Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ФОРУМ КОМИТЕТА
Настоящее и будущее киевского транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒0 ]

ПетроПитання до Комітету[Ответить
[0] 2011-03-07 18:28Декілька питань до представників Комітету:

1. Чи є сторінка Комітету у соціальних мережах?
2. Хто є координатором акцій, направлених на захист транспорту,де можна знайти інформацію про них?
3. Де в інтернеті є якісні листівки,буклети (російською чи українською мовою) на тему переваг громадського транспорту з конкретними цифрами, прикладами, фотографіями (колись до реконструкції ШТ бачив щось подібне у одному з вагонів)
4. Чи є якийсь ресурс "корисної" а не "фанатської" направленості (тобто не з фотками, а з телефонами парків, розкладом руху , схемами маршрутів по будням\вихідним, актуальними змінами тощо)?
Для прикладу є купа маршрутів які ходять напівпорожніми,але якби був розклад в інтернеті та на зупинках ходили б забитими..

На форумі цю інформацію треба "вивуджувати" з різних тем і не завжди вона там є.

У мене і моїх друзів є можливість та бажання друкувати та клеїти листівки,проводити пропаганду громадського транспорту,наповнювати контентом сайти, брати участь в якихось акціях але треба якась організація та координація!

Наприклад на форум є добіса тем щодо Набережної,але в жодній я не знайшов відповіді на просте питання "що я можу спробувати зробити аби її не закрили" (тепер питання змінюється на "аби її відкрили наново")

П.С Прошу не писати сюди на кшалт " все равно все решают без нас" та аналогічне.
Краще зробити хоча б щось аніж нічього не робити.
Іноді і прості дії можуть давати результат!
 
0‒0 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011