРМАЦИЯ ПРО КАКИЕ-ТО ПРЕДПРИЯТИЯ - МОЛЧАААААТ.... "ТАЙНА У НИХ".

= пиши до мене, нагадуй... Я маю трохи такої інформації - по різних підприємствах і з різних джерел...

Антон, здається, один з небагатьох, кого турбує проблема транспорту в Донбасі. Може з часом йому нададуть звання почесного мешканця регіону :-) так тримати :-)

= народ! Я коли ще пропонував почати створення всеукраїнської організації для підтримки МЕТу... Вже є бажаючі підтримати таку організацію у Львові, Тернополі, Луцьку, Донецьку, Києві, Харкові... Але більшість має в одному місці плани по такій організації = прото елементарні лінощі... Особливо це помітно по київських "мажорах", яким легше поливатися помиями, аніж щось реально робити!

Просто влада швидше прислухається до гром. організації, ніж до однієї людини... Це вже перевірено роками. Так що давайте щось будемо вирішувати на рахунок такого обєднання..!
 
RVRRe: Гаряча тема! [52][Ответить
[58] 2008-10-23 11:36Прошу отчитаться: КТО по Стаханову отправлял запросы в официальные органы, прессу и т.д.

= рекомендую до цієї проблеми максимально залучити всеукраїнські ЗМІ... Особливо підуть на співпрацю такі контори як "Газета по-українськи", "Дзеркало тижня", "5 канал", "1+1"...
 
AndrzejRe: Гаряча тема! [52][Ответить
[59] 2008-10-23 14:51Шановний пан Татаренко, ви звернулись до бюро 1+1 у Донецьку???
 
ВладRe: Гаряча тема! [59][Ответить
[60] 2008-10-23 16:26> Шановний пан Татаренко, ви звернулись до бюро 1+1 у
> Донецьку???
Я особсито писав e-mail до 1+1 та 5 канал. Але нажаль вони не відповіли. Вочевидь, телевізійникам потрібні дешеві сенсації.
Ви думаєте чому вони показали сюжет зі Слов*янська (до речі, тут були не вищевказані канали, а ICTV та "Україна")? Так це через те, що репортаж супроводжувався мітингом з транспорантами та заявами електротраспортників.

>Я коли ще пропонував почати створення всеукраїнської організації для підтримки МЕТу... Вже є бажаючі підтримати таку організацію у Львові, Тернополі, Луцьку, Донецьку, Києві, Харкові.
Це добре. ТІльки ось спочатку треба, щоб ця організація була ДЕ-ФАКТО, на прикладі данної теми видно, що це буде за організація за принципом "двє колєкі, трі чуми", як в нас кажуть. Коли вже ця спільнота затвердиться на якихось справах, то тоді можна і все це оформити юридично.
 
AndrzejRe: Гаряча тема! [59][Ответить
[61] 2008-10-23 17:01Влад, ось саме то!! Поки не буде претестів мешканців чи хоч якогось мітингу... то не буде й телевізійників.
 
Эдуард ТатаренкоRe: Гаряча тема! [59][Ответить
[62] 2008-10-23 20:42....а якщо не буде телевізійників?! Чому зациклюватися саме на ТБ? Що, більше нема чого робити?
Я так розумію, що звітувати ніхто не хоче. максимум - дехто від нас, донеччан звіту вимагає.
 
AntonRe: Гаряча тема! [62][Ответить
[63] 2008-10-23 22:18> Я так розумію, що
> звітувати ніхто не хоче.

Звичайно, не хоче, бо звітувати нема про що. Як деякі товариші (не будемо тикати пальцем) без кінця починають розводити флуд на форумі — то сил і часу на це вистачає, а як зробити хоч щось корисне (навіть коли справа стосується рідного міста, не те що Стаханова!) — зась.

P.S. Моє звернення — у № 39. Відповіді ще не отримав.
 
AntonRe: Гаряча тема! [61][Ответить
[64] 2008-10-23 22:23Написати і відправити одне маленьке звернення — невже так важко?
 
ВладRe: Гаряча тема! [62][Ответить
[65] 2008-10-23 22:32Відповідь, яка надійшла з Луганської ОДА (наводжу витяг, найзмістовніший абзац):
"...Управлінням транспорту та зв"язку Луганської ОДА неодноразово надавалися рекомендації Стахановському міськвиконкому щодо роботи КП "Стахановське ТТУ", але хоча й існує програма розвитку міського електротранспорту в м.Стаханові, умови для нормального функціонування підприємства не були створені (кошти на виконання необхідних ремонтів рухомого складу, трамвайної колії та контактної мережі не виділялися) і підприємство майже доведено досамоліквідації.
У зв"язку з тим, що згідно з Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" питання управління транспортом.... належить до повноважень.... міських рад, облдержадміністрація не має повноважень щодо вирішення питання відновлення роботи вищезгаданого підприємства.

Підпис: начальник Управління транспорту та зв"язку Луганської ОДА В.А.Балінський"

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.
 
AntonRe: Гаряча тема! [65][Ответить
[66] 2008-10-23 22:37> У зв"язку з тим, що згідно
> з Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні"
> питання управління транспортом.... належить до
> повноважень.... міських рад,

Ось у цьому і міститься корінь проблеми. На жаль, все в руках міського керівництва — якщо воно прихильно ставиться до електртранспорту, то все більш-менш добре, якщо ні - ...
 
Эдуард ТатаренкоRe: Гаряча тема! [65][Ответить
[67] 2008-10-24 00:00да, это так.
с другой стороны, вода камень точит - будем действовать
 
0‒19 | 20‒27 | 28‒47 | 48‒67 | 68‒87 | 88‒126 | 127‒146 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011