Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒7997 | 7998‒8017 | 8018‒8037 | 8038‒8057 | 8058‒11705 | 11706‒11725 ] [ Все сообщения ]

Андрій Д.Re:[Ответить
[8018] 2010-12-28 19:22http://www.zaxid.net/newsua/2010/12/28/165518/

2011 року Львів готовий відремонтувати доріг на 1 млрд грн, – мер
 
SergRe:[Ответить
[8019] 2010-12-29 02:07http://chat.zaxid.net/index.php?action=zvit&cid=45
Чат із Садовим, є відповіді на питання львів'ян, зокрема щодо транспорту.

Наведу деякі цитати

--------------------
Андрій Іванович. Чи відомо Вам, чому розширений маршрут соціального автобуса №3 (до пл. Петрушевича) проіснував лише 4 дні? Водії цього автобуса пояснюють, що маршрут було відмінено в звязку із скаргами перевізників з інших маршрутів. Можливо варто за таким принципом відмінити мораторій на продаж алкоголю і заборону грального бізнесу? Тут теж хтось втратив прибутки.

Ярослав Григорович Львівський
Мені невідомо про таке рішення. Цей маршрут є важливий. Його важливо не лише зберігати, а й розширювати, щоб було якісне сполучення. На початку 2011 року ми виділимо додаткових 16 автобусів. Думаю, з маршрутом все буде гаразд. Щодо того, чому відбулось управлінське рішення - я проведу певне розслідування.
--------------
Андрій Іванович. Чи відомо Вам, що перевізники на усіх без виключення маршрутах, що проїжджають через мікрорайон Рясне, порушують правила перевезень пасажирів? Зокрема, перевищення ліміту пасажирів у автобусі, дотримання графіку маршруту. Якщо відомо, то чому Мерія не веде діяльність, що до покращення ситуації. Дякую.
Ярослав Григорович Львівський
Вцілому, я вважаю, що експеримент у 90-х роках щодо приватних перевізників має дійти логічного завершення. Ми підписали угоду з автобусним заводом ЛАЗ на нові 92 автобуси і 60 тролейбусів, тому всі основні маршрути мають стати міськими, комунальними. Здійснювати перевезення на якісних машинах з повним дотриманням норм під повним контролем міста.
-----------
Прошу сказати, коли буде нормально їздити громадський транспорт!??? Ввечері з центру в район Пасічної добратися по-людськи неможливо, вранці до центру - також неможливо, а в неділю до 7 години маршруток приктично нема, починають їздити, коли їм захочеться - по 40 хвилин доводиться чекати на зупинці.
Христина
Коли місто, взявши нові автобуси і тролейбуси максимально збільшить свій вплив і контроль, тоді і покращиться ситуація з транспортом.
------------
Коли проведуть трамвайну колію на Сихів?
marta
Трамвайна колія є в плані, зараз вирішується питання фінансування, є пропозиція ряду європейських банків, також хотілось би мати державне співфінансування. Коли ми будемо мати стовідсоткову гарантію фінансування, тоді продовжуватимемо ці роботи по колії. Хотів би поінформувати, що зараз активно ведуться роботи щодо продовження тролейбусного маршртуту до Санта-Барбари на Сихові і з вул. Симоненка до Хуторівки. Також наступного року плануємо провести тролейбус через проспект Свободи, щоб зменшити навантаження маршрутних таксі на центр міста.
--------------
 
oleg-energyRe:[Ответить
[8020] 2010-12-29 08:51Станом на вечір 28-го грудня вже встановлено практично всі опори під продовження тролейбусу №24. Не вистачає лише 3, максимум 4 до старої лінії, але котловани вириті і опори лежать біля них, тому думаю сьогодні цей етап буде завершено.
 
AVRe:[Ответить
[8021] 2010-12-29 10:05Кажуть, що керівництву електротрансу пригрозили, що якщо до нового року не зроблять нову лінію, то хтось позбудеться своєї посади....
 
vasiliyRe: [8003][Ответить
[8022] 2010-12-29 10:08Якщо
> маршруточник, то нехай він чи власник маршруту відшкодовує
> вартість ремонту чи збитки.
незнаю кого зробили винним даішники,але у інтерв'ю,яке дав зразу після дтп сам водій маршрутки він признався ,що виїхав на жовтий сигнал світлофора.я вже раніше давав ссилку на це інтерв'ю,а зараз повторю адрес:
http://ziktv.com.ua/news/visim-lyudey-gospitalizovano-troye-u-vazhkomu-stani/
 
романRe: [8021][Ответить
[8023] 2010-12-29 10:12> Кажуть, що керівництву електротрансу пригрозили, що якщо до
> нового року не зроблять нову лінію, то хтось позбудеться
> своєї посади....
ДАВНО ПОРА,Зробили бардак в обслуговуванні пасажирів,і тільки хвалять самі себе
 
petrucha[Ответить
[8024] 2010-12-29 10:17Хлопці,а хто знає де саме буде кінцева тр24,і як він буде біля базару розвертатись?
 
SashaRe:[Ответить
[8025] 2010-12-29 10:48Також наступного року плануємо провести тролейбус через проспект Свободи, щоб зменшити навантаження маршрутних таксі на центр міста (Андрій Садовий)
 
RainbowRe:[Ответить
[8026] 2010-12-29 10:48>Також наступного року плануємо провести тролейбус через проспект Свободи
Невже правда, чи ще одна обіцянка Садіка?
 
SashaRe: [8026][Ответить
[8027] 2010-12-29 10:50> >Також наступного року плануємо провести тролейбус через
> проспект Свободи Невже правда, чи ще одна обіцянка Садіка? 
А він таки виконує всі свої обіцянки зараз!
 
RainbowRe: [8026][Ответить
[8028] 2010-12-29 12:36Трамвай на Сихів обіцяв ще коли балотувався на перший строк. Ці нещасні пів км. колії це виконання обіцянок?
 
VVRe: [8028][Ответить
[8029] 2010-12-29 13:22> Трамвай на Сихів обіцяв ще коли балотувався на перший
> строк. Ці нещасні пів км. колії це виконання обіцянок?
Зі своєї ж кишені він не буде її прокладати... держава обіцяла на це гроші, але Міністерство економіки (десь читав, що семе за ними була затримка) так і не перерахувало гроші...
Тепер він трохи обережніше поступає - вже прямо не каже, вже починаємо будувати, а "вирішується питання фінансування, є пропозиція ряду європейських банків, також хотілось би мати державне співфінансування. Коли ми будемо мати стовідсоткову гарантію фінансування, тоді продовжуватимемо ці роботи по колії".
Як на мене досить розумно - не наступає на ті ж граблі... йому ж самому не вигідно давати пусті обіцянки - він же знову хоче бути обраним...
 
SashaRe: [8028][Ответить
[8030] 2010-12-29 14:53> Трамвай на Сихів обіцяв ще коли балотувався на перший
> строк. Ці нещасні пів км. колії це виконання обіцянок? 
Він думав, що будівництво профінансує держава як, наприклад, будівництво метро у Харкові і Донецьку. А будувати трамвай за міські чи кредитні гроші - це нонсенс і фінансовий зашморг - той трамвай потім буде гикатися 30 років львівянам. Тому краще вже без того трамваю - там можна зробити тролейбус через новий Львів і пр. Червоної Калини і разом з автобусами він вивезе весь Сихів без проблем! Принаймні у цьому я згідний із Садовим. Львів не потягне таке будівництво взагалі!
 
AVRe: [8030][Ответить
[8031] 2010-12-29 19:57> >там можна
> зробити тролейбус через новий Львів і пр. Червоної Калини і
> разом з автобусами він вивезе весь Сихів без проблем!

Я наприклад бачу там тільки трамвай, бо якщо побудувати тролейбусну лінію, то про трамвай на Сихів можна забути назавжди! Та й навіщо тролейбус який би дублював автобус №5?
 
ZolkiewskiRe: [8028][Ответить
[8032] 2010-12-29 22:49> Трамвай на Сихів обіцяв ще коли балотувався на перший
> строк. Ці нещасні пів км. колії це виконання обіцянок?

Тему "трамвай на Сихів" жують всі на кожних виборах ще з восьмидесятих років. Доже добрий спосіб піару(
 
SashaRe: [8031][Ответить
[8033] 2010-12-30 00:28> Та й навіщо тролейбус який би
> дублював автобус №5?
Мені здається, що тролейбус там більш доречніший та й характеристики має кращі, ніж автобус. Щоб не дублював А5 можна пустити напряму без заїзду на Новий Львів та й інтервали зробити меншими.
 
Андрій Д.Re: [8031][Ответить
[8034] 2010-12-30 07:28>Мені здається, що тролейбус там більш доречніший та й характеристики має кращі, ніж автобус. Щоб не дублював А5 можна пустити напряму без заїзду на Новий Львів та й інтервали зробити меншими.

Тільки трамвай вирішить проблему. Паралельно із тролейбусом від Санти-Барбари на Зелену і на Хуторівку. Будівництво тролейбусної лінії - то не тільки стовпи із дротами. Потрібна якісна дорога (в ідеалі - окрема полоса), а це теж великі гроші.
 
oleg-energyRe: [8031][Ответить
[8035] 2010-12-30 08:45Як мешканець Сихова підтверджую - трамвай однозначно потрібен. Зробили би один маршрут на залізничний вокзал через вітовського а інший в центр і левова частка маршруток-автобусів вже була б не потрібна.
 
oleg-energyRe: [8031][Ответить
[8036] 2010-12-30 08:51Забув додати - всі опори для №24 вже розставлені. На великій частині опор вже підключене зовнішнє освітлення, і на ще більшій частині вже прикріплені траверси чи як вони називаються, одним словом та трикутна частина до якої кріпиться безпосередньо контактна мережа :)
 
DenisRe: [8033][Ответить
[8037] 2010-12-30 09:42> > Та й навіщо тролейбус який би
> > дублював автобус №5?
> Мені здається, що тролейбус там більш доречніший та й
> характеристики має кращі, ніж автобус. Щоб не дублював А5
> можна пустити напряму без заїзду на Новий Львів та й
> інтервали зробити меншими.

Я знову переконуюся, що Саша відрізняється дуже особливим логічним мисленням:) Тоді той тролейбус точно буде непотрібен, якщо не буде заїжати на Новий Львів. Інша справа трамвай, бо він буде відокремленний від дороги, навіть якщо буде відсутній заїзд на Новий Львів, бо він буде використовуватися як швидкий спосіб добирання на Сихів, а А5 як альтернатива добирання на сам Новий Львів і з Нового Львова до Сихова і навпаки. Трамвай в любому випадку кращє буде ніж тролейбус. Сам у тому переконався, бо у Дніпропетровську майже всі лінії трамваю відокремленні і рятують від пробок дуже добре. Особливо коли спішиш і не сідаєш у маршрутку чи тролейбус, а сідаєш у трамвай і дивишся через вікно як вони стоять у пробці, а ти їдеш:)

А на рахунок Трамваю з Сихова на Вокзал, то це добре бо дійсно вирішиться багато питань з добиранням. Але щось мені підказує, що на Вітовського йому стане дуже тісно серед машин і прийдеться їхати на маршрутці.
 
0‒19 | 20‒7997 | 7998‒8017 | 8018‒8037 | 8038‒8057 | 8058‒11705 | 11706‒11725 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011