Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒162 ]

RVR"Покатушки" у Тернополі![Ответить
[0] 2008-04-14 00:33Така думка ще була майже два роки тому...

Можна тепер спробувати щось зробити...
На попередній зустрічі з Антоном (буран) ми попередньо домовилися про організацію цього заходу (оскільки Антон добре знає теперішнього директора депо).Можливо наприкінці тижня й зустрінемося з Мастюхом (директор КП ТЕТ)...

Попередні пропозиції такі:

1. Рухомий склад = Шкода-9Тр - швидше всього тиристорний № 131 (б/в з Брно) або якусь іншу...
2. Маршрут = Тролейбусна- Бережанська- Карпенка-Дружби-Руська-Острозького-Микулинецька-газоповід-Микулинецька-Гоголя-Бандери-Л.Українки-15 Квітня-Київська-злуки-Текстильна-АРЗ-Текстильна-Збаразька-Замкова-Руська-Мазепи-Бережанська-Тролейбусна-депо... десь 2-2,5 години...
... після поїздки ше можна буде покататися на катері по озері + Микулинецьке пиво (можна й у Старому млині = ресторан в галицькому стилі)...
3. Дата: схиляємося до 10 травня.... бо
а. 29.04-4.05 - Пасхальні вихідні =дачний сезон - ніхто в депо з нами возитися не буде...
б. десь після Великодня почнеться рух катера по озеру...
в. 9 Травня мало хто в Тернополі святкує, тому 10 травня у депо буде звичним суботнім днем...
г. проблем з квитками не повинно бути = бо основний потік пасажирів на залізниці буде 8-9 травня. Через Тернопіль йде багато транзитних поїздів і автобусів..!

... тільки не купуйте вже квитків, поки що точної інформації немає!

Поки що така інформація, якщо є якісь питання чи пропозиції, то обговоримо їх у цій темі...
 
Alex R.Re: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[1] 2008-04-14 00:42> 1. Рухомий склад = Шкода-9Тр - швидше всього тиристорний №
> 131 (б/в з Брно) або якусь іншу...
Я за 014. Це найменший номер тролейбуса у Тернополі?

> ... після поїздки ше можна буде покататися на катері по
> озері + Микулинецьке пиво (можна й у Старому млині =
> ресторан в галицькому стилі)...
Покататися на катері + Микулинецьке (ні в якому разі не інше) пиво це подвійний кайф! :)

> Поки що така інформація, якщо є якісь питання чи
> пропозиції, то обговоримо їх у цій темі...
Пропозиція: вул. Індустріальна, та якщо є технічна можливість вул. Корольова.
 
d3fai13rRe: "Покатушки" у Тернополі! [1][Ответить
[2] 2008-04-14 07:39>Пропозиція: вул.
> Індустріальна, та якщо є технічна можливість вул.
> Корольова.
Індустріальна= Текстильна(маршрут 7)?
 
G[H]useleRe: "Покатушки" у Тернополі! [1][Ответить
[3] 2008-04-14 08:55в. 9 Травня мало хто в Тернополі святкує, тому 10 травня у депо буде звичним суботнім днем...

Я чёто непонял. Вы не празднуете День Великой Победы??? Этот праздник - один из самых важный и главных! Когда наша Великая и Могучая страна Советов победила гитлеровскую Германию! Это вы зря конечно...
 
RebelRe: "Покатушки" у Тернополі! [3][Ответить
[4] 2008-04-14 09:28> в. 9 Травня мало хто в Тернополі святкує, тому 10 травня у
> депо буде звичним суботнім днем... Я чёто непонял. Вы не
> празднуете День Великой Победы??? Этот праздник - один из
> самых важный и главных! Когда наша Великая и Могучая страна
> Советов победила гитлеровскую Германию! Это вы зря
> конечно... 
у них есть улицы им.Бандеры...ещё объяснения нужны? :)
 
SturmRe: "Покатушки" у Тернополі! [3][Ответить
[5] 2008-04-14 09:48Хто за що, а Схід про політику. Може без флуду? Для політики є салон
 
Alex R.Re: "Покатушки" у Тернополі! [2][Ответить
[6] 2008-04-14 10:21> >Пропозиція: вул.
> > Індустріальна, та якщо є технічна можливість вул.
> > Корольова.
> Індустріальна= Текстильна(маршрут 7)?
Індустріальна вул. це маршрут №7, а вул. Текстильна це маршрути №3,6.
 
RebelRe: "Покатушки" у Тернополі! [5][Ответить
[7] 2008-04-14 10:41> Хто за що, а Схід про політику. Може без флуду? Для
> політики є салон 
Ну вот скажите человеку,почему 9 мая в Тернополе не празднуют. практически,без политики.
 
SturmRe: "Покатушки" у Тернополі! [7][Ответить
[8] 2008-04-14 10:59> > Хто за що, а Схід про політику. Може без флуду? Для >
> політики є салон Ну вот скажите человеку,почему 9 мая в
> Тернополе не празднуют. практически,без политики.

ОМГ. Половина моїх знайомих не святкує Новий Рік, 23 лютого, 8 березня... Люди просто не визнають ці свята, як такі. Так може й там.
 
GregoryRe: "Покатушки" у Тернополі! [7][Ответить
[9] 2008-04-14 11:11дело в том, что на западной Украине, да и вообще на Западе больше почитают религиозные, а не светские праздники. например, по американским фильмам четко видно, что Рождество почитается в разы больше, чем Новый год.
 
Я_RRe: "Покатушки" у Тернополі! [7][Ответить
[10] 2008-04-14 11:37я хоть и не модератор, но флуд бы подчистил... ;)
 
Я_RRe: "Покатушки" у Тернополі! [7][Ответить
[11] 2008-04-14 11:38...а кое-каким флудерам сделал бы первое китайское...
 
ЮМЗ Т2АЕRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[12] 2008-04-14 11:43если Тернополь не празнует 9 мая, это не значит что его не празнует вся Украина. Почему Тернополь не думает, что к ним хотят приехать люди, например из Полтавы, т.е. добираться - ночь до Киева, день в Киеве, и ночь до Тернополя? Я сомневаюсь что 9 мая в Киеве будет для меня интересным с точки зрения транспортника.
(хочется побывать 2 дня в Киеве и день в Тернополе)

> проблем з
> квитками не повинно бути = бо основний потік пасажирів на
> залізниці буде 8-9 травня.
Вот как раз ночь 8-9 мая и прийдётся добираться.

Подумайте. Что выгодно для вас не всегда может быть выгодно для остальных.

Это моё ИМХО, вы можете быть со мной не согласны.
 
d3fai13rRe: "Покатушки" у Тернополі! [6][Ответить
[13] 2008-04-14 11:50> > >Пропозиція: вул. > > Індустріальна, та якщо є технічна
> можливість вул. > > Корольова. > Індустріальна=
> Текстильна(маршрут 7)? Індустріальна вул. це маршрут №7, а
> вул. Текстильна це маршрути №3,6.
Ні ваша ні наша. Порився в памяті і згадав що вона таки має звязок з індустрією, але Промислова))) а спочатку(шляхопровід і до комбайнового)-Лозовецька, після гачка біля комбайнового починається Промислова
 
d3fai13rRe: "Покатушки" у Тернополі! [6][Ответить
[14] 2008-04-14 11:56Святкування 9 травня в Тернополі, так як воно є. В Старому парку(біля стадіону) відбувається покладання квітів міськими верхами, панахида за участю священників найчастіше УПЦ КП,УАПЦ, греко-католиків, потім квіти можуть покласти ветерани. При цьому всьому зганяються учні 10-11 класів різних шкіл для масовки, декому приносять готовий текст і беруть інтервю. Крім цього в центрі компаніями збираються ветерани.
 
ЮМЗ Т2АЕRe: "Покатушки" у Тернополі! [6][Ответить
[15] 2008-04-14 12:06Договориль бы с Киевом, провели бы например в Киеве 17, а в Тернополе 18. Тогда бы всей толпой с Киева двинули на Тернополь :-)))
 
HAnSRe: "Покатушки" у Тернополі! [4][Ответить
[16] 2008-04-14 19:55> > в. 9 Травня мало хто в Тернополі святкує, тому 10 травня
> у > депо буде звичним суботнім днем... Я чёто непонял. Вы
> не > празднуете День Великой Победы??? Этот праздник - один
> из > самых важный и главных! Когда наша Великая и Могучая
> страна > Советов победила гитлеровскую Германию! Это вы зря
> > конечно... у них есть улицы им.Бандеры...ещё объяснения
> нужны? :)

А те що Бандера в Заксенгаузені сидів вам нічого не каже? Має рацію Gregory про релігійність. Плюс навколо 9 травня дуже сильний радянський душок, а радянщину там неповажають. І є за що...
 
ЮМЗ Т2АЕRe: "Покатушки" у Тернополі! [4][Ответить
[17] 2008-04-14 20:03Если покатушки будут 10 мая то я не еду... с меня хватит 17 мая в Киеве и 24 мая в Полтаве.
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі![Ответить
[18] 2008-04-14 22:15мені наразі без різниці в який день, я ж на місці ;)
дата - мабуть будь-яка крім пасхальних свят (бо глухо буде), ну й аби вже катер плавав.

2 RVR / Buran : якщо з мене можлива якась поміч - то кажіть)
 
ЮМЗ Т2АЕRe: "Покатушки" у Тернополі![Ответить
[19] 2008-04-14 22:42Вы з датой что-то уже решили?
 
RVRRe: "Покатушки" у Тернополі![Ответить
[20] 2008-04-14 23:31> >Пропозиція: вул.
> > Індустріальна, та якщо є технічна можливість вул.
> > Корольова.
> Індустріальна= Текстильна(маршрут 7)?
Індустріальна вул. це маршрут №7, а вул. Текстильна це маршрути №3,6.

= вул. Індустріальної у Тернополі немає... зате є вул. Промислова, де розташовані задні прохідні Комбайнового заводу і курсує тролейбус № 7... Чи їхати туди = не варто, бо місцями великі ями на дорозі та багато пилюки = водії просто матюгаються від цієї вулиці, навіть бидловози туди не хочуть їздити...!

если Тернополь не празнует 9 мая, это не значит что его не празнует вся Украина. Я сомневаюсь что 9 мая в Киеве будет для меня интересным с точки зрения транспортника.
(хочется побывать 2 дня в Киеве и день в Тернополе)Если покатушки будут 10 мая то я не еду... с меня хватит 17 мая в Киеве и 24 мая в Полтаве.

= є народний вислів: "Поганому танцору завжди (щось) заважає"...
Ну як тобі не виходить, то не їдь - без тебе й поїздимо! Просто таке більше може не повторитися, на відміну від Києва...

Договориль бы с Киевом, провели бы например в Киеве 17, а в Тернополе 18. Тогда бы всей толпой с Киева двинули на Тернополь :-)))

= ніхто би з Києва натовпом би і не хлинув... Вже торік дууже всі їздили на покатушки у Львові, аж декому 30 грн. на оренду трамвая шкода було... :-((
... взагалі-то ми можемо все своїми силами провести = у Тернополі вже є близько десятка згідних на таку поїздку + фанати з Рівного, Луцька, Львова = то й два десятки назбирається...
... просто хочеться, щоб були люди з інших міст = так і більше. і цікавіше...!
 
ЮМЗ Т2АЕRe: "Покатушки" у Тернополі! [20][Ответить
[21] 2008-04-15 18:41> если
> Тернополь не празнует 9 мая, это не значит что его не
> празнует вся Украина. Я сомневаюсь что 9 мая в Киеве будет
> для меня интересным с точки зрения транспортника. (хочется
> побывать 2 дня в Киеве и день в Тернополе)Если покатушки
> будут 10 мая то я не еду... с меня хватит 17 мая в Киеве и
> 24 мая в Полтаве. = є народний вислів: "Поганому танцору
> завжди (щось) заважає"... Ну як тобі не виходить, то не їдь
> - без тебе й поїздимо!

Из личного опыта? Очень культурно в вашей стороны.
з.ы. на "ты" к своим друзьям обращейтесь.
Щасливо покататься.
 
Влад (шахтарська ...Re: нормальна дата[Ответить
[22] 2008-04-15 19:12Я наприклад нажаль не зможу приїхати, оскільки в мене диплом на носі. Ну а стосовно дати, то вважаю що її правильно підібрали. Зранку дев*ятого згадати про подвиги батьків, а в обід поїхати до Тернополя. В мене 3 дідів воявали у лавах Червоної армії (один так і не повернувся), але вважаю, що згадувати про них потрібно не тільки 9-го травня. Скажіть, а як дописувачі планують святкувати 9-те травня?
 
G[H]usele_БПАRe: День Великой Победы -[Ответить
[23] 2008-04-15 20:51Владу +1! Я тож сейчас занимаюсь дипломной работой и немогу приехать, хотя я непротив поездки в Тернополь .А я например праздную День Победы так: утром на 10.00 - торжественное построение ветеранов на бывшей военной авиабазе в Полтаве, потом по традиции солдатская каша и 50 грамм за погибших ( всё это бесплатно между прочим), фотографируемся в музее самолётов ВВС Укарины, даже иногда кабины открывают, чтоб можно было посидеть пару минут ( так сказать почувствовать военную мощь СССР!). А вечером - идём в город гулять и смотреть салют.

А те, кто СССР неуважает и не признаёт - ну пусть тогда радуются современной армии Украины, когда "неприступность наших границ" охраняет 1 полк перехватчиков Су-27 ( у нас в Миргороде кстати), 4 полка истребителей Миг-29 (Васильков, Бельбек, Озёрное и Ивано-Франковск) и 1 полк фронтовых бомбардировщиков Су-24М (Староконстантинов). Всего не более 300 боевых самолётов. Тогда как на 1991-й год только истребителей МиГ-29 было около 260-ти единиц в 8 полках! Ну да ладно. Вы скажите - нам столько ненужно, ведь у нас доктрина - сугубо оборонительная. И всё бы хорошо, но через 10 лет, когда выйдет ресурс истребителей Миг-29 и Су-27 (основные ЛА) - наши лётчики будут воевать на... лопатах! Один истребитель 4-го поколения стоит в среднем 50 млн баксов. Я не хочу видеть такой свою армию и свою страну!
 
ВасильДень Великой Победы[Ответить
[24] 2008-04-15 21:52G[H]usele_БПА. Для тебя. Есть такой закон экономики: Больше пушек, меньше масла. Или для тебя перефразирую: больше ядерных ракет, то меньше ЮМЗ Т2. Надо выбирать: или танки и самолеты или троллейбусы и автобусы. Много писать не буду.
 
АндрійRe: День Великой Победы -[Ответить
[25] 2008-04-15 21:52>Я не хочу видеть такой свою армию и свою страну!

Ну то вип’ємо 50 грам, з’їмо задурно каші і будемо бачити нашу країну інакше!

Хлопці, ну викреслила історія Рядянський Союз. Давайте на жовтих сторінках перейдемо до тернопільских тролейбусів.
 
G[H]usele_БПАRe: День Великой Победы [24][Ответить
[26] 2008-04-15 22:08> G[H]usele_БПА. Для тебя. Есть такой закон экономики: Больше
> пушек, меньше масла. Или для тебя перефразирую: больше
> ядерных ракет, то меньше ЮМЗ Т2. Надо выбирать: или танки и
> самолеты или троллейбусы и автобусы. Много писать не буду. 

Я уже согласен га то чтоб вместо пушек были троллейбусы! Но и этого даже нет практически!!!!
 
АндрійRe:[Ответить
[27] 2008-04-15 22:11Друже G[H]usele_БПА, маєш пропозиції?
 
G[H]usele_БПАRe:27[Ответить
[28] 2008-04-15 22:27Конечно! Чтоб чиновники наконец-то прекратили обворовывать наше государство. От самых нижних до самых верхних. Тогда будет всё - и пушки и троллейбусы! И на масло останется)))

Товарищ Андрей - не в обиду но мы с вами достаточно разные, причём во всех отношениях практически ( я имею в виду Восток и Запад Украины), если вы оттуда. Но всё равно я уважаю вас как транспортника и человека! И обязательно сделаю транспортный тур по Западной Украине!
 
АндрійRe:27[Ответить
[29] 2008-04-15 22:30Чудово! Потиснемо руки!
 
maxiWELLRe:Хотелось бы поехать...[Ответить
[30] 2008-04-15 22:31Хотелось бы поехать...Тем более, про троллейбусную систему Тернополя ничего не знаю.(Жаль, что кроме Киева других троллейбусных систем вообще не знаю)
Но, думаю, что лучше организовать экскурсию в период майских праздников.ИМХО, потом придется на работе отрабатывать "дополнительные" выходные. А на праздники будет несколько выходных.Тем более, на дорогу нужно будет потратить кучу времени.(И на проезд, тоже)
 
G[H]usele_БПАRe:27[Ответить
[31] 2008-04-15 22:32Ага! Транспортники страны и мира - обьединяйтесь! А вы из какого города?
 
ЮМЗ Т2АЕRe:Хотелось бы поехать... [30][Ответить
[32] 2008-04-15 22:35> Хотелось бы поехать... Но, думаю, что лучше
> организовать экскурсию в период майских праздников.ИМХО,
> потом придется на работе отрабатывать "дополнительные"
> выходные. А на праздники будет несколько выходных.Тем
> более, на дорогу нужно будет потратить кучу времени.(И на
> проезд, тоже)
Поддерживаю. Однако ответ на моё сбщ. тов. RVR в [20] (процитировано в 21) отбивает это желание.
 
maxiWELLRe: "Покатушки" у Тернополі![Ответить
[33] 2008-04-15 22:43А какая стоимость экскурсии (т.е., аренды троллейбуса)?
Троллейбусные маршруты в Тернополе красивые? Есть на что посмотреть?

Нужно только посчитать транспортные расходы на проезд из Киева и обратно на автобусе/поезде.
 
АндрійRe: "Покатушки" у Тернополі![Ответить
[34] 2008-04-15 22:49> А вы из какого города?

Я - Львів. Частіше дивіться на львівські теми. Але зараз ми в Тернополі.
 
лихварRe:Хотелось бы поехать... [30][Ответить
[35] 2008-04-15 22:52> организовать экскурсию в период майских праздников.ИМХО,
> потом придется на работе отрабатывать "дополнительные"
> выходные. А на праздники будет несколько выходных.Тем
> более, на дорогу нужно будет потратить кучу времени.(И на
> проезд, тоже)
9 травня (п*ятниця) - вихідний, тому логічно, що субота після того теж вихідна буде.
дорога - зовсім не купа часу, поїзд з києва до тарнополіса йде ніч (7+/- год.) - мені досить зручно, плацкарт (з постіллю) коштує 45-60 грн (залежно від фірмовості поїзда).
 
Володя ЦаренкоRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[36] 2008-04-17 00:45> .. тільки не купуйте вже
> квитків, поки що точної інформації немає!

Іване, ти не міг би підказати коли буде точна інформація?
 
RVRRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[37] 2008-04-21 16:57... директор депо Мастюх А.П. попередньо погодився надати тролейбус для покатушок! І все-таки 10 травня !

До кінця тижня буде остаточно погоджений маршрут , а також ціна! Ймовірно, вся поїздка обійдеться орієнтовно у 400-600 грн. = або 20-30 грн. з людини...
Найімовірніший тролейбус для поїздки - Шкода-9Тр № 131 або 132 (тридверний тиристорний - б/у з Брна, Чехії).

Ще кілька аргументів щодо цікавості та неординарності покатушок у Тернополі:

1. Досить різноманітних рухомий склад тролейбусного парку:
Шкода-9Тр дводверні та тридверні
Шкода-9ТрНТ тридверні тиристорні (б/у з Чехії)
Шкода-14Тр наступних модифікацій: 01,02,05,06,10,11 (6 з них є б/в із Чехії)
ЮМЗ-Т1 (з малими та великими вікнами)
ЮМЗ-Т1Р (обрізи)
ЮМЗ-Т2 (причому у депо є труп першого троля ЮМЗ-Т2 № 129!)
ЛАЗ-52522 (з клеєними вікнами і дверями)
ЛАЗ-Е183 (один з непрацюючим ЕТ)

+ на території депо труп троля КТГ і триосний автобус "Вольво"...
... у місті ше можна побачити "Ікаруси" - 260 і 280, ЛАЗи - 695 і 4207, різноманітні маршрутки

2. Після Великодня буде працювати катер на Тернопільському ставі, а також потужний плавучий фонтан!

3. + огляд ісотичних памяток і обовязковий похід на Микулинецьке пиво! :)

... прошу зголошуватися, щоб ми орієнтувалися в організаційних питаннях!
 
Володя ЦаренкоRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[38] 2008-04-21 17:53Попередньо записуюсь.

І у мене питання: а який орієнтовно час початку заходу?

.
 
RVRRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[39] 2008-04-21 18:00Приблизний розпорядок

11.40 - 12.00 Збір біля депо
12.00 -13.00 Екскурсія по депо
13.00 -15.30 Власне поїздка
після 15.30 - катер + культурна програма (памятки, пиво...)
 
ЮМЗ Т2АЕRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[40] 2008-04-21 20:57Я очень хотел бы приехать, но дата не подходит.
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[41] 2008-04-21 21:48записуйтесь, хто планує до тарнополіса приїхати, аби знати на що розраховувати; це суттєво.
 
Я_RRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[42] 2008-04-21 21:53попередньо запишусь. Скоріш за все, буду їхати автобусом, або маршруткою
 
ВовкаRe: "Покатушки" у Тернополі! [0][Ответить
[43] 2008-04-21 22:02да и я тоже записываюсь предварительно
 
AntonRe: "Покатушки" у Тернополі! [37][Ответить
[44] 2008-04-22 00:33> ... директор депо Мастюх А.П. попередньо погодився надати
> тролейбус для покатушок! І все-таки 10 травня !

+1 - якщо квитки будуть
 
AntonRe: "Покатушки" у Тернополі! [37][Ответить
[45] 2008-04-22 00:34Прохання уточнити, чи э приведена дата (10 травня) остаточною.
 
LISRe: "Покатушки" у Тернополі! [37][Ответить
[46] 2008-04-22 13:20Блін... 10-го мені не вийде - весілля в брата...
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі! [46][Ответить
[47] 2008-04-22 22:28> Блін... 10-го мені не вийде - весілля в брата...
шкода :(
а у інших жителів луцька?)
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі! [46][Ответить
[48] 2008-04-22 22:46завтра йдемо до депо з фактично затверджувати покатушки, тому порахуємо людей, аби знати що може вийти :)
отже попередньо записались:
Buran
RVR
лихвар (я)
Володя Царенко
Я_R+1
Вовка
Anton
Аксёнов Дмитрий

п.с. є ідея не заїжджати на л.українки (спальна вулиця), а напряму по бандери (вздовж парку з панорамою на бам :)
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі! [46][Ответить
[49] 2008-04-22 22:53народ, записуйтесь ато вийде дорого і тихо, й чи тоді це буде потрібно..
й сусіди щось не записуються...
 
ЖетонRe: "Покатушки" у Тернополі! [46][Ответить
[50] 2008-04-22 23:21Плюсуюсь к выездке. Вопрос к киевлянам: на чем едем? Кроме Киев-Чопа (№7, прибытие в 07.18) ничего подходящего из поездов не вижу:(
 
NickRe: "Покатушки" у Тернополі! [37][Ответить
[51] 2008-04-23 00:32На Тернополь ходят нормальные поезда. Зачем маршрутка?
 
Я_RRe: "Покатушки" у Тернополі! [37][Ответить
[52] 2008-04-23 00:58на них надо билеты брать, а мне влом :)
 
ВовкаRe: "Покатушки" у Тернополі! [37][Ответить
[53] 2008-04-23 01:12Я предлагаю поезд "Киев - Трускавец", 49 поезд, 23:50 отправление из Киева, 7:28 прибытие в Тернополь.. самый оптимальный вариант, может у кого лучший вариант есть, предлагайте...
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі! [53][Ответить
[54] 2008-04-23 01:14> Я предлагаю поезд "Киев - Трускавец", 49 поезд, 23:50
> отправление из Киева, 7:28 прибытие в Тернополь.. самый
> оптимальный вариант, может у кого лучший вариант есть,
> предлагайте...
непоганий поїзд, дешевший ніж 97/98, але вагони няп такі ж.
 
ВовкаRe: "Покатушки" у Тернополі! [54][Ответить
[55] 2008-04-23 01:45> ... непоганий поїзд, дешевший ніж 97/98, але
> вагони няп такі ж. 
Невже тут грає річ, які вагони.....я в цьому поїзді їхав зі Львова, з "Карпатьського трамваю", та було приємніше іхати, чим на фірмовому "Київ-Львів", тут головне, які сусіди їдуть, а не в якому вагоні(поїзді) їдеш......
 
d3fai13rNZRe: "Покатушки" у Тернополі! [54][Ответить
[56] 2008-04-23 02:36offtop у 49/50 по власним спостереженням(часто їздив К-Тернопіль) публіка покраще навіть чим в 97, багато молоді(студентів) але спокійної. Але як то кажуть раз на раз не приходиться. Вагони плацкартні в 49 такі ж як в 97(навіть новіші, "красноплюшеві" КВР) купейні не нові(коричневі аммендорфи) але чисті, в 49 трішечки гірші ІМХО(за виключенням вагонів 19-2Х в 97 поїзді-причепки Чернігів-Львів набагато гірші ніж основна група 97 поїзду). +49 будять найчастіше за 20-25 хвилин до Тернополя+неганяють так за постіль)))
 
RVRRe: "Покатушки" у Тернополі! [54][Ответить
[57] 2008-04-23 14:36отже попередньо записались:
Buran
RVR
лихвар (я)
Володя Царенко
Я_R+1
Вовка
Anton
Аксёнов Дмитрий

= думаю, що народу буде більше... навіть з Тернополя...
Постараюся ще залучити до поїздки Тернопільський автоклуб (там є Віталик Кулина= bryNET), а також ж-д фанатів (зокрема, Антона Одобецького)...

Думаю, що лихвар допоможе із зацікавленим народом із ЖЖ (його спільні з Бринихом друзі), а також із форуму "Крапки"...
 
RVRRe: "Покатушки" у Тернополі! [54][Ответить
[58] 2008-04-23 14:46На Тернополь ходят нормальные поезда. Зачем маршрутка?

Місць у поїздах ще вдосталь, судячи звідси:
http://www.pz.gov.ua/askpp/exprt.php?lid=1&mid=31

№ 269 КИЇВ ПАС IВАНО.ФРАН
Отправление Прибытие В пути
09.05 в 22.41 05.45 007.04
Тип вагона Купе (н/в) Плацкартный (н/в/б.н/б.в)
Мест 00/10 144/177

Стоимость проезда между станциями: КИЇВ ПАС ТЕРНОПIЛЬ
Расстояние Поезд Вагон Взрослый Детский
486КМ ШВИДКИЙ Купейный 67.34 54.62
Плацкартный 48.06 40.17
Примечание: Цены указаны в гривнах, НДС и сборы включены.

--------------------------------------------------------------------------------

№ 049 КИЇВ ПАС ТРУСКАВЕЦЬ
Отправление Прибытие В пути
09.05 в 23.50 07.28 007.38
Тип вагона Люкс Купе (н/в) Плацкартный (н/в/б.н/б.в)
Мест 02 66/81 181/201

Стоимость проезда между станциями: КИЇВ ПАС ТЕРНОПIЛЬ
Расстояние Поезд Вагон Взрослый Детский
486КМ ШВИДКИЙ ФIРМ(1.2) Люкс 286.12 219.97
Купейный 77.52 62.25
Плацкартный 54.36 44.90
 
VIVASRe: "Покатушки" у Тернополі! [54][Ответить
[59] 2008-04-23 14:51:))))) так вы 10 мая собираетесь? Если так, то я могу поехать с вами! Днём погуляю, а вечером мне надо обратно на Чехию.
 
лихварRe: "Покатушки" у Тернополі! [59][Ответить
[60] 2008-04-23 15:30> :))))) так вы 10 мая собираетесь? Если так, то я могу
> поехать с вами! Днём погуляю, а вечером мне надо обратно на
> Чехию.
чекаємо :)

+Maxy (попередньо зголосився)
 
VIVASRe: "Покатушки" у Тернополі! [59][Ответить
[61] 2008-04-23 16:25Отлично! Только пожалуйста, сообщите ближе к дате встречи, когда и где сбор... надо же спланировать оптимальное время приезда в Тернополь.
 
Володя ЦаренкоRe: "Покатушки" у Тернополі! [50][Ответить
[62] 2008-04-23 17:45> Плюсуюсь к выездке. Вопрос к киевлянам: на чем едем? Кроме
> Киев-Чопа (№7, прибытие в 07.18) ничего подходящего из
> поездов не вижу:

Я хоть и киевлянин, но ехать буду из Франковска 675-м.
 
HAnSRe: "Покатушки" у Тернополі! [50][Ответить
[63] 2008-04-23 19:26+HAnS :)
 
лихварстарт[Ответить
[64] 2008-04-23 21:29отже, сьогодні з Buran'ом були в депо і домовились за покатушки.
на 10те травня нам обіцяли "дев*ятку".
можна орєнтуватись на вартість катання 30 грн. (з людини).
"заплив" на катері минулого коштував біля 5грн.
можна брати квитки.
 
VIVASRe: старт[Ответить
[65] 2008-04-23 21:49Отлично!! Так что, где и когда встречаемся? Поездов из Киева много, я хочу из Киева выехать попозже :)
 
лихварRe: старт[Ответить
[66] 2008-04-23 21:59якщо рахувати, що збір біля депо в 11:40-12:00, то дуже бажано приїхати не пізніше 11ої години ;)

можемо і мабуть будемо зрання ловити всіх на вокзалі :) - трохи місто показати і т.д.
мої контакти (звати - антон)
096 95-65-795
icq 202-885-342
мило - клацати по ніку на форумі ;)
 
Володя ЦаренкоRe: старт[Ответить
[67] 2008-04-23 22:07Можна дізнатися адресу депо. та які маршрути проходять біля нього? Дякую.
 
ЖетонRe: старт[Ответить
[68] 2008-04-23 22:14Я еду 07 Киев-Чоп, билеты пока не брал
 
ЖетонRe: старт[Ответить
[69] 2008-04-23 22:15Я еду 07 Киев-Чоп, билеты пока не брал, пойду в субботу. Кто-то со мной?
 
ВовкаRe: старт[Ответить
[70] 2008-04-23 22:3049 поезд Киев Трускавец. 23,50 из Киева, в Тернополе 7,18, за билетами планирую или завтра, или в пятницу
 
лихвар[Ответить
[71] 2008-04-23 23:40> Можна дізнатися адресу депо. та які маршрути проходять біля
> нього? Дякую.
адреса депо до неможливості проста - вул.тролейбусна 7 (зх.частина міста), туди їздять тролі 2 та 11 (від вокзалу) + все що "в депо":) , зазвичай їх інтервал 10+/- хв

схема маршрутів (2006) http://trolter.nm.ru/ternopileltrans06.gif (трохи змінились тільки №7 та №8)

більше інформації є на терн. трол.сайті http://trolter.nm.ru

якщо потрібно, то схема мережі (2006) http://ukrelectro.z16.ru/images/maps/ternopol.gif (є деякі зміни)
 
лихвар[Ответить
[72] 2008-04-24 21:44фотки наших потенційних тролів
131 http://ant132.mylivepage.com/images/ternopil_131_2008-03-14_8135.jpg
132 http://ant132.mylivepage.com/images/ternopil_132_2008-03-11_AHTOH_0029.jpg
135 http://ant132.mylivepage.com/images/ternopil_135_2008-02-08_lychvar_7779.jpg

на днях їхав в 135 - салон вигдядає досить пристойно, мабуть недавно ремонтували, 131 теж має непогано виглядати, 132 - сподіваюсь не дістанеться :)
 
Я_RRe:[Ответить
[73] 2008-04-24 22:53Може, краще 52522?
 
лихварRe: [73][Ответить
[74] 2008-04-24 23:12> Може, краще 52522?
в принципі теж можна, але заява вже написана на 9тр...
це має бути тиристорна 9тр, їх лишилось менше ніж є нових
52522 й протянуть явно не довше..

на 52522 можливо вдасться проїхатись в/з депо - зазвичай вони на 2 і 11.
 
RVRRe: [73][Ответить
[75] 2008-04-25 12:54+ Антон Одобецький (можливо, й не один)..!
 
лихварRe: [73][Ответить
[76] 2008-04-25 13:22до потенційних "катальних засобів"
катер http://ant132.mylivepage.com/images/ternopil_ka2_2006-08-25_1.jpg
 
Max_zpRe: [73][Ответить
[77] 2008-04-26 10:36Можете записувати і мене, хоча поки що вірогідність того що приїду десь 70%.

З 8 травня буду у Львові, звідти ж і приїду. Львівські фанати, можемо зустрітися, або навіть їхати разом :)
Як в мене буде із вільним часом і гадки не маю :(
Напишіть чим можна дістатися зі Львова до Тернополя і скільки це приблизно коштує.
 
d3fai13rNZЛьвів-Тернопіль[Ответить
[78] 2008-04-26 13:23З Львову до Тернополя найкраще добиратись потягом(маршрутка йде так само по часу якщо не довше). Вартість у плацкарті-23.69 якщо без постілі і нефірмовий вагон. Єдина проблема що ранком(6-7) Найкращий спосіб-нефірмовий плацкарт Львів-Москва(74 потяг) 8.11 з Львова і в 10.28 ви у Тернополі, на нього ще є на 10.05 квитки у к-сті 140 місць. Але обовязково кажіть в касі щоб дали без постілі(10грн)
 
лихварRe: Львів-Тернопіль [78][Ответить
[79] 2008-04-26 13:35+ ще можна електричкою, йде десь 3 години, але розкладу не знаю :)
 
VIVASRe: Львів-Тернопіль [78][Ответить
[80] 2008-04-27 13:21Электричкой не получится тут (((( первая электричка идёт со Львова в 8.35 и в Тернополе аж в 12.18.
 
лихварRe: Львів-Тернопіль [78][Ответить
[81] 2008-04-27 13:26катер від суботи вже плаває :)
+ в міській пресі писали що прогулянка на ньому дорожчає вдвічі - тепер коло 6 грн. :) http://20minut.ua/news/121461

також вчора знову їхав в 135, і помітив в ньому одну неприємну річ - в районі заднього лівого колеса періодично щось ГОЛОСНО і неприємно пахкало - якщо це не усунуть, то нам його "не тра" ...
також в тому ж місці виявив такий ось артефакт http://ant132.mylivepage.com/images/20080426207.jpg - може то його "дух" стукає там?))
 
лихварRe: Львів-Тернопіль [80][Ответить
[82] 2008-04-27 13:30> Электричкой не получится тут (((( первая электричка идёт со
> Львова в 8.35 и в Тернополе аж в 12.18.
ага ж, вже теж побачив ((
 
VIVASRe: Львів-Тернопіль [80][Ответить
[83] 2008-04-27 14:10Вот обратно во Львов элейтричкой красота, особенно последней, которая во Львове в 0.01. И проезд всего 5 гривен или 3 по студаку :)
 
Алексей -ТХ-Re: Львів-Тернопіль [80][Ответить
[84] 2008-04-29 08:09Присоединяюсь к поездке. Запишите меня, пожалуйста, очень постараюсь быть. Приеду поездом №109 Херсон - Львов, в Тернополе буду в 10:09.
 
RVRRe: Львів-Тернопіль [80][Ответить
[85] 2008-04-29 12:00Электричкой не получится тут (((( первая электричка идёт со Львова в 8.35 и в Тернополе аж в 12.18.

- На жаль, помиляєшся...
Ця електричка відправляється зі Львова о 8.35, а прибуває в Тернопіль в 11.46. = Просто десь 2-3 місяці тому змінили розклад руху, бо пасажири поскаржилися... :-)

Можна з вокзалу до трольдепо швидше добратися... не лише тролейбусом № 11, а також маршруто-автобусами №№ 27 і 30 !

обратно во Львов элейтричкой красота, особенно последней, которая во Львове в 0.01. И проезд всего 5 гривен или 3 по студаку :)

= інфляція бере своє. Вже квиток Львів-Тернопіль коштує 7,80 грн., а по студентському десь 3,90 грн. !
 
VIVASRe: Львів-Тернопіль [80][Ответить
[86] 2008-04-29 17:22Хмда, отстал я от жизни малость в Чехии :) Просто на сайте УЗ не меняют расписание так оперативно, а ценами на электирички я давно не интересовался, я в них езжу методом "одной остановки" :)
 
G[H]usele_БПАRe: Шкоды 9Тр рулят![Ответить
[87] 2008-05-01 00:16Посмотрел "потенційні катальні засоби" - класс! так хочется покататься на таких раритетах! очень жалею что не получится приехать к вам. Ну я думаю они ещё пару годков поездят))

А вообще сколько к вам народу собирается ехать?
 
ЮМЗ Т2АЕRe: Шкоды 9Тр рулят![Ответить
[88] 2008-05-01 00:19Да всё классно...! Если бы не дата и подешевле былиеты/не так далеко ехать :-)
 
RVRRe: Шкоды 9Тр рулят![Ответить
[89] 2008-05-03 10:12У вівіторок мав телефонну розмову з начальником планового відділу... Він спочатку був настроєний проти поїздки, бо у депо зараз ревізія та перевірка...
... але його вдалося переконати у проведені поїздки = дик, люди приїдуть, квитки вже взяли... Так шо, все буде добре (с)...

Поговорили про ціну поїздки... Приблизно виходить десь 50- 60 гривень за годину !!! = напевне, найдешевший тариф в Україні!
Але остаточну ціну скажуть приблизно у вівторок!
Також хтось із начальства проведе екскурсію по підприємству...
 
RVRRe: Шкоды 9Тр рулят![Ответить
[90] 2008-05-03 10:15До Max_zp :
З 8 травня буду у Львові, звідти ж і приїду. Львівські фанати, можемо зустрітися, або навіть їхати разом :)

= можеш позвонити до мене: 8 067 999 19 63
 
Олег ВинницаRe: Шкоды 9Тр рулят![Ответить
[91] 2008-05-03 15:16Сколько будет стоить поездка по Тернополю, на какую сумму расчитывать??? А также сколько времени продлиться данное мероприятие: когда начнется и когда ориентировочно закончится?
 
лихварRe: Шкоды 9Тр рулят! [91][Ответить
[92] 2008-05-03 20:25> Сколько будет стоить поездка по Тернополю, на какую сумму
> расчитывать??? А также сколько времени продлиться данное
> мероприятие: когда начнется и когда ориентировочно
> закончится?

ціна покатушок - до 30 грн. (за бажанням катер - ще + 6 грн.)
час від 11:50 (вже збір біля депо), далі 12:00-13:00 год. - екскурсія по депо, 13:00-15:30 - покатушки, 16:00-17:00 - катер. потім за бажанням - пиво і т.д. :))
попередній план покатушок http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=3914&ft=1&s=nd&fm=0&lm=0
 
Олег ВинницаRe: Шкоды 9Тр рулят! [91][Ответить
[93] 2008-05-03 20:56Из какорй арифметики выходит 30 грн? А если больше человек то сумма уменьшается?
 
ant132Re: Шкоды 9Тр рулят! [93][Ответить
[94] 2008-05-03 22:36> Из какорй арифметики выходит 30 грн? А если больше человек
> то сумма уменьшается?

ми забиваємо дорожчий варіант, якщо нам в результаті скажуть меншу вартість оренди ніж ми забили, то вартість звичайно зменшиться, і звичайно залежатиме від кількості людей.
 
RainbowRe: Шкоды 9Тр рулят! [93][Ответить
[95] 2008-05-05 00:17Таке питання, а місця ще є? Якщо є, то допишіть пліз.
Народ, таке питання, зі Львова коли виїжджаєте, бо я 99% що поїду зі Львова (якщо місця будуть).
 
лихварRe: Шкоды 9Тр рулят! [95][Ответить
[96] 2008-05-05 00:35> Таке питання, а місця ще є? Якщо є, то допишіть пліз.
є :)
 
RainbowRe: Шкоды 9Тр рулят! [95][Ответить
[97] 2008-05-05 00:51Ну тоді +1
Якщо я нічого не переплутав то 10го? траффня? ;)
 
лихварRe: Шкоды 9Тр рулят! [97][Ответить
[98] 2008-05-05 00:58> Ну тоді +1 Якщо я нічого не переплутав то 10го? траффня? ;)
так :)
 
BuranRe: Шкоды 9Тр рулят! [97][Ответить
[99] 2008-05-05 18:08Завтра я взнаю остаточну вартість покатушок, плюс всі інші організаційні питання (щоб охорона була в курсі, аби був екскурсовод по депо і т.д.)
 
RainbowRe: Шкоды 9Тр рулят! [90][Ответить
[100] 2008-05-06 19:19> До Max_zp :
> З 8 травня буду у Львові, звідти ж і приїду. Львівські
> фанати, можемо зустрітися, або навіть їхати разом :)
> = можеш позвонити до мене: 8 067 999 19 63
Народ, чим ви будете їхати зі Львова?
 
RVRRe: Шкоды 9Тр рулят! [90][Ответить
[101] 2008-05-06 20:00Я буду у Львові тільки до 9 травня... У четвер можете зі мною ще зустрітися!
 
RVRRe: Шкоды 9Тр рулят! [90][Ответить
[102] 2008-05-06 20:08<<отже поки що записались:
Buran
RVR
лихвар Володя Царенко
Я_R+1
Вовка
Anton
Аксёнов Дмитрий >>
+
Hans
Maxy
Жетон
Max_zp
Алексей-ТХ
VIVAS
Rainbow
BryNET (Тернопіль)?
Одобецький (Тернопіль) ? буду ще до нього дзвонити!
Radical

всього 19 учасників ... нормально. :-)
 
ChubRe: Шкоды 9Тр рулят! [90][Ответить
[103] 2008-05-07 05:08Запишіть і мене, плз.
Якраз 2й десяток закрию :)
 
лихвар[Ответить
[104] 2008-05-07 10:58отже, Buran'у вже повідомили остаточну вартість заходу - 250 грн за екскурсію та катання, можете рахувати :)
 
лихварRe: Шкоды 9Тр рулят! [103][Ответить
[105] 2008-05-07 10:59> Запишіть і мене, плз. Якраз 2й десяток закрию :)
добре, а ви/ти хто/звідки?)
 
RVRRe: Шкоды 9Тр рулят! [103][Ответить
[106] 2008-05-07 13:18отже, Buran'у вже повідомили остаточну вартість заходу - 250 грн за екскурсію та катання, можете рахувати :)

+ десь 20 грн. за екскурсію (?) + 20-30 грн. водію!
- десь по 15 гривень з брата!
 
Владимир М.Re: Шкоды 9Тр рулят! [103][Ответить
[107] 2008-05-07 16:05я еще под вопросом еду или нет, но очень хочу поехать и собираюсь, записан под ником Вовка
 
ChubRe: Шкоды 9Тр рулят! [105][Ответить
[108] 2008-05-07 19:34>> Запишіть і мене, плз. Якраз 2й десяток закрию :)
>добре, а ви/ти хто/звідки?)

Ім'я моє Павло, я з Києва. Буваю на форумі Railroad, раніше і на метрофорум ходив.
Тут мене точно знають камради Жетон і DenVol ;)
 
BuranRe: Шкоды 9Тр рулят! [105][Ответить
[109] 2008-05-07 20:12...а я крім того, що співорганізатор покатушок, організовую зі своєї сторони телевізійну зйомку. Буде сюжет у новинах на каналі, де я працюю, плюс на сайті (Smile-TV - http://smiletv.te.ua/ )
 
bryNETRe: Шкоды 9Тр рулят! [102][Ответить
[110] 2008-05-07 20:37> BryNET (Тернопіль)?

Вибачаюсь що не підніс трубки, просто не чув телефон (не було при собі). Мені нажаль в суботу не получиться, навчання якраз на суботу і цих пар не виходить пропустити ніяк. Нарахунок моїх одноклубників: хотіло 2 чоловік, але 1 на роботі (не в Тернополі), а другий їде на села на городи. Дякуємо велике за запрошення і вибачаємось шо немає можливості покататись з Вами. Гарно всім віддихнути!!! Тернопіль в травні ДУЖЕ гарне місто!
 
HAnSRe: Шкоды 9Тр рулят! [110][Ответить
[111] 2008-05-07 20:54> Гарно всім
> віддихнути!!!

Ну ви й добра людина:) Але віддихати якось не хочеться ве-таки))
 
RainbowRe: Шкоды 9Тр рулят! [110][Ответить
[112] 2008-05-07 21:46Доречі в Тернополі є одне дуже цікаве кафе. "Старий Млин" називається. Кожен раз коли буваю в Тернополі, туди заходжу на обід.
 
Олег ВинницаRe: Шкоды 9Тр рулят! [110][Ответить
[113] 2008-05-08 11:26на жд вокзале кто то будет встречать и с какого по какое время?
 
RVRRe: Шкоды 9Тр рулят! [110][Ответить
[114] 2008-05-08 14:02Одобецький (Тернопіль) ? буду ще до нього дзвонити!

= дзвлнив до нього. Казав,що має бути!

на жд вокзале кто то будет встречать и с какого по какое время?

= не знаю, якщо зможу то когось і зустріну. Але це малореально...
З вокзала до депо можна заїхати на тролейбусі № 11 або автобусами (МТ) № 27 і 30
 
И12Тернополь[Ответить
[115] 2008-05-08 15:41Какие маршруты и их интерваллы?
 
лихвармнєсто сустрєчі[Ответить
[116] 2008-05-08 17:26> на жд вокзале кто то будет встречать и с какого по какое
> время?

можу я :)
096 95-65-795 (антон)
або на аську стукайте
 
лихварRe: Тернополь [115][Ответить
[117] 2008-05-08 20:43> Какие маршруты и их интерваллы?
це є на сайті про терн. тролейбуси http://trolter.nm.ru/marshruty.html
єдині зміни - №7 уже постійний маршрут (в міжпік ітервал 30хв, вихідний - 1 год.) та №8 повертається в.великого не через хмельницького, а по довгій (галичини).
схема http://trolter.nm.ru/ternopileltrans06.gif

ще на рахунок добирання до депо - якщо з-під носа втік №11, то можна трохи пройтись по хмельницького-руській (карта вище) - звідти до депо крім №11 ходить ще №2, також можна сідати на будь-який троль з табл. "в депо" :)
інтервал 2/11 в той час буде десь 10-20 хв.
 
лихвар[Ответить
[118] 2008-05-08 20:44на рахунок зустрічання приїжджаючих - можна написати час прибуття, аби знати як краще то усе організувати.
 
RainbowRe:[Ответить
[119] 2008-05-08 20:57Приїжджаю зі Львова поїздом Львів-Москва.
 
Buran...[Ответить
[120] 2008-05-09 22:26Отож, завтра покатушки!
 
RainbowRe: ...[Ответить
[121] 2008-05-10 08:11Отож я вже їду в Тернопіль!
 
ЮМЗ Т2АЕRe: ...[Ответить
[122] 2008-05-10 19:22Ну как покатались?? :)
 
лихварRe: ... [122][Ответить
[123] 2008-05-11 15:03> Ну как покатались?? :)
покатались :)
 
d3fai13rRe: ... [122][Ответить
[124] 2008-05-11 15:14ну і де враження/фото?
 
BuranRe: ... [124][Ответить
[125] 2008-05-11 17:05> ну і де враження/фото? 

Все буде - і фото, і відео :)))
 
HAnSRe: ... [124][Ответить
[126] 2008-05-11 19:50Ну що, розповім я про свої перші покатушки)

Перебування у Тернополі почалося з 7:28 по прибутті потяга "Київ-Трускавець". За пару хвилин нас (я був не один) зустрів лихвар. З вокзалу ми пішли до місця де можна попоїсти в таку рань. Ідучи містом, ми прослухали екскурсію від лихваря, за що всі дуже йому вдячні! :) Навряд чи я зміг би так розповісти історію власного рідного міста.
Врешті-решт зупинилися на "Пиріжковій" - там заморили черв’ячка і пішли гуляти тернопільськими вуличками - з екскурсією). Потім мої пішли у своїх справах, а лихвар і я - залишилися займатися толлейбусними справами. Побачивши вдалині на Руській ЕлектроЛАЗ №145, ми пішли на зупинку щоб катнутися. Там я виявив що проїзд коштує 85 коп. А потім, коли ЛАЗ поїхав, оцінив китайську ТрСУ. При всіх негативах китайства, один позитив таки знайшовся - шумовий фон тролейбуса був надзвичайно миролюбивим - лише звук двигуна. Лише ззовні трохи свистить, але тихо - можна помітити, лише якщо спеціально прислухатися. Коротше кажучи, тролейбус дуже сподобався.

Оскільки лихвар ще мав зустріти кількох людей, ми пішли в напрямі набережки і там зустрілися спочатку із Я_R та Дімою Аксьоновим та із Rainbow та Max_zp потім. Після третього дублю екскурсії ми виявили, що пора вже в напрямі депо рухатися - спіймали на зупинці ЮМЗ Т2 №127. Не зважаючин на різнопородну обшивку даху, троль справив хороше враження. ІМХО краще аніж наші 502-515.

На зупинці біля депо поступово збиралися фанати...

Коли прийшов RVR, він повідомив нам, що ТІСУшного кіна не буде - нам дали РКСУшну 075, котра тим не менше була у відмінному стані. Особисто мені то не було погано... З одного боку 9Тр з ТІСУ - дуже цікаво, але і 9Тр теж дуже цікаво - я не пам’ятаю поїздок в цому типі тролейбуса, так що поїздка навіть на РКСУшнику була для мене новинкою.
Покатушки - усе було супер))) Дякую організаторам, трольдепо і погоді за класну подорож :))

Після покатушок пішли проїхатися на теплоході «Герой Танцоров» - пейзажі із Тернопільського ставу – просто суперррр)) Потім за програмою був «Старий млин». Такою кількістю раритетних ґаджетів зібраних в одному місці я ще не бачив, а їжа і порції... це не передати. Наївся «аж гай шумів» (с) :) Але це був іще не кінець. Почалася не менш цікава частина – імпровізація, яка уявляла собою похід до місця стоянки паровозів. За 20 хвилин ми опинилися біля вагонного депо, де було видно частинку тендера паровоза – решту затуляв ангар. Кілька чоловік, які мали непереборне бажання зайти пройти вглиб території їх навіть зафоткали :)
Звідти пішли провулками до Промислової – тролейбусифікованій вулиці у промзоні, покриття якої важко асфальтом назвати. Плюс вирви :). Звідти ми повернули назад і вийшли до лінії, на якій їздили тролейбуси в центр. Там осідлали 9Тр і таким чином доїхали до Залізничного. А там я відлучився від колективу (то вже 22 було) і пішов зустрічатися зі своїми, хоча потім ще раз зустрів «групу в полосатых купальниках»

Закінчилося перебування у Тернополі в 01-38 Ужгородським потягом)

Ще раз дякую організаторам!!!!
ЗІ: Фотки – пізніше трохи :)
 
Я_RRe: ... [124][Ответить
[127] 2008-05-11 20:03Дуже сподобалось! Дякую організаторам! ;)
Доречі, в цей день ще встигли побувати і в Хмельницькому і у Вінниці, зупинившись на ніч у Білій Церкві :)
 
Володя ЦаренкоRe: ... [124][Ответить
[128] 2008-05-11 21:30Приєднуюсь до подяк організаторам!

Мені також дуже сподобались покатушки!
 
ЮМЗ Т2АЕRe: ... [124][Ответить
[129] 2008-05-11 21:56такое вчетчатление, что вас было четверо :-)
 
Я_RRe: ... [124][Ответить
[130] 2008-05-11 22:25Больше! ;) http://i034.radikal.ru/0805/f9/dd2047c00cb1.jpg (1,5Мб)
 
Влад (шахтарська ...Re: ... [124][Ответить
[131] 2008-05-11 23:10Як там наш брат - москалик Аксьонов? Нормально себе вів? Хоч би подзвонив мені :(
 
AntonRe: ... [128][Ответить
[132] 2008-05-11 23:33> Приєднуюсь до подяк організаторам! Мені також дуже
> сподобались покатушки! 

+1
 
ЖетонRe: ... [128][Ответить
[133] 2008-05-12 00:35Да, покатушки были классные! Фотки мои лежат тут http://photo.bigmir.net/folder/1735843/15 , много... По количеству пеших переходов--почти рекорд. Приехали мы компанией я, Chub, VIVAS около 8 часов. Сразу после осмотра вокзала пошли в тепловозное депо, но в него не попали. Обойдя все там вокруг, пошли в центр города, там нашли единственное кафе, работавшее в 9 утра, неплохое, кстати... Отуда пошли к пруду, прогулялись вдоль него по парку, парк классный! Дошли пешком до Тернополь-Товарного, развернулись и отправились назад, там сели на троль и доехали до трольдепо, с этого момента наша история совпадает с общей. Вообще в плане пеших переходов экскурсия была очень длинной.
 
ЮМЗ Т2АЕRe: ... [128][Ответить
[134] 2008-05-12 16:50Загадочное приспособление... "Чтобы тепловоз не украли..."
улыбнуло! :-))
 
RVRRe: ... [128][Ответить
[135] 2008-05-12 18:38До речі, появилися новини про наш захід:

http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=35

... от чомусь обіцяного відеорепортажу немає...
 
BuranRe: ... [135][Ответить
[136] 2008-05-12 18:59> До речі, появилися новини про наш захід:
> http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=35
> ... от чомусь обіцяного відеорепортажу немає...

Обов'язково буде, але завтра. Його ще треба скомпресувати...
 
BuranRe: ... [133][Ответить
[137] 2008-05-12 19:09> Да, покатушки были классные! Фотки мои лежат тут
> http://photo.bigmir.net/folder/1735843/15 , много...

http://photo.bigmir.net/photo/3410739 - останній троль з першої партії поставок! При чому, в досить хорошому стані (йому 33 роки!)
 
Аксёнов ДмитрийRe: ... [133][Ответить
[138] 2008-05-12 21:31Ждём видеорепортажа :)
 
HAnSRe: ... [133][Ответить
[139] 2008-05-12 21:43Обіцяні фотки :)

127, який згодом повезе нас в ТД. Ні він, ні ми про це ще не знаємо :)
http://77.120.100.13/file/5498148/4575500/IMG_1770al.jpg
Перша сфоткана мною 9Тр в Тернополі
http://77.120.100.14/file/5498151/4575503/IMG_1772al.jpg
ЕлектроЛАЗ №144 на Руській
http://77.120.100.14/file/5498153/4575507/IMG_1774al.jpg
ЕлектроЛАЗ №145, на якому їхали ми з лихварем
http://77.120.100.14/file/5498160/4575512/IMG_1775al.jpg
ЮМЗ Т1Р 122 на Руській
http://77.120.100.14/file/5498228/4575602/IMG_1779al.jpg
Там навіть Ік260 знайшовся
http://77.120.100.13/file/5498233/4575609/IMG_1780al.jpg
14Тр №139
http://77.120.100.12/file/5498267/4575651/IMG_1791rl.jpg
Черга з тролів. перший - наш 075, за ним Т1Р 117, який реве на кілька кварталів
http://77.120.100.12/file/5498280/4575669/IMG_1797al.jpg
Цех трольдепо, 103 на канаві. Пізніше ми вже бачили його в місті
http://77.120.100.11/file/5498282/4575673/IMG_1799al.jpg
067 на ремонті, соррі за мобілографічну якість
http://77.120.100.14/file/5498293/4575678/IMG_1800al.jpg
Його салон
http://77.120.100.12/file/5498306/4575694/IMG_1804al.jpg
Двигуни
http://77.120.100.11/file/5498314/4575700/IMG_1807al.jpg
Вольво, який зазвичай катається на Чернівці
http://77.120.100.12/file/5498323/4575708/IMG_1816al.jpg
Технічка 077
http://77.120.100.15/file/5498402/4575768/IMG_1817al.jpg
КТГ-х ака ТГ-1
http://77.120.100.14/file/5498423/4575786/IMG_1818al.jpg
http://77.120.100.11/file/5503227/4580665/IMG_1819al.jpg
Перший виготовлений ЮМЗ Т2. Напис спереду - в тему :(
http://77.120.100.13/file/5503251/4580684/IMG_1821al.jpg
http://77.120.100.14/file/5503273/4580702/IMG_1824al.jpg
Т1Р 118
http://77.120.100.15/file/5503294/4580717/IMG_1830rl.jpg
Обидва 52522 в той день стояли у депо - покататися не вийшло :(
http://77.120.100.12/file/5503322/4580736/IMG_1831al.jpg
http://77.120.100.12/file/5503438/4580800/IMG_1842al.jpg
Повноцінний Т1 :)
http://77.120.100.12/file/5503332/4580743/IMG_1834al.jpg
Трупачок 4202, ще у заводському фарбуванні, поступово відпновлюють
http://77.120.100.14/file/5503350/4580750/IMG_1835al.jpg
Дуже цікавий у нього задній міст
http://77.120.100.12/file/5503359/4580757/IMG_1837al.jpg
Салон
http://77.120.100.11/file/5503420/4580788/IMG_1841al.jpg
9Тр 060
http://77.120.100.11/file/5503356/4580756/IMG_1836rl.jpg
14Тр 089. Часом не 01?
http://77.120.100.14/file/5503425/4580792/IMG_1839al.jpg
ЕлектроЛАЗ №146
http://77.120.100.15/file/5503444/4580804/IMG_1851rl.jpg
Наш 075
http://77.120.100.13/file/5503448/4580806/IMG_1862al.jpg
Теплохід
http://77.120.100.12/file/5503461/4580812/IMG_1872al.jpg
Трошки розійшлися :)
http://77.120.100.11/file/5503479/4580831/IMG_1883al.jpg
КМ під тунельним мостом
http://77.120.100.15/file/5503482/4580834/IMG_1885al.jpg
Потім гуляючи до паровозів поробив трохи залізничних
ВЛ-80
http://77.120.100.11/file/5503486/4580837/IMG_1892rl.jpg
ЧМЕ3Т-7411
http://77.120.100.15/file/5503501/4580842/IMG_1894rl.jpg
Промзона :)
http://77.120.100.11/file/5503526/4580868/IMG_1898rl.jpg
Під’їздна колія - RVR, ось куди я зникав :)
http://77.120.100.12/file/5503555/4580886/IMG_1867rl.jpg
 
HAnSRe: ... [133][Ответить
[140] 2008-05-12 22:09Ще одне фото. Коли ми сіли в "Старому млині", виявилося що 4 Антона сидять поряд, і вирішили зафіксувати ;) Фоткав RVR
 
HAnSRe: ... [133][Ответить
[141] 2008-05-12 22:10Забув посилання))
http://77.120.100.12/file/5503953/4581217/IMG_1889l.jpg
 
BuranRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК[Ответить
[142] 2008-05-13 13:00На сайт каналу додав відеосюжет з новин про тернопільські покатушки:

http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=76&Itemid=56&mosmsg=%D3%F1%EF%B3%F8%ED%EE+%E7%E1%E5%F0%E5%E6%E5%ED%EE
 
BuranRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК[Ответить
[143] 2008-05-13 13:01Увага! Розмір відео - 31 мегабайт!
 
Аксёнов ДмитрийRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК[Ответить
[144] 2008-05-13 14:39Не відкривається :( Я там є? :)
 
BuranRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [144][Ответить
[145] 2008-05-13 16:02> Не відкривається :( Я там є? :) 

Я оновлював сторінку, можливо через це. Спробуй зайти на головну http://smiletv.te.ua/ далі - меню NEW! Відео

Якщо й так не відкриється - тоді прямий лінк http://smiletv.te.ua/~del/Video/News_Troll_12-05-08_compress.avi
 
лихварRe: ... [141][Ответить
[146] 2008-05-13 21:02> Забув посилання))
> http://77.120.100.12/file/5503953/4581217/IMG_1889l.jpg
а взагалі на покатушках було 5 (!) антонів, а якби ще був Бриних... :))

і взагалі, "дякую" усім хто вибравсь наш захід, приїжджайте ще :)
сподіваюсь, що нетісушна 9тр була єдиним недоліком.
 
Аксёнов ДмитрийRe: ... [141][Ответить
[147] 2008-05-13 22:47Спасибо, скачал! Эх, жаль моё интервью так и не показали :) Видимо, действительно чушь наговорил :(
 
BuranRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК[Ответить
[148] 2008-05-14 14:09А що скажуть інші учасники покатушок?
 
HAnSRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК[Ответить
[149] 2008-05-14 16:45Подивився відео, Buran'у зачОт :)
 
Володя ЦаренкоRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[150] 2008-05-14 17:03> Подивився відео, Buran'у зачОт :) 

Згоден з Антоном.

Мені відео сподобалось.
 
Я_RRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[151] 2008-05-14 17:48респект! ;)
 
bryNETRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[152] 2008-05-14 21:56Жаль шо не получилось з Вами покататись або принаймі приєднатись до Вашої компанії згодом....підвело здоров*я, тільки сьогодні температура спала. Але сподіваюсь така нагода ще буде і гості до нас приїдуть ще не раз, бо я впевнений що наше місто Вам сподобалось. Чи не так?
 
Володя ЦаренкоRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[153] 2008-05-14 22:08Так, планую ще приїхати влітку самостійно.
 
RainbowRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[154] 2008-05-14 23:17Трохи з запізненням викладаю свої фотки: http://www.photoshare.ru/album75451.html
Там є також оригінали.
 
RVRRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[155] 2008-05-19 17:36На жаль, не маю часу викласти свої фото...
Та й їх у мене мало...
Але за всі решту велика вдячність!

Коли свої фотки викладе Anton?
Вони у нього гарно виходять!
 
BuranRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [149][Ответить
[156] 2008-05-20 15:48Привіт усім! Я наразі в Києві на випускній сесії, тож буду до липня місяця писати зі стольного граду. В кінці травня на кілька днів повернусь до Тернополя.

І ще одне.
Я тут з університетського компа не можу відкрити відеофайл про покатушки (хоч сам його заганяв на сайт телеканалу). Прохання, хто може, зайдіть зі своїх компів ще раз у розділ "Відео" ( http://smiletv.te.ua/ ) і подивіться, чи відкривається/скачується відео. І дайте відповідь тут на форумі (або сповістіть мене по милу). Бо в мене закрадаються підозри щодо "битості" серверу...
 
HAnSRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [156][Ответить
[157] 2008-05-20 15:57> Привіт усім! Я наразі в Києві на випускній сесії, тож буду
> до липня місяця писати зі стольного граду. В кінці травня
> на кілька днів повернусь до Тернополя.
> І ще одне.
> Я тут з університетського компа не можу відкрити відеофайл
> про покатушки (хоч сам його заганяв на сайт телеканалу).
> Прохання, хто може, зайдіть зі своїх компів ще раз у розділ
> "Відео" ( http://smiletv.te.ua/ ) і подивіться, чи
> відкривається/скачується відео. І дайте відповідь тут на
> форумі (або сповістіть мене по милу). Бо в мене
> закрадаються підозри щодо "битості" серверу...

З могилянського компа відео відкривається. Може то у тебе в універі просто обрубили скачування "авішок"?
 
BuranRe: ВІДЕО ПОКАТУШОК [157][Ответить
[158] 2008-05-21 11:29> З могилянського компа відео відкривається. Може то у тебе в
> універі просто обрубили скачування "авішок"?

Значить так воно і є.
До речі, незабаром запускаю форум на сайт телеканалу (він вже є, але не працює), а також чат. Також планується інтернет-трансляція Smile-TV. Можливо, колись вийдемо й на супутник.
Я це веду до того, що час від часу в нас у "Новинах" піднімаються транспортні теми. Такі обов'язково викладатиму в "авішному" форматі на сайт.
 
В.О.М.Re: [76][Ответить
[159] 2009-07-30 12:06> до потенційних "катальних засобів" катер
> http://ant132.mylivepage.com/images/ternopil_ka2_2006-08-25_1.jpg
>

Теплохід Герой Танцоров не лише робить круїзи, також він переправляє людей на другий берег Тернопільського озера
 
RealthingRe: [76][Ответить
[160] 2010-05-19 20:03Усім привіт!
У мене чомусь ссилка на відео не відкривається. На сайті "Смайл ТВ" пише: "Виникла помилка. Зверніться до адміністратора"
 
BuranRe: [76][Ответить
[161] 2010-05-19 20:18Ти не в ту тему зайшов. Це про покатушки-2008. Цьогорічні покатушки тут: http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=4564&ft=1&s=nd&fm=0&lm=19
 
RealthingRe: [76][Ответить
[162] 2010-05-19 20:52Дякую, Антон!
Це мені ссилку хтось не на ті кинув)))
 
0‒162 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011