Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ФОРУМ ДАЛЬНИХ СТРАНСТВИЙ
Междугородный транспорт
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒24 ] [ Все сообщения ]

RainbowКиїв - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[0] 2012-03-30 14:25Є в плана здійснити поїздку на два дні. Разом з тим дуже багато питань.
Київ - Москва планується ранішнім рейсом Мау або Трансаеро. Інші йдуть ффпічку через графік. Прибуття у аеропорт Домодєдово.
Тут питання 1: : наскільки швидко можна пройти погран контроль, хабрати багаж, десь в ~10 ранку в суботу?
Дальше треда дістататись Казанського Вокзалу. Найпотимальніший варіант, який я знайшов це аероекспресом до Павелецького Вокзалу а потім на метро до Казанського.
От у мене ще декілька питань.
На аероекспрес можна купити квиток через інет.
Тут питання 2: Цього достатньо, чи потрібно як у випадку з гУЗ, ще щось роздруквовувати і т.і?
Тут питання 3: Який порядок проїзду на метро у Москві? Ціна?
Тут питання 4: Скільки часу їхати з Павелецького Вокзалу до Казанського?
Суть така. Чи реально встигнути з до 13:00.
Квиток на поїзд РЖД можна купити через інет.
Тут питання 5: Цього буде достатньо, чи так само як у гУЗ, потрібно роздруковувати на бланку строгої звітності?
Тут питання 6: Чи є альтернатива залізниці (графік не самий зручний) у вигляді нормальних автобусів? Те що знайшов не дуже підходить. 7 год. їзди не прикалує зовсім. Та ще й черезі інет купити квиток нізя.
І питання 7. У зв’язку з параноєю боротьбою з тероризмом, скільки реально часу потрібно що пройти всі процедури до до реєстрації. Виліт планується на понеділок, ~10 ранку.
 
dimentiyRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[1] 2012-03-30 17:122. Нужно иметь на руках билет со штрихкодом (печатать дома сразу после покупки или залить сам штрихкод в мобильный и прикладывать к турникету дисплеем).
3. 28 рос. руб. Жетонов нет, есть одноразовые карточки (могут быть на 1 и 2 поездки, может и больше есть).
4. http://metro.yandex.ru
 
NickRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[2] 2012-03-30 22:10Встигнути реально, якщо не буде запізнень.
1. Від 10 до 50 хв.
4. Чистий час пробігу між станнціями КЛ - 8 хвилин, 15-20 хвилин з урахуванням переходів.
7. ~10 . Це як? 9:37 чи 10:21? :)
 
RainbowRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[3] 2012-03-30 22:277. 9.25 (якщо МАУ), 10:20 (якщо Трансаеро). Наскільки мені відомо у Раші погранконтроль до реєстрації і тут весь цирк! Чи я помиляюсь?
 
NickRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[4] 2012-03-31 23:58Краще бути за 2 години до відправлення.
 
ВераRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[5] 2012-07-31 14:34Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи можна доїхати з Києва до Муром !.
 
RainbowRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[6] 2012-07-31 23:53Прямого сполучення немає. Тільки з пересадкою у Москві.
 
RainbowRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[7] 2012-09-19 00:50І так коротко про те як зїздив.
В Москву і з Москви летів літкаом. По ряду причин вибирав МАУ. В суботу зранку 6.55 виліт Реєструвався онлайн. Моє у улюблене 7F було вже заняте, прийшлось брати 7А. Вилетіли на хв. 5-10 пізніше ніж за розкладом. Здивувао те що Боінг 737-500 був загружений на 100%. В Домдєдово прилетіли майже вчасно. При тому зробили лишній круг над Домдєдово. Вихід через телетрап. Погранконтроль у них ще той. Зі всіх країн де довдилось побувати, у Росії ця процедура найдовша. І працювало всього два вікна. Хвилин 30 втратив що найменше. Як наслідок на аероекспрес навіть на 10.00 не вспів. До речі про покупку квитків. Що РЖД, що сайт Аероекспреса мою банківську карточку нік не хоче прихнавати. Що небудь взнати у тих ідіотів не можливо. Номера на 8-800 з усіма випливаючими наслідками. Виручив співробітник, котрий приїхав до нас працювати з Росії.
У Москві трішки прогулявся зі знайомою. Що здивувало, що у метро мусорів більше ніж пасажирів. Жартую звісно, але мусорні там справді дуже багато. А на Комосомольскій ще й маски-шоу тусуються. По всюду на вхід у метро, вокзали - рамки. Шайзе...
Щодо покупки квитка на поїзд до Муром. Відстань ~300 км. і ціна 1300р. (~420 гр.) за купе не те що совдепівського типу, але до крюка і близько не дотягує, м’яко кажучи неадекватна. Але постіль куди краще ніж у поїздах гУЗ. Їхати 5.40 хв. Швидкість приблизно така ж як на гУЗ. Ще декілька важливих моментів. Всі квитки іменні та ще й номер документа фігурує. Це так параноя. В купе відмовитись від постелі не можливо. Це ще один сюрпрайз. Але найбільший сюрпрайз це те що на деякі потяги можна обійтись роздрукованими квитками, але для цього треба пройти так звану реєстрацію. А а на інші такий номер не пройде. Як і у випадку гУЗ, треба пендзлювати в касу, роздруковувати квиток. Після цього всього і гУЗ почав поважати. Тут сюрпрайзів менше.
До Мурома можна було обійтись електронним квитком. Але його потрібно мати роздрукованим. При тому у провідника є список пасажирів з такими квитками. Знову ж таки строго звіряють з документом. На гУЗ такого ніколи не було. Хіба що студентські перевіряють.
Саме містечко доволі таке цікаве. У центрі мені сподобалось. Але от якщо трішки відійти за межі центру, інколи можна потрапити на відверті трущоби. Не став би ризуквати там ходити вночі :) Хочу місту приблизно 900 років з великою історією, якихось пам’яток архітектури, окрім церков і монастирів, зовсім немає. Якщо Київ знищили більшовики з фашистами, а потім їм допоміг омеькО, то хто знищив Муром??? На це питання відповіді не знайшов.
Приємно здивував транспорт. В основному їздять бу МАНи, Сетри. Бачив декількох китайчегів середнього класу. Декілька маршрутів є де їздять ТПАЗіки. Одного разу бачив газель-ваген. Судячи по всьому один маршрут. На автобус постійно видніється надпис "комерческий". Получається там є і громадський транспорт. З яким інтервалом і все таке, не уточняв. Часу не це не було зовсім. Ціна проїзду 12р. Як для міста з 140К народу багатенько.
У Муромі квиток потрібно було роздруковувати у касі. Заняло це буквально хвилину. Принтери у них шустріші. Але треба ставити підпис і обов’язково предявляти документ. Повертався більш "пацанячим" поїздом. Кращий ремонт і більше розеток у вагоні. При тому у купе немає. Цікава картина - з коридору у майже кожне купе висить провода. Народ їздить з подовжувачами.
З самого ранку біля метро уже маса народу. Як тільки відривають станцію, тровиться якийсь жах. Київська Вокзальна тихенько курить в стороні.
Що мені дуже сподобалось, це аероекспрес. Хоч швидкість не дуже, але все зручно, чисто, вільних місць до кольору до вибору. Час в дорозі 45 хв. Дуже зручно. Це на предмет того що деякі діячі кричать що електичка у KBP не потрібна. А DME то поменше KBP буде!
Якщо казати про DME, то я тепер добре розумію деяких людей, котрі не хочуть літати через Москву тарнзиту. У залі очікування навіть де присісти немає. ІМХО порт не зручний зовсім. В черзі на реєстрацію за мною стояла стара парочка з дикого заходу. Їм привернула увагу упаковка багажу. Вони навіть подумали що це обов’язково. Про що вони мене запитали. Я пояснив їм що у аеропортах Укриїни і Росії часно дивним чином пропадають речі, то якщо у багажі є щось ціне це варто зробити. Після чого вони пішли кудись. Мабуть витягувати цінні речі :))
До відпралення залишалось трохи часу, то ж після реєстрації, погранконтролю і авіабезпеки, котрі пройшли на диво швидко, пішов шукати де б це присісти. Біля потрібного мені виходу взагалі місць не було. Прийшлось шукати дальше. Знайшов місце біля іншого виходу. Там стояв Боінг 747, Трансаеро. Багато народу на його фоні фоткались. За 30 хв. до початку посадки повернувся до виходу 14, куди мав прирулити мій літак. Але то ще не було його. Через хвилин 10 прирулив. Я нарахував більше 140 пасажирів. Моє припущення, що загрузка була або 100%, або дуже близька до 100. Ще через хвилин 20 коли всі вийшли, почали пускати і пасажирів до Києва. На моніторі контролера на виході побачив що пасажирів не багато. Десь так третина місць. Так воно і виявилось. В тому ряді, що я сидів, більше пасажирів не було. Не обійшлось без затримки. Затримали рейс на 30 хв. Поскільки я як тільки всівся, зразу ж заснув. Прокинувався аж коли літак стояв біля злітної полоси.
До Києва прилетіли ну майже вчасно. Десь в 11.10, при задекларованих 11.00. Приємно здивували погранці. Тут як тут прибігли 5-7 погранців і почали свою роботу. Я був один з перших хто пройшов погранкотроль і швидко побіг дальше. Потрібно було ще на роботу аднака. Знову порівняв чудо СкайБас з аерокекспресом. І все таки електричка в аеропорт саме воно. Я не став рихикувати їхати на вокзал. Тому для мене хватило доїхати до Харківської.
Хеппі енд.
 
NickRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ[Ответить
[8] 2012-09-19 01:11>>>Що мені дуже сподобалось, це аероекспрес. Хоч швидкість не дуже, але все зручно, чисто, вільних місць до кольору до вибору. Час в дорозі 45 хв. Дуже зручно. Це на предмет того що деякі діячі кричать що електичка у KBP не потрібна. А DME то поменше KBP буде!

Це такий жарт гумору?

Московский аэропорт Домодедово – лидер по объему пассажирских перевозок в России.

Общий пассажиропоток аэропорта в 2011 году составил 25 701 610 человек. Аэропорт Домодедово стал первым российским аэропортом, осуществивший переход в категорию крупнейших аэропортов Европы по классификации Международного совета аэропортов (ACI).

http://www.domodedovo.ru/ru/main/air_today/

Это при том, что у Борисполя поток около 8 миллионов.
 
СтефанRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [7][Ответить
[9] 2012-09-19 03:10> По всюду на вхід у метро, вокзали - рамки.

???
Где на входе в метро рамки?! На какой станции?
При входе в "зону" аэроэкспресса на Белорусском вокзале (о других не знаю — не был) они таки есть. Выполняют исключительно декоративно-запугивающую функцию. Поскольку рюкзак при проходе через рамку нужно положить на стол, а открывать его не просят :-))
 
RainbowRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [7][Ответить
[10] 2012-09-19 11:40>Це такий жарт гумору?
Ні. Я забув написати що по розміру терміналу. Там термінал всього один. У Борисполі їх 3. Місця де розвернутись куди більше.
Звідси і наслідок, що DME просто перенаселений.

>Где на входе в метро рамки?! На какой станции?
Опечатка. На вокзалах.
Зауважу ще що не тільки у Москві.
 
NickRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [10][Ответить
[11] 2012-09-20 01:17> >Це такий жарт гумору?
> Ні. Я забув написати що по розміру терміналу. Там термінал
> всього один. У Борисполі їх 3. Місця де розвернутись куди
> більше.
> Звідси і наслідок, що DME просто перенаселений.

Так, там один термінал, але величезний. Треба порівняти площу, але на вигляд B + F KBP.
D KBP взігалі не треба брати до уваги: там тільки один рейс. Незабаром у КВР буде всього один термінал.
Треба порівнювати за кількістю ст для реєстрації, кількістю гейтів та телетрапів.
 
MishaRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [10][Ответить
[12] 2012-09-20 09:24В Китае на входе в метро вообще просвечивают ВЕСЬ багаж на транспортёрах. И нормально :)
 
RainbowRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [12][Ответить
[13] 2012-09-20 10:24> > >Це такий жарт гумору?
> > Ні. Я забув написати що по розміру терміналу. Там
> термінал
> > всього один. У Борисполі їх 3. Місця де розвернутись куди
> > більше.
> > Звідси і наслідок, що DME просто перенаселений.
> Так, там один термінал, але величезний. Треба порівняти
> площу, але на вигляд B + F KBP.
> D KBP взігалі не треба брати до уваги: там тільки один
> рейс. Незабаром у КВР буде всього один термінал.
> Треба порівнювати за кількістю ст для реєстрації, кількістю
> гейтів та телетрапів.
Далеко не один. Це рез.
По друге. Кількість пасажирів у терміналі просто зашкалює. Це в понеділок зранку така картина, а що ж там твориться в більш загружені дні?

> В Китае на входе в метро вообще просвечивают ВЕСЬ багаж на
> транспортёрах. И нормально :)
Шайзе.
 
СтефанRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [11][Ответить
[14] 2012-09-20 15:11> D KBP взігалі не треба брати до уваги: там тільки один
> рейс. Незабаром у КВР буде всього один термінал.

А с остальными что станет?
 
СтефанRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [12][Ответить
[15] 2012-09-20 15:12> В Китае на входе в метро вообще просвечивают ВЕСЬ багаж на транспортёрах.

В Индии тоже.

> И нормально :)

Знаю твою безусловную любовь к Китаю ("тому що не Європа!"), но это НЕнормально.
 
NickRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [14][Ответить
[16] 2012-09-20 19:12> > > > рейс. Незабаром у КВР буде всього один термінал.
> А с остальными что станет?
Остальные, как ни странно, закрыть. Меня тоже позабавила постоянная реконструкция В. :)
D планируется сделать единым (после достройки зоны для внутренних рейсов).
На начальном этапе до конца этого - начала следующего года - перевод части международных в D.
 
СтефанRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [16][Ответить
[17] 2012-09-20 20:48> > А с остальными что станет?
> Остальные, как ни странно, закрыть.

Что, и F?!
(Я не стебусь — реально первый раз о такой идее слышу.)
 
MishaRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [15][Ответить
[18] 2012-09-21 09:44> Знаю твою безусловную любовь к Китаю ("тому що не
> Європа!"), но это НЕнормально.
Нормально в смысле "и ничего страшного, никаких особых неудобств".
 
NickRe: Київ - Москва - Муром - Москва - Київ [15][Ответить
[19] 2012-09-21 22:52Да, и F тоже. Если чартерники не взбунтуются, да и многое может измениться.
 
0‒19 | 20‒24 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011