Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ТРАМВАЙНЫЙ САЛОН
Светские беседы на околотрамвайные темы
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒13 | 14‒33 | 34‒53 ] [ Все сообщения ]

RainbowRe: Мобильный интернет [12][Ответить
[14] 2011-04-10 20:39У вашому райцентрі поки що ПН немає.
Те що думки різні, я писав вище. В Яготині, наприклад ппц.
 
fara1999Re: Мобильный интернет [12][Ответить
[15] 2011-04-10 21:06Піплнет - повнісіньке лайно((( Був в мене модем три роки. Спочатку - нормально все було, але, коли в них з’явилося багато юзерів - все миттю зіпсувалося.
Поламався ретранслятор десь наприкінці червня 2010. Зв’язок був майже відсутній. Не змогли відремонтувати соту за 1,5 місяці...
І це - Київ, Сирець.
Коротше, я плюнув і розірвав договір.
Ставлення до клієнтів - свинське. Імхо, піплнет можна купувати тільки тоді, коли жодної іншої альтернативи немає...
 
RainbowRe: Мобильный интернет [15][Ответить
[16] 2011-04-11 11:44> Піплнет - повнісіньке лайно((( Був в мене модем три роки.
> Спочатку - нормально все було, але, коли в них з’явилося
> багато юзерів - все миттю зіпсувалося.
Це було 3 роки. Такого вже давно немає.

> Поламався ретранслятор десь наприкінці червня 2010. Зв’язок
> був майже відсутній. Не змогли відремонтувати соту за 1,5
> місяці...
> І це - Київ, Сирець.
А за скільки по твому мали ремонутвати. По друге не ретраслятор, а базова станція. Он у Жидачеві у колгоспа зоряного база зависла і 3 дні висіла. Приїхали на 4й день базовики, ресетнули і все стало на місце. Київстар повнісіньке лайно?

> Коротше, я плюнув і розірвав договір.
> Ставлення до клієнтів - свинське. Імхо, піплнет можна
> купувати тільки тоді, коли жодної іншої альтернативи
> немає...
І як ще 600К народу цим лайном користується? Га?
 
MishaRe: Мобильный интернет [12][Ответить
[17] 2011-04-11 14:57> Десь 3 Мб/с, десь
> на рівдні середньовічного gsm.
?!
 
RainbowRe: Мобильный интернет [12][Ответить
[18] 2011-04-11 17:243Мб/с реальна швидкість (для Rev.A), якщо торентокачальщиків немає. Сам бачив.
 
fara1999Re: Мобильный интернет [16][Ответить
[19] 2011-04-12 08:48> Це було 3 роки. Такого вже давно немає.

Можливо ф ненає. Припинив користуватися з вересня 2010

> А за скільки по твому мали ремонутвати. По друге не
> ретраслятор, а базова станція. Он у Жидачеві у колгоспа
> зоряного база зависла і 3 дні висіла. Приїхали на 4й день
> базовики, ресетнули і все стало на місце. Київстар
> повнісіньке лайно?
Добре, базова станція. Ремонтувати мають швидше. За той період абонплату вони з мене отримували. Отже, я мав повне правоотримувати зв’язок в межах покриття. Що не так?
>.
> І як ще 600К народу цим лайном користується? Га?
Нехайкористуються. Які пбоблеми? Я просто висловив свою точку зору...
 
ТарантиноRe: Мобильный интернет [16][Ответить
[20] 2011-04-12 12:05Взял на время у сотрудника модем под МТС Коннект 3G, на выходных буду пробовать в Киеве )) Заодно проверится Лайф с телефоном LG (без EDGE) и МТС EDGE/GPRS.
 
RainbowRe: Мобильный интернет [19][Ответить
[21] 2011-04-15 00:54> > Це було 3 роки. Такого вже давно немає.
> Можливо ф ненає. Припинив користуватися з вересня 2010
В вересні 2010 таких проблем вже не було. А якщо точніше навіть в ввересні 2008го таких проблем не було. Тому як казав великий Лесь, не 3.14діть.

> > А за скільки по твому мали ремонутвати. По друге не
> > ретраслятор, а базова станція. Он у Жидачеві у колгоспа
> > зоряного база зависла і 3 дні висіла. Приїхали на 4й день
> > базовики, ресетнули і все стало на місце. Київстар
> > повнісіньке лайно?
> Добре, базова станція. Ремонтувати мають швидше. За той
> період абонплату вони з мене отримували. Отже, я мав повне
> правоотримувати зв’язок в межах покриття. Що не так?
Перед тим як ляпати всяку херню, поцікавився воно собою представляє БС.
Як казав знайоми базовик з уктелу, особливо весело коли якісь проблеми на лінії живлення. А ще веселіше коли їх може вирішити тільки ХХХенерго. Тож якщо не знаєте, не розказуйте всяку ху. Якщо думаєте та люди нічого не роблять так як ви, то дуже помиляєтесь.

> > І як ще 600К народу цим лайном користується? Га?
> Нехайкористуються. Які пбоблеми? Я просто висловив свою
> точку зору...
Ага, при тому вона єдина правильна, якщо читати #15.

До речі швидкість на ПН: http://www.speedtest.net/result/1252510363.png
 
MishaRe: Мобильный интернет [18][Ответить
[22] 2011-04-15 01:56> 3Мб/с реальна швидкість (для Rev.A), якщо
> торентокачальщиків немає. Сам бачив.
И это—«средневековый gsm»?
 
ТарантиноRe: Мобильный интернет [22][Ответить
[23] 2011-04-15 11:02> > 3Мб/с реальна швидкість (для Rev.A), якщо >
> торентокачальщиків немає. Сам бачив. И это—«средневековый
> gsm»?

Не, ну скорости действительно могут быть на уровне GSM, к примеру:
http://red-forum.com/showthread.php?t=14752&page=22
 
RainbowRe: Мобильный интернет [22][Ответить
[24] 2011-04-15 11:10> > 3Мб/с реальна швидкість (для Rev.A), якщо
> > торентокачальщиків немає. Сам бачив.
> И это—«средневековый gsm»?
Причому тут ІТ до GSM?

Тарантино, у деяких індивідумів.
Щодо самого червоного форуму, то об’єктивністю там і не пахне. Рекомендую http://3g.co.ua/form
Там навіть є люди з Інтера, які доволі часто допомогають вирішити проблеми.
 
ТарантиноRe: Мобильный интернет [24][Ответить
[25] 2011-04-15 13:18> Причому тут ІТ до GSM?

Я взагалі не розумію суть даної суперечки! )) Просто місцями (і досить часто, якщо можна так сказати) швидкість Інтертелекома, як і будь-якого іншого CDMA або UMTS (Укртелеком) оператора може бути на рівні звичайного навіть не EDGE, а взагалі GPRS - от і притому тут GSM ))

В даній суперечці, гадаю, треба ставити крапку ))

А от повивчавши тарифи МТС Коннект 3G, поєднавши їх з власним досвідом використання МТС Коннект EDGE/GPRS ("поїдання" трафіку при, в основному, звичайному перегляді сторінок), роблю висновок: МТС "влетить в копієчку"...
 
ТарантиноRe: Мобильный интернет [24][Ответить
[26] 2011-09-12 11:44Спробував влітку вдома (Золотоноша), протягом місяця, "Інтертелеком". Не пощастило - "Київстар" і то кращий. Швидкість ввечері була на рівні звичайного EDGE, у вихідні - взагалі 5 - 15 кб/сек. Все через завантаженість БС. Можливо, з початком нового навчального року ситуація і змінилася - все-таки, студенти пороз'іжджалися, тож і навантаження могло стати меншим.
В Києві, на Куренівці, ситуація була лише трошки кращою. Звичайно, вночі БС розвантажуються і швидкість може сягнути 1 Мб/сек, але о 3-ій ночі хочеться вже спати, а не в інеті шаритись, хай навіть і дуже треба.
Інет від "Лайф" на Куренівці (Тагільска) відмовляється працювати (немає покриття), в Золотоноші влітку швидкість теж дуже впала - напевно, вплив тих же канікул.
Одним словом, проблема вибору мобільного інета в Києві для мене лишається актуальною :) "Піплнет"? І чи підкаже хтось з користувачів "Укртелекому", де в столиці він нормально працює (маю смарт)?
 
СтефанRe: Мобильный интернет [26][Ответить
[27] 2012-10-16 01:23> І чи підкаже хтось з користувачів "Укртелекому", де в столиці він нормально
> працює (маю смарт)?

Некоторое время назад в Киеве обзавелся Укртелекомовским мобильным модемом. *Какая-то* связь в городе есть везде (не припомню, чтобы не было). А вот связь, достаточная для разговора голосом по Скайпу (что для меня актуально)... как повезёт. Помню, что один раз в Ботаническом саду было ужасно. Другой раз в парке Шевченко — вполне нормально.

У меня, в свою очередь, вопрос: кто-то пробовал Киевстаровский мобильный Интернет на телефоне (скажем, Андроиде)? Получалось ли разговаривать голосом по Скайпу?
 
Влад Б.Re: Мобильный интернет [27][Ответить
[28] 2012-10-16 05:11> У меня, в свою очередь, вопрос: кто-то пробовал
> Киевстаровский мобильный Интернет на телефоне (скажем,
> Андроиде)? Получалось ли разговаривать голосом по Скайпу?

Недавно в Киеве я экспериментировал с мобильным интернетом. Ни Киевстар, ни МТС ничего нормального не предлагают, максимум EDGE, одинаково плохого качества. С карточкой МТС я даже сайты нормально открывать не мог, терпения не хватало. О всяких Скайпах, Viber и прочих VOIP, ИМХО, не может быть и речи.

В итоге пришлось купить карточку "ОГО!Мобільний". Кажется, это единственная возможность получить в Киеве полноценный 3G на телефоне, позволяющий говорить по Скайпу не только голосом, но и с видео .. Карточку я оставил брату, теперь он мне почти каждый день из парка звонит со своего iPhone, качество связи весьма достойное.

Что же касается Киевстара, то в зонах, где нет покрытия "ОГО!" (на окраине города и за пределами Киева) телефон автоматически переключается на Киевстаровский EDGE, и тогда опять начинается ужас. Даже навигацию через Яндекс/Гугл тяжело осуществить, не успевают подгружаться карты.
 
ДарницькийRe: Мобильный интернет [27][Ответить
[29] 2012-10-18 23:37Utel/3mob дає нормальну швидкість: v — до 3 Мбіт/с, ^ — до 0,35 Мбіт/с. Інколи бувають залипи тощо, але рідко. Порівняно з 2G — взагалі пісня. :)

Київстар має бути кращий за МТС. Можете потестити на мобілі з USIM-карточкою Utel, перейшовши в режим 2G. Тоді мобіла залізе в дорожчий роумінг Київстар.

МТС гірший за Київстар, але бувають швидкості v до 0,2 Мбіт/с. life:) не пробував.

Колись пробував пару разів балакати по Beeline 2G (іще до злиття/поглинання). Якість була поганенькою, але розмови відбулися. :)

Можна ще почитати 75 сторінок http://red-forum.com/showthread.php?t=12020 :)
 
dimentiyRe: Мобильный интернет [27][Ответить
[30] 2012-10-19 15:06Утел давно даёт больше 3х Мбит/с. Вот тест скорости (на Протасовом Яру): http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/581514_4322308854600_1576383381_n.jpg

Просто нужно, чтобы устройство это поддерживало.
 
ДарницькийRe: Мобильный интернет [30][Ответить
[31] 2012-10-19 17:54> Просто нужно, чтобы устройство это поддерживало.

Передплата чи контракт?
 
ТарантиноRe: Мобильный интернет [30][Ответить
[32] 2012-10-23 12:23Вчора взяв Ого! Мобільний старт.
Поки що такої вражаючої швидкості не бачив... Швидкить викачування у якості модема для ноутбука сягала 260 кб/сек...
Центр, м. "Кловська", Acer beTouch E130 (є 3G/HSDPA).
 
Влад Б.Re: Мобильный интернет [32][Ответить
[33] 2012-10-24 04:25> Вчора взяв Ого! Мобільний старт.
> Поки що такої вражаючої швидкості не бачив...

Да, согласен, нормальным мобильным интернетом "ОГО!" трудно назвать. Но беда в том, что ничего лучше я в Киеве не нашел, да и вообще никто кроме них 3G (пусть и не особо быстрый) не предлагает.
 
0‒13 | 14‒33 | 34‒53 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011