Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒97 | 98‒117 | 118‒442 | 443‒462 ] [ Все сообщения ]

BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [19][Ответить
[20] 2006-08-24 09:59Ага:))) і те що Кишинів купив МАН по 160К Євро це теж казка??? Просто в ціну ЛАЗу, МАЗу одразу закладений відкат:)))) А МВ, Соляріс, МАН продають як правило без відкатів, це ж повний абсурд, коли різниця в цінах на автобус складає заледве 30К, в Німеччині робітник получає зарплатню від 2500Євро а у нас і Білорусів зарплата на заводах по 200Євро за щастя люди вважають, якщо в Китаї середня зарплата робочого на підприємстві 200$ тоді чого китайські автобуси такі дешеві? (якість ЛАЗу і МАЗу нарівні китайців - про європейську якість забудьте), на китайські буси ставлять по замовленню все німецьке і все рівно дешеве виходить - висновок: або великий відкат, або хтось кладе собі в кишеню добру купу грошей:)))
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [19][Ответить
[21] 2006-08-24 13:26Ну хоть убейте, не пойму, чего вы так на минчан ополчились! Ведь они объективно делают лучшие в СНГ автобусы!
Конечно, это не "Мерседес" и ему подобные иностранцы (пока... через месяц, между прочим, 203 отправят в Германию на европейскую сертификацию), но это и не ЛиАЗ какой-нибудь! Я_R: что же такого "совкового" Вы видите в МАЗах последних поколений (203, 251, 206)?
А минчане действительно молодцы. И новые модели регулярно создают, и деньги за проданные автобусы не разворовывают.

По поводу [16]:
С моторами ЯМЗ выпускались только МАЗ-101 и МАЗ-104. Автобусы этих моделей в Украину не поставлялись, так что все наши МАЗы - только с импортными моторами (причем большинство с "мерседесовскими", "Рено" очень мало).
 
IRJRe: Конец «богданам» от минчан! [19][Ответить
[22] 2006-08-24 13:54> С моторами ЯМЗ выпускались только МАЗ-101 и МАЗ-104. Автобусы этих моделей в Украину не поставлялись,

Не помню, что такое МАЗ-101, а вот МАЗ-104 лично в Полтаве видел. Вроде бы и по Донбассу какая-то информация проскакивала ;)
 
MurcielagoRe: Конец «богданам» от минчан! [21][Ответить
[23] 2006-08-24 13:55> Ну хоть убейте, не пойму, чего вы так на минчан ополчились!
> Ведь они объективно делают лучшие в СНГ автобусы!

ДелаЛИ (-: А потом появился СитиЛАЗ... (-:

> С моторами ЯМЗ выпускались
> только МАЗ-101 и МАЗ-104. Автобусы этих моделей в Украину
> не поставлялись,

Хммм... а на чем я пару месяцев назад ехал из Донецка в Макеевку? ((-:

 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [21][Ответить
[24] 2006-08-24 14:02Ага, значит, 104-е все-таки есть... виноват!!!
Ой, ну только не говорите, что "СитиЛАЗ" лучше 203-го!
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [21][Ответить
[25] 2006-08-24 14:05Вернее, так: что 203-й хуже "СитиЛАЗа" :D
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [21][Ответить
[26] 2006-08-24 14:06> Ну хоть убейте, не пойму, чего вы так на минчан ополчились!
> Ведь они объективно делают лучшие в СНГ автобусы! Конечно,
> это не "Мерседес" и ему подобные иностранцы (пока... через
> месяц, между прочим, 203 отправят в Германию на европейскую
> сертификацию), но это и не ЛиАЗ какой-нибудь! Я_R: что же
> такого "совкового" Вы видите в МАЗах последних поколений
> (203, 251, 206)? А минчане действительно молодцы. И новые
> модели регулярно создают, и деньги за проданные автобусы не
> разворовывают. По поводу [16]: С моторами ЯМЗ выпускались
> только МАЗ-101 и МАЗ-104. Автобусы этих моделей в Украину
> не поставлялись, так что все наши МАЗы - только с
> импортными моторами (причем большинство с
> "мерседесовскими", "Рено" очень мало). 
:))) Ніхто проти МАЗу не налаштований - просто люди висловлюють свої об'єктивні думки, реально нечім МАЗ не є добрий, трохи гірший за ЛАЗ (по дизайну), на рахунок совковості: ви ж самі дивились фото які вистали на загальний огляд?:))) так от Ікарус в період з 1995-2000 рік використовував набагато модерніші матеріали, аніж МАЗ, зараз на дворі 2006 рік, значить відстали як мінімум на 6-11 років :)))) підлога в МАЗ 206 вкрита гумою, крісла - просто жах:))) поляки під боком - майже для всієї Європи роблять крісла:))) боковини - ще з старого МАЗу 103 - і це нова модель?:))) Хоча я за ЛАЗ, але об'єктивно він мені не подобається тільки тому, що якість зборки просто жах, про антикорозійний захист я поки що помовчу - час покаже:))) але МАЗ ще гірше за ЛАЗ, а по друге ви бачили, що в Білорусі купили СітіЛАЗ? Правильно - білоруський чиновник одразу ж позбувся свого місця за не підтримку МАЗу! У нас є ЛАЗ, Богдан, було б добре як би був ще третій потужний виробник (маю на увазі великі автобуси, а не малі) як в Німеччині - тоді я якість підніметься - конкуренція змусить, я на те надіюсь:)))
 
MurcielagoRe: Конец «богданам» от минчан! [25][Ответить
[27] 2006-08-24 14:24> Вернее, так: что 203-й хуже "СитиЛАЗа" :D 

Не намного, но все-таки хуже. А так в принципе конструкция у них похожа. Только СитиЛАЗ-А183 выпускается серийно, а МАЗ-203 еще нет.

ЗЫ: я слышал, что выставочный МАЗ-203 уже успели где-то ударить, это правда?
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [25][Ответить
[28] 2006-08-24 14:35> Вернее, так: что 203-й хуже "СитиЛАЗа" :D 
безперечно гірший - поясню чому, СітіЛАЗ, окрім передньої та задньої панелей повністю розробка МВ: кузов ходова і т.д. МВ за угодоб займається підтримкою ЛАЗу, якийїм з цього зиск мені не відомо, але факт на лице: СітіЛАЗ, НеоЛАЗ - копія МВ Сітаро і Травего відповідно, на рахунок МАЗу - великі сумніви, що МАЗ 203 має відмінний кузов від МАЗ 103, розробка кузова завдання не з дешевих+випробвуання кузова на безпеку (міцність і т.д. і т.п.), на рахунок сертифікації в Німеччині - ЛАЗ його вже давно має:))) але погані німці не купують наші ЛАЗи:))) мабуть глупі вони:))))))))
 
MurcielagoRe: Конец «богданам» от минчан! [28][Ответить
[29] 2006-08-24 14:44> сумніви, що МАЗ 203 має відмінний кузов від МАЗ 103,
> розробка кузова завдання не з дешевих+випробвуання кузова

МАЗ-203 полностью низкопольный, в отличие от МАЗ-103. А вот реальная нижняя оконная линия у 203 перед задними колесами поднимается, как и у МАЗ-103. У СитиЛАЗа такого.net (-:

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [29][Ответить
[30] 2006-08-24 14:49> > сумніви, що МАЗ 203 має відмінний кузов від МАЗ 103, >
> розробка кузова завдання не з дешевих+випробвуання кузова
> МАЗ-203 полностью низкопольный, в отличие от МАЗ-103. А вот
> реальная нижняя оконная линия у 203 перед задними колесами
> поднимается, как и у МАЗ-103. У СитиЛАЗа такого.net (-:  
Це більше подібно на модифікацію кузова, аніж на нову розробку :)))))))))
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [29][Ответить
[31] 2006-08-24 15:06Нет, кузов 203 и в самом деле другой - я видел каркасы на заводе. МАЗ-203 уже практически в серии, и в этом году их будет выпущено не менее 35 - уже собраны заказы.
Насчет того, что выставочный где-то успели ударить, я не слышал, да это уже не принципиально: 203-й уже существует более чем в одном экземпляре :)
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[32] 2006-08-24 15:23> Нет, кузов 203 и в самом деле другой - я видел каркасы на
> заводе. МАЗ-203 уже практически в серии, и в этом году их
> будет выпущено не менее 35 - уже собраны заказы. Насчет
> того, что выставочный где-то успели ударить, я не слышал,
> да это уже не принципиально: 203-й уже существует более чем
> в одном экземпляре :) 
Ну що ж життя покаже як він буде довго жити, тільки одного не розумію Донецьк, Запоріжжя і інші міста купує МАЗи коли є свої автобуси! Про різницю в ціні говорити смішно СітіЛАЗ і МАЗ 103 різні автобуси, питання слід поставити принципово: на тендерах купувати або Богдани або ЛАЗи - це ж робота нашим людям, зарплата, а так тільки МАЗ ставимо на ноги, в них якщо вірити іхній пресі пакет завмовлень на 1000автобусів на наступний рік, а що ЛАЗ, сама Білорусь закупить порядка 500 автобусів для своїх потреб, решта Росія, а що наші міста - мерам має бути стидно, що йдуть проти України
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[33] 2006-08-24 15:39Но если бы я был мэром, то, по крайней мере, большой "Богдан" я бы точно не купил - пусть научатся нормально защищать кузов от коррозии. На киевские трехосники уже страшно смотреть - юбки по периметру в сплошных хлопьях и пузырях.
На то и тендер, чтобы выбрать лучшее... МАЗ, что бы ни говорили, достойный и серьезный конкурент, и с отечественными разработками еще как способен потягаться.
 
MurcielagoRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[34] 2006-08-24 15:48> Нет, кузов 203 и в самом деле другой - я видел каркасы на
> заводе. МАЗ-203 уже практически в серии, и в этом году их
> будет выпущено не менее 35 - уже собраны заказы.

А какова его цена? Товарищи со стенда МАЗа на SIA'2006 уверяли, что он будет дешевле СитиЛАЗа.
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[35] 2006-08-24 16:02Тю :))) я щось не бачив іржавого Богдана, на рахунок тендера: якщо заявлено про придбання автобусів із низьким рівнем підлоги, то чому закупили МАЗ 103 (він далеко з низьким рівнем підлоги)? а якщо купляти краще :))) та йще на тендері - тоді Кароса (з низьким рівнем підлги) - самий дешевий автобус з Європи (Соляріс дорожчий на 20КЄвро) - захист від корозії просто супер: повне цинкування кузова + фосфатація, а МАЗ має лише хімічну антикорозійну обробку кузова так само як і ЛАЗ, просто воно виглядає так, що Донецьк принципово ставиться до ЛАЗу як до бандерівців - будемо пішки ходити але в Бандерівців купляти нічого :) коли постало питання закупівлі тролейбусів наскільки я памятаю питання про закупку МАЗів фактично не стояло - тільки ЮМЗ під гаслом підтримаємо національного виробника - дешева політика:), нічим не кращий МАЗ 203 за СітіЛАЗ, а на тендерах при однаковій ціні слід купляти тільки СітіЛАЗ, нема чого МАЗ грошима кормити
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[36] 2006-08-24 19:17>> Ага:))) і те що Кишинів купив МАН по 160К Євро це теж казка???

BKV, это единственный аргумент? жаль. я надеялся вы мне ссылку на прайс дадите. но, видимо, его в природе не существует ;)))

160К Євро за высокопольный (4 ступеньки в 3-й двери) МАН турецкой сборки - не очень то и дешево...

>> Ніхто проти МАЗу не налаштований - просто люди висловлюють свої об'єктивні думки

объективными высказывания становятся только тогда, когда подкреплены объективной информацией. пока же сплошной субъективизм и некомпетентность, что хорошо видно из фраз вроде "великі сумніви, що МАЗ 203 має відмінний кузов від МАЗ 103"

 
Anton_HRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[37] 2006-08-24 20:14 Правильно - білоруський чиновник одразу ж позбувся свого місця за не підтримку МАЗу! У нас є ЛАЗ, Богдан, було б добре як би був ще третій потужний виробник (маю на увазі великі автобуси, а не малі)

Потенційно ЮМЗ з автобусом А186, якщо той не розвалюватиметься, як Е186.
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[38] 2006-08-24 21:01http://forum.md/Discuss.aspx?id=745777&page=6
http://www.newsmoldova.ru/print_version.html?nws_id=498537
http://logos.press.md/Weekly/Main.asp?IssueNum=641&IssueDate=13.01.2006&YearNum=1&Theme=7&Topic=17607
http://www.tvc21.md/prn_news.php?id=7707&par=1

http://www.maz.com.by/index.php/ru/catalog/view_item/359/
http://www.maz.com.by/index.php/ru/catalog/view_item/117/
Порівняй дві фотографії - до середньої двері кузова ідентичні (різниця тільки у винесену бензобаку та вклеєних вікнах) http://photo.minsk-online.net/thumbnails.php?album=126
опустити рівень ззаду автобуса при заміні балочного моста на портальний нескладає жодної проблеми - досягається шляхом заміні січення прямокутної труби (цифр не памятаю, лінку теж не маю - це звичайна прикладна механіка, при спрощенні конструкції слід залишити таким самим момент на скручення, що досягається дуже простим шляхом - потовщенням - на це лінку не треба - запитайся будь-якого механіка або читай знову ж підручник з прикладної механіки)

http://10ap.ruz.net/ps_103b.htm - МАЗи в Москві
http://10ap.ruz.net/ps_103d.htm
Окрім того подивись на частину МАЗу 203 між 2 та 3 дверми - якщо змінена конструкція, тоді чому частина вікон затемнена? вона власне закриває частину силового каркасу (див. МАЗ 103) шкло опущене для створення візуального ефекту однієї ліні по всій довжині кузова - порівнюй із СітіЛАЗом, якщо ти не є інженером, тоді тобі буде тяжко зрозуміти, окрім того порівняй габарити автобусів: МАЗ 203 є меньшим за СітіЛАЗ, але СітіЛАЗ в той же час має таку саму вагу - це говорить про те що в каркасі використана профільна труба із легуючими добавками, що дозволяє будувати полегшені кузова без втрати конструктивної міцності, а іноді залежно від способу зварки можна добитися кращих показників по міцності, залежить від міцності шва (читай курс електрозварювання, звичайна зварка, зварка в середовищі газів і т.д. і т.п. - лінк: інститут зварювання ім. Патона:), просто порівняй кщо маєш можливість МАЗ 103 із МАЗ 203 і тобі має стати все ясно:), повторюсь МВ зараз є найпотужнішим виробником автобусів в Європі -кузова вважаються одними із найкращих - читай МВ=ЛАЗ - СітіЛАЗ це тей самий МВ Сітаро - обговорювати наукову базу фірми МВ та МАЗ - не варто це викликає тільки сміх та подив, скільки грошей вкладає МВ в нові розробки і скільки МАЗ, порівнювати економічні потенціали цих підприємств я не буду :))) і так все ясно
http://www.mercedes-benz.de/content/germany/mpc/mpc_germany_website/de/home_mpc/buses/home/bus_world/Magazine/News/citaro_in_bukarest.html -

це лінк проте як МАЗ виграв тендер до Румунії - румуни настільки глупі, що купили МВ Сітаро :)))) якщо МАЗ такий якісний чому тендер програв, ну припустимо із СітіЛАЗом все ясно :))) (гірший за МАЗ та й дорожче :))) )
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [31][Ответить
[39] 2006-08-24 21:09http://www.volvo.com/bus/global/en-gb/products/city+buses/chassis/Volvo+B9L+articulated/downloads.htm
тут наведена схема конструкції автобуса Вольво - якщо подивишся на моторний відсік то стає зрозуміло яким чином забирається сходинка в останній секції - все дуже просто - питання: якщо то робиться не складно - навіщо розробляти новий кузов - це ж великі капіталовкладення: розробка - будування-випробування, при використанні старої конструкції скорочується вся технологічна ланка, в ЛАЗа не було автобусів з низьким рівнем підлоги, тому придбали ліцензію в МВ - щоб скоротити час та зекономити на випробуваннях - МВ давно вже їх пройшов :)))
 
MurcielagoRe: Конец «богданам» от минчан! [38][Ответить
[40] 2006-08-24 21:57
> http://10ap.ruz.net/ps_103d.htm Окрім того подивись на
> частину МАЗу 203 між 2 та 3 дверми - якщо змінена
> конструкція, тоді чому частина вікон затемнена? вона власне
> закриває частину силового каркасу (див. МАЗ 103) шкло
> опущене для створення візуального ефекту однієї ліні по
> всій довжині кузова - порівнюй із СітіЛАЗом,

Именно об этом я писал в #29.

 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [38][Ответить
[41] 2006-08-24 22:28>> опустити рівень ззаду автобуса при заміні балочного моста на портальний нескладає жодної проблеми

BKV, расскажите об этом ЮМЗ, у бедняг на Е186 после понижения уровня пола все мосты повырывало ;)))

>> Окрім того подивись на частину МАЗу 203 між 2 та 3 дверми - якщо змінена конструкція, тоді чому частина вікон затемнена?

это без сомнения самый главный признак нового/старого кузова ;)))

p.s. что у нас с ценой на МиниЦитаро? ссылки нашлись? ;)))

 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [38][Ответить
[42] 2006-08-24 22:32>>> це лінк проте як МАЗ виграв тендер до Румунії - румуни настільки глупі, що купили МВ Сітаро :)))) якщо МАЗ такий якісний чому тендер програв, ну припустимо із СітіЛАЗом все ясно :))) (гірший за МАЗ та й дорожче :))) )

насколько я знаю, МАЗ в этом тендере не принимал участия. т.к. изначально не мог обеспечить поставки в требуемые сроки 500 автобусов. мощности на данный момент загружены под завязку, даже от производства троллейбусов пришлось временно отказаться.

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [42][Ответить
[43] 2006-08-25 08:36> >>> це лінк проте як МАЗ виграв тендер до Румунії - румуни
> настільки глупі, що купили МВ Сітаро :)))) якщо МАЗ такий
> якісний чому тендер програв, ну припустимо із СітіЛАЗом все
> ясно :))) (гірший за МАЗ та й дорожче :))) ) насколько я
> знаю, МАЗ в этом тендере не принимал участия. т.к.
> изначально не мог обеспечить поставки в требуемые сроки 500
> автобусов. мощности на данный момент загружены под завязку,
> даже от производства троллейбусов пришлось временно
> отказаться.  
Від таких замовлень не відмовлються:))) МВ має потужність по виробництву міських автобусів не набагато більшу від МАЗу - всього 1500 автобусів на рік - виходить кепські справи в МВ:))) МАЗ наздоганяє:))) справа в тому що була вимога - оцинкований кузов, повністю низька підлога, гарантія порядку 10 років (не буду стверджувати на рахунок гарантії) - тому МАЗ і пролетів разом з ЛАЗом - гроші на проект виділяла Європа (кредит), а відкат тут не проходить (ну хіба що для МВ вони в ЄВропі самі якось розібрались) - до того МАЗ перемагав в Румунії аж 30 автобусів і то знаємо за якою схемою :))) а замість МАЗ 206 краще купляти ХАЗ Руслан :))) І читай будь-ласка мої тексти уважно і не видирай з контексту те що до вподоби тобі! :)))
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [41][Ответить
[44] 2006-08-25 08:36> >> опустити рівень ззаду автобуса при заміні балочного
> моста на портальний нескладає жодної проблеми BKV,
> расскажите об этом ЮМЗ, у бедняг на Е186 после понижения
> уровня пола все мосты повырывало ;))) - хай ЮМЗ вчить матеріаловедення (простіше кажуче хай правильно підбирають марку сталі) - елементарне жлобство і копіічна економія, А186 вигладає так, що складається враження вітер не з тієї сторони подує розсипеться :)))
>> Окрім того
> подивись на частину МАЗу 203 між 2 та 3 дверми - якщо
> змінена конструкція, тоді чому частина вікон затемнена? это
> без сомнения самый главный признак нового/старого кузова - особисто я не знайшов жодної інформації про заміну технологічної лінії, заміни матеріальної частини стапельного виробництва, що при створенні нового кузова неможливо! - ніхто на підприємтсві не буде міняти стапеля з МАЗ 103 на 203 (щось подібно 1 день робимо 203 модель а потім 4 дня 103, а на вихідні міняють всі стапеля), а це означає, що було змінено тільки задню площадку - просто було забрано каркасну надбудову над балочним мостом - для цього стапелів не потрібно - як правило всі нормальні виробники просто трублять про заміну лінії і т.д. і т.п. - це престиж і показує, що підприємтсво працює на новому обладнанні і йде кроком разом з часом:
http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=1565
http://www.brabrus.com/news/news.php?id=59&PHPSESSID=c7ef5a59301d5302ab4672efc521e971
(це про ЛАЗ), МАЗ немає інфо навіть на своєму сайті чи на інших
Питання: чи бачив вживу як складають каркас на виробництві? весь технологічний процес? чи спілкувався з людьми з виробництва матеріаловедами, інженерами, збиральниками?

Велике прохання - не змішувати свої уподобання з реаліями, мені подобається Ікарус 280, Вольво 7700А - але я не кажу, що вони найкращі, окрім того неможливо на всі речі давати лінки - особливо коли десь щось читав, не подумав ще треба буде їх колись використовувати, по друге я не буду читати курс матеріаловедення та прикладної механіки та машинобудування - деякі речі треба, щоб ще мені прочитали: раз подається інфо на форумі значить вона виважена, якщо і десь можлива помилка, то вона не буде міняти цілої суті проблеми (це можливе по простій причині - різні джерела інформації), самий головний лінк :))) бібліотека КПІ!!! НУ "ЛП" і викладачі з кафедри машинобудування (прикладна механіка)
> ;))) p.s. что у нас с ценой на МиниЦитаро? ссылки нашлись?
> ;)))  
Конструкція Сіто: http://www.os1.ru/article/passanger/1999_08_A_2005_11_10-16_49_24/
http://www.mercedes-benz.ua/ukr/dealers.html - роби запит, ціна залежить від об'єму замовлення :)))
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [41][Ответить
[45] 2006-08-25 10:31BKV, ну Вы даете - если Вы все время пишете "СитиЛАЗ=МВ", то почему бы не продолжить аналогию и не писать "МАЗ=Неоплан"? :D ;) Ведь любому ясно, что с отечественной сборкой МВ перестанет быть МВ и станет самым настоящим ЛАЗом :) Равно как и МАЗ-203 стал (теперь, с развитием собственной инженерной школы и производственной базы) самым настоящим МАЗом (и даже я не люблю вспоминать применительно к МАЗу "Неоплан", ибо от него уже далеко ушли). Тогда давайте и "Жигули"-"классику" именовать не иначе как "ФИАТами"!
Румыны, между прочим, уже заказали несколько штук МАЗ-203. Точная информация о дате и количестве поставок у меня будет на следующей неделе - с радостью поделюсь. Более того, МАЗ-203 собирается покупать... Венгрия!!!
Насчет пресловутых окон с затемненной нижней частью. Простите, Вы в "СитиЛАЗе" в передней и задней части кузова сидите на одной и той же высоте? Вот-вот! Ну, а если сиденья все равно находятся выше, какой смысл опускать ниже пятой точки пассажира линию стекла, если там можно разместить дополнительные силовые элементы кузова БЕЗ ВСЯКОЙ (подчеркиваю) потери эстетики и обзорности???
И еще. Если Вы не были на сборочных площадках МАЗа (ваш покорный слуга, к примеру, там был аж два раза :D) и сами не видели технологию и дислокацию стапельной сборки, то, будьте любезны, не утверждайте, что все автобусы производят на одних и тех же сварочных кондукторах.

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [45][Ответить
[46] 2006-08-25 11:48> BKV, ну Вы даете - если Вы все время пишете "СитиЛАЗ=МВ",
> то почему бы не продолжить аналогию и не писать
> "МАЗ=Неоплан"? :D ;) Ведь любому ясно, что с отечественной
> сборкой МВ перестанет быть МВ и станет самым настоящим
> ЛАЗом :) Равно как и МАЗ-203 стал (теперь, с развитием
> собственной инженерной школы и производственной базы) самым
> настоящим МАЗом (и даже я не люблю вспоминать применительно
> к МАЗу "Неоплан", ибо от него уже далеко ушли). Тогда
> давайте и "Жигули"-"классику" именовать не иначе как
> "ФИАТами"! Румыны, между прочим, уже заказали несколько
> штук МАЗ-203. Точная информация о дате и количестве
> поставок у меня будет на следующей неделе - с радостью
> поделюсь. Более того, МАЗ-203 собирается покупать...
> Венгрия!!! Насчет пресловутых окон с затемненной нижней
> частью. Простите, Вы в "СитиЛАЗе" в передней и задней части
> кузова сидите на одной и той же высоте? Вот-вот! Ну, а если
> сиденья все равно находятся выше, какой смысл опускать ниже
> пятой точки пассажира линию стекла, если там можно
> разместить дополнительные силовые элементы кузова БЕЗ
> ВСЯКОЙ (подчеркиваю) потери эстетики и обзорности??? И еще.
> Если Вы не были на сборочных площадках МАЗа (ваш покорный
> слуга, к примеру, там был аж два раза :D) и сами не видели
> технологию и дислокацию стапельной сборки, то, будьте
> любезны, не утверждайте, что все автобусы производят на
> одних и тех же сварочных кондукторах.  
MB=ЛАЗ - мається наувазі, що вся документація від МВ, а то що в ЛАЗа руки криві - ну то вибачайте:))) я не винен:))) за МАЗ теж саме:))) тема зборки обговорювалась мною із людиною яка працювала в свій час на АМАЗі - документи її не перевіряв:) працював зі мною на роботі - до речі він матеріаловед і спец по металам - думаю така людина не могла мені дурниц напатякати, при тому що я сам по роботі стикався дуже часто з металами - при конструюванні техологічних ліній не крутий спец - але і не профан, можливо щось і продадуть в Румунію і Угорщину: на рахунок Угорщини - дуже часто там буваю і ситуацією володію як говориться вживу - транспортна компанія Будапешта www.bkv.hu - поки не збирається закупляти МАЗи - це точно:))) вони купили 100 Вольво 7700А в Польші і Соляріси тролі, на рахунок МАЗа - бачив один єдиний екземпляр в Будапешті (говорю тільки про те що на очі попало :) ) - звичайний МАЗ 103 який використовується для розвозки робочих, а поки що я не чув ЖОДНОГО слова про перемогу МАЗу в серьозних тендерах в нормальні країни (Румунія - відпадає із розгляду, продажі по 10 штук - це смішно - десь комусь дали відкат або демпіганули, а серьозна річ - це 500 автобусів до Бухареста МВ Сітаро - де МАЗ де ЛАЗ із їх хваленою якістю та цінами - Сітаро по ціні програє що МАЗу чи ЛАЗу - тут навіть ні сумнівів немає, сподіваюсь лінків не треба мені знову шукати? :))) ) На рахунок МАЗу 203 і знову Угорщини - це випадково не тендер до Дебрецену 50 (якщо не помиляюсь) автобусів?:) він відбувся недавно - виграв знову ж Вольво 7700/7700А
До чого я все веду: що МАЗ, що ЛАЗ - це не АВТОБУСИ, проти МАЗу приницпово, бо не виробляється в Україні, а якщо дивитись нормально на цю справу - то слід проводити тендер між такими виробниками як Вольво, МВ, МАН, Соляріс, Кароса - гарантія на кузов 10-15 років (повна оцинковка!!!!) якість зборки - супер, дизайн, зручність салону - так само, тендери в яких переміг МАЗ чи ЛАЗ на поставку 5-10 автобусів я просто не розглядаю - детський сад, скільки вже чую МАЗ збираються купляти в Німеччині - вже на моїй памяті 1,5 року чую - ну і де ті автобуси? :))) Зауважте, що МАЗи продаються як правило в бідних країнах (Україна на жаль теж в цьому списку) - серьозні гравці цього ринку навіть до уваги не беруть ні ЛАЗ, МАЗ, недалеко ходити за прикладом - на днях тендер на поставку тролебусів виграла Шкода за 390КЄвро!!!! це при тому що МАЗ коштує копійки в порівнянні із Шкодою :))) просто з мого ВЕЛИКОГО і ДОВГОГО додсвіду перебування в Будапешті можу стверджувати, що дешевше купити раз дороге і ганяти довго, аніж 10 раз щось дешеве і потім щоб воно стояло:))) в Будапешті є такі старі Ікаруси - в салоні видно, що ремонту давно не було - але виглядає не страшно, а що в Києві? таке враження що автобуси років 10 відбігали, забігаючи наперед про матеріальну базу Будапешта і Києва - подивіться в якому стані Ікаруси? Згідний - вбиті, але їздять, інші автобуси з таким самим віком вже давно порізані - про що це говорить? Правильно про якість! коли ми будемо їздити як білі люди на не на тому убожестві, що пропонують мінчане та львівяни? решта автобуси взагалі під критику не підпадають - нема що критикувати - з цеху на звалку і одразу ж :))) а питання крім того стоїть в іншому, я вже писав, що мери в Білорусі можуть позбутися свого місця, якщо придбають не білоруське! Сам МАЗ для Білорусі зараз виконує замовлення на 500 автобусів (можна вважати добровільно-примусове придбання автобусів), якщо б держава не допомогала їм чи вижив би завод? Думаю ні, то чому українські міста купують МАЗи? МАЗ навіть не може піткнутисьв Польшу до серьозного тендеру (за державний чи муніципальний кошт)- за непідтримку національного виробника там можна просто можна мати ВЕЛИКІ проблеми, посадити ніхто не посадить, але мер на наступні перевибори може не дотянути - просто знімуть його з посади депутати, не дивлячись те , що Вольво в Польші не польська фірма - все просто - це відрахування в бюджет, це робочі міста, вся Польша тепер ганяє в Солярісах і Вольво - і підприємтсва завантажені замовленням на 100% Зрозумійте дешевизна автобуса - ще не є остаточним визначником - слід рахувати ще соціальну сферу, ми піднімаємо виробницвто в Білорусі, а своє загноблюємо - сильно Богдан до Білорусі пустили? :))) в нас має бути лише ЛАЗ, Богдан ну і ЮМЗ сюди вже дотикається:))) а про слід забути, можна хіба що поговорити що є така модель із такими характеристиками і все:))) На ЛАЗі працює 1500, на ЛуАЗі 1000 людей - на ЮМЗ не знаю, виходить ми повинні зробити безробітними як мінімум 2500 людей - абсурд - якщо люди із сімьями, то ми під удар ставимо порядку 10 000 людей, МАЗ не погана машина - але хай сябри їздять самі на них, в нас є своє добро:)))
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [45][Ответить
[47] 2006-08-25 12:41> проти МАЗу приницпово, бо не виробляється в Україні

Пять баллов! С этого и стоило начинать все рассуждения...

> На ЛАЗі працює 1500, на ЛуАЗі 1000 людей - на ЮМЗ не знаю, виходить ми повинні зробити безробітними як мінімум 2500 людей - абсурд - якщо люди із сімьями, то ми під удар ставимо порядку 10 000 людей, МАЗ не погана машина - але хай сябри їздять самі на них, в нас є своє добро:)))

Поддержим своего производителя! Будем ездить на страшненьком угловатом ржавом "Богдане"! Ур-ра, товарищи!
Еще раз повторюсь: конкуренция должна быть здоровой и объективной, а не по принципу "поддержи своих"! Если свои не способны сделать красивый ("Богдан") и хорошо защищенный от коррозии (ЛАЗ... ну и снова "Богдан") автобус, то на кой ляд мне, как пассажиру/водителю и т.п., такая фиговая поддержка?
Если не видели ржавый "Богдан", то попытайтесь его поймать на 50 или 51 маршруте. Думаю, впечатлений хватит. Внутри - вообще убожество невообразимое :( И за такое я должен голосовать своим проездным билетом???

> що МАЗ, що ЛАЗ - це не АВТОБУСИ
> МАЗ не погана машина

Не считаете ли, что сами себе порой противоречите? ;) Ничего, и со мной иногда бывает :)
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [47][Ответить
[48] 2006-08-25 12:48> Поддержим своего производителя! Будем ездить на
> страшненьком угловатом ржавом "Богдане"! Ур-ра, товарищи!
> Еще раз повторюсь: конкуренция должна быть здоровой и
> объективной, а не по принципу "поддержи своих"! Если свои
> не способны сделать красивый ("Богдан") и хорошо защищенный
> от коррозии (ЛАЗ... ну и снова "Богдан") автобус, то на кой
> ляд мне, как пассажиру/водителю и т.п., такая фиговая
> поддержка? Если не видели ржавый "Богдан", то попытайтесь
> его поймать на 50 или 51 маршруте. Думаю, впечатлений
> хватит. Внутри - вообще убожество невообразимое :( И за
> такое я должен голосовать своим проездным билетом???

Тоді купуймо МВ Сітаро, Соляріс, МАН!!! І будемо як білі люди!!!! :)))
> що
> МАЗ, що ЛАЗ - це не АВТОБУСИ > МАЗ не погана машина Не
> считаете ли, что сами себе порой противоречите? ;) Ничего,
> и со мной иногда бывает :) 
МАЗ в порівнянні з ЛАЗом непогана машина, але в порівнянні з МВ, Вольво, Соляріс - це не АВТОБУС, як і ЛАЗ :)))
Я так само за здорову конкуренцію - якщо МАЗ спокійно допускається на наш ринок, значить Богда і ЛАЗ мають мати аналогічний доступ на білоруський - вони захищають свій ринок, то чому ми сві не захищаємо?
Ладно - закрили цю перепалку - в кожного з нас є свої непохитні погляди, а ця перепалка до добра не доведе:))) конфлікту ще не вистачало тут:)))
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [47][Ответить
[49] 2006-08-25 12:53Хто має фото ЛАЗ АХ045? весь Інет облазив - жодного фото, сайт ЛАЗу - самий гірший, що я бачив:)
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [47][Ответить
[50] 2006-08-25 12:58> Тоді купуймо МВ Сітаро, Соляріс, МАН!!! І будемо як білі люди!!!! :)))

Да я не против - но только денег у нас на них нет... А потому приходится выбирать по возможностям...

> Ладно - закрили цю перепалку - в кожного з нас є свої непохитні погляди, а ця перепалка до добра не доведе:))) конфлікту ще не вистачало тут:)))

Это правильно :) Просто я все старался (и стараюсь) убедить народ в том, что МАЗ - все-таки вполне достойный производитель :) А тему создал, чтобы побыстрее рассказать о новинке, которую представили во вторник.

 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [47][Ответить
[51] 2006-08-25 13:01Кстати, я бы не сказал, что у ЛАЗа такой уж плохой сайт! Нормальный - и фотки, и тех. характеристики есть, и дизайн неплохой. Вот только если бы побольше информации о перспективных моделях!
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [50][Ответить
[52] 2006-08-25 13:05Да я не против - но только денег у нас на них
> нет... А потому приходится выбирать по возможностям... >
Я взагалі проти пільг - чому люди з Троєщини погоджуються платити 1,75грн в маршрутці, а в автобусі ціна лише 50 коп? Можна зробити простіше - всім кому призначені пільги видати проїзні Т/Тр/А - щось не влаштовує - прошу дуже платіть і їдбьте на маршрутці, а місту слід підняти ціни як мінімум до самоокупності, а ще краще треба щоб підприємтсво працювал із прибутком - тоді грошей буде і на людську зарплату шоферам, буде нормальний рухомий склад (прибалтика то їздить на Солярісах і на Вольво 7700А - і вони теж небагаті), Будапешт до 1993 так само страждав від видатків на транспорт - приватизував - ціни стали рентабельні - тепер Будапешт купує Вольво, Соляріси, Сіменси Комбіно:)))

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [51][Ответить
[53] 2006-08-25 13:08> Кстати, я бы не сказал, что у ЛАЗа такой уж плохой сайт!
> Нормальный - и фотки, и тех. характеристики есть, и дизайн
> неплохой. Вот только если бы побольше информации о
> перспективных моделях! 
Вот вот!!! Виграли тендер - а де інфо, фото?:))) а скрінсейвери де, волпейпери? Жлоби:)))
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [50][Ответить
[54] 2006-08-25 13:08В том же Минске проезд стоит 500 рублей - а курс гривны у них 415...
 
MurcielagoRe: Конец «богданам» от минчан! [48][Ответить
[55] 2006-08-25 13:09>> такое я должен голосовать своим проездным билетом???
> Тоді купуймо МВ Сітаро, Соляріс, МАН!!! І будемо як білі
> люди!!!! :)))

И сколько будет стОить проездной билет? ((-:

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [55][Ответить
[56] 2006-08-25 13:18> >> такое я должен голосовать своим проездным билетом??? >
> Тоді купуймо МВ Сітаро, Соляріс, МАН!!! І будемо як білі >
> люди!!!! :))) И сколько будет стОить проездной билет? ((-:
>  
Приведу ціни в Будапешті (ціна бензину 1,5 Євро, дизель - 1 Євро)
220 форінтів - 1 доллар
Автобус - 180 форінтів
Тролейбус - 150 форінтів
Трамвай - 150 форінтів
Метро - 120 форінтів
Транспорт ходить кожні 3-4 хвилини по напруженим маршрутам, найгірше, що бачив на глухому маршруті це було 10 хвилин
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [55][Ответить
[57] 2006-08-25 13:21Думаю, якщо квиток буде на сьогодняшній день коштувати 1 грн - буде нормально, максимум - 1,5 грн
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [55][Ответить
[58] 2006-08-25 13:27Середня зарплата в Угорщині - 1200$ :)))
 
kot1066Re: Конец «богданам» от минчан! [55][Ответить
[59] 2006-08-25 15:58по поводу ржавых бананов - да скоко угодно, уже стали рекламой ржавчину заклеивать А одна тарахтящая подвеска чего стоит!! её за квартал слышно! А визг тормозов? - это называется трамвай отдыхает!!!
За екологию лучше молчать.........
 
RainbowRe: Конец «богданам» от минчан! [55][Ответить
[60] 2006-08-25 20:55>Я НЕНАВИДЖУ "БОГДАНИ"!!! :-)
Пожив би ти трішки у Львові, не казав би такого ;)
Так такі ґрати їздять, що дивитись страшно на них, не те що їхати.
 
Anton_HRe: Конец «богданам» от минчан! [56][Ответить
[61] 2006-08-25 22:30> > >> такое я должен голосовать своим проездным билетом??? >
> > Тоді купуймо МВ Сітаро, Соляріс, МАН!!! І будемо як білі
> > > люди!!!! :))) И сколько будет стОить проездной билет?
> ((-: >   Приведу ціни в Будапешті (ціна бензину 1,5 Євро,
> дизель - 1 Євро) 220 форінтів - 1 доллар Автобус - 180
> форінтів Тролейбус - 150 форінтів Трамвай - 150 форінтів
> Метро - 120 форінтів Транспорт ходить кожні 3-4 хвилини по
> напруженим маршрутам, найгірше, що бачив на глухому
> маршруті це було 10 хвилин 
Прага
1$=21Kč
5 ст метро або 20 хв в наз.тр. без права пересадки. 14 Kč(7 Kč для дітей до 15р)
Більше ст, 75хв(90 після 20:00 і в свята) з правом пересадки 20 Kč(10 для дітей до 15р)
Краків
1$=2.94zl
Проїзд = 2,50 zl

 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [60][Ответить
[62] 2006-08-26 12:28> >Я НЕНАВИДЖУ "БОГДАНИ"!!! :-) Пожив би ти трішки у Львові,
> не казав би такого ;) Так такі ґрати їздять, що дивитись
> страшно на них, не те що їхати. 

А можно поподробнее? Неужто правда хуже А091 первых выпусков в их нынешнем состоянии?
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [60][Ответить
[63] 2006-08-26 14:12>> справа в тому що була вимога - оцинкований кузов, повністю низька підлога, гарантія порядку 10 років (не буду стверджувати на рахунок гарантії) - тому МАЗ і пролетів разом з ЛАЗом

МАЗ-203. вся проблема в сроках выполнения заказа.

>> до того МАЗ перемагав в Румунії аж 30 автобусів і то знаємо за якою схемою :)))

в одной Констанце МАЗов больше сотни, по Румынии их около 300.

>> І читай будь-ласка мої тексти уважно і не видирай з контексту те що до вподоби тобі! :)))

BKV, рассказывать о всех ваших глупостях, ошибках и неточностях у меня нет времени. поэтому выбираю самые интересные ;)))

>> як правило всі нормальні виробники просто трублять про заміну лінії і т.д. і т.п. - це престиж і показує, що підприємтсво працює на новому обладнанні і йде кроком разом з часом:
http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=1565
http://www.brabrus.com/news/news.php?id=59&PHPSESSID=c7ef5a59301d5302ab4672efc521e971

это вы называете "трубят"? МАЗ подобные вещи мимоходом почти каждый месяц вкидывает, при этом делает акцент на новой модели автобуса. или автомобиля.

>> (це про ЛАЗ), МАЗ немає інфо навіть на своєму сайті чи на інших

плохо ищите.

>> Велике прохання - не змішувати свої уподобання з реаліями

BKV, я всего лишь рассказываю вам о реалиях. а то что ваши фантазии с ними не совпадают, меня мало волнует ;)))

>> Конструкція Сіто: http://www.os1.ru/article/passanger/1999_08_A_2005_11_10-16_49_24/

я просил ЦитароМини ;)). или маркетологи Мерседеса плохо разбираются в сечении труб, раз назвали эту разработку Cito? ;))

>> http://www.mercedes-benz.ua/ukr/dealers.html - роби запит, ціна залежить від об'єму замовлення :)))

вы уже покупали у них Cito за $60K? и кто им компенсировал огромные убытки? почему не отправили сразу на завод спросить цену? ;)))

>> на днях тендер на поставку тролебусів виграла Шкода за 390КЄвро!!!!

брахня ;)))

 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [60][Ответить
[64] 2006-08-26 15:00> МАЗ подобные вещи мимоходом почти каждый месяц вкидывает, при этом делает акцент на новой модели автобуса. или автомобиля.

Да, есть такое. Только удивляешься, сколько ж у минчан энергии!

> в одной Констанце МАЗов больше сотни, по Румынии их около 300.

А теперь, когда появился 203, будет еще больше. Этот автобус, как я понимаю, в большей степени как раз на относительно дальний экспорт ориентирован. Ибо дорогой и со всякими приятными современными "наворотами".
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [63][Ответить
[65] 2006-08-26 18:54> вся проблема в сроках выполнения
> заказа

Просто порівняй МВ проектна потужність 1500 міських автобусів на рік (лінку немає хочеш вір хочеш не вір - я запіпкався кожному доказувати, що я не ідіот), МАЗ 1000 автобусів/ рік - від замовлення на 500 автобусів просто так не відмовлюяться, якщо не встигають - праацюйте в три зміни!

> в одной Констанце МАЗов
> больше сотни, по Румынии их около 300.

Поштучні поставки - це не поставки, 300 штук - це за скільки часу? Разова поставка - чи цілу пятілетку вони цю кількість збирали? Той самий польський Соляріс - 50% замовлень гарантовано складає Німеччина - оце показник - це щороку гарантований випуск і збут автобусів, а то що МАЗ десь щось колись за прабабки - курам на сміх, МВ за раз 500 автобусів поставить в Бухарест - Румунія бідна країна - відкати просто там сильно ідуть, гроші на автобуси в Бухаресті більшу частину кредитує ЄС - відкати тут не проходять, тому МАЗ, ЛАЗ і т.д. пролетіли, про якість я мовчу - МАЗ, ЛАЗ не КОНКУРЕНТИ МВ, хіба, що тільки по ціні і все, та сама Угорщина не закупляє МАЗи, хоча ціна приваблива - там порядку більше, Мішкольц - закупляє постійно МВ Сітаро соло, гармошка, Дебрецен - Вольво 7700А, Будапешт - Вольво 7700А, я вже писав, що бачив тільки один служблвий МАЗ 103 і все більше не бачив, Польща - теж саме :), Чехія і Слооваччина - тут все ясно - Кароса:) а де розрекламовані МАЗи в Кєльні: :))) Планую поїздку до Кєльна - подивлюсь - може і їздять:)))
Коли я почую, що МАЗи іздять по Риму, Берліну або іншій серьозній європейський столиці чи країні де відкати не проходять:))) ну тоді можна говорити, що МАЗ це серьозна компанія, а поки, що так собі - компанія яка страждає манією величчя, особливо коли почитати їх сайт з новинами - в кращих традиціях СРСР (слюсар МАЗ переміг на змаганнях ......) читав і плакав від сміху:)))

> почти каждый месяц вкидывает, при этом делает акцент на
> новой модели автобуса. или автомобиля.
МАЗ кожного місяця випускає нову модель автобуса?:) Ринок показує хто жилець а хто ні? Так Богдан не самий кращий автобус - але скільки в Києві Богданів, а скільки МАЗ 256? Вот вам і відповідь, а китайське ще гірше, але воно дешеве і його купують, вчимо китайську мову!:)))

> тролебусів виграла Шкода за 390КЄвро!!!! брахня ;)))  

http://www.tr.ru/forum/read.php?f=15&i=414820&t=414820
Автор: Vadims Falkovs (159.148.76.---)
Дата: 21-08-06 14:49

Сегодня в 9:00 открыли конверты по конкурсу на поставку 150 12-метровых троллейбусов в Риге.

Всего приняло участие четыре претендента, из иних один выпал. Причины пока мне неизвестны.

Итак участники и цены.

Skoda - 394.950 EUR
Solarisbus - 447.854 EUR
Hess AG (вместе с Kiepe Elektrik и Vossloh) - выпал, цена осталась неизвестной.
Bjelkommunmasch - 402.000 EUR

Возможно, вечером буду знать больше

Дай будь ласка лінк, що це брехня :)))
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [63][Ответить
[66] 2006-08-26 19:11http://www.infobus.com.pl/
Цікавий незаангажований польский сайт про автобуси - дуже цікаво, головне коректно висвітлюють інформацію, все чітко, ясно і без вихваляння якогось конкретного виробника - все чесно, навіть польских виробників не хваоять, інформація подається об'єктивна! Правда на польскій мові, сама мова не складна - захочеш - зрозумієш
http://www.infobus.com.pl/text.php?id=5237 - лінк на обговорення статті про МАЗ 203 в Польщі, в двох словах: МАЗ??? Вон з Польші!
^ Niby w czym? Wolałbym 1 Conecto niż 2 MAZy ;) A poważniej - mam nadzieję, że to "coś" nie zadomowi się na naszym rynku - to byłaby tragedia. Mamy swoje własne brzydactwa z Solca Kujawskiego, importowane nam nie są potrzebne. Mam nadzieję, że potencjalnie kupcy wybiorą jednak Jelcze i Solarisy ...

z tego co się orientuje za 10-15 tys EUR więcej mozna miec Jelcza M121I, a nie Maz-a z Białorusi, która wspólnie z rosją robi z nas wsiuków europy i naraża nas na straty. Jak któryś przewoźnik kupi autobus z kraju którego władze nazywają Polske "dziwką europy" to osobiście podpale te graty.
:)))
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [63][Ответить
[67] 2006-08-26 21:08>> МАЗ 1000 автобусів/ рік - від замовлення на 500 автобусів просто так не відмовлюяться, якщо не встигають - праацюйте в три зміни!

у МАЗа потенциальный пакет заказов уже в два раза больше, чем позволяют мощности.

>> Поштучні поставки - це не поставки, 300 штук - це за скільки часу? Разова поставка - чи цілу пятілетку вони цю кількість збирали?

за несколько лет. при этом потенциальная емкость уже освоенного рынка пожалуй больше чем разовая поставка 500 машин в Бухарест.

>> МАЗ кожного місяця випускає нову модель автобуса?:)

новый автобус - каждый год. + новые модели и модификации автомобилей.

>> Так Богдан не самий кращий автобус - але скільки в Києві Богданів, а скільки МАЗ 256?

искренне жаль киевлян, которые считают Богдан городским автобусом. МАЗ-256, кстати, предназначен для межгорода, пригорода и служебных развозок, для города - МАЗ-206.

>> Дай будь ласка лінк, що це брехня :)))

где там сказано о победе Шкоды? всего-лишь вскрыли тендерные документы, с целью дальнейшего изучения. все остальное - ваши традиционные фантазии ;)))

>> Цікавий незаангажований польский сайт про автобуси

я заметил. "неангажированность" так и прет ;)))

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[68] 2006-08-26 22:58> у МАЗа потенциальный пакет заказов
> уже в два раза больше, чем позволяют мощности. >>
Якщо замовлень купа, тоді чого МАЗ приймав участь в тендері в Нижньому Новгороді? Просто так? Потішити самолюбство?:))) Причому тендер був цікавий - виграв його СітіЛАЗ (85 автобусів), але грошей не стало, по умовам тендеру поставки переходять другому місцю - себто МАЗ - і гроші для проплати одразу знайшлись - цирк та й годі:)))
http://www.transp.nnov.ru/forum/read.php?f=1&i=5387&t=5387
тепер поставки робить МАЗ - цікаво де він бере автобуси, якщо всі потужності забиті:))) напевно Київ таємно свої МАЗи продає:))) Зауваж - це все свіжі тендери:)))

> поставки - це не поставки, 300 штук - це за скільки часу?
> Разова поставка - чи цілу пятілетку вони цю кількість
> збирали? за несколько лет. при этом потенциальная емкость
> уже освоенного рынка пожалуй больше чем разовая поставка
> 500 машин в Бухарест. >>

ага, ще й програли тендер в Молдові МАНу :))) - і туди вони теж просто так піткнулись, посидимо, попрікалуємось на тендері, за одно і каву на шару поп'єм:)))
Якщо всі наступні тендери будуть за кошт ЕС - МАЗ не виграє жодного тендеру, я вже змучився повторювати: головна вимога на тендерах, що відбулись в Прибалтиці та Румунії - це повністю оцинковані кузова! + повністю низький рівень підлоги, МАЗ 103 - автоматично пролітав, нема чого говорити про виробничі можливості, МАЗ так само говорив, коли програв тендер в Київ на автобуси і на тролі, що в них були заповнені виробничі потужності - якщо так, то чого участь в тендері приймали? Ну не розумію я цього! Може сябри мають дуже добре почуття гумру?:))) А якщо такі добрі справи із вирбництвом - тоді слідрозбудовувати цеха, Соляріс в звязку із ростом збуту будує нові цеха, щоб мати можливість виконувати всі замовлення, а сябри що? грошей немає? чи може не в тому справи? ой щось лукавлять сябри:))) тим більше, що цього року вони планують випустити 1700 машин:)))
http://www.maz.com.by/index.php/ru/press-service/29/
стаття зі сайту МАЗ:)))
По дорогам Беларуси на пассажирских рейсах работает более 47% выпущенных на МАЗе автобусов, в России – 36%. Остальные автобусы практически поровну «поделили» страны СНГ и «дальнего» зарубежья.
Виходить, що в 2006 близко 800 автобусів має бути реалізвано в самій Білорусі - оце підтримка держави, а в нас тільки намааються ЛАЗ втопити :(
І Москва свиню підсунула - купили МВ 600 штук:)))
http://news.gruzoviki.com/673.html
Ще один прікол від МАЗа
http://www.naviny.by/rubrics/economic/2006/08/23/ic_news_113_257859/
Вони там, що обкурились?:))) На рахунок Польщі та Угорщини я дуже доброе знаю ситуацію з МАЗами - їздять як службові і не більше:) В Польші в основному або Неоплани (не плутати з МАЗами - там зовсім інші моделі), або Соляріси з Вольво, ну і трохи Ікарусів разом з Єльцами
За решта країн не знаю - тому залишу без коментарів, власне тому я не вірю жодному слову від МАЗу - якби сам на свої очі не бачив ситуацію з МАЗами в інших країнах, то здавалось, що дійсно так є, МАЗ круто стоїть, але наскільки часто я буваю як в Угорщині так і Польщі, то я можу стверджувати, що це тільки фарс зі сторони МАЗу - продали за 10 років може штук 10 і тішаться як малі діти:) чому б ненаписати скільки власне було продано?

> искренне жаль киевлян, которые считают Богдан
> городским автобусом. МАЗ-256, кстати, предназначен для
> межгорода, пригорода и служебных развозок, для города -
> МАЗ-206.
МАЗ 256 коштує близько 42 275 долларів
http://www.maz.ru/cntnt/autobus/autobus_maz/maz_256.html
(26.08.06 $26.7998 руб €34.2019 руб www.ng.ru)
Богдан - 30 000, думаю за 12 275 долларів можна зробити не тільки шумоізоляцію Богдану:))) при тому що мотор в Богдана міліонінік, а от у МАЗа ну дуууууже я сумніваюсь якщо відбігає хоча б 500 000км на рідному двіжку:))) а з німецьким мотором ціна буде більша:))) як і ресурс правда:)))

>> Дай будь ласка лінк, що це брехня :))) где там
> сказано о победе Шкоды? всего-лишь вскрыли тендерные
> документы, с целью дальнейшего изучения. все остальное -
> ваши традиционные фантазии ;)))

Ага - прибалтійські приколи - сіли дьорнули по 100 грам - скликали тендер - відкрили конверти - почитали - сказали дякую - і всім до побачення:))) і будуть сидіти без тролів, на МАЗи чекатимуть:))) Що за детский сад - мені, що просити дістати копію протоколу тендерного комітету зі всіма підписами про результати тендеру, для того щоб когось переконати в очевидних фактах? Це не Київ, де тендер можуть підігнати спеціально для закупівлі тролів в Антонова...:)))

>> Цікавий незаангажований
> польский сайт про автобуси я заметил. "неангажированность"
> так и прет ;)))  

Читай самі статті - написано дуже коректно і без обід, а то що люди залишили свої коментарі, які не співпадають з твоїми поглядами... ну що зробиш:))) не один я значит МАЗ за автобус не вважаю:))) разюча тенденція - так багато поляків проти МАЗу - може це щось означає? - проти МВ чи Неоплану я там таких негативних статтей не знаходив, навіть про СітіЛАЗ поляки позитивно відкликались, при тому що він є конкурентом польським автобусобудівникам:)))
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[69] 2006-08-27 00:42>> Причому тендер був цікавий - виграв його СітіЛАЗ (85 автобусів), але грошей не стало, по умовам тендеру поставки переходять другому місцю - себто МАЗ - і гроші для проплати одразу знайшлись - цирк та й годі:)))

все проще. либо ЛАЗ не мог выполнить заявленные обещания и поставить 85 автобусов в срок, либо цену изначально занизил, планируя потом повысить, но не удалось... в пользу этой версии говорит то, что ЛАЗ подавал свои документы для заключения контракта, но не прошел. "нет денег" в этом случае - простая отмазка.

>> тепер поставки робить МАЗ - цікаво де він бере автобуси, якщо всі потужності забиті

МАЗ планировал выиграть этот тендер, с учетом этого планировалась производственная программа, и даже более того - создавались сборочные мощности в Нижнем для организации досборки машин.

>> ага, ще й програли тендер в Молдові МАНу :)))

высокопольные МАНы турецкой сборки Молдова купила не за свои деньги, и не по причине технического превосходства.

>> МАЗ так само говорив, коли програв тендер в Київ на автобуси і на тролі

в 2004 МАЗ не участвовал в тендере на автобусы ввиду отсутствия полностью низкопольного автобуса, тендер на троллейбусы МАЗ выиграл.

условия тендера 2005 на троллейбусы я не знаю, но вероятно это был очередной специфический тендер на поставку троллейбусов ЛАЗ. кстати, где они? ;))

>> Якщо всі наступні тендери будуть за кошт ЕС - МАЗ не виграє жодного тендеру, я вже змучився повторювати: головна вимога на тендерах, що відбулись в Прибалтиці та Румунії - це повністю оцинковані кузова! + повністю низький рівень підлоги

ответ простой - МАЗ-203

>> Соляріс в звязку із ростом збуту будує нові цеха, щоб мати можливість виконувати всі замовлення, а сябри що? грошей немає? чи може не в тому справи? ой щось лукавлять сябри:))) тим більше, що цього року вони планують випустити 1700 машин:)))

кто ж виноват, что вы в очередной раз не знаете о чем говорите? МАЗ выпустил:
в 2004 - более 600 автобусов
в 2005 - более 1000 автобусов
в 2006 - планирует 1700 автобусов
в 2005 году производственные мощности автобусного филиала были расширены за счет переноса производства прицепов и полуприцепов в Могилев, расширение в 2006 году идет за счет завершения переноса прицепов в Могилев и за счет начала переноса производства МАЗ-256 в Гомель.

>> Богдан - 30 000, думаю за 12 275 долларів можна зробити не тільки шумоізоляцію Богдану:)))

для начала сделайте шумоизоляцию ;)))

>> Ага - прибалтійські приколи - сіли дьорнули по 100 грам - скликали тендер - відкрили конверти - почитали - сказали дякую - і всім до побачення:)))

ага. дернули по 100 грамм, вскрыли конверты, за два часа обработали 4 тендерных предложения и выдали результат по тендеру ценой в 60 млн евро. шустрые парни ;)))

>> що просити дістати копію протоколу тендерного комітету зі всіма підписами про результати тендеру, для того щоб когось переконати в очевидних фактах?

достаточно ссылки на публикацию в СМИ со словами "победителем тендера признан..." подойдут также эти же слова в исполнении автора информации о тендере ;)))

>> Це не Київ, де тендер можуть підігнати спеціально для закупівлі тролів в Антонова...:)))

и автобусов и троллейбусов ЛАЗ ;)))

>> разюча тенденція - так багато поляків проти МАЗу - може це щось означає?

давняя нелюбовь к Беларуси и полное незнание того, о чем говорят.

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[70] 2006-08-27 09:58http://www.maz.com.by/index.php/ru/press-service/29/

По дорогам Беларуси на пассажирских рейсах работает более 47% выпущенных на МАЗе автобусов, в России – 36%. Остальные автобусы практически поровну «поделили» страны СНГ и «дальнего» зарубежья.

При виробництві в 1000 шт/рік получається
Росія - 360шт
Сябри - 470шт
СНД - 135шт
Дальне зарубіжжя - 135шт (поділи на 5: Польща, Угорщина, Хорватія, Словенія, Румунія) я беру дуже грубо і усереднено: 27 автобусів в рік в кожну країну:))) догадуючись скільки пішло автівок в Румунію, думаю, що в інші країни якщо пішло в рік по штук 5 - то буде добре і це поставки?:))) В такому випадку Богдан захоплює ринок Словаччині - вони і там продають автобуси (поки що 1 автобус :) ) і навіть ділера мають там:)))

>МАЗ планировал выиграть этот тендер, с учетом этого >планировалась производственная программа, и даже более >того - создавались сборочные мощности в Нижнем для >организации досборки машин.

тобто ти хочеш сказати що ЛАЗ готувати викинути з тендеру?:)))
Читай уважно форум, лінк див. вище - МАЗи поступають з Мінська - я для кого лінки даю - чи дехто як російські ЗМІ - читаємо тільки те, що хочемо бачити, а решта все не правда?:))
А програв тендер ЛАЗ бо за умовами тендеру гроші мало сплачувати місто, а не транспортне підприємство, яке до речі визнали банкрутом, то що ЛАЗ мав дати автобусів на 10млн баксів, а потім невідомо скліьки часу збирати гроші? Тому перемога МАЗу я розглядаю як політичний фактор і відкат - не більше - відділ збуту МАЗу на більше не здатен, автобуси МАЗ (хай навіть 203) в Кєльн!!! :))) До речі яка ціна на МАЗ 203 - поки, що не знаходжу інфу:(

>> Богдан - 30 000, думаю за 12 275 долларів можна зробити не >тільки шумоізоляцію Богдану:)))
>для начала сделайте шумоизоляцию ;)))

Подивимось статистику продаж на прикінці року проданих МАЗ 256, особливо МАЗ 206 із продажами Богдану:))) думаю результат наперед відомий

http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=619&postdays=0&postorder=asc&start=540&sid=5e582078b5e19225a9848dc36913f682
- тебе власне тут підпитують інфою про МАЗи?:))) які вони добрі, гарні та якісні?:)))))))
JaMoSу - варто стати журналістом журналу Білорусь за рулем, а не Україна за рулем:)))) ще один агент МАЗу:)))) (не в обіду сказано), МАЗи тролі щоось дуже швидко здихають, а Авіанти зі всіма мінусами (40 літньої давності все їздять та їздять) - може МАЗу вернутись на 40 років назад і скопіювати щось у Авіанта?:)))

на рахунок тендеру в Запоріжжя - це вже 100% відкат - коли сказали, що подадуть в суд на місто, мер відповів, що будуть МАЗи і все, яке б не було рішення суду... а те що умовою тендеру було повністю низький рівень підлоги якось мер забув (МАЗ 103 - повністю з низьким рівнем підлоги:)

Предприятия Минтранса закупят в 2006 году 970 автобусов на общую сумму в 87 млрд.рублей
В соответствии с утвержденной правительством Программой развития пассажирских перевозок в Беларуси предприятия Министерства транспорта и коммуникаций в 2006 году должны приобрести 970 автобусов на общую суму 87 млрд. рублей. Об этом сегодня сообщил начальник управления автомобильного транспорта Минтранса Вячеслав Сикорский на пресс-конференции в рамках проходящего в Минске семинара на тему «О путях совершенствования организаций перевозок пассажиров в Республике Беларусь».

По его словам, на сегодняшний день уже приобретено 457 автобуса. При этом, 90% приобретаемой техники приходится на таких производителей как МАЗ и Неман.

Напомним, что в 2005 году было приобретено 957 автобусов, что в 2,2 раза выше, чем их было приобретено в 2004 году и в 3 раза выше, чем в 2003 году.

http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=619&postdays=0&postorder=asc&start=500
>Наибольшим спросом у населения пользуется автобусный >транспорт, на долю которого в 2005 г. приходилось около 59,4 >% от общего числа перевезенных пассажиров и 38,0 % от >общего пассажирооборота. Перевозка пассажиров автобусами >осуществляется по 5630 регулярным маршрутам. Городская >автобусная маршрутная сеть республики насчитывает 1432 >маршрута, пригородная - 3302 маршрута, междугородная - 817 >маршрутов и международная - 79 маршрутов.
Це таким чином відбувається ріст виробництва?:)))
Таким чином вони будуть і по 3000 в рік робити:)))
МАЗ і ЛАЗ ставити в рівні умови, державну підтримку в Україні ЛАЗу, МАЗи на гарматний постріл не пускати в Україну, тоді і ЛАЗ буде випускати по 1500-2000автобусів в рік, респект ЛАЗу що в нерівних умовах викручується

ВСЕ ЛЮДИ Я ПРИПИНЯЮ ЦЮ ПУСТУ ПЕРЕПАЛКУ:) Якщо в Україні мають їздити нормальні автобуси - однозначно не МАЗи. Дорогу МВ Сітаро, Вольво, Соляріс
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[71] 2006-08-27 10:33http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=2457
Цитата:
володяКак будто достаточно аргументированное высказывание. Но адрес автора-Минск. Не увидеть в Минске достаточное количество "реабилитированных"Неманом ЛиАЗов? Не слишком ли превзятое отношение к белоруской технике?

В Лиде я был полтора года назад, примерно во время их юбилея, тогда и познакомился с положением дел.

А на МАЗе бывал раза три-четыре во время мероприятий для прессы и потребителей.

У меня нет никакой предвзятости к отечественной технике. мало того я в целом положительно отношусь к такому явлению как протекционизм и поддержка отечественного производителя.

Коню понятно, что если у нас нет своего малого автобуса, и без "Богдана" не обойтись, то лучше начать собирать его здесь чем платить дилерам Русавтобуспрома 100% в валюте(Что и было сделано с началом сборки "Радзимича" в Гомеле) В этом случае хоть что то достанется белорусским рабочим и бюджету.

Но тут должен соблюдатся некий баланс.

Во первых предпочтение в плане бюджетной поддержки и налоговых преференций должно даватся наиболее "отечественному" производителю, то есть тому кто в свою орбиту вовлекает максимальное кол-во белорусских смежников. АМАЗ здесь весьма далек от идеала

Во вторых господдержка не должна развращать производителя в плане качества продукции, ее цены и удобства для потребителя.

В третих государство должно поддерживать производителя пошлинами и кредитными программами, но никак не директивным 100% сбытом его продукции

Механизм продвижения минских автобусов в АТП вызывает у меня особенно большое возмущение!

Я не вижу в Минске достаточного количества ребилтных ЛиАЗов именно потому что в Минске уже почти нет чего реабилитировать.

Все минские ЛиАЗы местные знатоки пересчитывают при помощи пальцев рук и ног.

А в сбыте новых автобусов МАЗ спихнул "Неман" в узкую и не слишком хлебную нишу пригородников.

Я уж не говорю про древнюю историю с почившей в бозе государственной программой "Автобус"средства по которой в почти равных долях должны были получать Амкодор, Гомельский АРЗ, "Неман" и МАЗ.

Гомель на эти деньги купил импортную покрасочную камеру, какие-то крохи достались "Амкодору" и он собрал несколько десятков 280-х, Неман -получил дырку от бублика, а весь куш сорвал МАЗ пользуясь близостью министерских кабинетов и центральной прессы развернув шумную рекламную компанию своего автобуса "европейского уровня".

Цитата:
Leif105-й МАЗ лучший автобусов среди автобусов повышенной вместимости из тех, что производятся в Восточной Европе.
103-й МАЗ последних модификаций самый продаваемый автобус в Беларуси.

"ЛУЧШИЙ" - а судьи кто? Товарищь давайте оперировать обьективной информацией, а не пропагандисткими штампами.

Вы можете привести здесь результаты сравнительного теста проведенного транспортным НИИ или независимым автомобильным изданием? Да хотя бы итоги какого нибудь субьективного "Автобуса года"?

А опрос хотя бы 3-6 главных инженеров и мастеров белорусских автобусных парков вы сделали?

А статистическую таблицу в которой сведены вместе эксплутационные характеристики сочлененных автобусов разных марок, ресурс и коофициент выхода на линию в соотношении с их стоимостью вы делали?

Вообьще такая есть где нибудь?

А хотя бы с одним кассиром-контролером на 100-м маршруте обьщались. Не интерисовались почему это они в часы пик калечат себе ноги?

А сами то хоть разок в часы пик на второй площадке стояли?

Цитата:
самый продаваемый автобус в Беларуси.

Ха ха три раза. Не самый продаваемый, а самый распространяемый. Небольшая но все таки Разница. Как будто главных инженеров и директоров белорусских АП кто то спращивал на какой технике им лучше и выгоднее работать.

А вы не задавались вопросом почему при постоянном повышении цен на проезд(причем не на проценты а на десятки процентов, нас все время кормят баечкой о том что пассажир покупкой билета покрывает только 40-50% себестоимости проезда. Причем с начала хождения этой байки прошло лет 5-6, валютная стоимость проезда поднялась раза в три-четыре, а воз и ныне там, - 50% себестоимости.

Чистенькие Мерседесы с рынка Ждановичи возят пассажиров за 600 рублей и получают прибыль а 583-й рыдван возит за 920 и - только на 50% перекрывает себестоимость.

А маршрутки в районных городах вообьще помоему возят процентов на 30 дешевле автобусов и им выгодно.

Секрет полишинеля какой-то

Цитата:
Чем так МАЗы не угодили? А 105 чем плох?

Читайте выше.

Немного попозже найду свою старую статью на эту тему, там больше аргументов.

Но там будет много субьективных вещей

А принципиально, по делу возражение одно.

В Беларусии при закупке техники и оборудования с использованием средств бюджета и кредитных средств, при привлечении подрядных организаций на строительство принято проводить тендеры.

Даже зубоврачебное кресло для поликлиники без тендера не покупается. Даже списанные ГАЗ-24 из совминовского гаража без тендера( то есть аукциона) не продаются.

Это не я придумал. это механизм такой посильно помогающий борьбе с коррупцией .

Вы слышали хоть раз о тендере на поставки автобусной техники какому либо муниципальному автобусному парку?

Я не слышал. И мне это кажется странным и неправильным.

А когда статьи с аргументами подобными тем что использую здесь я изредка проскакивают в прессе, пресс-служба Обьединения МАЗ тут-же распространяет сообьщение о некотором "едином центре" который с неустановленными (подразумевается вредительскими ) целями распространяет информацию дискредитирующую высококласную технику МАЗ

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[72] 2006-08-27 11:04http://www.perevozchik.com/arh/nomer_ap/19/19_9.htm
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[73] 2006-08-27 12:07>> По дорогам Беларуси на пассажирских рейсах работает более 47% выпущенных на МАЗе автобусов, в России – 36%. Остальные автобусы практически поровну «поделили» страны СНГ и «дальнего» зарубежья.
>> При виробництві в 1000 шт/рік получається

теперь посчитайте правильно, от всего количества выпущенных автобусов - 5000 на июнь 2006 г.

>> тобто ти хочеш сказати що ЛАЗ готувати викинути з тендеру?:)))

хочу сказать, что ЛАЗ умеет вешать лапшу на уши людям вроде BKV ;))

>> то що ЛАЗ мав дати автобусів на 10млн баксів, а потім невідомо скліьки часу збирати гроші?

в тендере в Нижнем боролись не сами заводы, а лизингодатели, которые в случае неполучения денег заберут автобусы у города и отдадут тем, у кого деньги есть.

>> Подивимось статистику продаж на прикінці року проданих МАЗ 256, особливо МАЗ 206 із продажами Богдану:)))

пока на Украине Богдан будут считать городским автобусом, его выпуск будет больше. но мне жаль таких пассажиров ;)))

>> а Авіанти зі всіма мінусами (40 літньої давності все їздять та їздять) - може МАЗу вернутись на 40 років назад і скопіювати щось у Авіанта?:)))

ХИТ СЕЗОНА!!! 40-летние троллейбусы Авиант ;)))))))))

>> на рахунок тендеру в Запоріжжя - це вже 100% відкат - коли сказали, що подадуть в суд на місто, мер відповів, що будуть МАЗи і все, яке б не було рішення суду...

сперва ЛАЗ сорвал на несколько месяцев поставки в Запорожье, теперь еще и в суд подает, что его отказываются ждать ;)))

>> http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=2457
>> В Лиде я был полтора года назад, примерно во время их юбилея, тогда и познакомился с положением дел.
>> А на МАЗе бывал раза три-четыре во время мероприятий для прессы и потребителей.

еще один нелюбитель МАЗа без аргументов ;)))

>> ВСЕ ЛЮДИ Я ПРИПИНЯЮ ЦЮ ПУСТУ ПЕРЕПАЛКУ

почему же пустая? мы узнали о существовании автобусов ЦитароМини и 40-летних троллейбусов Авиант ;)))

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[74] 2006-08-27 12:54Сергій з Білорусі:))) читаю твій брєд на білоруському форумі, як я розумію Tebus, vl80, Егор і ще пару людей вже дістали тебе - дуже сильно було написано, про придбання обладнання для виробництва портальних мостів - 5 балів, в кращих традиціях Радянського Союзу, крім дитячої злоби і не обгрунтованої іронії я не побачив жодного нормального факту (таким самим ви страждаєте на білоруськомі сайті), що собою представляє Авіант, а що МАЗ 103Т - скільки простоїв має Авіант, а скільки МАЗ? і скільки мостів в МАЗі поміняли?:) Думав я може дійсн не правий - проїхався сьогодні на МАЗ 103 і на СітіЛАЗі - відстой МАЗ, придивився - ржа на сходинках лізе по повінй, всі поворотні механізми поіржавіли, якість озоблювальних матеріалів... Хто в автобусів ковролін кладе? (це я про МАЗ 105), про шум в салоні від двигуна мовчу - програє по всім статтям СітіЛАЗу, про якість зборки МАЗу - дуже цікавий ваш форум, особливо про те як недавно зборку перенесли в цех з під тента:))) (це для JaMoSa;), якщо такої самої якості МАЗ 203 - тоді у ЛАЗа немає конкурентів, і дай будь-ласка мені ціну на МАЗ 203 - ніяк знайти не можу (лінк!!!) а не слова! бо цікаво якось виходить 35 автобусів продають, а ціни ніхто не знає - випадково не в Мінське АТП?:)))
На рахунок аргументів - Ваші аргументи по Києву їздять - вже тошно від них - ГАЗЕНВАГЕНИ!!! МАЗ 206 - хто його купляти буде за такі гроші? приватник вибере БОгдан (Еталон) - бо ціна, а 206 за 80 000баксів - курам на сміх, навіть з німецьким мотором, в Богдана то японець вживлений:))) час ще покаже ходові властивості 206:))) та й просто порівняй ціни 30 000 і 80 000тисяч, знайди ідіота який буде згідний оплатити таку різницю - білоруські державні АТП в розрахунок не приймаються - цікаво які маркетингові дослідження проводив МАЗ?:))) і взагалі прес-служба МАЗу як Совєтськоє інформ бюро в часи війни:)))
Зрозумій - МАЗ це відстій!!! подобається тобі це чи ні - і перестань читати сайт МАЗу - він негативно впливає:)))
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [67][Ответить
[75] 2006-08-27 13:32>> дитячої злоби і не обгрунтованої іронії я не побачив жодного нормального факту

BKV, вы очень точно себя охарактеризовали ;)) научитесь говорить аргументированно - будут вам и факты.

>> скільки простоїв має Авіант, а скільки МАЗ?

дык расскажите ;))

>> особливо про те як недавно зборку перенесли в цех з під тента:)))

прям как в анекдоте:

не в домино, а в покер
не тысячу, а пять
и не выиграл, а проиграл ;)))

>> і дай будь-ласка мені ціну на МАЗ 203 - ніяк знайти не можу (лінк!!!) а не слова!

только в обмен на ссылку о $60К для ЦитароМини ;)))

>> приватник вибере БОгдан (Еталон) - бо ціна

и будет бедный украинский пассажир продолжать душится в этом недоавтобусе...

>> знайди ідіота який буде згідний оплатити таку різницю

разумных людей, готовых платить за комфорт хвататет.

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [75][Ответить
[76] 2006-08-27 13:59> научитесь говорить аргументированно -
> будут вам и факты.

Та я вже і на вашому білоруському сайті від вас фактів не можу знайти - у вас ж люди самі плюються від МАЗу - то чого ви хочете довести нам, що МАЗ це круто - коли ми по Києву цю "крутизну" кожен день бачимо?:)))

>> скільки простоїв має Авіант, а
> скільки МАЗ? дык расскажите ;)) заходиш на цьому сайті в пошук - набираєш МАЗ 103Т+Авіант=получаєш все, що люди думають про МАЗ та Авіант і навіть хтось статистику наводив виходів тролів в рейс

>> приватник
> вибере БОгдан (Еталон) - бо ціна и будет бедный украинский
> пассажир продолжать душится в этом недоавтобусе... >>
> знайди ідіота який буде згідний оплатити таку різницю
> разумных людей, готовых платить за комфорт хвататет.  

Хто такий розумний переплачувати 50 000???? Приватник такого не буде робити: Богдан відбиває видатки за рік, а 206 - що три роки будуть відбивати? так він за 3 роки сто раз в ремонт недешевий попаде, а це збитки, подивимось в Мінську з якою ціною він буде їздити за проїзд: по 1200руб замість 500руб Міндвіга?:))) а пасажир буде голосувати своїм гаманцем а не ура-патритизмом, тим більше на вашому ж сайті, і поєму навіть ви писали, що слді захищати націнального виробника, так чому б Україні не почати захищати ЛАЗ? До речі він повністю низькопідлоговий, не розумію чому у вас МАЗ 103 називають низькопідлоговим, коли на задній площадці є сходинка?

 
alehnaRe: Конец «богданам» от минчан! [75][Ответить
[77] 2006-08-27 14:57Уважаемый BKV, на нижегородском транспортном форуме несколько дней назад Вы охарактеризовали автобусы МАЗ так, как в большинстве советских фильмов про войну изображали немцев (ну такие кретины, вот только каким образом они дошли до Волги?). Хотел взять цитату, да тамошние модэраторы убрали этот опус, или Вас совесть замучала? Ну, там помимо всякого было написано, что бывали случаи, когда в Киеве в МАЗах отваливались двери. Нельзя ли поподробнее? Моим ежедневным встречам с этими автобусами уже больше 10 лет, и никогда даже намёка на отваливающуюся дверь я не встречал, хотя других неприятностей хватает. Учитывая Вашу, мягко говоря, "нелюбовь" к МАЗам, я всё же надеюсь, что вы не соврали, ведь, как известно, маленькая ложь порождает большое недоверие. До этого же в данной теме (название её само по себе ужасно) были одни эмоции, знаете, все эти ругани так утомляют.
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [75][Ответить
[78] 2006-08-27 15:13>> у вас ж люди самі плюються від МАЗу - то чого ви хочете довести нам, що МАЗ це круто - коли ми по Києву цю "крутизну" кожен день бачимо?:)))

мы на МАЗ плюемся по делу, что бы сделать его еще лучше, и делаем. а вы на МАЗ плюетесь что бы предложить пассажирам более дешевую какашку, заботясь только о том, что бы частник отбил денежки за год. разница большая.

>> набираєш МАЗ 103Т+Авіант=получаєш все, що люди думають про МАЗ та Авіант і навіть хтось статистику наводив виходів тролів в рейс

тогда у вас не должно быть проблем предоставить мне эту статистику. вперед, воспользуйтесь своим советом и предоставте ссылку на статистику.

>> Хто такий розумний переплачувати 50 000????

тот, кому нужен комфорт, а не абышто.

>> так він за 3 роки сто раз в ремонт недешевий попаде

очередной, ничем не подтвержденный предрассудок.

>> в Мінську з якою ціною він буде їздити за проїзд: по 1200руб замість 500руб Міндвіга?:)))

еще один предрассудок. и МАЗ-206 и Богдан-А092 попадают в одну категорию, максимальная стоимость проезда на экспрессных маршрутах 860 руб. 500 руб. у Миндавга давно нет.

>> так чому б Україні не почати захищати ЛАЗ?

странный метод защиты выбрали, очерняя МАЗ. ЛАЗ от этого лучше не станет. кстати, что в нем украинского? а в Богдане? ;)))

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [77][Ответить
[79] 2006-08-27 15:13> Уважаемый BKV, на нижегородском транспортном форуме
> несколько дней назад Вы охарактеризовали автобусы МАЗ так,
> как в большинстве советских фильмов про войну изображали
> немцев (ну такие кретины, вот только каким образом они
> дошли до Волги?). Хотел взять цитату, да тамошние
> модэраторы убрали этот опус, или Вас совесть замучала? Ну,
> там помимо всякого было написано, что бывали случаи, когда
> в Киеве в МАЗах отваливались двери. Нельзя ли поподробнее?
> Моим ежедневным встречам с этими автобусами уже больше 10
> лет, и никогда даже намёка на отваливающуюся дверь я не
> встречал, хотя других неприятностей хватает. Учитывая Вашу,
> мягко говоря, "нелюбовь" к МАЗам, я всё же надеюсь, что вы
> не соврали, ведь, как известно, маленькая ложь порождает
> большое недоверие. До этого же в данной теме (название её
> само по себе ужасно) были одни эмоции, знаете, все эти
> ругани так утомляют. 
На 45 маршруті каталась в Києві? той що від метро Харківська йде, пришлсь разів 10 їхати по тому маршруту - я тільки чотири рази проїхався, щоб не помітити дефект в автобусі - не відкриття дверей, дикий скрегіт вузла зєднання, двічі попадався мені МАЗ з виломаною дверцяткою - висіла на одному шарнірі - номера не фіксував - не думав, що таке буде потрібно - хочеш вір хочеш ні, мене лише дратує, яким чином восхваляють МАЗ - скільки по Києву їздить по Києву автобусів Вольво які вибігують більше аніж МАЗ, все умовно, все в порівнянні - в МАЗа німецька конструкція - тому чому спрощення до вели до абсурда? Про мости я мовчу - сипляться вони... ті ж самі Вольво - старі, згідний сипляться - але по трасі летить, і не дрібижить в ньому нічого як в МАЗі, хіба що в повністю вбитий Вольво попасти, але я перепрошую скільки років Вольво, а скільки МАЗу? вот і вся відповідь
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [77][Ответить
[80] 2006-08-27 15:16http://www.busesww.freeserve.co.uk/busmakers.htm#Top
>отчете газеты "Авторевю" о выставке MIMS-2005 сказано, что >стоимость МАЗ-203 составляет 150.000 $. Да уж, МАЗ-103.065 >стоит 95 тысяч. Так что у нас в Минске максимум появится >одна машина - и то для испытаний. - це цына в Білорусії, яка ж тоді буде в Україні?:)))

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [77][Ответить
[81] 2006-08-27 15:17http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=619&postdays=0&postorder=asc&highlight=%D1%E8%F2%E8%CB%C0%C7&start=200
правильний лінк:)))
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [77][Ответить
[82] 2006-08-27 15:26http://www.abw.by/abw/arxiv/487/tr-avtobus.htm

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [77][Ответить
[83] 2006-08-27 15:40МАЗ подал заявку 203ьими на тендер на постаавку сразу 500 автобусов в Румынию, здраво надеется выйграть.

МАЗ-251 (вроде так называется модель) ожидает небольшой редизайн - в фарах и креплении двери.

256ые собираются уже в неплохом темпе. Один покупает господин Павлов. Видимо к осеннему объезду правда его не успеют сделать...
http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=619&postdays=0&postorder=asc&highlight=%D1%E8%F2%E8%CB%C0%C7&start=200
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [77][Ответить
[84] 2006-08-28 09:32BKV, 45-й маршрут хоть и обслуживает седьмой АП, у которого руки и голова не пойми откуда растут, но... Я-то сам живу на Харьковском массиве и очень часто езжу на 45-м. Совершенно честно Вам признаюсь и даже, если угодно, поклянусь: НУ НИКОГДА я на этих автобусах не видел ни ржавчины, ни отваливающихся (как Вы говорите) дверей. Скрежет сочленения - на одном автобусе это есть, вроде бы на 4708. И у АВТОБУСОВ проблем с мостами нет - это только по троллейбусной части беда.
Если так, то можно (и нужно) привести список проблем всех прочих автобусов. А они (проблемы) - есть :)
А, да, и еще: ну честно и без всяких нехороших подтекстов - что еще за тент на заводе Вы имели в виду???
>> особливо про те як недавно зборку перенесли в цех з під тента:)))
 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [85][Ответить
[85] 2006-08-28 10:18>> особливо про те як недавно зборку перенесли в
> цех з під тента:)))  на білоруському форумі було таке - автор Tebus - маєш бажання - знайдеш лінк сам, там було обговоренняМАЗу, ЛіАЗу, Неману - біьше 30 сторінок - вчора те все вичитав:))) буду мати я бажання те все перечитувати заради лінку - дам, якщо хочеш пошукати сам - думаю за 2 годинки знайдеш:))) я думаю це був швидше прікол, але сам факт що ЛАЗ поганий, а МАЗ супер - можна знайти купу дефектів в ЛАЗі, а ще більше в МАЗі, можна порівнювати про успіхи промисловості за рівних умов, а не тоді коли поставили в Білорусі такі мита, що окрім МАЗа нічого не купиш, ну Неман ще:))), а якщо в Україні такі ж мита ввести - тоді МАЗ 103 буде коштувати близько 150-160К баксів - хто брати буде?:))) А МАЗ за 150К в Білорусі в Україні буде вже коштувати 225К баксів - взагалі прольотний варіант:) навіть коли вже Богдани стало невигідно в Білорусі робити, якщо ми так само будемо захищати наш автопром, чи захщали б - тоді б ми зараз тільки б обговорювали що є такі автобуси МАЗ, і не їздили вони б по Києву - треба ставити в рівні умови, а потім тільки порівнювати, тим більше є повним абсурдом порівнювати напів низький з повністю низьким автобусом - різні конструкції кузовів, мостів і т.д., а отже і вартість буде різна, вийде на ринок МАЗ 203 - подивимось на його реальну ціну, експлуатацію - тоді можна буде порівнювати із СітіЛАЗ і робити висновки
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [85][Ответить
[86] 2006-08-28 10:55> вийде на ринок МАЗ 203 - подивимось на його реальну ціну, експлуатацію - тоді можна буде порівнювати із СітіЛАЗ і робити висновки

На рынок-то он выходит уже через месяц с небольшим - первые машины уже заложены на заводе. А чтобы провести такие сравнения, надо его купить в Киев ;) Других вариантов проведения долгосрочного сравнительного тест-драйва нет :D
И я б не стал утверждать, что у МАЗа проблем еще больше, чем у ЛАЗа... и даже наоборот. Все дело в том, что у каждого автобуса проблемы, проблемки и даже проблемища бывают, а вот сравнить, у кого они больше, по-моему, почти невозможно. Куда продуктивнее будет сказать, что МАЗ просто хороший автобус - и это будет правильнее. Более того, Вы, BKV, и сами так сказали! :)
А про прикол с тентом (ну стопудово прикол!) сейчас ради интересу поищу!

 
BKVRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[87] 2006-08-28 11:32> про прикол с тентом (ну стопудово прикол!) сейчас ради
> интересу поищу!  
http://forum.esmasoft.com/viewtopic.php?t=2457 - початок теми, сам прикол ближче до середини - правда не певен в тому:) але автор Tebus - не думаю, що я помилився
 
alehnaRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[88] 2006-08-28 14:18Сей господин Tebus много чего наплёл на МАЗ, иногда складывалось впечатление, что он вообще на этом автобусе не ездил никогда, да и вся его информация, как говорят в МИДе, "тенденциозна". Так что это не самый надёжный источник информации :)
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[89] 2006-08-28 15:48Уже одно то, что он не приемлет низкопольные автобусы как таковые, о многом говорит. Почитайте его посты - у него самый лучший автобус оказался наш ЛАЗ-6205! :)
 
AlexRe: Конец «богданам» от минчан! [Ответить
[90] 2006-08-28 17:14Господа! Странные споры - МАЗ- не автобус, НеоЛАЗ - не автобус, а Ситаро - это супер. Как киевлянин накатался и на МАЗ-103 и на НеоЛАЗ достаточно. Безусловно они огромный шаг вперёд в сравнении с высокопольниками. Попробую сравнить - у НеоЛАЗа безусловно лучше и внешний вид и салон красивее и удобнее, двигатель очень тихо работает. Но с другой стороны чем это достигается - вся агрегатная база ZF, движок Дойц. В тоже время у МАЗа все агрегаты свои кроме движка и КПП. И в результате у МАЗа цена намного ниже и он выигрывает все тендеры в России по низкопольникам. То есть за всё надо платить - даже и за очень хорошие агрегаты на НеоЛазе. Как на мой вгляд НеоЛаз это европейский автобус, МАЗ-103 тоже хорош но несколько архаичен.
Что касается МАЗ-206 - мне очень понравился - но откуда такая цена 80тыс $ ??? Ведь ПАЗ-3237 низкопольный и весь сделан на импортных агрегатов стоит только 60тыс $ но и такая цена кажется фантастической. Причём замечу что по ним продаж почти нет - всего пара десятков для Москвы. И это при наличии мощного политлоббии у Руспромавто. Поэтому перспектива продаж МАЗ-206 за такую цену мне кажется туманной. Кто не согласен - предлагаю обсуждение.
 
RainbowRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[91] 2006-08-28 17:17>А можно поподробнее? Неужто правда хуже А091 первых выпусков в их нынешнем состоянии?
У Львові в основному іздять мерсюки перероблені з вантажних.
Стан деяких малиш просто ужас. В середині салону тхне пальним. Зимою особливо еротично сидіти вікна або ззаді. Там щілини такі бувають, що можна прямо в морг потрапити. Шум в середині....
Ще залишись пару Пежо Карсан, стан яких ще страшніше ніж цих мерсюків. Було пару випадків коли в них відмовляли гальма. Сам два рази бачив. Здається два згоріли повністю.
Потім ще є маршрути де працюють одні Газелі. Там ранком висиш раком. Вибачте за грубість але інакших слів не підберу.
Лише недавно полчали появлятись Еталони, Богдани і весь цей китайський хлам, на яку їздини аж ніяк не безпечно.
У всякому разі картина не особливо змінилась за останній час.
Щодо наглості воділ, то тут Київ сидить і курить в кутку. Попробуй зробити зауваження, і почуєш таку відповідь що вуха зівянуть зразу.
Колись в Києві нарахував 15(5 грубих) порушень на 5 км. Так у Львові таке буває набагато частіше.
Полюбуйтесь цим наприклад: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4376

 
LutzowRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[92] 2006-08-29 09:23Просьба не путать НеоЛАЗ - междугородний лайнер-полутораэтажник с низкопольным СитиЛАЗом.

В Одессе тоже масса бывших грузовых Мерседесов, которые сейчас вытесняются Богданами, Эталонами и Скифами.
 
JaMoSRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[93] 2006-08-29 09:31> Странные споры - МАЗ- не автобус, НеоЛАЗ - не автобус

Ну, таких утверждений не было... почти (относительно МАЗа). Про СитиЛАЗ и я, кажется, ничего похожего не говорил :) у меня к нему вполне нормальное отношение, которое подпорчено разве что никудышным антикором.

> Что касается МАЗ-206 - мне очень понравился - но откуда такая цена 80тыс $ ???

Да, цена и в самом деле очень высока. С другой стороны - этот автобус сделан очень здорово, и он немного современнее ПАЗа, хотя и является его аналогом по рыночной нише и размерности. Кроме того, у Павловского завода ведь тоже колоссальные проблемы с качеством грунтовки и окраски своих детищ - посмотрите на 3205, которым больше двух лет: слезу вышибает...
 
ТернополянинRe: Конец «богданам» от львовян! [86][Ответить
[94] 2006-08-29 19:11BKV i Rainbow - прошу відгукнутися!
Наскільки я зрозумів, що ви зі Львова або у ньому проживали...
Дайте хтось свій мейл чи № телефону.
Я дуже часто буваю у Львові. Можливо буду там надалі навчатися і проживати...
Збираю всю корисну інформацію про транспорт Львова...
Мої контакти тут: http://www.trolter.nm.ru/contacts.html
 
СергейRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[95] 2006-08-29 20:17>> Что касается МАЗ-206 - мне очень понравился - но откуда такая цена 80тыс $ ??? Ведь ПАЗ-3237 низкопольный и весь сделан на импортных агрегатов стоит только 60тыс $ но и такая цена кажется фантастической.

откуда цена на ПАЗ-3237 в 60тыс$? пробежался по сайтам - 2.100.000 - 2.200.000 рос. рублей. при нынешнем курсе - 80тыс$

при этом у ПАЗ-3237 16 сидячих мест для пассажиров, у МАЗ-206 - 25 сидячих мест, а накопительные площадки сопоставимы по размерам...

 
RainbowRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[96] 2006-08-30 14:342 Тернополянин
8(068)3405727
Тільки 068 а не 067!
 
RainbowRe: Конец «богданам» от минчан! [86][Ответить
[97] 2006-08-30 14:41І ще одне, так всяк випадок: по 2 секунди не розмовляю. Смс відписую якщо маю час. Тому можу довго це робити.
 
0‒19 | 20‒97 | 98‒117 | 118‒442 | 443‒462 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011