Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ФОРУМ ДАЛЬНИХ СТРАНСТВИЙ
Междугородный транспорт
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒14 ]

bryNETЗбережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ[Ответить
[0] 2008-05-22 12:41Цитата взята звідси: http://forum.krapka.te.ua/showthread.php?t=33850

" Шановні залізничні перевізники !
До Вас звертається частина пасажирів від імені всіх пасажирів, яких Ви можете позбавити
( якщо вірні чутки про відміну з 25.05. 2008 р. потягу №675/676 Івано-Франкіськ-Шепетівка) можливості сполучення по деяким населеним пунктам трьох областей України.
Комусь це пересування необхідне для навідування стареньких батьків; комусь-для поповнення продовольчих запасів,під час навчання , та допомозі батькам у сільській праці; комусь для виживання в непростих умовах ринкової економіки. І це все ті категорії населення які при чесному способі життя не змогли “нашкребти” собі бодай на “Запорожець”, не говорячи про “Таврію” чи “Фольксваген”,щоб курсувати куди заманеться.
Життя показало, що в різні моменти цей маршрут видозмінювався від пунктів Івано-Франківськ-Козятин до Івано-Франківськ –Шепетівка. Проте він забезпечував сполучення в регіонах з далеко не кращим матеріальним станом населення. Маршрут по часу доби є сприятливий для багатьох верств населення-життя та час відшліфувало його. Та тенденції у державі, нехай береже Бог, щоб не дали думки, відрізок Івано-Франківськ-Козятин звести до точки або”ручки” коли і колії через населені пункти Ів.Франківськ,Коломия,Городенка,Заліщики,Чортків,Т ернопіль,Ланівці,Ізяслав,Шепетівка не буде потрібно.Бо це буде втрата не тільки пасажирам, а й робочих місць Вам-перевізникам.
Виходячи з викладеного вище, при вірності чуток, просимо прийняти зважене та прийнятне для двох сторін рішення: - при малих пасажиропотоках залишити рух поїзда, але з курсуванням через день (з обов’язковим курсуванням в п’ятницю і неділю та аналогічно перед- та післясв’яткові дні).

http://www.petition.org.ua/?action=view&id=15077 "
 
bryNETRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ[Ответить
[1] 2008-05-22 12:42кучу років відїздив на тому поїзді до Ямполя (точніше там станція "с. Лепесівка"), коли ще не було автобуса до Білогір*я та такої кількості "Київських" маршруток - це був самий кращий варіант попасти туди. Як відмінять цей потяг чим їздити людям до того самого Ямполя? Розказую: колись був тільки цей потяг (їздить він щодня зранку і вертається ввечері) і дизель потяг який їхав до Лановець. Дехто їхав потягом до Лановець, а там пересідав зразу на наступний потяг який їхав до Коростеня (здається Ланівці-Шепетівка-Коростень). Цей другий потяг якраз чекав на Тернопільський...люди пересідали і через хвилин 15 він вирушав (і того було їзди мені з 9:15 до 12:40 ... "Івано-франківським" з 5:55 до 8:15). На даний момент поїзд з коростеня приїжає в Ланівці десь біля 16 години, а з Тернополя дизель поїзд приїжає біля 12.....і шо тоді? Людям чекати 4 години? Ситуація з автобусом така: маршрут Тернопіль - Вишнівець - Ланівці - Ямпіль - Білогір*я .... Виїжає з Тернополя десь в 16:20 і в Ямполі близько 19...їде через всі так звані "Кучеряві села".

Висновок такий: Цей поїзд був дуже зручний для людей які добираються до таких селищ як Ямпіль, Білогір*я та селами між ними, тому що як я описав вище, при знятті цього потягу сполучення стане дуже не зручним. Одним автобусом всі не поїдуть...тим більше в нього графік руху є не дуже зручним для людей які навчаються - працюють. Дякую за увагу. Вибачайте шо багато написав
 
MaxyRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ[Ответить
[2] 2008-05-22 14:26Схоже вже передумали його скасовувати (чи переводити на маршрут Івано-Франківськ - Хмельницький, бо напочатку версія була саме така).

Вже відкрився продаж на цей поїзд на дати нового графіку, щоправда поки-що продають лише у напрямку Івано-Франківськ-Шепетівка (видно передумали нещодавно, тому графік у напрямку Шепетвка-Івано-Франківськ ще не завели, ну ні чого, заведуть на днях).

Хоча хочу сказати що у мене тут є власна думка, яку коротко можна сформулювати так:

>Цей поїзд був дуже зручний для людей які добираються до
>таких селищ як Ямпіль, Білогір*я та селами між ними

Скоріше він був найменш незручний з усього що там ходило. Було б звісно краще якби там пустили більш шустрий дизель-напівекспрес Тернопіль-Шепетівка (з такою кількістю зупинок як у 675/676 він би проходив трохи швидше, бо у дизель-поїзда краща динаміка), може навіть було б непогано якби він мав довший маршрут, хоча б до Новограда-Волинського.

Інша справа що нічого такого наразі не пропонувалась і зміна маршруту (чи скасування) 675/676 планувалась без жодної заміни. Але з іншого боку, якби люди почались би скаржитись пізніше (після того якби теперішній склад 675/676 розформували б) шансів що зробили б дизель-напівекспрес було б більше (щоправда лишався б ризик лишитись взагалі без нічого).
 
bryNETRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ[Ответить
[3] 2008-05-22 15:12Будемо надіятись шо можливо навіть електрифікують вітку від Тернополя до Шепетівки....
 
MaxyRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ[Ответить
[4] 2008-05-22 15:35а до чого тут одне до іншого?
 
VIVASRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ[Ответить
[5] 2008-05-22 21:37Да этот участок если и электрифицируют, то не при нашей жизни! Там сейчас проходит этот единственный ПДС и ещё две пары дизелей в сутки. Ну и ещё пара грузовых поездов под ЧМЭ3. Есть участки, куда более нуждающиеся в электрификации!
 
ТарантиноRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [5][Ответить
[6] 2008-05-23 10:33> Да этот участок если и электрифицируют, то не при нашей
> жизни! Там сейчас проходит этот единственный ПДС и ещё две
> пары дизелей в сутки. Ну и ещё пара грузовых поездов под
> ЧМЭ3. Есть участки, куда более нуждающиеся в
> электрификации!

Это точно. Но, смотря на карту, создается впечатление (а километраж я не мерял), что быстрее всего поезд с Киева на Львов (да еще и скоростной) ходил бы именно через Шепетовку - ТЕРНОПОЛЬ. Правда, если с заходом на вокзал Тернополя, то со сменой направления движения. Или строить путь по-новому. А так = электрификация там пока и не нужна...
 
VIVASRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [5][Ответить
[7] 2008-05-23 11:55Даже если там и меньший километрах (к сожалению, не могу сейчас померять) - там сейчас путя очень разбитые и достаточно сложный профиль, от Тернополя до Лановцев средняя скорость порядка 40-50 км/ч. Если заходить на вокзал Тернополя, то придётся менять направление, так как вокзал находится дальше поворота на Шепетовку. Так что ИМХО путь через Здолбунов лучше в любом случае.
 
Alex R.Re: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [5][Ответить
[8] 2008-05-24 13:04Поезд не отменяют, будет ходить каждый день:
675
отправление из Шепетовки 16.35
стоянка в Тернополе с 21.43. до 22.08.
прибытие в Ивано-Франковск 8.55.

676
отправление из Ивано-Франковска 18.48
стоянка в Тернополе с 5.06. до 5.30.
прибытие в Шепетовку 10.50.

http://uz.gov.ua/index.php?m=services.transppl.ScheduleOra6&f=ScheduleOra6.Train&T1=25473&lng=uk
 
IwanRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [5][Ответить
[9] 2011-11-02 01:05Ось вчергове скасували поїзд 675/676.
Пропоную висловити свою думку щодо 565/567 тут:
http://railway.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=2140
це форум Львівської залізниці - саме тут є більше шансів, що нас почують
 
ТоляRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [9][Ответить
[10] 2012-02-26 20:20> Ось вчергове скасували поїзд 675/676.
> Пропоную висловити свою думку щодо 565/567 тут:
>
> http://railway.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=2140
> це форум Львівської залізниці - саме тут є більше шансів,
> що нас почують
Я потребую щоб поїзд №78 Ковель - Москва відновили за старим графіком і 675 Шепетівка - Івано-Франківсь відновили. Бо мені з Рівного приходиться в Ізяслав їхати автобсом за 35 грн, а за відновлений маршрут поїздів я зможу платити 15 по студентському.
 
NickRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [9][Ответить
[11] 2012-02-27 01:02Я потребую - це як?
 
dimentiyRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [9][Ответить
[12] 2012-02-27 12:23Я нуждаюсь...
 
ОксанаRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [12][Ответить
[13] 2012-03-14 12:47І я прошу відновити поїзд,бо дуже важко добиратись до Білогіря.А постійно туди їжджу...
 
RainbowRe: Збережемо рейс 675/676 Шепетівка-Івано-Франківськ [12][Ответить
[14] 2012-03-14 17:59Це не форум гУЗ.
 
0‒14 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011