Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ТРАМВАЙНЫЙ САЛОН
Светские беседы на околотрамвайные темы
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒32 ] [ Все сообщения ]

no_rem5 канал[Ответить
[0] 2004-12-06 13:06Самый технически бедный канал не устает удивлять. Опередить каналы первого эшелона - такое остальным и не снилось!

"5 канал" вышел на третье место по рейтингу телеканалов в Украине

Телевизионный "5 канал" в период с 22 по 28 ноября вышел на третье место по численности аудитории в Украине, уступая лишь телеканалам "Интер" и "1+1". Такие данные обнародовала компания GfK-USM, которая проводит в Украине исследования телеаудитории.

По ее данным, доля зрителей "5 канала" в эту неделю составляла 10,98%, телеканала "1+1" - 16,08%, "Интер" - 22,63%.

В октябре зрительская аудитория "5 канал" составляла 1,26%, что обеспечивало ему лишь 13 место, тогда как доля "Интера" составляла 24,21%, канала "1+1" - 20,78%.

Такой рывок популярности "5 канала" обеспечили зрители Киева и Западной Украины, где по количеству аудитории он вышел на первое место (соответственно 27,82% и 26,99%). В центральном и северном регионах его показатели третьи (10,16% и 11,745), а в южных и восточных областях канал занимает соответственно седьмое и девятое места (5,27% и 2,14%).

У лидеров рынка наименьшая аудитория в столице ("Интер" - 13,76%, "1+1" - 11,65%), наибольшая - на востоке ("Интер" - 27,76%, "1+1" - 17,78%).

Пятерку лидеров с 22 по 28 ноября замыкали "Новый канал" и ICTV, аудитория которых составляла соответственно 7,03% и 6,37%. Региональные отличия у них невелики: у "Нового канала": от 5,89% в западных регионах до 8,02% в центральных, у ICTV - от 5,07% на западе до 7,79% на севере.

Во вторую пятерку зрительской популярности, по данным GfK-USM, вошли: УТ-1 - 6,28%, ТРК "Украина" - 4,66%, СТБ - 3,34%, "Эра" - 2,37% и "ОРТ Международное" - 1,55%.

Инф. "Интерфакс-Украина"
 
DogmaRe: 5 канал[Ответить
[1] 2004-12-06 14:45Мне только сегодня сказали, что народ в Донецке НЕ ВИДЕЛ речь Людмилы Янукович. Как так? Получается они там неподоходящие куски из своих же выступлений банят?
 
no_remRe: 5 канал[Ответить
[2] 2004-12-06 14:48не знаю, говорят, многие каналы показывали
 
DogmaRe: 5 канал[Ответить
[3] 2004-12-06 14:55А сами люди оттуда что говорят? У кого знакомые там есть?
 
no_remRe: 5 канал[Ответить
[4] 2004-12-06 14:56http://www.livejournal.com/community/2004_vybory_ua/1714048.html
 
НиколайRe: 5 канал[Ответить
[5] 2004-12-06 23:47 А почему они называються 5каналом они вещают в Киеве на дециметровом 37или39каналах?..
 
no_remRe: 5 канал[Ответить
[6] 2004-12-07 00:03Николай, просто легко запоминающийся бренд. Очень удобный для "модификаций" - 5 элемент, 5 океан, 5 копеек...
 
Сергей ФедосовRe: 5 канал[Ответить
[7] 2004-12-07 00:04Такое без поллитры точно не разобрать. Славяне, блин... :-)
 
НиколайRe: 5 канал [6][Ответить
[8] 2004-12-07 00:05> Николай, просто легко запоминающийся бренд. Очень удобный
> для "модификаций" - 5 элемент, 5 океан, 5 копеек...?

---Понял ПЯТАЯ ДЫРКА ...
 
no_remRe: 5 канал [8][Ответить
[9] 2004-12-07 00:14> ---Понял ПЯТАЯ ДЫРКА ...?

Ну кому как....
 
Вых.Re: 5 канал [8][Ответить
[10] 2004-12-07 10:15А где можно почитать вчерашний спич Януковича? весьма занятное чтиво.
 
Ночной_ДозорRe: 5 канал [10][Ответить
[11] 2004-12-07 10:35> А где можно почитать вчерашний спич Януковича? весьма
> занятное чтиво.

Не стоит. После известной потасовки он видимо совсем повредился разумом и слился в едином порыве с прямым клиентом Фрунзе-103 - Черноволом.
 
Вых.Re: 5 канал [10][Ответить
[12] 2004-12-07 10:47Нет, просто хочу себя перепроверить в следующих моментах:

"В палаточном городке оппозиция демонстрирует ту Украину, которую хочет построить - паспортный контроль, прописка, дискриминация по региональному и национальному признаку".
"Я представляю новое праывительство новой Украины, а мои оппоненты - действующую власть".
"Ющенко поддерживают студенты - в силу отсутствия у них жизненного опыта, просто им нужно поставленное шоу, а также жители отдельных малонаселенных регионов".

Люди, это... в чьем лагере апельсины кололи?

 
no_remRe: 5 канал [10][Ответить
[13] 2004-12-07 10:49Если он действительно такое говорил, то.... уж лучше слушать Тимошенко! Впрочем, это вполне обычная тактика наглых людей - перевесить свои грешки на оппонента, пусть оправдываются. Теперь и я заинтересовался, поищу текст...
 
Ночной_ДозорRe: 5 канал [13][Ответить
[14] 2004-12-07 10:52> Если он действительно такое говорил, то.... уж лучше
> слушать Тимошенко! Впрочем, это вполне обычная тактика
> наглых людей - перевесить свои грешки на оппонента, пусть
> оправдываются. Теперь и я заинтересовался, поищу текст...

Еще он говорил, что ему жалко Киева. Такой хороший город, а теперь без будущего и много еще интересного. Вобщем, клиент созрел.
 
НиколайRe: 5 канал [12][Ответить
[15] 2004-12-07 11:04> Нет, просто хочу себя перепроверить в следующих моментах:
> "В палаточном городке оппозиция демонстрирует ту Украину,
> которую хочет построить - паспортный контроль, прописка,
> дискриминация по региональному и национальному признаку".
> "Я представляю новое праывительство новой Украины, а мои
> оппоненты - действующую власть". "Ющенко поддерживают
> студенты - в силу отсутствия у них жизненного опыта, просто
> им нужно поставленное шоу, а также жители отдельных
> малонаселенных регионов". Люди, это... в чьем лагере
> апельсины кололи? ?

---- Я С ВАМИ СОГЛАСЕН!
 
no_remRe: 5 канал [12][Ответить
[16] 2004-12-07 11:11Кандидат в президенти Янукович назвав акції протесту проти фальсифікації виборів "політтехнологією" за участі спецслужб".

Про це сам Янукович заявив в ефірі телеканалів "НТН" та "Україна" у понеділок увечері.

"Ці люди (організатори акцій протесту) беруть величезний гріх і вони ще відповідатимуть перед богом. Я можу сказати тільки одне, як показує історія, жодне зовнішнє втручання на землі України не має шансів на успіх", - сказав він.

Янукович також зазначив, що "ніякої революції в Україні немає. І в нинішніх умовах не може бути".

"Під час революції зламу існуючого ладу бажає більшість громадян країни, і не одні лише студенти, або підлітки, або жителі окремо взятих нечисленних регіонів, які в силу своїх емоцій, можливо й віку або недосвідченості іноді хочуть яскравих шоу", - сказав він.

"Насправді ж, більшість українського народу бажає стабільності й поліпшення свого життя", - додав Янукович.

На його думку, "дійсною погрозою сильній і незалежній Україні є тільки внутрішній розкол, але ми його ніколи не допустимо. І я буду над цим працювати".

Янукович також сказав, що заходи для ефективного захисту економічних інтересів регіонів доведеться приймати незалежно від того, що буде в Києві.

"Нам дуже багато вдалося виправити за останні роки. Ситуація може обернутися так, що політичне й економічне оснащення в столиці може знизитися. Ще вчора ми пишалися тим, що містом можна було ходити спокійно без паспортних перевірок", - сказав він.

"Сьогодні на Майдані створена модель такого режиму, якого вони хочуть для всієї країни. Паспортні перевірки, обмеження для роботи журналістів. Дискримінація за національною і регіональною ознаками. Це не свобода, і явно не демократія. Це репресивний режим", - сказав Янукович.

В той же час на оприлюднення цієї заяви прес-служба Януковича не проводила відкриту акредитацію для засобів масової інформації. Прес-секретар Януковича Ганна Герман також Українським новинам в понеділок сказала, що 6 грудня, ніяких заходів за участю Януковича не планується.

Нагадаємо також про те, що прес-служба Кабінету міністрів вже деякий час відмовляється акредитувати агентство Уніан на заходи за участю Януковича.

Янукович заявив також: "Нехай нас розсудить український народ. І бачить бог, я говорю щиро".

Він також подякував усім, хто проголосував за нього на виборах.

"Ми впевнені в нашій перемозі . Тільки сильна єдина й незалежна Україна може дати своїм громадянам процвітання, волю й демократію", - сказав Янукович.
 
no_remRe: 5 канал [12][Ответить
[17] 2004-12-07 11:15Прем'єр-міністр України Віктор Янукович заявляє про те, що йде у відпустку для ведення виборчої кампанії.

Про це сам Янукович заявив в ефірі телеканалів "НТН" та "Україна" у понеділок увечері.

"Всі сили потрібно віддати на підтвердження моєї перемоги на виборах. Тому в сформованих умовах я вирішив піти у відпустку для ведення передвиборчої кампанії", - сказав Янукович.

"Єдине, про що я прошу президента України, голову Верховної ради й народних депутатів - дайте допрацювати цьому складу уряду до кінця виборів", - сказав кандидат.

Янукович підкреслив, що йде на вибори, тому що за нього проголосували мільйони людей України. Будь-яке інше рішення було б несправедливим щодо моїх виборців. "У тому регіоні, де я виріс, боягузтво й зрадництво вважається найбільшим гріхом", - підкреслив він.

Янукович засудив рішення Верховного Суду, назвавши його таким, що суперечить закону.

Однак, відзначив при цьому, що "тільки голосування за кандидата, що має легітимність за результатами конституційного голосування, може повернути країну в конституційне русло й дати можливість вийти із кризи".

"Мої супротивники використовують пропагандистські штампи: режим Кучми-Януковича. Я вам скажу, як це було. Я хотів зробити для всієї України, таке ж економічне диво, яке було в останні роки в Донбасі, коли я працював головою адміністрації. Тому довелося йти на політичні компроміси, максимально стримувати свої емоції", - заявив Янукович.

За його словами, це було "не угодовство" й "не популізм". "Тому що в цій ситуації найбільше постраждали мої власні позиції. Але це було на користь всій Україні", - сказав він.

"Тому така угода між новими й старими політиками була виправдана. При всіх мінусах особисто для мене. Я це добре розумію. Сьогодні я добре розумію, що сильна й процвітаюча Україна жадає від мене повністю відкритої політики", - заявив Янукович.

"Сьогодні я можу відкрито сказати, що в країні все таки ці 2 роки існували дві влади: нова й стара. Так що висновки робити громадянам: Янукович - новий кандидат, нової влади чи старої. А Ющенко, я впевнений, це спроба реваншу старої влади!", - додав він.

За його словами, він "чесно намагався дотримуватися слова до кінця", і до кінця сподівався на порядність своїх партнерів.

"Але це зовсім не означає, що всі, хто намагався бути в одному кадрі зі мною, мої союзники. Іноді доходило до відвертих провокацій. І хоча протягом всієї кампанії я відчував внутрішню протидію, незважаючи на це ми перемогли", - заявив він.

"Моя команда очистилася від боягузів і випадкових людей, і слава Богові", - підкреслив Янукович.

Він заявив, що буде будувати штаби винятково на "твердих прихильниках". І повідомив, що новим керівником його штабу став Тарас Чорновіл.

Янукович обвинуватив своїх опонентів у залякуванні країни розколом. "Ніякого розколу, слава Богу немає й не буде! Як кажуть, навіть не сподівайтеся!", - заявив прем'єр у відпустці.

У той же час він визнав існування "шантажу" розколом, однак обвинуватив у ньому не східних губернаторів, а прихильників Ющенка.

"Питання про так звану автономію південного сходу або Новоросії - це лише емоційна реакція людей у Донецьку й Криму, Харкові й Одесі на реальну загрозу розколу, що є стратегією (опонентів). Найбільша загроза розколу країни була після 22 листопада, в стінах Верховної Ради, у низці Західних областей і на вулицях Києва", - відзначив він.

Він також заявив, що був проти приходу в Київ шахтарів і застосування сили. "Можливо, хтось сприйняв мою позиції, як відсутність волі до перемоги, але я доведу 26 грудня, що в мене є не тільки воля, але й підтримка більшості народу України", - заявив Янукович.
 
no_remRe: 5 канал [12][Ответить
[18] 2004-12-07 11:38К власти рвется человек, который стремится повторить "донбасское чудо" в масштабах всей страны, и которому при этом плевать на протесты... Ну-ну... Все то, что некоторые так усиленно лепили на Ющенко, проявляется с обратной стороны...
 
Вых.Тихо шуфричем шурша, Гавриш едет не спеша...[Ответить
[19] 2004-12-07 11:42Степан Гавриш заявил, что прекращает сотрудничество с командой Януковича, и более не является его представителем. Также он выразил недоумение стремлением Януковича участвовать во втором туре, поскольку сам Янукович считает решение о переголосовании незаконным, а также отметил, что потенциал команды Януковича себя исчерпал.
 
0‒19 | 20‒32 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011