Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ТРАМВАЙНЫЙ САЛОН
Светские беседы на околотрамвайные темы
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒39 | 26‒45 ] [ Все сообщения ]

TraffikMakerСхема громадського транспорту м. Києва[Ответить
[0] 2011-03-15 23:11Шановні колеги!

Не знайшовши в Мережі більш-менш актуальної схеми громадського транспорту Києва, вирішив створити власну та помістити у вільному доступі. На жаль, я не володію інформацією повністю, тому користувався сайтом “Київпастрансу”, на якому дані про маршрути поновлюються рідко. Тому прошу вашої допомоги, щоб доповнити та виправити помилки. При створенні схеми я намагався, крім інформації про топографію маршруту, відобразити його періодичність. Тому, метро показано лініями товщиною у 5 пікселів, транспорт з інтервалом < 5 хв. — 3, 5-10 хв. — 2; 10-20 хв. - 1; > 20 хв. - пунктиром. Схему створено по даним на годину “Пік”.
Зараз на схемі показано весь рейковий та електротранспорт та частина автобусів, над якими я продовжую працювати. Для нижнього шару карти Києва використано зображення з Openstreetmap. Посилання для перегляду схеми: http://fotki.yandex.ru/users/traffikmaker/view/386132/?page=0 (7,5 Мб на яндекс.фотках, для перегляду у повному розмірі потрібно натиснути “в другом размере” та обрати “оригинал”).
Маю надію, що завдяки колективному розуму, вдасться створити повну схему та підтримувати її в актуальному стані.
 
MishaRe: Схема громадського транспорту м. Києва[Ответить
[1] 2011-03-16 00:06Гениально!
 
MishaRe: Схема громадського транспорту м. Києва[Ответить
[2] 2011-03-16 00:07Это я про зависимость интервал-толщина
 
TraffikMakerRe: Схема громадського транспорту м. Києва[Ответить
[3] 2011-03-16 00:20Дякую!
 
maxiWELLRe: Схема громадського транспорту м. Києва [0][Ответить
[4] 2011-03-16 13:09Я схемы маршруток Киева делал. Только потом забросил, потому что это очень трудоёмкая работа.

Зависимость толщины линий от траффика только запутывает схему. Лучше толщиной указывать одно- и двухсторонние линии.
 
maxiWELLRe: Схема громадського транспорту м. Києва [0][Ответить
[5] 2011-03-16 13:10Многие остановки лишние или указаны не там, где надо.
 
MishaRe: Схема громадського транспорту м. Києва [4][Ответить
[6] 2011-03-16 13:15> Зависимость толщины линий от траффика только запутывает
> схему.
Зато показывает, на какой транспорт можно рассчитывать.
 
TraffikMakerRe: Схема громадського транспорту м. Києва [4][Ответить
[7] 2011-03-16 23:44Для схеми маршруток, дійсно, схема повинна вийти занадто заплутана. Ліній громадського транспорту, на жаль, не так вже й багато. Крім того, для маршруток не настільки важливо знати їх періодичність, оскільки більшість має більш-менш прийнятні інтервали.
Щодо зайвих та неправильних зупинок, вкажіть де, будь-ласка, буду виправляти.
 
TraffikMakerRe: Схема громадського транспорту м. Києва [4][Ответить
[8] 2011-03-17 00:12Додав автобусні маршрути до 54, нова адреса схеми: http://img-kiev.fotki.yandex.ru/get/5503/traffikmaker.0/0_5e8bb_1457927_orig (8.6 Мб)
 
DesmanaRe: Схема громадського транспорту м. Києва [4][Ответить
[9] 2011-03-17 05:35Тролейюус 21 наразі скасований, а на Видубичах перед кінцевою поворот в інший бік.
 
GuestRe: Схема громадського транспорту м. Києва [4][Ответить
[10] 2011-03-17 10:49Замечательная схема!
Единственный вопрос, почему вы выбрали такие цвета? Незнаю как сейчас на картах, но раньше были приняты такие цвета: трамвай - красный, троллейбус - синий, автобус - коричневый или зеленый.
П.С. Выложите, пожалуйста отдельно заготовку карты без схем.
 
ФдучRe: Схема громадського транспорту м. Києва [10][Ответить
[11] 2011-03-17 12:30> Замечательная схема! Единственный вопрос, почему вы выбрали
> такие цвета? Незнаю как сейчас на картах, но раньше были
> приняты такие цвета: трамвай - красный, троллейбус - синий,
> автобус - коричневый или зеленый. П.С. Выложите, пожалуйста
> отдельно заготовку карты без схем. 

С неудачным выбором цветов перекрываются и линии метро с ГЭТом.
 
maxiWELLRe: Схема громадського транспорту м. Києва [7][Ответить
[12] 2011-03-17 13:34> Щодо зайвих та неправильних зупинок, вкажіть де,
> будь-ласка, буду виправляти.

Маршрут 45 троллейбуса: остановок на развороте (кроме конечных у метро) нет.
 
GuestRe: Схема громадського транспорту м. Києва [11][Ответить
[13] 2011-03-17 13:52> С неудачным выбором цветов перекрываются и линии метро с
> ГЭТом.
Чтобы не перекрывалось с метро, трамвай можно оставить черным, автобус сделать коричневым или оливковым, а троллейбус, скажем бирюзовым.
 
Сергей ФедосовRe: Схема громадського транспорту м. Києва [11][Ответить
[14] 2011-03-17 15:52Насколько схема была бы лучше, если бы в Киеве была единая нумерация маршрутов! Цвета бы несли гораздо больше полезной информации, а виды транспорта можно было бы указать номерами маршрутов в квардатиках, ромбиках и кружках.
 
TraffikMakerRe: Схема громадського транспорту м. Києва [11][Ответить
[15] 2011-03-18 00:412Desmana, maxiWELL: Тролейбуси 21, 38 та 45 виправив, дякую.
Щодо кольорів - готовий перефарбувати, якщо буде запропоновано всім зрозумілий варіант.
Виправлена схема + А55-А64: http://img-kiev.fotki.yandex.ru/get/4404/traffikmaker.0/0_5ee39_9af91abf_orig

2Guest: Карта без схеми: http://fotki.yandex.ru/users/traffikmaker/view/388664/?page=0. Насправді, Ви можете отримати собі кращу для особистих потреб з сайту openstreetmap.org. Там є можливість експортувати обраний фрагмент або отримати дані та відрендерити на власному комп'ютері. Оскільки мені карта потрібна була лише для масштабу, я склеїв її просто з скриншотів (в деяких місцях навіть залишився мишачий курсор:)

2Сергей Федосов: Вибачте, але перенумерація маршрутів не входить до моєї компетенції. Я просто фіксую те, що є.
 
Сергей ФедосовRe: Схема громадського транспорту м. Києва [11][Ответить
[16] 2011-03-18 01:26У меня нет никаких претензий к автору схемы насчёт нумрации маршрутов. Я просто высказываю (в который раз) мнение о необходимости такой нумерации.
 
AMYRe: Схема громадського транспорту м. Києва [15][Ответить
[17] 2011-03-18 08:28> Виправлена схема +
> А55-А64:
> http://img-kiev.fotki.yandex.ru/get/4404/traffikmaker.0/0_5ee39_9af91abf_orig

Неправильно показана конечная Тр7 и Тр39 на перекрёстке Чернобыльской и Ирпенской
 
IRJRe: Схема громадського транспорту м. Києва [15][Ответить
[18] 2011-03-18 12:56> Для схеми маршруток, дійсно, схема повинна вийти занадто заплутана.

А есть где-то в сети схема маршрутов МТ? Меня интересует именно схема, а не текстовое описание каждого маршрута в отдельности. Заранее благодарен ;)
 
TraffikMakerRe: Схема громадського транспорту м. Києва [15][Ответить
[19] 2011-03-18 14:082AMY: Підкажіть, будь-ласка, де саме вона повинна бути розташована

2IRJ: Найбільш повна інформація про маршрутки, яку я бачив, є на сайті marshrutka.com.ua. Там, здається, можна переглянути шлях обраної маршрутки на google maps. Щоб всі маршрутки на одній схемі - такого не бачив. Розуміючи обсяг роботи, я б навіть не брався за таку схему:)
 
0‒19 | 20‒39 | 26‒45 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011