Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ТРАМВАЙНЫЙ САЛОН
Светские беседы на околотрамвайные темы
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒39 | 40‒300 | 301‒320 ] [ Все сообщения ]

Трамвай 7008Замахнулись на святое.[Ответить
[0] 2008-05-01 13:24Руководству киевского метрополитена, возможно, нечем занятся. Во всяком случае СМИ обнародовали сведения о намерениях ликвидировать вылитые в бронзе мысли В.И.Ленина, увековеченные строителями при открытии станции, названной в его честь "Ленинская". Переименованная в "Театральную", она если чем и известна, так это толкучкой в час пик. А нынешние главари метрополитена, судя по всему, обеспокоены вандализмом больше, чем ставшими хроническими попытками суицида пассажиров.
 
Д-616[Ответить
[1] 2008-05-01 13:43Весьма извращенная комбинация была на Театральной (не знаю, есть ли сейчас)
http://www.picatom.com/i/IMG_03591-1.html
(с) вроде AMY
 
HAnSRe: Замахнулись на святое. [93][Ответить
[2] 2008-05-01 13:54> Руководству киевского метрополитена, возможно, нечем
> занятся. Во всяком случае СМИ обнародовали сведения о
> намерениях ликвидировать вылитые в бронзе мысли В.И.Ленина,
> увековеченные строителями при открытии станции, названной в
> его честь "Ленинская".

В пекло тим "мислям" і дорога
 
Д-616[Ответить
[3] 2008-05-01 14:33Кому-то хочется увидеть там бюст и "мысли" Бандеры ?
 
Трамвай 7008Re: [96][Ответить
[4] 2008-05-01 14:48> "мысли" Бандеры ? 
А таковые вообще были?
 
HAnSRe: [96][Ответить
[5] 2008-05-01 14:51> Кому-то хочется увидеть там бюст и "мысли" Бандеры ?

Тараса Шевченка
Лесі Українки
Івана Франка
Олени Теліги
Євгена Маланюка
Євгена Коновальця
Симона Петрлюри
Степана Бандери
Йосипа Сліпого
Андрея Шептицького
Авґустина Волошина

Можна й без бюста.
 
Трамвай 7008Re: [96][Ответить
[6] 2008-05-01 14:56И где они там все вместятся)?
 
HAnSRe: [96][Ответить
[7] 2008-05-01 14:58Дмитра Донцова забув)
 
HAnSRe: [99][Ответить
[8] 2008-05-01 15:06> И где они там все вместятся)?

По одній думці кожного з них - замість тої купи Лєнінових цитат - влізе)
 
Д-616Re: [99][Ответить
[9] 2008-05-01 15:15>А таковые вообще были?
> И где они там все вместятся)? 

Выглядеть это будет так:
"Кохаймось, та не з москалями"
"Смерть москалям"
"Комуняку на гiлляку"
"Бий жидiв"
"Хай живе cало"

Иллюстация:
http://www.picatom.com/i/28_7cc2eee87be0_1-1.html

Еще в эту компанию забыли добавить
Адольфа Гитлера
Йозефа Геббельса
Генриха Гиммлера
Германа Геринга
Рудольфа Гесса
Альфреда Розенберга
Эриха Коха (глава рейхкомиссариата "Украина")
Отто Вехтера (губернатор дискрита "Галиция",где действовал истинно украинский отряд СС)

В качестве оформления станции будут использованы вот такие изображения
 
HAnSRe: [102][Ответить
[10] 2008-05-01 15:41> >А таковые вообще были? > И где они там все вместятся)?
> Выглядеть это будет так: "Кохаймось, та не з москалями"
> "Смерть москалям" "Комуняку на гiлляку" "Бий жидiв" "Хай
> живе cало" Иллюстация:
http://www.picatom.com/i/28_7cc2eee87be0_1-1.html Еще в эту
> компанию забыли добавить Адольфа Гитлера Йозефа Геббельса
> Генриха Гиммлера Германа Геринга Рудольфа Гесса Альфреда
> Розенберга Эриха Коха (глава рейхкомиссариата "Украина")
> Отто Вехтера (губернатор дискрита "Галиция",где действовал
> истинно украинский отряд СС) В качестве оформления станции
> будут использованы вот такие изображения

Може вистачить пургу нести? А ви хоч знаєте, чому Гітлера ТАК зустрічали? Чи не нтому що совети встигли за два роки панування звести в могилу 20 тис чоловік? А ви знаєте, скільки тривала ілюзія "гітлер-визволитель"? Зовсім недовго: після проголошення української держави 30 черваня 1941 року ЗА ТИЖДЕНЬ 30 активістів ОУН було розстріляно. А Банндера, якого ви так любите з Гітлером пов?язувати? До вашого відома, його посадили в Заксенгаузен.

Щодо москалів. Так, їх не любили, як іє вреїв. Але лише через то, що вони пили кров цього народу, не даючи йому свободи вільно жити на своїй землі та спілкуватися своєю мовою. Воїстину правду писав Микола Міхновський у 10 заповідях українця
"2. Усі люди ? твої браття, але москалі, ляхи, угри, румуни та жиди ? се вороги нашого народу, поки вони панують над нами й визискують нас."

Створення бойового загону "СС Галичина" не було централізовано ОУН, оскільки вони здогадувалися - це лише дискредитує їх. Однак створнення дивізії мало на меті єдине: отримати зброю, байдуже від кого, щоб повернути її проти тих, хто несе в Україну смерть і неволю. Дивізію створено у 1944 році, коли німці вже відступали, тому вони із задоволеннм взяли зброю щоб не допустити повернення червоних на Галичину. Їм вистачило без малого 2х років комунізму.

Так, я націоналіст. Моїм ворогом є той, хто ворог моєї землі та моєї мови. Я ненавиджу тих, хто прагне світового панування й не цінує людського життя. Моє ставлення однакове, як до Сталіна, так і до Гітлера їхз їх оточенням. Це криваві тирани, це нелюди. Нацизм вже зачуджено, тепер черга - за комунізмом
 
Д-616Re: [99][Ответить
[11] 2008-05-01 15:41а, забыл еще тов.Скрыпника, который развернул на Украине в 20-х гг такую украинизацию, о которой Ющ может только мечтать.

Впрочем, все это доказывает что фактически ничего не поменялось - изменились только значения "переменных", а не "код программы".

"Ленин" = "Шевченко"
"светлое будущее" = "евроинтеграция"
"коммунизм" = "идеалы демократии"
"царский режим" = "жахлывый тоталитарызм"
"пригноблене селянство" так и осталось
"революционеры" = "диссиденты" и т.д.
а суть - та же самая. Стадная.
 
HAnSRe: [104][Ответить
[12] 2008-05-01 15:45> а, забыл еще тов.Скрыпника, который развернул на Украине в
> 20-х гг такую украинизацию, о которой Ющ может только
> мечтать.

Українізація в 20-х - міф, ілюзія. Її успіхи значною мірою перебільшено. Попри такі нібито успіхи, до ЖОДНОГО документу українською мовою не знайдено. Справжню українізацію у ХХст. здійсним гетьман Павло Скоропадський, при всіх його вадах.
 
Д-616Re: [99][Ответить
[13] 2008-05-01 16:03> Але лише через то, що вони пили кров цього народу, не
>даючи йому свободи вільно жити на своїй землі та
>спілкуватися своєю мовою

Ну да конечно.

ПОСТАНОВА ВУЦВК І РНК УСРР ПРО ЗАХОДИ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОПРАВНОСТІ МОВ
І ПРО ДОПОМОГУ РОЗВИТКОВІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

1 серпня 1923 р.

... За короткий час існування Радвлади на Україні, незважаючи на відтягнення всіх сил культурного фронту, зроблено вже багато в справі розвитку української культури, в царині школи та книжки. Але ця робота не могла усунути нерівності культур, що витворилася внаслідок вікового утиску.

Через те найближчим завданням уряду мусить бути усунення цієї нерівності в царині національної культури.

Те ж саме завдання диктує Радянській владі ще й потреба зміцнення тісної спілки робітників і селян і ще більше пристосування державного апарату до потреб, до побуту й до мови українського народу. Для цього треба збільшити українізацію всього державного апарату.

Залишаючи й на майбутнє обов'язковість для службовців знання російської мови, що є засобом взаємин з найбільшою національною меншістю на Україні й з народами всієї Спілки, зокрема з російським народом, і вважаючи, що в сучасних умовах російська мова перестала бути засобом пригнічення в руках привілейованих класів, і навпаки, є засобом прилучення української культури до високорозвиненої, що має світове значення - російської культури, робітничо-селянський уряд України визнає за потрібне все ж таки протягом найближчого часу зосередити увагу держави на поширення знання української мови. Формальна рівність, що визнавалася до цього часу між двома найбільш поширеними на Україні мовами - українською та російською - недостатня. Внаслідок відносного слабого розвитку української школи й української культури взагалі, внаслідок відсутності потрібних підручників для навчання, відсутності підготовленого до певної міри персоналу --життя, як ми бачимо на досвіді, приводить до фактичної переваги російської мови.

Щоб усунути таку нерівність, робітничо-селянський уряд вживає низки практичних заходів, які, додержуючи рівноправність мов всіх національностей, що є на території України, мусять забезпечити українській мові місце, відповідне числу та питомій вазі українського народу на території УСРР.

Щоб досягти зазначену мету, Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народних Комісарів постановили:

1. Мови всіх національностей, що є на території України, проголошуються рівноправними.

2. Кожному громодянинові будь-якої національності забезпечується можливість в його зносинах з державними органами і в зносинах державних органів з ним користуватися рідною мовою.

3. Відповідно до переважного числа населення, що говорить українською мовою, вибрати, як переважаючу для всіх офіціальних зносин, українську мовую.

4. Відповідно до політичного та культурного значення російської мови та її поширеності на Україні, вважати за найпоширеніші на Україні обидві мови - українську та російську.

5. Згідно з цим робітничо-селянська влада звертатиметься до всього населення України в цілому обома найпоширенішими мовами - українською та російською.

6. В адміністративно-територіальних одиницях (районах, округах, губерніях), а також і в містах з більшістю населення, що належить до національних меншостей, органи влади користуються мовою більшості населення, з додержанням, проте, гарантій для решти національностей, що є в цьому районі.

Примітка 1. Національна меншість творить більшість для даної адміністративно-територіальної одиниці (чи міста) в тому разі, коли вона перевищує своїм числом половину всього населення.

Примітка 2. В тих місцевостях, де ні одна з національностей не має абсолютної більшості, органи влади користуються переважно мовою відносної більшості населення цієї місцевості.

7. На з'їздах, засіданнях Рад, зборах, мітингах, конференціях, прилюдних читанках і всіляких прилюдних виступах кожному громодянинові надається право вільно говорити своєю рідною мовою.
----------------------------
А сейчас весь этот шовинистический укр.национализм пытается запретить или ограничить русский язык на Украине.

Нацизм=национал-социализм происходит от национализма.
Пурга - это вся истерия в адрес России, призывы к убийству русских, и все "автохтонные" идеи о происхождении украинцев с Венеры, от Триполья, существования во время неандертальцев и т.п. Кстати, авторы таких идей - бывшие идеологи КПСС.

я считаю что в СССР были как и положительные стороны, так и отрицательные, но по сравнению с "Незалежной Украiной" с 1991 года - отрицательных в СССР было куда меньше.
я крайне негативно отношусь к тем, кто считает впаре указывать, на каком языке мне говорить, какие праздники праздновать, кому поклонятся и что думать.
И не вижу принципиальной разницы от навязывания то ли "идеалов коммунизма", то ли "свiдомого нацiоналiзму".

>Моїм ворогом є той, хто ворог моєї землі та моєї мови.
>Я ненавиджу тих
Моими врагами или друзьями могут быть конкретные люди (а не государства\нации), которые стали таковыми по конкретным причинам, я ненавижу тех кто заслужил мою ненависть по личным (а не политическим) причинам. Не вижу никакого разумного повода ассоциировать себя с каким-то алкашом, преступником и т.п. только потому что он родился на территории того же государства что и я.
И какая разница между "Украiнцями" и русскими (кроме штампа в паспорте), приведите генетические исследования. Вот китаец там или негр - ясно, это абсолютно другой народ. Лично я хорошо отношусь к России, и не вижу ничего разумного в постоянном плаче и мазохистском хныканье на тему "багатостраждального згвалтованого пригнобленого поневоленого закрiпаченого знедоленого закривавленого зголодомореного Великого Украiнського Народу".
я поддерживаю идею развития гос-ва Украина - промышленности, экономики, и т.д. но вот такие вот мазохистские вопли "нас всi постiйно гнобили" - это идиотизм.
 
GuestRe: [104][Ответить
[14] 2008-05-01 16:10HAnS, не треба нічого пояснювати і виправдовуватись. Не кидайте бісер.
Українці робили те, що повинні були робити. Крапка.
 
Д-616Re: [99][Ответить
[15] 2008-05-01 16:17язык - это средство общения и передачи информации. Не больше.
А для националистов это идол, символ, кумир...

Кстати, украинские националисты не воспринимают никаких логических аргументов, которые могут поколебать их "религию".
Например http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=3&a=lm&t=2418&ft=1&s=nd&fm=2259&lm=2259

А, сразу же будет придумано что это "Клятые Москали" все сфальсифицировали...

Если в ист.процессе укрмова исчезнет, как, например, древнеегипетский или майа - ничего трагического, для общения людей достаточно нескольких основных общемировых языков, в идеале (фантастика) - одного общепланетного.
 
Д-616Re: [99][Ответить
[16] 2008-05-01 16:27Никто не мешает сейчас общатся на украинском языке и т.д.
Вот и общайтесь. Но не навязывайте свою нац.идеологию и мировоззрение людям, для которых это все абсолютно не нужно. Общайтесь на украинском и не лезте в дела других. В часности, не навязывайте весь этот национализм, потому что так это вызывает только отторжение.
Вот я хорошо относился и у Украине, и к украинскому языку. До поры до времени, пока не столкнулся с таким вот национализмом в учебниках истории и литературы.
 
HAnSRe: [106][Ответить
[17] 2008-05-01 16:29> > Але лише через то, що вони пили кров цього народу, не
> >даючи йому свободи вільно жити на своїй землі та
> >спілкуватися своєю мовою Ну да конечно. ПОСТАНОВА ВУЦВК І
> РНК УСРР ПРО ЗАХОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОПРАВНОСТІ МОВ І ПРО
> ДОПОМОГУ РОЗВИТКОВІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 1 серпня 1923 р. ...

Оляля :) Ви мені ще приведіть сталінську конституцію 1937 року, в якій стільки було демократій, що аж перло :) І скільки з того виконано насправді :))
На папері можне написати будь-що, йому байдуже

> Нацизм=национал-социализм происходит от национализма.

Раджу не плутати, це різні речі. Зовсім різні.

Пурга
> - это вся истерия в адрес России, призывы к убийству
> русских,

Якщо ви про мене, то ніякої істерії. Тверезий підхід. Росія постійно залазить не в свої справи. А ще, коли моїй державі відверто погрожують, я маю із цим миритися? Я маю після цього толерантно ставитися до Росії???!!!

> и все "автохтонные" идеи о происхождении украинцев
> с Венеры, от Триполья, существования во время
> неандертальцев и т.п. Кстати, авторы таких идей - бывшие
> идеологи КПСС.

Отут +1. Чого ви вирішили що я той маразм підтримую?

> я считаю что в СССР были как и положительные
> стороны, так и отрицательные, но по сравнению с "Незалежной
> Украiной" с 1991 года - отрицательных в СССР было куда
> меньше.

За СРСР людей винищували мільйонами - жоден позитив того не вартий. До речі, СРСР частково винен у нинішньому бардаку. За 32-33рр знищено величезну кількість людей, серед них більшість - справжні господарі, котрі дбали за своє господарство. Не маючи цього класу, ми постійно нарікаємо на те що у нас рейвах

Незалежна Україна - на те й не залежна. А навіть найменш комфортна свобода - краще ніж солодке рабство.

> я крайне негативно отношусь к тем, кто считает
> впаре указывать, на каком языке мне говорить, какие
> праздники праздновать, кому поклонятся и что думать. И не
> вижу принципиальной разницы от навязывания то ли "идеалов
> коммунизма", то ли "свiдомого нацiоналiзму".

Ніхто нічого не нав?язує.Україна - єдина держава світу, де українська мова має повне право бути державною. Єдиною державною. Кожен вільний спілкуватися своєю рідною мовою, але ніхто не має права розпускати нюні, коли державна мова повертає свої позиції. Хто вважає своєю мовою іншу і хоче щоб та звучала повсюдно - хай їде в ту країну.

> Моїм ворогом
> є той, хто ворог моєї землі та моєї мови. >Я ненавиджу тих
> Моими врагами или друзьями могут быть конкретные люди (а не
> государства\нации), которые стали таковыми по конкретным
> причинам, я ненавижу тех кто заслужил мою ненависть по
> личным (а не политическим) причинам.

Хм, по-моєму і так зрозуміло, що я мав на увазі будь-яку людину яка займає вказану позицію. не націю. Я дуже добре відношуся до всіх (і росіян теж, уявляєте?) хто не збирається мене окунати брудом в багно, казати що моєї держави, нації та мови ніколи не було. У нас і українців достатньо таких :(

> Не вижу никакого
> разумного повода ассоциировать себя с каким-то алкашом,
> преступником и т.п. только потому что он родился на
> территории того же государства что и я. И какая разница
> между "Украiнцями" и русскими (кроме штампа в паспорте),
> приведите генетические исследования. Вот китаец там или
> негр - ясно, это абсолютно другой народ.

Я не маю на увазі лише етнічну націю, але й великою мірою політичну. У мене є досить багато друзів із російськми прізвищами, що не заважає їм бути українськими націоналістами. Кінець-кінцем я сам не на 100% етнічний українець.

> Лично я хорошо
> отношусь к России, и не вижу ничего разумного в постоянном
> плаче и мазохистском хныканье на тему "багатостраждального
> згвалтованого пригнобленого поневоленого закрiпаченого
> знедоленого закривавленого зголодомореного Великого
> Украiнського Народу".

Ніякого хникання. Чиста історія. Доки ми не поствимо крапки у з?ясування наши власної історії, ми не зможумо виростити людей, які цінуватимуть ту державу, яка дісталася нам такою великою ціною. Тільки ті люди, для яких власний інтерес=державний інтерес, зможуть вести державу вперед до процвітання.

> я поддерживаю идею развития гос-ва
> Украина - промышленности, экономики, и т.д.

"Воно само" ніколи не розвиватиметься, доки в державі не буде людей, які займатимутться цим. Люди, яким корисність полягає у власному збагаченні - ніколи не розвиватимуть державу, якщо їх це не цікавитиме матеріально. Основний закон економіки - кожна людина намагається максимізувати корисність. І доки корисність - бабло, держава не вийде з глухого кута
 
HAnSRe: [109][Ответить
[18] 2008-05-01 16:34> Никто не мешает сейчас общатся на украинском языке и т.д.
> Вот и общайтесь. Но не навязывайте свою нац.идеологию и
> мировоззрение людям, для которых это все абсолютно не
> нужно. Общайтесь на украинском и не лезте в дела других. В
> часности, не навязывайте весь этот национализм, потому что
> так это вызывает только отторжение.

Доки в Україні не буде усвідомлення власної національності, доки люди не почнуть пишатися тим, що вони - українці - держава стятиме на місці.

> Вот я хорошо относился
> и у Украине, и к украинскому языку. До поры до времени,
> пока не столкнулся с таким вот национализмом в учебниках
> истории и литературы.

Ага, допоки українці були рабами й ні на що не придумали - ви не були проти. :))
 
HAnSRe: [108][Ответить
[19] 2008-05-01 16:36> язык - это средство общения и передачи информации. Не
> больше. А для националистов это идол, символ, кумир...
> Кстати, украинские националисты не воспринимают никаких
> логических аргументов, которые могут поколебать их
> "религию". Например
> http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=3&a=lm&t=2418&ft=1&s=nd&fm=2259&lm=2259
> А, сразу же будет придумано что это "Клятые Москали" все
> сфальсифицировали... Если в ист.процессе укрмова исчезнет,
> как, например, древнеегипетский или майа - ничего
> трагического, для общения людей достаточно нескольких
> основных общемировых языков, в идеале (фантастика) - одного
> общепланетного.

Мова=народ. Нема мови=нема народу. А зникнення українського народу, я бачу вам сниться у найсолодших снах. Ось таких людей я називаю ворогами України
 
0‒19 | 20‒39 | 40‒300 | 301‒320 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011