Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒10 ]

AVПокатушки на трамваї по Львову - 2010[Ответить
[0] 2010-02-13 00:52Є думка організувати покатушки на трамваї по Львову. Відкриваю тему для обговорення, зголошуйтесь будь ласка, висловлюйте пропозиції.
Трамвай плануємо взяти в депо №2 (на трамваї з першого депо катались у 2007 р). Орієнтовно це буде один з гериків КТ4Д, пропоную №1161 http://transphoto.ru/photo/238236/

Маршрут пропоную такий: Депо№2 - Промислова - Хмельницького - Замарстинівська(кінцева) - Городоцька - Шевченка(кінцева) - Городоцька - Гонти - Підвальна - Личаківська - пасічна(кінцева) - Личаківська - Руська - Ринок - Дорошенка - Чупринки - Коновальця(кінцева) - Чупринки - Котляревського - Вітовського - Мушака(кінцева) - Франка - Підвальна - Хмельницького - Депо №2

Дата: кінець березня або серпень/вересень

Можна також подумати про проведення спільних покатушок, наприклад Львів - Рівне або Львів - Вінниця
 
Андрій Д.Re: Покатушки на трамваї по Львову - 2010[Ответить
[1] 2010-02-13 09:09Затишніше робити заїзд не на Пасічну, а на Вахнянина. Там можна і відпочити хвилин 10, і пофотографуватися.

Цікаво би було проїхатись в бік першого депо.

А Львів - Луцьк? Чи Чернівці? А може покатушки в І-Франківську-Тернополі так сподобаються, що наші колеги захочуть ще приїхати туди в серпні - вересні.

А як стосовно планів нашої мерії ремонтувати рейки по "2" і "6" маршрутам? Якщо дійсно таке станеться, то будуть навіть проблеми дістатися до 2 депо. Хоча, на ремонти вулиць теж цікаво дивитись. Ідеальний варіант робити покатушки у Львові - в червні 2012 року, під час проведення футбольного чемпіонату. Місто обіцяє бути дуже гарним.
 
Я_RRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010[Ответить
[2] 2010-02-13 09:35Я б точно прийняв участь у такому міроприємстві, якби в маршрут покатушок включили "тюремну" лінію :-)
 
LAENRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [2][Ответить
[3] 2010-02-13 10:21> міроприємстві

заході
 
Андрій Д.Re: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [2][Ответить
[4] 2010-02-13 16:52>включили "тюремну" лінію :-)

Цікава думка.
 
AVRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [2][Ответить
[5] 2010-02-13 23:33===Затишніше робити заїзд не на Пасічну, а на Вахнянина. Там можна і відпочити хвилин 10, і пофотографуватися

Така можливість буде на кінцевій "Коновальця", там теж затишне містечко. Загонимо трамвай на тупикову лінію, щоб не заважав маршрутним трамваям, і можна буде відпочити кілька хвилин. А на Вахнянина їздили під час покатушок у 2007 р, тому щоб не повторюватись пропоную їхати до Пасічної.

===Цікаво би було проїхатись в бік першого депо

Тоді можна було б зробити так:
З Мушака поїхати по Вітовського(замість Франка) на Вокзал, а звідти по Городоцькій повернутись в депо №2;
Або на Мушака не їхати, а розвернутись на Соборній і потім на вокзал і шісткою в 2-е депо

===А як стосовно планів нашої мерії ремонтувати рейки по "2" і "6" маршрутам?

А про це ми з Сашою забули...
 
AVRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [2][Ответить
[6] 2010-02-13 23:36>включили "тюремну" лінію

Хіба зупинимось на початку лінії і за допомогою власних ніг оглянемо лінію :)))
 
RVRRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [0][Ответить
[7] 2010-02-14 00:27> Є думка організувати покатушки на трамваї по Львову.
> Відкриваю тему для обговорення, зголошуйтесь будь ласка,
> висловлюйте пропозиції. Трамвай плануємо взяти в депо №2
> (на трамваї з першого депо катались у 2007 р). Орієнтовно
> це буде один з гериків КТ4Д, пропоную №1161.

- чесно кажучи, мені все рівно... на рахунок організації - я пас...

Але є кілька цікавих питань:
1) ціна. Якщо не помиляюся, година оренди вагона коштувала торік більше 300 грн. Цього року може бути дорожче. І не знаю, чи нам подарують такий "бонус" як торік...
2) специфічність 2-го депо. На них треба виходити лише через керівництво ЛКП "ЛЕТ". Взагалі, у мене таке враження, що там директор чи то дивакуватий, чи то переляканий. Хоча підприємство у доброму стані, особливо гарні цехи.
3) а чи не забагато? Вже проводилися подібні заходи у Харкові. Ще мають бути (чи були?) у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Тернополі, Франківську ... Чи люди захочуть ще до Львова їхати на 100% дорогі "покатушки", бо дешево не вийде. Див. п.1.

... а може взагалі на другий рік, чи на 2012 перенести - будуть нові вагони, нові лінії... принаймі надіємося..!
 
Я_RRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [6][Ответить
[8] 2010-02-14 00:48> >включили "тюремну" лінію Хіба зупинимось на початку лінії
> і за допомогою власних ніг оглянемо лінію :)))

Вже оглядали і не раз. Цікаво саме проїхатися :-)
 
лихварRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [6][Ответить
[9] 2010-02-15 12:46мені недалеко, тому 99% що заїхав би ;)
стосовно часу проведення - імхо краще в другій частині 2010, або 2011 (бо початок 2010 уже перенасичується).
 
ОлегRe: Покатушки на трамваї по Львову - 2010 [6][Ответить
[10] 2010-02-19 16:02Я +1 если никто не против...а насчет даты,имхо,лучше июнь 2010, т.к мне из Бердянска аж добираться...но главное чтобы дата не совпала с экзаменами...а в начале июля-на 2 недели в Россию уезжаю,так что либо в июне либо в августе...И насчет сдвоеных покатушек только за,главное чтобы ночевка не влетела в копейку...но думаю это будет все равно дешевле,чем два раза ездить из Бердянска отдельно...
 
0‒10 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011