Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ФОРУМ КОМИТЕТА
Настоящее и будущее киевского транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒3 ]

Alex USВодій маршрутки зачинив у салоні пасажирку і побив її[Ответить
[0] 2012-06-26 21:2325 червня у столиці стався кричущий випадок: водій маршрутки зачинив у салоні пасажирку, облаяв її, накинувся з кулаками та знімав на мобільний.

Інцидент стався у маршрутці №242, яка курсує від метро "Лісова" до Індустріального моста, на кінцевій зупинці, пише "Сегодня".

За словами очевидців, чоловік був "під кайфом".

"Я їхала на роботу. Всю дорогу водій то розмовляв по телефону, то слухав музику в навушниках, а тому пасажирам доводилося по кілька разів кричати про зупинку", - розповіла постраждала.

Вона додала, що з нею сталося теж саме.

"Я попросила висадити на мене на Виборзькій, але водій проїхав повз. Я не стала кричати, а вирішила вже доїхати до кінцевої і там пройтися назад, причому на той момент я залишалася одна в салоні. Але на кінцевій він двері не відкрив, а взяв мобільний телефон і почав знімати мене на відео. Коли я почала кричати, щоб він мене випустив, водій закричав: "сидіти, сука", - сказала постраждала.

Жінці вдалося набрати на своєму мобільному номер диспетчера, який вивішений в кожній маршрутці. Після цього їй на допомогу прибігла жінка. Вона стала кричати під автобусом: "Ігоре, не влаштовуй скандал, випусти людину!".

Водій, за словами очевидців, на це не реагував і продовжував лаятися.

Конфлікт помітили на зупинці.

"Я бачила, що в маршрутці перебуває жінка, а водій її не випускає. Вона спробувала сама відкрити двері, тоді водій підскочив до неї і почав заштовхувати її назад, вирвав з рук сумку, порвав її і знову замкнувся в автобусі", - розповіла продавець квіткового магазину Оксана.

За словами пасажирки, водій її бив, вона впала на асфальт і пошкодила руку. А коли сказала диспетчеру, що у них водій явно не в собі, та спокійно відповіла, мовляв, ми в курсі.

Жінка написала заяву до міліції, так само, як і водій маршрутки – він стверджує, що пасажирка стала причиною конфлікту, оскільки кидалася на кермо.

"Ми отримали дві заяви, одну від пасажирки, другу – від водія. Зараз проводиться дослідча перевірка", - повідомила прес-офіцер Солом'янського району Ірина Біба.

За словами продавців на зупинці, ніхто водія від роботи не усунув, після конфлікту він спокійно цілий день возив людей.
 
Прибл. пассRe: Водій маршрутки зачинив у салоні пасажирку і побив її[Ответить
[1] 2012-06-27 01:49Где-то на этом форуме уже писали, что МТ242 — детище каких-то бандюков, и среди водил там полно неадекватов.
 
ЛарисаRe: Водій маршрутки зачинив у салоні пасажирку і побив її[Ответить
[2] 2012-06-27 05:57так и просится снять дубяж ЭТ, как в виннице. Наглеть перестанут... Но они ж это не сделают...
 
Прибл. пассRe: Водій маршрутки зачинив у салоні пасажирку і побив її[Ответить
[3] 2012-06-27 12:35МТ 242 дублирует слишком много маршрутов ОТ.
 
0‒3 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011