Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒159 ]

ТимофейЕреван & Грузія-2008[Ответить
[0] 2008-08-31 02:36Оскільки про Грузію більш-менш було відомо, то в першу чергу, гадаю, буде цікаво тут написать щось про Ереван (ну коректніше, гадаю, писати все ж так, адже 1й і 3й звуки там однакові:))
Отже, на разі у електотранспортній (тобто вже=тролейбусній) столиці Закавказзя зараз працюють лише 4 маршрути (1,2,15 та 24), що, однак, охоплюють значну частину міста, і значну частину взагалі всіх ліній, що у місті існували. Всі вони мають різні кінцеві - жодної спільної, та, відповідно, мінімально дублюють один одного (при чому пасажиропотоки їх майже не дублюються). Ходять досить стабільно і відносно добре. Лише 24-ий ходить рідше...
До речі - дивовижна річ, але цей маршрут за всіма ознаками не є повністю "закільцьованим" - тобто можна лише дійти висновку, що водію доводиться щоразу переставляти штанги на північній "кінцевій". На жаль, часу дізнатись, як саме (бо місце, здається, зрозуміле) тролейбуси повертають назад, просто не було.
Працюють два депо: як я зрозумів, 2 та 15 обслуговуються тим, що на півдні, а 1 та 24 - тим, що на півночі.
Вартість проїзду - 50 AMD (0,80 UAH), оплата водію при виході (тобто звичайно, можна і вийти через середні чи задні двері, але це нечемно:))

Метрополітен там - з тих, про які кажуть "до одного місця": викривлена лінія, що не йде до жодного "новобудовного" житлового масиву та працює із 2-вагонними (!) поїздами та страшними інтервалами порядку 7-8 хвилин, виглядає дивно. І взагалі, наявність метро у місті дуже легко можна просто не помітити, якщо не знати точно, що воно існує. Власне, для тих, кого цікавить в першу чергу тролейбус, воно і не несе транспортної функції, я особисто 1 раз проїхався спеціально у якості атракціону:) На більше часу не було. На лінії ті ж самі 9+1 станцій, а чи будують насправді ті нещасні дві, що вже багато років значаться як "ті, що будуються", я не знаю, але на те не схоже.
Натомість здивувала відносна м'якість яскраво-голубих сидінь-диванів принаймні у тому поїзді, яким я їхав. Якими є інші, не знаю, але інстинктивно почуваю, що вони там всі однакові...
Вартість проїзду така ж, як і в тролейбусі - 50 AMD (0,80 UAH). Прохід у метро як і в Києві - через турнікети за допомогою пластмасових жетонів. Що дивно, жетони чорного кольору.

Власне нині, все це виглядає так:
http://saktransporti.narod.ru/maps/erevan_08.gif
(вибачаюсь за "сокирою рубаниі підписи вулиць" - гратися з ними заради естетичності не дуже хочеться:))
Єдине що - не впевнений стосовно того, що 2-ка саме так "роз'їжджається" посеред маршруту в південній частині міста, але це було б дуже логічним, враховуючи, що 1-ця, як я встиг зрозуміти (хоча на всі 100 теж не впевнений) ходить так, як вказано.

На автобусах не їздив взагалі, але певна значна кількість маршрутів у місті існує (спеціально не рахував). Але, наскільки пам'ятаю, всі автобуси - невеликі за розміром - або дещо китайського вигляду (опізнати які мені здається малореальним), або ПАЗики, або Богдани-092. Чи були Богдани-144 точно зараз не пам'ятаю, можливо так, можливо й ні.
Маршруток у місті відносно багато, але всі вони маловмісні (здається, майже всі або переважна більшість - це Газелі або... РАФіки (!)) Є також специфічні власне-вірменські мікроавтобуси (стосовно марки стверджувати не беруся:))
Ціна проїзду - 100 AMD (1,60 UAH), оплата при виході.

Що приємно - на всьому транспорті маються досить цивілізовані таблички із добре видним номером маршруту на жовтому фоні та маленьким списком вулиць чи об'єктів, через які маршрут слідує.
Не пам'ятаю, аби щось їздило, повністю обліплене хаотичними написами "куди йде" (як в Україні часто трапляється), або навпаки лише з одним (ба, навіть малопомітним) номером маршруту. Більш того, не пригадую транспорту в рекламі (!). Хоча у метро реклама є, але у розумних межах.

Таблички на зупинках, на жаль, зовсім не завжди відображають реальну картину - принаймні стосовно тролейбусів - трапляються як відмінені маршрути, так і взагалі зовсім інші, ніж ті, що тут курсують (при тому, що всього їх лише 4!:)). Натомість, ідея табличок непогана - власне, це навіть не таблички, а стенди з 1) типовим для СНД позначенням зупинки транспорту та 2) в нижній частині - на красній смужці список маршрутних таксі, на помаранчевій - автобусних маршрутів та на зеленій - тролейбусних, відповідно також із позначенням самого виду транспорту поруч у вигляді "машинки", а не літер.

Взагалі, така вищеописана пост-радянська транспорта система все ж справляє відносно непогане враження - принципіально вона дуже схожа на Кишинів/Кішінеу з тією лише різницею, що тролейбусних маршрутів (але, напевно, не кілометрів ліній) там на порядок більше, та й метро відсутнє.
До речі, принципіально планування міста також чимось схоже саме на молдавську столицю, з поправкою на значно більш скелястий/нерівний рельєф та відсутність лісового покриву - правильної геометричної форми центр, та розташовані навкруги на певній відстані від нього житові масиви, знову ж таки, з поправкою на те, що ереванський центр є заокругленим, а кишинівський повністю "квадратизованим". Та й взагалі, атмосфера та ритм життя у цих містах мені також чимость здалися досить схожими. Але, звичайно ж, таке грубе порівняння є дуже суб'єктивним:)

Ще цікаве спостереження: місто добре пристосовне для автомобілістів (але не надто - для пішоходів) - трафік досить щільний та швидкий, тому фотографувати часто досить проблематично. Основні магістралі дуже широкі, і часом перейти їх "у невстановленому місці" неймовірно важко, але при тому світлофорів чи підземних переходів може просто не бути поруч у межах видимості. Більш того, зараз активно будують усякі мости та тунелі, щоб ще максимально спростити проїзд до центру та по центру міста. (Як помічено, через це знято і певну частину тролейбусної КМ)

Повертаючись знову до електотранспорту, варто відзначити, що дуже дивно, але жодних інших даних стосовно трамвайних та тролейбусних лінії/маршрутів, здається, в принципі ніде не було і немає. Єдиним джерелом була схема 1977 року, власне взята з тодішньої схеми міста:
http://saktransporti.narod.ru/maps/erevan_t-tr-77.gif
Тобто, судячи із того, що залишилося, що частково ще висить, та залишків того, що колись було, добре видно, що мережа з тих часів досить активно змінювалася, в результаті чого маємо факт існування цілої купи ліній, яких ще не було тоді (навіть трамвай на схемі не повний), але часу на повне дослідження цієї теми особисто в мене не було. Якщо хтось зацікавився і у найближчий рік планує, у тому числі і для цього, там побувати - буду лише дуже вдячний за дослідження, адже слідів від трамвайних та тролейбусних ліній ще досить багато.

До речі, випадково натрапив у мережі на цінну на сьогодні річ (власне показує її лише гугл - реально сторінки не відкриваються, довелося трохи помучатися, але все-таки відновити те, що там було) - списки маршрутів тролейбусів (що нас цікавить) та маршруток (із 125 позицій чомусь без "дірок"; що нас не надто цікавить).
Подаю так само, як там значилося:
http://saktransporti.narod.ru/maps/erevan-routes.xls
Судячи з усього, принаймні тролейбусний список складений відносно недавно - років 2-3-4 тому, адже цілі, або майже цілі зараз саме ті лінії, які вказані як ще діючі тоді. При тому, що м-ти 1,2,15 та 24 залишились з тих пір без змін.
На жаль, у існуванні лінії у район Аван я не був точно впевнений навіть після візиту, але тепер точно знаю, що вона є. Саме є, адже пригадую, что дійсно дроти в ту сторону відходили, хоча якби знав спочатку що там є лінія, обов'язково би проїхався - я впевнений, що вона і зараз має бути ціла. Отже, м-ти 3 і 9 туди і ходили. 3, як зрозуміло, до залізничного вокзалу (там кільце і досі ціле), 9 - не зрозумів поки що куди, але логічно здогадуюсь:) але туди ж ходив і №23 із 1-го мікрорайону ж/м Нор Норк - там кільце (на 95% ціле) проти г/с навколо кварталу, що "прилипло" до лінії 1-го маршруту у східній його частині, а кінцева 10-го маршруту у 5-му мікрорайоні Нор Норка (повністю ціла) - також кільце навколо кварталу, але за г/с і що ще східніше "прилипло" до 1-го маршруту (майже там, де депо); ходила 10-ка, як бачимо, до метро "Барекамутюн", до речі ця лінія (якщо я правильно зрозумів, як він туди йшов) також майже ціла, але кільця, здається немає. Натомість у центрі міста дуже багато чого знято, що дуже затруднює розуміння того, як саме там були побудовані тролейбусні лінії. То дого ж, я бачив не все...

Трамвайні рельси ще принаймні на декількох ділянках лежать (Себастіа, Еребуні), або пізнати колишні лінії можна хоча б за поодинокими кріпленнями КМ, якщо рельси вже демонтовано. До речі, ще є така штука, що якщо вулиця (точніше проїжджа частина) є дуже широкою - то нею, як правило, раніше ходив трамвай, адже майже всі (або й взагалі всі) лінії, як я розумію, були посередині дороги. До того, ж майже весь трамвай (а система була немаленькою!) дублювався тролейбусом...

Стосовно ж РС - їздять 3 приблизно рівнозначні його типи (до речі, абсолютно унікальний склад) - Шкоди 14Тр, Renault (з Ліону), та нові ЛіАЗи, що їх куплено зовсім нещодавно.
Щоденний випуск оцінюю приблизно у 35-40 машин.

Не знаю, що ще такого "загального" пригадати, адже подробиці, гадаю, були б не дуже цікаві...
 
Я_RRe: Ереван & Грузія-2008[Ответить
[1] 2008-08-31 09:00ну а фотки? :-)
 
LAENRe: Ереван & Грузія-2008 [0][Ответить
[2] 2008-08-31 09:51> Метрополітен там
> - з тих, про які кажуть "до одного місця": викривлена
> лінія, що не йде до жодного "новобудовного" житлового
> масиву та працює із 2-вагонними (!) поїздами та страшними
> інтервалами порядку 7-8 хвилин, виглядає дивно. І взагалі,
> наявність метро у місті дуже легко можна просто не
> помітити, якщо не знати точно, що воно існує.
Прям Днепропетровск.
разве что вагонов побольше :-))
 
ТимофейRe: Ереван & Грузія-2008 [1][Ответить
[3] 2008-08-31 11:13> ну а фотки? :-)

погоди с фотками:)
 
kot1066Re: Ереван & Грузія-2008 [1][Ответить
[4] 2008-08-31 14:29Неее... В метро 2 вагона быть не может. Еслиб можна было, то в Днепре бы сделали!
 
AntonRe: Ереван & Грузія-2008 [0][Ответить
[5] 2008-08-31 14:40> Метрополітен там
> - з тих, про які кажуть "до одного місця": викривлена
> лінія, що не йде до жодного "новобудовного" житлового
> масиву та працює із 2-вагонними (!) поїздами та страшними
> інтервалами порядку 7-8 хвилин, виглядає дивно. І взагалі,
> наявність метро у місті дуже легко можна просто не
> помітити, якщо не знати точно, що воно існує.

Чи має цей "важливий транспортний об'єкт" хоч якісь перспективи? Продовження хоч якось будується, чи взагалі все стоїть?

Ну і, приєднуюся до сказаного у повідомленні 1 :-)
 
ТимофейRe: Ереван & Грузія-2008 [5][Ответить
[6] 2008-08-31 15:26> Чи має цей "важливий транспортний об'єкт" хоч якісь
> перспективи? Продовження хоч якось будується, чи взагалі
> все стоїть?

Кажу ж: дві станції (що таки схоже на Дніпропетровськ) - продовження північного напрямку лінії - "Аджапняк" та "Назарбекян" - вже дуже давно "будуються", тільки кінця тому не видно. Ще, як не дивно, на схемах позначена друга перспективна лінія, навіть без потенційних назв станцій, власне, гадаю, для її будівництва ніколи навіть не починали щось робити))
 
AztecRe:[Ответить
[7] 2008-08-31 16:50Сообщение номер "0" "ниасилил", не тяжело столько было писать на мове?
 
АнджейRe: [7][Ответить
[8] 2008-08-31 18:08> Сообщение номер "0" "ниасилил", не тяжело столько было
> писать на мове? 
а вам не важко друкувати на язііікєєє
 
александЕр ЛукОшенкоRe: [7][Ответить
[9] 2008-08-31 18:24После посещения оккупированных стран,очевидно,пропадает желание общаться на языке оккупантов.
 
ТимофейRe: [7][Ответить
[10] 2008-08-31 18:54> Сообщение номер "0" "ниасилил", не тяжело столько было
> писать на мове?

Писал так, как легче было.
(Если ещё хотите обсудить тут НАТО, бандеровцев и т.д. - не старайтесь зря, т.е. модерация тут всё же существует).
 
Ночной_ДозорRe: [7][Ответить
[11] 2008-08-31 19:06Тимофей, а где же визуальный ряд? Рекомендую еще один хороший хостинг:
http://www.photoshare.ru/
 
AztecRe: [7][Ответить
[12] 2008-08-31 19:08Да нет, не хотел обсуждать, просто напрягает такое большое чтение, сразу начинаю зевать и начинает хотеться спать, пропадает желание читать дальше, половину прочитал где-то и потом решил поискать соотвествующую тему на форуме tr.ru
 
ТимофейRe: [7][Ответить
[13] 2008-08-31 19:20Долго же её искать придётся))
 
AztecRe: [7][Ответить
[14] 2008-08-31 19:51Да нет, сразу нашёл, на первой странице :) интересно было почитать про Грузию, что там сейчас.
 
Володя ЦаренкоRe: [7][Ответить
[15] 2008-08-31 20:13Тимофей, нет случайно, лишнего жетона метро и/или билета на троллейбус Еревана?
 
ТимофейRe: [14][Ответить
[16] 2008-08-31 20:52> Да нет, сразу нашёл, на первой странице :)

?????Чаво? Или речь о Грузии, блин...
 
ТимофейRe: [15][Ответить
[17] 2008-08-31 20:53> Тимофей, нет случайно, лишнего жетона метро и/или билета на
> троллейбус Еревана?

Никаких билетов нету ни в Грузии, ни в Армении. "Лишнего" жетона нет:) Нелишний есть:)
 
AntonRe: [17][Ответить
[18] 2008-08-31 22:54> > Тимофей, нет случайно, лишнего жетона метро и/или билета
> на > троллейбус Еревана? Никаких билетов нету ни в Грузии,
> ни в Армении. "Лишнего" жетона нет:) Нелишний есть:)

Если можно, один нелишний для меня — был бы очень признателен...
 
Володя ЦаренкоRe: [17][Ответить
[19] 2008-08-31 23:01Антон, я спросил раньше.
 
AntonRe: [17][Ответить
[20] 2008-08-31 23:03Не спорю.
 
Жорник ВасилийRe: [17][Ответить
[21] 2008-08-31 23:44Спасибо Всем, за открытие темы: "системы ГЭТ Закавказья"! Расскажите пожайлуста, пострадали ли системы ГЭТ Грузии после недавнего "хозяйствования" войск Московского кремля?! Спасибо!
 
ТимофейRe: [21][Ответить
[22] 2008-09-01 00:01Я вас поделю - один нелишний исключительно для меня. Но долларов за 400 я с удовольствием предоставлю ещё парочку, чтоб вы не подрались:)

А про хозяйствование Московского кремля - либо см. вышеупомянутую тему на тр.ру, либо wait for более конкретно-транспортный отчётик здесь.
 
ТимофейRe: [21][Ответить
[23] 2008-09-01 01:07Ось для початку таке...
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-a-erevan/tb08/buses.htm
 
ikarus250Re: [22][Ответить
[24] 2008-09-01 08:59> Я вас поделю - один нелишний исключительно для меня. Но
> долларов за 400 я с удовольствием предоставлю ещё парочку,
> чтоб вы не подрались:)

То есть, можно предположить, что удовольствие попасть в Ереван и обратно столько стоит? Насколько знаю, наши авиалинии туда не летают, или Вы не воздушным транспортом туда добирались?
 
ТимофейRe: [22][Ответить
[25] 2008-09-01 09:31Я думаю, ответом на вопрос является название темы. А если прямо туда - то где-то так вам и обойдется, может чуть дороже.
А что означает фраза "Насколько знаю, наши авиалинии туда не летают" - вы принципиально не признаете иностранные авиакомпании? Только украинские? Так вы точно далеко не улетите:)
 
ikarus250Re: [25][Ответить
[26] 2008-09-01 10:25> Я думаю, ответом на вопрос является название темы. А если
> прямо туда - то где-то так вам и обойдется, может чуть
> дороже. А что означает фраза "Насколько знаю, наши
> авиалинии туда не летают" - вы принципиально не признаете
> иностранные авиакомпании? Только украинские? Так вы точно
> далеко не улетите:) 

В мае билет в два конца на Тбилиси стоил $451 (обратно были Georgian airlanes), Ереван-то ведь подальше будет, потому и спрашиваю, сколько стоят билеты.
С иностранными авиалиниями абсолютно никаких проблем, просто обзвонил наших перевозчиков - они туда не летают.
 
ТимофейRe: [25][Ответить
[27] 2008-09-01 11:45"Туда не летают" - в Ереван? Таки возможно.
Ну Тбилиси 451$ - это сейчас на сейчас? Очень реальная цена.

А за 2 месяца в Ереван была цена ~380 $, правда из Симферополя (доплюсуйте ещё поезд туда))).
 
AntonRe: [22][Ответить
[28] 2008-09-01 11:59> Я вас поделю - один нелишний исключительно для меня. Но
> долларов за 400 я с удовольствием предоставлю ещё парочку,
> чтоб вы не подрались:)

Ай-яй-яй: в самом Ереване побывать — и даже никакого сувенирчика оттуда не привезти, хорошим людям. Нехорошо...
:-))))))))))))))))))))
 
ВладRe: [7][Ответить
[29] 2008-09-01 14:45Спасибі за інформацію. Дуже пізнавально. А чи багато у Єревані Богданів відносно іншого рухомого складу?

> Сообщение номер "0" "ниасилил", не тяжело столько было
> писать на мове?
Чудово Вас розумію, бо сам з подібного регіону - Донбасу.
Ще зо 2 роки тому мені теж було дуже важко. Я навіть пару слів зв*язати не міг. Пару місяців самоосвіти - і проблем немає.
 
ТимофейRe: [29][Ответить
[30] 2008-09-01 18:12> Спасибі за інформацію.

От хоч хтось))

Більше, здається, всё ж таки того салатового заокругленого дива, хоча Богданів десь така сама кількість візуально. Але я на автотранспорт не особливо звертав увагу, як видно)
 
AntonRe: [30][Ответить
[31] 2008-09-01 21:22> > Спасибі за інформацію. От хоч хтось))

А решта, мабуть, вирішили приберегти свої подяки до появи фотографій.

Все ж-таки, без ілюстрацій інформація виглядає дещо пріснуватою — хоча, звичайно, вона у будь-якому випадку все одно цікава. Так що не переживай: мабуть, всі, хто прочитав цю тему, обов'язково подякують тобі — принаймні, подумки. ;-)
 
Володя ЦаренкоRe: [31][Ответить
[32] 2008-09-01 21:38> > >Так що не переживай: мабуть, всі, хто прочитав цю
> тему, обов'язково подякують тобі — принаймні, подумки. ;-) 

Приєднуюсь до Антона.
 
ТимофейRe: [31][Ответить
[33] 2008-09-02 00:53Друга міні-галерейка - вже стосується метро
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-m-erevan/tb08/metro.htm
 
ТимофейRe: [31][Ответить
[34] 2008-09-04 01:31Якщо ще хоч когось це цікавить, то 1ша тролейбусна частина
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/centre.htm
 
ВладRe: [33][Ответить
[35] 2008-09-04 20:39> Друга міні-галерейка - вже стосується метро
> http://saktransporti.narod.ru/photo/am-m-erevan/tb08/metro.htm
Величезне спасибі! Фотографувати в метро можна?
 
Я_RRe: [33][Ответить
[36] 2008-09-04 20:42За фотографии большое спасибо! ;-)
 
лихварRe: [34][Ответить
[37] 2008-09-04 20:54> Якщо ще хоч когось це цікавить, то 1ша тролейбусна частина
> http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/centre.htm
мені тролі-реношки з тої серії чомусь завжди 14тр нагадували, а тут взагалі разом)
 
ТимофейRe: [35][Ответить
[38] 2008-09-04 21:38> > Друга міні-галерейка - вже стосується метро
> http://saktransporti.narod.ru/photo/am-m-erevan/tb08/metro.htm
> Величезне спасибі! Фотографувати в метро можна?

Звичайно ж заборонено. Так само, як і у Тбілісі.
 
ККRe: [35][Ответить
[39] 2008-09-04 22:20Есть ли на русском языке текст? (по сообщение № 1)

По Еревану вообще одна фото троллейбуса ВЗТМ-5280? (№ 015)
Есть фото ереванского самодельного троллейбуса?
Есть ли сведения о разбитых троллейбусах во время выборов президента РА?
Работает ли 2 парк в Массиве?
Такие же ли красивые армянки в Ереване как раньше?

и по Грузии: что творится в Сабурталинском депо?
что в Исани?
Что в Авчале?
Какие троллейбусы остались в Тбилиси? Их № есть?
Что делается в службе энергохозяйства?
демонтирован ли провод троллейбуса?
Как дела с гостиницами? В каких городах и где жил?
 
ТимофейRe: [39][Ответить
[40] 2008-09-04 22:35> Есть ли на русском языке текст? (по сообщение № 1)

нет, от русских шпионов бережемся!

> По Еревану вообще одна фото троллейбуса ВЗТМ-5280? (№ 015)

многомногомного

> Есть фото ереванского самодельного троллейбуса?

о таком не слыхал...

> Есть ли сведения о разбитых троллейбусах во время выборов
> президента РА?

неа, депо не посещал

> Работает ли 2 парк в Массиве?

см. хотя бы схему что ли... работают два штука:) по крайней мере создалось впечатление что и в том и в том машин находится полно.

> Такие же ли красивые армянки в Ереване как раньше?

не знаю как раньше, но нынче сразили наповал

> и по Грузии: что творится в Сабурталинском депо?

никогда не бывал даже в том районе

> что в Исани?

в Исани обитает злой дух, вызывающий непреодолимые приступы лени и способствующие быстрому погружению в метро вместо изучения пустынной территории бывшего депо

> Что в Авчале?

а пёс его знает, это к Siachoquero

> Какие троллейбусы остались в Тбилиси? Их № есть?

это к lado

> Что делается в службе энергохозяйства?

мы сами неместные... это хде?

> демонтирован ли провод троллейбуса?

не видел такового вообще нигде (даже растяжек вобщем-то), по сему даже не пытался узнать остался ли случайно ещё где-то

Дабы быть правильно пОнятым: в Тбилиси я по сути не был, и такую цель вообще перед собой не ставил.

> Как дела с гостиницами? В каких городах и где жил?

Зугдиди 40л (типа***), Рустави 20л (но дыра; как и было). Усё!)
 
ТимофейRe: [39][Ответить
[41] 2008-09-04 22:53Хотя если имелась в виду конкретно 015, то не супермного, но имеется
 
ТимофейRe: [39][Ответить
[42] 2008-09-05 00:55До речі, маленьке доповнення щодо метро:)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2d/Plan-metro-erevan.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/84/ErevanMetroPlan.jpg

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D...
Тут раджу поклікати на інші мови - там є декілька фоток станцій.
До речі, звертає на себе увагу те, що станції таки дуже темні...

І просто панорамка міста... Якщо пошукати, можна ще багато такого у мережі знайти, аби було певне уявлення щодо нього взагалі, "зверху" так би мовити...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/63/Panorama-erevan.jpg
 
ТимофейRe: [39][Ответить
[43] 2008-09-05 01:53Ще пару тролфоток as 2га частинка)
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/erebuni.htm
 
K@KRe: [40][Ответить
[44] 2008-09-05 08:17> > Есть ли на русском языке текст? (по сообщение № 1) нет,
> от русских шпионов бережемся!
Значит сказать по суть нЭчЭго.
> По Еревану вообще одна фото
> троллейбуса ВЗТМ-5280? (№ 015) многомногомного >
Много это не ответ! Их всего там 18...сложно сказать в % ? сколько есть?
Есть фото
> ереванского самодельного троллейбуса? о таком не слыхал...
тогда зачем ездить? Если не 100 % информации?
> > Есть ли сведения о разбитых троллейбусах во время выборов
> > президента РА? неа, депо не посещал >
а для чего тогда приезжать и не общаться с парком?
Работает ли 2 парк
> в Массиве? см. хотя бы схему что ли... работают два штука:)
ну а выпуск кто дает? первое или второе депо то на них? что смотреть? анализа там нет...
> по крайней мере создалось впечатление что и в том и в том
> машин находится полно. > Т
учитывая, что в 2006 их было всего 9 во 2-м...ну по меркам Углегорска полно...
: что творится в Сабурталинском депо?
> никогда не бывал даже в том районе > что в Исани? в Исани
> обитает злой дух, вызывающий непреодолимые приступы лени и
> способствующие быстрому погружению в метро вместо изучения
> пустынной территории бывшего депо > Что в Авчале? а пёс его
> знает, это к Siachoquero > Какие троллейбусы остались в
> Тбилиси? Их № есть? это к lado > Что делается в службе
> энергохозяйства? мы сами неместные... это хде? >
> демонтирован ли провод троллейбуса? не видел такового
> вообще нигде (даже растяжек вобщем-то), по сему даже не
> пытался узнать остался ли случайно ещё где-то Дабы быть
> правильно пОнятым: в Тбилиси я по сути не был, и такую цель
> вообще перед собой не ставил. > Как дела с гостиницами? В
> каких городах и где жил? Зугдиди 40л (типа***), Рустави 20л
> (но дыра; как и было). Усё!) 

ну ясно! Поездка была, а ответов на вопросы как всегда нет!
 
ТимофейRe: [44][Ответить
[45] 2008-09-05 12:56> ну ясно! Поездка была, а ответов на вопросы как всегда нет!

Причём это ведь взаимно!))
Меня заводские номера вот не возбуждают, и непременная фиксация судьбы каждой машины тоже не заботит... Не моя тема.
Вобщем, ты же прекрасно знаешь, что выяснять все интересующие моменты всегда надо самому и ни на кого не надеяться (что я и делаю).
 
ККRe: [45][Ответить
[46] 2008-09-05 19:54> > ну ясно! Поездка была, а ответов на вопросы как всегда
> нет! Причём это ведь взаимно!)) Меня заводские номера вот
> не возбуждают, и непременная фиксация судьбы каждой машины
> тоже не заботит... Не моя тема. Вобщем, ты же прекрасно
> знаешь, что выяснять все интересующие моменты всегда надо
> самому и ни на кого не надеяться (что я и делаю). 
Ну раз ты сам так говоришь, тогда давайте все разойдёмся по разным углам и будем в собственном соку вариться! Хотя наверно так и выходит по сути! Ладно, Тимми, что тут еще говорить…расстроил папу)))
 
ТимофейRe: [45][Ответить
[47] 2008-09-05 22:16Просто есть такая вещь - как приоритеты)) Я сначала исползаю и отфоткаю все линии - как действующие, так и давно закрытые, и только потом возможно подумаю: а не зайти ли мне таки в депо? вдруг там чё-то интересное есть...))

А насчет беспорядков: разве какие-то машины вообще пострадали? Если да, то как такое оказалось возможным?
 
ТимофейRe: [45][Ответить
[48] 2008-09-05 23:45Третя тролейбусна частина:
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/charbakh-shengavit.htm
 
AntonRe: [45][Ответить
[49] 2008-09-05 23:54http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/ArshakunyatsPoghota-Tamantsineri_09_rt15_2008-08-22_a.jpg

Вид — супер!
 
ТимофейRe: [45][Ответить
[50] 2008-09-06 00:22До речі, забув важливу деталь: КМ в місті знаходиться переважно в просто жахливому стані. Власне, чи більшість ділянок у такому стані - точно сказати важко, але це чомусь запам'яталося:)

І ще згадав цікавий момент: у автобусів/маршруток (навіть міжміських) держномери відрізняються від іншого автотранспорту - жовті та лише із 3ма цифрами та 2 буквами (!) (але 1000 * 25 * 25 таки дає достатній запас для одночасної кількості таких засобів у країні).
 
ТимофейRe: [45][Ответить
[51] 2008-09-06 00:26* перепрошую, помилка: там таки по 4 цифри та 1 букві (тобто 10000 * 25), що мене і свого часу дуже здивувало
 
ТимофейRe: [45][Ответить
[52] 2008-09-06 23:48Четверта тролейбусна частина:
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/jrvezh.htm
 
лихварRe: [45][Ответить
[53] 2008-09-06 23:53http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/62-int_2008-08-22.jpg - класні сидіння :)
виглядає салон краще ніж у деяких наших...
 
ТимофейRe: [45][Ответить
[55] 2008-09-07 15:31П'ята і остання галерейка:
http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/sebastia-ajapnyak.htm
 
Я_RRe: [54][Ответить
[57] 2008-09-07 16:56http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/Sebastiayi-Mikayelyan_15_rt15_2008-08-23.jpg - кажись, этот дедушка был не очень доволен процессом сьемки :)
 
ТимофейRe: [54][Ответить
[58] 2008-09-07 17:29Этот дедушка просто болтал с другим дедушкой - который в http://saktransporti.narod.ru/photo/am-tr-erevan/tb08/Sebastiayi_007_rt24_2008-08-23.jpg
:))
 
ТимофейЧіатура[Ответить
[59] 2008-09-08 00:56Власне, чогось забажалося розпочати саме з цього міста, можливо й тому що візуальні зміни у ньому за 2 роки відбулися найзначніші...
Стосовно тролейбусу: його щойно закрито, а лінію частково демонтовано.
Але стосовно цього є 2 цікаві факти: на мосту у центрі міста, перед самим тролкільцем знайдено стовп, що чомусь впав - і відповідно у цьому місті та на самому кільці КМ відсутня, а до того ж - нарешті активно ремонтується сама траса Чіатура - Сачхере (й на момент візиту відремонтована вона дійшла десь за 1,5-2 км до Сачхере), що також могло бути принаймні частковою причиною закриття.
Всі ходові машини (всі - 9Тр - 6 машин) на разі знаходяться у боксі депо, 3 штуки 14Тр, передані з Тбілісі ще 2-3 роки тому, навіть з місця ніхто не думав зрушати)) До того ж, на додачу до них було передано ще дві 14Тр. Слідів від тодішніх трупів нині вже ніяких не було.
Стосовно канатних доріг - якщо дуже коротко, то цього разу довелося однією з них таки поїхати та досить добре роздивитись. Але здалося, що те інше, що працювало тоді, не рухається зараз. Тобто частина з них.
Натомість побачив неочікувано багато місцевого автотранспорту - минулого разу, як видно, лише 1 автобус на відстої. Нині ж придивився пильніше - принаймні 2 одиниці вдалося зловити на маршруті, хоча інші - таки на відстої чи набираючі пасажирів у центрі міста чи на центральному автовокзалі (є ще й типу приміський АВ, але чому "номерні" маршрути асоціюються саме з "великим" АВ, не знаю).
Самі ж маршрути - важко їх назвати чисто міськими, бо вони йдуть (як мені видалося, хоча питання детально, звичайно, не вивчав) або у навколишні села, або у віддалені верхні мікрорайони через, знову ж таки, навколишні села. (Власне, див. дивовижний рельєф міста - так зрозуміліше :-))
Власне, фотки підписувати якось ніколи, тобто поки буде десь так:
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-chiatura-sachkhere/tb06/trolleybuses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-chiatura-sachkhere/tb08/depot.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-chiatura/tb06/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-chiatura/tb08/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/r-chiatura/tb06/ropeways.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/r-chiatura/tb08/ropeways.htm

А наостанок - повний сюрприз та особиста міні-сенсація: те, про що ніхто навіть не здогадувався:))
Прим.: воно не рухалося ((
http://saktransporti.narod.ru/photo/r-sachkhere/tb08/ropeway.htm
 
ККRe: Чіатура[Ответить
[60] 2008-09-09 19:53А в Евереване новые автобусы есть? Вообще сколько автобусных маршрутов?
 
ТимофейRe: Чіатура[Ответить
[61] 2008-09-10 00:54А что такое новые автобусы? "Больших" автобусов не припомню, но Богданы92, ПАЗы и <вон та зелёная хрень китайского вида> - это пожалуйста. Ни на чём из этого не ездил, и сколько м-тов есть не считал. Не самая приоритетная задача была, сам понимаешь.
 
ТимофейБатумі, Озургеті[Ответить
[62] 2008-09-10 01:29Власне, тролейбуси в обох містах повністю ліквідовано ще до мого попереднього візиту, але потрапити у них тоді якось не довелося.
В Озургеті й нині всі лінії чудово вгадуються за тролейбусними стовпами, хоча консолі або "вуха" в кількох місцях все ж таки дивом збереглися:) До речі, спростовую чутки що нібито міського транспорту в місті не залишилося. Є принаймні автобус №1 (колишній тролейбус №1 у останньому варіанті) та м-тка №2, по 1 екземпляру яких довелося побачити в роботі, і хоча є великі сумніви, що окрім них щось ще ходить, це все ж "не нічого".
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-ozurgeti/tb08/buses.htm
(На жаль, табличку на Ford'і фотнути не встиг, а на цьому незвичному для ока Iveco лобове скло дуже затемнене, тому й її також не видно).
В Батумі ж, здається майже всі перевезення здійснювали на момент візиту мікроавтобуси Ford, хоча маршрути 1 та 200 обслуговуються саме Богданами-092. Взагалі, там досить плутана система нумерації - як я зрозумів, є маршрути типу "міські" із "малими" номерами та "приміські" із тими, що більші за 100. Але, оскільки місто дуже компактне та злите із навколишніми селами, і тому "міські" маршрути також можуть виходять за межі міста, то фактично їх не дуже-то й відрізниш. До речі, у тих, що за межі міста виходять, є зональний поділ за принципом "по місту / за місто". Власне, докладно я цим не цікавився, та й фотографувати однотипні мікроавтобуси - це занадто нудне заняття для шанувальника транспорту електричного)) Ну загалом щось типу такого:
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-batumi/tb08/buses.htm
 
MattisRe: Ереван[Ответить
[63] 2008-09-10 22:57Мог ли ты смотреть также в депо? Имеется ли еще 9Tр?
 
ТимофейRe: Ереван[Ответить
[64] 2008-09-10 23:56please look your e-mail for the answer
 
ТимофейRe: Ереван[Ответить
[65] 2008-09-12 11:37Ще кілька фоток з Кобулеті, де експлуатуються незвичайні для нас м/а:) Маршрут №1 повністю дублює тролейбусную лінію, що так і не була добудована - від залізничного вокзалу через усе місто-смужку до мосту через р. Чолокі, що на кордоні Аджарської АР та Ґурії.
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-kobuleti/tb08/buses.htm

Ще декілька старих фоток
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-tsqaltubo/tb06/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-tqibuli/tb06/buses.htm

І до речі, коректніше, звичайно ж, писати Озурґеті:)
 
ТимофейRe: Ереван[Ответить
[66] 2008-09-12 11:39Мав на увазі ось такі
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-kobuleti/tb08/AghmasheneblisGamziri_ford-old-bae810_rt1_2008-08-17.jpg
В Батумі, здається теж такі часом зустрічаються...
 
лихварRe: Ереван[Ответить
[67] 2008-09-12 22:04та, тяжко їхнім пасажирам... :)
 
ТимофейСамтредіа[Ответить
[68] 2008-09-13 14:05Ще пару фоток із міста Самтредіа.
старе http://saktransporti.narod.ru/photo/a-samtredia/tb06/buses.htm
нове http://saktransporti.narod.ru/photo/a-samtredia/tb08/buses.htm
До речі, отак http://saktransporti.narod.ru/photo/a-samtredia/tb08/Rustavelis_ford-doo901_rt5.jpg вони й часом їздять, і не тільки тут, а й навіть у Батумі чи інших місцях)))
 
лихварRe: Самтредіа[Ответить
[69] 2008-09-13 21:51жарко людзям :)
 
ТимофейRe: Самтредіа[Ответить
[70] 2008-09-14 13:06І ще пару фоток з Хашурі
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-khashuri/tb08/buses.htm
До речі, дуже дивний в них ПАЗик, "саморобно модернізований"))

Ну і старе з Поті, власне лише одне таке китайське диво((
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-poti/tb06/buses.htm
 
НННаблюдательныйRe: Самтредіа [70][Ответить
[71] 2008-09-15 13:11> І ще пару фоток з Хашурі
>
> http://saktransporti.narod.ru/photo/a-khashuri/tb08/buses.htm
> До речі, дуже дивний в них ПАЗик, "саморобно
> модернізований"))

Эти ПАЗики делали в цехах Кировабадского(Гянджинского) автозавода, достроенного ,или чуть-чуть недостроенного в 1990 г.
Год назад возникали слухи о том,что туда придёт Фольксваген....
>
 
ТимофейRe: Самтредіа [70][Ответить
[72] 2008-09-15 15:08И много они таких наклепали?
 
НННаблюдательныйRe: Самтредіа [70][Ответить
[73] 2008-09-15 15:13Учитывая особенности азерб. экономики,не думаю,что им самим получалось их считать.Оценочно-я думаю, всего порядка 1000 штук лет за десять. Их довольно много в Мингечевире на м-тах, в Гянже на пригороде, ну и думаю почти в каждом городе уровня Астары или Казаха тоже есть.
Вот,даже в Грузию попадали экземпляры...А много таких ты видел ?
 
ТимофейRe: Самтредіа [70][Ответить
[74] 2008-09-16 01:23Адын штука. Иначе бы не подумал о самоклёпности.
Ну впрочем, откуда информация о мелких городах? Да и какова гарантия что и в крупных там ходят... Инфы-то нет, как понимаю - только догадки. Самая загадочная кстати по части гортранспорта нынче страна Евр... Восточной Ев.... Очень Восточой Европы.
Кстати с кислотно-розовыми отметинками в паспорте уже наверное беспрепятственно в сабж не попаду)) Да и кажется, сообщение с северо-западными соседями у них крайне негустое; если честно - вообще ничего нигде не видел... даже поезд кажется почему-то был отменён. Или это надо специально ехать в Лагодехи или Гардабани, что ли... хоть пешком переходи.
 
НННаблюдательныйRe: Самтредіа [74][Ответить
[75] 2008-09-16 08:00> Адын штука. Иначе бы не подумал о самоклёпности.
> Ну впрочем, откуда информация о мелких городах?

Ну по крайней мере сам видел и в Мингечевире,и в Гяндже,и в Сумгаите.Причем не по 1-2 шт.может,конечно,сейчас и сдохли...

Да и какова
> гарантия что и в крупных там ходят...

В Баку как раз ходят и транзитофордообразное,и просто новые обычные ПАЗики,и европейское б\у класса Ик260\ЛиАза.
А вот такие вот самоклёпные - если только из сельских районов подъезжают.

Инфы-то нет, как
> понимаю - только догадки. Самая загадочная кстати по части
> гортранспорта нынче страна Евр... Восточной Ев.... Очень
> Восточой Европы.

Они сами ,по моему, более склонны считать себя ближним востоком Азии,тскыть)))

> Кстати с кислотно-розовыми отметинками в паспорте уже
> наверное беспрепятственно в сабж не попаду))

Ну не факт. В конце концов можно отговориться тем,что это был один из вариантов транзита в Грузию из России.Вполне прокатит.Я даже уверен,что ты не первый будешь такой.

Да и кажется,
> сообщение с северо-западными соседями у них крайне
> негустое; если честно - вообще ничего нигде не видел...
> даже поезд кажется почему-то был отменён.

Ну это только если на пару дней...а вообще должен ходить, он же всегда популярен,к нему только и доцепливают лишние вагоны...на выходных он 10 вагонный,а в середине недели-семивагонный, процедура отработана)

Или это надо
> специально ехать в Лагодехи или Гардабани, что ли... хоть
> пешком переходи.

Так эл-ки специально для этих целей и ходят к гр-це . Соотв. из Тбилиси и Агстафы.Чисто для бедных челноков)
 
Вадим ЕвгеньевичRe: Самтредіа [74][Ответить
[76] 2008-09-16 10:42А кто был в таких городах как Степанакерт и в округе?
 
НННаблюдательныйRe: Самтредіа [74][Ответить
[77] 2008-09-16 11:25А туда никого просто так не пускают.Пропускной режим.Оккупанты стесняются показывать оккупацию и "самостоятельный" Нагорный Карабах.
 
ТимофейRe: Самтредіа [75][Ответить
[78] 2008-09-16 13:55> Они сами ,по моему, более склонны считать себя ближним
> востоком Азии,тскыть)))

Т.е. Западом Азии;))

> Ну не факт. В конце концов можно отговориться тем,что это
> был один из вариантов транзита в Грузию из России.Вполне
> прокатит.Я даже уверен,что ты не первый будешь такой.

Ага. При вылете из KBP и прилетё в BUS:)) Или они настолько тупы?

> Соотв. из Тбилиси и Агстафы.Чисто для бедных челноков)

Прикольно))
 
ТимофейRe: Самтредіа [77][Ответить
[79] 2008-09-16 14:04> А туда никого просто так не пускают.Пропускной
> режим.Оккупанты стесняются показывать оккупацию и
> "самостоятельный" Нагорный Карабах.

Страшилка. Насколько мне известно, контроля нет вообще никакого - это "армянский шенген" 8-)) Единственное что - проблемы могут возникнуть в Степ. у граждан тех стран, которым требуется "карабахская виза" - сначала надо типа подать запрос, а получить сразу по приезду (как напр. в случае с Абхазией). Или абсолютно не светиться, что думаю малореально:)
Насчёт посещения других "оккупированных территорий" ничего сказать не могу, но не уверен, что оно такое же свободное, как в "столицу". С другой стороны, ни о каких ограничениях тоже не слышал. Хотя они и крайне мало посещаемы "гостями", особенно т.н. Кашатаг.
 
НННаблюдательныйRe: Самтредіа [78][Ответить
[80] 2008-09-16 16:31> > Они сами ,по моему, более склонны считать себя ближним >
> востоком Азии,тскыть))) Т.е. Западом Азии;))

Ну,или да)))

> Ну не факт.
> В конце концов можно отговориться тем,что это > был один из
> вариантов транзита в Грузию из России.Вполне > прокатит.Я
> даже уверен,что ты не первый будешь такой. Ага. При вылете
> из KBP и прилетё в BUS:)) Или они настолько тупы? >

таки иногда да.)

Соотв.
> из Тбилиси и Агстафы.Чисто для бедных челноков)
Прикольно))

Кстати,а в Тбилиси разве тебе автобусы с бак. номерами и соотв. табличками не попадались ?Типа Мерс303,Скания и т.п.
>
 
ТимофейRe: Самтредіа [78][Ответить
[81] 2008-09-16 16:37Не замечал же, говорю. Хотя и не был я там особо как-то... Как-то не судьба мне столицу глядеть, видимо(((
 
НННаблюдательныйRe: Самтредіа [79][Ответить
[82] 2008-09-16 16:49> > А туда никого просто так не пускают.Пропускной >
> режим.Оккупанты стесняются показывать оккупацию и >
> "самостоятельный" Нагорный Карабах. Страшилка. Насколько
> мне известно, контроля нет вообще никакого - это "армянский
> шенген" 8-))

Реальность. Из Армении в НК нет некотролируемых постами сначала ГАИ ,а затем ВС Армении автодорог. Весь транспорт стопится и проверяются документы.Не-армяне обязаны жестко доказать необходимость посещения НК.Разрешение выдается "представительством НКР " в Ереване.При отсутствии- пинком под зад и обратно.И вероятно,в черный список в Звартноц и Садахло.

Единственное что - проблемы могут возникнуть в
> Степ. у граждан тех стран, которым требуется "карабахская
> виза" - сначала надо типа подать запрос, а получить сразу
> по приезду (как напр. в случае с Абхазией). Или абсолютно
> не светиться, что думаю малореально:) Насчёт посещения
> других "оккупированных территорий" ничего сказать не могу,
> но не уверен, что оно такое же свободное, как в "столицу".

А там просто открыто стоит армянская армия,там обычные мирные жители только сейчас целенаправленно колонизируют эти земли, создавая нечто вроде кибуцев.
 
ККRe: Самтредіа [79][Ответить
[83] 2008-09-16 20:32А вот один кадр, старый Тбилиси, воспоминания, фото я делал в 200 каком то году
http://photofile.ru/users/konstantins/3625438/80288556/
 
ТимофейRe: Самтредіа [79][Ответить
[84] 2008-09-16 23:35Ты хотел сказать, июль 2004го?))))

///А там просто открыто стоит армянская армия,там обычные мирные жители только сейчас целенаправленно колонизируют эти земли, создавая нечто вроде кибуцев.

Нефиг. Из Кашатага уже целенаправленно массово БЕГУТ, именно потому, что условия для колонистов оказались отвратительнейшими - нету ни электричества, ни водоснабжения, ни ессно работы... Терпения лопнуло. Там за 2006 год около 11% (!) населения слиняло. Пару лет - и окончательная пустыня.
А вообще - надо на месте проверять. Я вот тебе в этих вопросах не верю:)) Например, у тех же водителей маршруток достаточно спросить. Точнее лучше - предварительно приехав в Горис конечно, и там...
 
ТимофейRe: Самтредіа [79][Ответить
[85] 2008-09-18 15:59Сегодня снилось, как попал в Аз., а там - троллейбусы ездют... Непоряяядок.
 
ladoТбилиси[Ответить
[86] 2008-09-19 18:44Так как автор темы в Тбилиси почти не был,вот фотка единственного трамвая закавказия

http://forum.ge/uploads/post-51-1221838890.jpg
 
ТимофейRe: Тбилиси[Ответить
[87] 2008-09-21 17:59Однако, это ж Авчала... А как туда троллейбус попал?? Когда снято??
 
ТимофейRe: Тбилиси [86][Ответить
[88] 2008-09-21 18:04> Так как автор темы в Тбилиси почти не был

он был пожалуй только с целью наконец пройти по центральному проспекту))
 
ladoRe: Тбилиси [87][Ответить
[89] 2008-09-22 09:17> Однако, это ж Авчала... А как туда троллейбус попал?? Когда
> снято?? 
Да авчала, Ну понято что не своим ходом он туда попал.И вообще их там 3 штуки:№286, 320 и 207? ,2 из них вроде как для чиатуры (или были)
Ну а когда снято, то в пятницу,конкретнее 19 сентября :)
 
ladoRe: Тбилиси [88][Ответить
[90] 2008-09-22 09:18> > Так как автор темы в Тбилиси почти не был он был пожалуй
> только с целью наконец пройти по центральному проспекту)) 
А впрошлый визит что не прошел? :)
 
ladoRe: Тбилиси [88][Ответить
[91] 2008-09-22 09:18> > Так как автор темы в Тбилиси почти не был он был пожалуй
> только с целью наконец пройти по центральному проспекту)) 
А в прошлый визит что не прошел? :)
 
ТимофейRe: Тбилиси [91][Ответить
[92] 2008-09-22 09:43> А в прошлый визит что не прошел? :)

Потому что проехал (и больше в правобережном центре не был)! Причём аж 2 раза:)
 
ТимофейКутаісі[Ответить
[93] 2008-09-22 11:02Отже, стосовно тролейбусів нічого принципово нового розповісти не можу, бо його й нема: рух було спочатку зупинено 14 січня 2007, до цього моменту працювали 3 окремих м-ти: "депошний" №8, що пролягав повністю через усе місто, але далеко від центру, та два дуже коротких прямих м-та №6 і №7, що пролягали лише по одній вулиці кожний, та прямували "з нікуди в нікуди" (одним кінцем обидва підходили до лінії 8-ки), а РС на них ночував на кінцевих. Усі розмови щодо поновлення руху (навіть з урахуванням передачі 15 машин із остаточно закритої системи в Тбілісі), ба навіть із реставрацією 1-го маршруту (тобто тролейбусизацією автобусу №22 - знову ж таки окремого від депо!) - залишилися пустими балачками. Але взимку 2007/2008 рух на 7-му нарешті відновили, і сьогодні він працює в тому ж режимі - 3 машини їздять + 1 стоїть. Наявність такого маршруту взагалі дивна, адже він повністю дублюється А20, що їде аж до центру, а не обривається, тільки-но доїхавши до "цивілізації". Але чомусь все ж таки тролейбусу пасажирів вистачає... Проїзд при цьому коштує GEL 0,20 при ціні на автобус GEL 0,30.
Натомість перспектив вже нема ніяких - саме депо як тролейбусне господарство фактично не діє, а чим займається нині його персонал - я не дуже зрозумів:)) Принаймні користь він нього в тому, що його наявність значно сповільнює темпи розкраданная самих тролейбусів та іншого депошного майна.
До речі, як не дивно, лінія 8-ки та (здається, хоча нею зараз не їздив) 6-ки досі цілі, хоча й знаходяться в дуже жахливому стані.
Але реального бажання відновити тролейбусне господарство схоже нема ні в кого.
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-kutaisi/tb06/trolleybuses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-kutaisi/tb08/rt7.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-kutaisi/tb08/depot.htm
Автобусів натомість щось у місті не дуже побільшало при цьому... Хоча добре видно, що автопарк за неповних 2 роки досить змінився, та й таке склалося враження, що з обслуговуванням самих маршрутів теж відбулися певні зміни - помічений №25 (до речі, на фото машина явно з Греції), добре став ходити №20, але окрім №1,4,5 чогось помітного (з "великими" автобусами - принаймні №№2,8,9,19,22,28) не бачив... Можливо саме через те, що у ввечері у вихідний не дуже-то їх і побачиш, та й небагато де був цього разу...
До речі, через масштабну реконструкцію центру міста та перекриття ряду вулиць на момент візиту, трасу ряду маршрутів було змінено.
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-kutaisi/tb06/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-kutaisi/tb08/buses.htm
Канатна дорога поки не працює, але добре видно, що вона таки реконструйована і запрацює тоді, коли закінчаться усі будівельно-реставраційні роботи в центрі міста, внаслідок яких сквер біля нижньої станції поки заблокований буд. парканами.
http://saktransporti.narod.ru/photo/r-kutaisi/tb08/ropeway.htm
 
ТимофейRe: Кутаісі[Ответить
[94] 2008-09-22 11:36На всякий случай, кому интересен список машин не по фоткам, то обнаружены:
- переданы из Тбилиси зимой 2006/2007
стоящие в депо "оранжевые" 002,011,016,031,034,035,040,055,057,061,066,068 и ещё один какой-то;
ездящий "оранжевый" - 024;
стоящий в депо "жёлтый" - 020;
- 9Тр - 300,317,366 и ещё 2 каких-то (явно из 301,318,323,328)
- стоящие в депо "простые" ЗиУ - 371,375,377,380
- ездящие "простые" ЗиУ - 369,373
- стоящие в депо "жёлтые" - 381,382,383,384,385,387,388,389/003,390
- ездящий "жёлтый" - 386

Не замечены вообще: 14Тр - 361, 9Тр - 329, "простой" ЗиУ - 372
 
ladoRe: Кутаісі[Ответить
[95] 2008-09-22 12:20Икарусов в кутаиси что не осталось?
И богданизация так и не наступила что ли?
 
ТимофейRe: Кутаісі [95][Ответить
[96] 2008-09-22 12:52> Икарусов в кутаиси что не осталось?
> И богданизация так и не наступила что ли?

Как ни странно, ни одного Богдана не видел:))
Икарусов тоже не видал, но были ведь раньше, и в хорошем состоянии как видишь (в "красном" внутри точно салон был какой-то необычный - с продольным расположением сидений впереди, а может так и надо? да и двери у него не оригнальные явно).
Но тех м-тов, на которых они были, я не наблюдал... Думаю, в будни движение в городе явно поактивнее...
 
ladoRe: Кутаісі [95][Ответить
[97] 2008-09-23 11:03И много ли этой "китайской хрени" в кутаиси?
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-kutaisi/tb08/Tabukashvilis_c-vtv453_rt5_2008-08-18.jpg
 
ТимофейRe: Кутаісі [95][Ответить
[98] 2008-09-23 20:20Только его и видел. Но с учетом того, что я не особо по городу лазил, нет гарантии что нету ещё)
 
ТимофейRe: Кутаісі [95][Ответить
[99] 2008-09-23 20:21Но надпись на греческом на автобусе, которого раньше не видал, явно подсказывает, что... - вобщем лучше бы они троллейбусы опять передали!))
 
ТимофейҐорі[Ответить
[100] 2008-10-01 00:26Власне нічого принципово цікавого розповісти не можу... КМ під час була пошкоджена в досить незначному обсязі, і я власне був запевнений в намірах найближчим часом усе залагодити і поновити рух за тими ж 2-ма маршрутами (3-ій "існує" лише у випадку заїзду в депо). Але що здивувало - більшість тролейбусів були щойно перефарбовані під "універсальне" забарвлення... Але рухомий склад, здається аж ніяк останнім часом не змінювався... Отже, поки є:
43,44 а також 013,029 - афінські ЗіУ
42 - "нормальний" ЗіУ
38,40,41 а також 284,304,328 - Шкоди 14Тр
20,29 - Шкоди 9Тр
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-gori/tb08/depot.htm
Тролі на лініях 2 роки тому:
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-gori/tb06/trolleybuses.htm
Ще пару тодішніх автобусних кадрів:
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-gori/tb06/buses.htm
На момент візиту, зрозуміло, що ніякого міського тр-ту не діяло, а єдиний відомий мені автопарк (логічно, що взагалі єдиний) знаходиться дуже незручно, і хоча й проїжджав біля нього, через місце сидіння апріорі не міг все рівно нічого угледіти.
Єдине, що можу констатувати: бачив якийсь ходячий по місту (?) Богдан-92 здається із табличкою з "великим" двозначним номером м-ту - що то воно було, я не зрозумів. Принаймні можна здогадуватись, що або щось богданне в них таки з'явилося, або все ж таки то просто була машина з Тбілісі, але чомусь людей вона таки возила:)

(ну і як завжди - ювілейне повідомлення:))
 
лихварRe: Ґорі[Ответить
[101] 2008-10-01 12:16з тролів-2006 принаймі частина фоток не відкриваються... ,(
 
ТимофейRe: Ґорі[Ответить
[102] 2008-10-01 20:19Вже відкриваються
 
ladoRe: Ґорі[Ответить
[103] 2008-10-03 08:25В гори что получается только Машрут №2 остался что ли?
 
ТимофейRe: Ґорі[Ответить
[104] 2008-10-03 12:02Просто 1-й обслуживался очень вяло по ср. с 2-ым... ну и у них таблички по ходу волшебные)) лёгким движением руки они превращаются в другой маршрут:)) Кстати на 41-ом, который http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-gori/tb06/Chavchavadzis-Guramishvilis_41_rt1_2006-12-01_b.jpg , таблички просто не видно... Короче, думаю, не всё так апокалиптично)
 
Rost-СеверодонецкRe:[Ответить
[105] 2008-10-03 22:21В Армении кроме Еревана где-то ещё электротранспорт есть?
 
ТимофейRe:[Ответить
[106] 2008-10-06 13:40Уже нет.
 
ТимофейТбілісі[Ответить
[107] 2008-10-11 21:08Старі фотки:
http://saktransporti.narod.ru/photo/t-tbilisi/tb06/trams.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-tbilisi/tb06/isani.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-tbilisi/tb06/dighomi.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-tbilisi/tb06/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/m-tbilisi/tb06/line1.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/m-tbilisi/tb06/line2.htm

Нові:
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-tbilisi/tb08/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/m-tbilisi/tb08/metro.htm
____________________

А в Ґорі таки дійсно працює, на жаль, лише м-т №2.
 
ВладRe: Тбілісі[Ответить
[108] 2008-10-11 22:41Ех.. Туди б наші нові Електро-ЛАЗи чи Богдані :(
 
ТимофейRe: Тбілісі[Ответить
[109] 2008-10-11 23:35Богданів А144 там значно більше ніж в Києві... А092 теж багатенько. Іще? ;-) Особисто я не проти, але - якщо в інші міста...
 
Я_RRe: Тбілісі[Ответить
[110] 2008-10-11 23:52092 - в інші міста, а в столицю - ще! :-Р
 
ТимофейЗуґдіді[Ответить
[111] 2008-10-13 12:37Нічого, знову ж таки, принципово нового не розповім... Зникла без вісти єдина на 2006 рік Шкода 14Тр №342, а також ЗіУ, що стояв на демонтованій (!!!) ліній до колишнього депо (як він туди потрапив ~ у 2005 - загадка).
Також була перефарбована машина №5.
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-zugdidi/tb06/trolleybuses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-zugdidi/tb08/trolleybuses.htm

http://saktransporti.narod.ru/photo/a-zugdidi/tb06/buses.htm
Чогось настрою гуляти містом не було (і зовсім не через те), та й фотати автотранспорт теж.
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-zugdidi/tb08/buses.htm
Але що помітив - з'явилися Богдани А092, принаймні на м-ті 55. Також помітив, що, здається, всі м-ти відходять від центрального ринку у різних напрямках, + ймовірно що виходять за місто у села також.
На зупинці на середині "бульвару", до речі, гордо висить табличка, що позначає наявність тут Т2 та А55 з відповідними малюнками-силуетами:))
Натомість тролейбусний рух, очевидно, було лише призупинено на момент військового часу в країні, який тут таки на момент візиту давався взнаки через постійне гасання тролейбусною трасою російської бронетехніки МС, але вже в одному напрямку - до Абх.
Прогнозую, що на разі тролебус знову рухається і без втручання згори зможе ще рік-два якось так проіснувати...
 
ТимофейRe: Зуґдіді[Ответить
[112] 2008-10-13 12:43До речі, забув уточнити, що такі маршрутні таблички http://saktransporti.narod.ru/photo/a-zugdidi/tb08/Rustavelis_ford-nik026_rt8_2008-08-19.jpg присутні на всіх (чи на абс. більшості?) м/а, що для такого провінційного за виглядом міста вже непогано:)) До речі, чомусь здалося, що м-ток взагалі значно побільшало, що полегшило пересування містом - але, можливо, таке відчуття лише через те, що у перший раз на них просто міг не звернути уваги...
 
ikarus250Re: Тбілісі [108][Ответить
[113] 2008-10-13 12:58> Ех.. Туди б наші нові Електро-ЛАЗи чи Богдані :( 

Да, Богданов там хватает
http://s43.radikal.ru/i099/0810/45/f1399b8e09a7.jpg

даже с нашими транзитными номерами работают
http://s39.radikal.ru/i084/0810/ec/0e85d8f6fd68.jpg
 
ТимофейRe: Тбілісі [113][Ответить
[114] 2008-10-13 13:04> даже с нашими транзитными номерами работают
> http://s39.radikal.ru/i084/0810/ec/0e85d8f6fd68.jpg

Вы что, это же дипломатические!!)))) Их тока что с танков сняли)))
 
ikarus250Re: Тбілісі [114][Ответить
[115] 2008-10-13 13:52> > даже с нашими транзитными номерами работают >
> http://s39.radikal.ru/i084/0810/ec/0e85d8f6fd68.jpg Вы что,
> это же дипломатические!!)))) Их тока что с танков сняли))) 

На момент фотографирования на танки их только собирались ставить :-)
 
ТимофейRe: Тбілісі [114][Ответить
[116] 2008-10-13 14:05Кстати, а долго вы там были? И тока в Тб?
 
ladoRe: Тбілісі [113][Ответить
[117] 2008-10-13 14:30> > Ех.. Туди б наші нові Електро-ЛАЗи чи Богдані :(  Да,
> Богданов там хватает
> http://s43.radikal.ru/i099/0810/45/f1399b8e09a7.jpg даже с
> нашими транзитными номерами работают
> http://s39.radikal.ru/i084/0810/ec/0e85d8f6fd68.jpg 

Им транзитные на местные номера уже поменяли
 
ikarus250Re: Тбілісі [116][Ответить
[118] 2008-10-13 17:07> Кстати, а долго вы там были? И тока в Тб? 

На майские праздники: 1-го вечером прилет, 4-го днем - улет. Двух дней и на Тбилиси мало, не говоря уже об остальных частях Грузии.
 
ikarus250Re: Тбілісі [117][Ответить
[119] 2008-10-13 17:09> > > Ех.. Туди б наші нові Електро-ЛАЗи чи Богдані :(  Да, >
> Богданов там хватает >
> http://s43.radikal.ru/i099/0810/45/f1399b8e09a7.jpg даже с
> > нашими транзитными номерами работают >
> http://s39.radikal.ru/i084/0810/ec/0e85d8f6fd68.jpg  Им
> транзитные на местные номера уже поменяли 

Возможно. Фотка делалась 2 мая 2008 года.
 
ladoRe: Тбілісі [119][Ответить
[120] 2008-10-13 17:26> > > > Ех.. Туди б наші нові Електро-ЛАЗи чи Богдані :(  Да,
> > > Богданов там хватает > >
> http://s43.radikal.ru/i099/0810/45/f1399b8e09a7.jpg даже с
> > > нашими транзитными номерами работают > >
> http://s39.radikal.ru/i084/0810/ec/0e85d8f6fd68.jpg  Им >
> транзитные на местные номера уже поменяли  Возможно. Фотка
> делалась 2 мая 2008 года. 
ну тогда они поголовно были с транзитными номерами
 
ikarus250Re: Тбілісі [120][Ответить
[121] 2008-10-13 18:43ну тогда они поголовно были с
> транзитными номерами 

Не скажите. Основная масса попавшихся на глаза А144 были с грузинскими номерами. На первой фотке сразу два А144 с местными номерами, например.
 
ТимофейRe: Тбілісі [120][Ответить
[122] 2008-10-13 23:18А из аэропорта на супер-крутой электричке ехали?))) Или на А37?
Или вас не дай бог, в такси таки заманили?
 
ladoRe: Тбілісі [122][Ответить
[123] 2008-10-14 09:34> А из аэропорта на супер-крутой электричке ехали?
А сам как прокатился на ней?
 
ТимофейRe: Тбілісі [123][Ответить
[124] 2008-10-14 11:19> > А из аэропорта на супер-крутой электричке ехали?
> А сам как прокатился на ней?

??? А я не в/из Тбилиси же... А просто так кататься незачем было, и некогда...
 
ikarus250Re: Тбілісі [122][Ответить
[125] 2008-10-14 11:37> А из аэропорта на супер-крутой электричке ехали?))) Или на
> А37? Или вас не дай бог, в такси таки заманили? 

Учитывая, что мой рейс приземлился в 22:30, никаких автобусов, естественно, не нашел, электричек тем более (что-то и рельсов даже не было видно, только коровы :-), так что пришлось платить кучу денег за такси.
http://s47.radikal.ru/i115/0810/f1/167bef3811ad.jpg
 
ТимофейRe: Тбілісі [122][Ответить
[126] 2008-10-14 11:59Хорошее освещение в солнечной Грузии в 22:30))))
 
ikarus250Re: Тбілісі [126][Ответить
[127] 2008-10-14 13:11> Хорошее освещение в солнечной Грузии в 22:30)))) 

А то! По заказу включили :-)
 
ТимофейРуставі[Ответить
[128] 2008-10-17 11:58Отже, тут принципові зміни таки є. По-перше, нині всі машини в Руставі - це колишні тбіліські. Він власних не залишилося й сліду, навіть у вигляді шматків трупів... Другий шокуючий момент: демонтовано (ще у 2007, за словами місцевих) відновлену в 2005 році лінію по вул. Леонідзе.
До того ж, вже активно "взялися" за стовпи на давно закритих промислових лініях - частина вже лежить у депо (див. фото).
Тобто система працює за принципом: поки є, що здавати на металолом - будемо їздити. Тому, власне, залишилося вже недовго:)
Працюють так само 2 маршрути: №1 без змін та скорочений №5. Рух за м-том №3 є теоретично лише при виїзді машин з депо на 1-ий м-т, але ніяких таких табличок у депо не помітив.
Власне, те, що в них зараз є:
001,002,003 - афінські ЗіУ, здається що відкапіталені ще у Тбілісі, а перефарбовані у "фірмове" забарвлення Руставі - всі на ходу. Передані ще до остаточного закриття Тбілісі
009,012,019,021,051,065,077 - прості афінські ЗіУ, з яких більшість вже напевно на сьогоднішній день мала піти на металолом, але принаймні 012 та 019, як видно, чудово собі їздять
288,331,340 - відкапіталені у Тбілісі Шкоди 14Тр, передані вже після закриття там тролейбусу - всі на ходу
302,303,309,314,316,317,319,327,330,343,346 - прості Шкоди 14Тр, більшість з яких являє собою джерело запчастин, так само, як і ЗіУ
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-rustavi/tb06/lines.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-rustavi/tb06/depot.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-rustavi/tb08/lines.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/tr-rustavi/tb08/depot.htm

Великих автобусів вже чомусь не побачив, але РАФіки ще їздять - і здається, це єдине місто в світі (окрім Еревана), що їх поки використовує для маршрутних перевезень, до того ж, відносно масово.
Більше подробиць не розповім, без необхідності кататися м-тками було нецікаво, а часу мало...
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-rustavi/tb06/buses.htm
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-rustavi/tb08/buses.htm

Стосовно ціни проїзду - можу помилятися, але здається, у тролейбусі GEL 0,20, у маршрутках - GEL 0,40.
 
ТимофейRe: Тбілісі [125][Ответить
[129] 2008-10-17 21:45> Учитывая, что мой рейс приземлился в 22:30, никаких
> автобусов, естественно, не нашел, электричек тем более
> (что-то и рельсов даже не было видно, только коровы :-),
> так что пришлось платить кучу денег за такси.

Кстати, а куда направились на такси-то? Очевидно, сразу в гостиницу - какую, скока оно стоит?
 
ladoRe: Руставі [128][Ответить
[130] 2008-10-18 13:11> тролейбусі GEL 0,20, у маршрутках - GEL 0,40. 
Троллейбус стоит 0,10 лари
 
ladoRe: Руставі [128][Ответить
[131] 2008-10-18 13:12А о ДЖД в рустави знал ты или нет?
Остатки паровоза еще на месте,А рельсы то все на своих местах
 
ГербрандтRe: Руставі [128][Ответить
[132] 2008-10-18 13:38331 та 340 - це справжні дводверки, чи перероблені? Цікаво, якщо з тієї партії ще хтось залишився...
 
ladoRe: Руставі [132][Ответить
[133] 2008-10-18 14:57> 331 та 340 - це справжні дводверки, чи перероблені? Цікаво,
> якщо з тієї партії ще хтось залишився...
переделанные из 3-х дверок
 
лихварRe: Руставі [132][Ответить
[134] 2008-10-18 15:49на фотках ніби грузинські депо трохи іншого типу ніж в україні..?
 
ТимофейRe: Руставі [130][Ответить
[135] 2008-10-18 15:54> Троллейбус стоит 0,10 лари

Нет-нет, точно не 0,10, видимо только недавно повысили.

ДЖД знаю, но специально не лазил ни тогда, ни сейчас. Есть фотки?
 
ТимофейRe: Руставі [134][Ответить
[136] 2008-10-18 15:56> на фотках ніби грузинські депо трохи іншого типу ніж в
> україні..?

Так - залізай хто хоче та бери що хочеш :-)) Якщо взагалі депо є.
 
лихварRe: Руставі [136][Ответить
[137] 2008-10-18 16:04> > на фотках ніби грузинські депо трохи іншого типу ніж в >
> україні..? Так - залізай хто хоче та бери що хочеш :-))
> Якщо взагалі депо є.

я глобальніше - ремонтні цехи відкриті усім вітрам..
 
лихварRe: Руставі [136][Ответить
[138] 2008-10-18 16:05а типових для україни критих навіть не видно.
 
ladoRe: Руставі [135][Ответить
[139] 2008-10-18 16:34> > Троллейбус стоит 0,10 лари Нет-нет, точно не 0,10, видимо
> только недавно повысили. ДЖД знаю, но специально не лазил
> ни тогда, ни сейчас. Есть фотки? 
Точно 0.10, Я в Рустави был в начале сентября, и два раза мне с 1 лари вернули 0,90
Да,но только издалека
 
ТимофейRe: Руставі [135][Ответить
[140] 2008-10-25 03:00Кстати, совершенно случайно вспомнил, что у меня ещё вот такая фотка была:)
http://saktransporti.narod.ru/photo/a-zestaponi/tb08/buses.htm
 
ТимофейНовостёнки[Ответить
[141] 2008-10-29 00:33За браком часу просто скопіюю...

Буду краток (с).
В Гори восстановлено движение по обоим маршрутам - 1 и 2, в прежнем режиме:)
В Зугдиди также движение восстановлено.
В Рустави остановлен м-т 1. До след. года, впрочем 5-ый тоже может не дожить.
Чиатура - машины пока в депо, но КС вроде почти снята везде, хотя это уже потом допытаем источника;)) не столь важно это.
И самое интересное - в Кутаиси работает 6-ой маршрут, чего - хаха! - никто и не заметил)) Работает, работает. Причем на нем замечена машина 388, мною же замеченная в депо, а также 2 "оранжевых" - "недостававший" 015 и еще какой-то, то ли "лишний" (это уже не 15 штук выходит, а >), то ли со стертым номером, но тоже из депо.

(Thanx 2 Юрий Анисимов, а фоток пока не ждите :-))
 
КТэМочкахроника беспредела[Ответить
[142] 2008-10-29 08:55да.... посмотрев фото можно смело сказать ,ч то в стране САакашвили сортиры точно в головах...... -(((((((
 
ТимофейДобра новина з Еревана[Ответить
[143] 2008-11-03 01:12Відновлено рух по лінії до м. Барекамутюн з боку Нор Норка (Рубінянц, Давіт Анхагт, Комітас, та трикутне кільце через Кюлпенкян та Храчя Кочар)
Відповідно, тепер їздить і м-т №10 Джрвеж - м. Барекамутюн із 4-6 машинами.
Натомість лінія туди з боку центра міста так і залишається без руху.
До речі, сам маршрут продовжено, як видно, з 5-го мкр. Нор Норка до Джрвежа.

Тьху-тьху-тьху, далі у планах відновити м-т №9 (той, що у район Аван і по тій лінії, траса якої залишилася невідомою:) - тобто це таки привід для відвідування;))
 
Тимофейа Богданы заполонят Батуми:)[Ответить
[144] 2008-11-06 11:03А тем временем Богдан выиграл тендер на поставку 83 автобусов для Батуми. А092, естественно. Поставят их в январе 2009.
 
ТимофейRe: [17][Ответить
[145] 2008-11-28 13:33mikolalex 2008-11-28 00:36 :
Єреваном все більш-менш ясно, а по Ванадзору(кол. Кіровакан) і Гюмрі(кол. Ленінакан) інформації взагалі не знайдеш.
Взагалі точно не відомо, чи працює зараз там тролейбус.
Буду вдячний за будь-які достовірні дані.


В принципе лишнюю тему создавать было не обязательно, но в Ванадзоре троллейбуса никогда не было, а в Гюмри - закрыт в 2005.
По прочтению тему можно удалить, и если чё - продолжать в пред.

mikolalex 2008-11-28 12:36 :
Ясно, але подивіться сюди:
http://transit.parovoz.com/masstransit/index.php?ID=1
Не знаю, де правда, але сайт Поровоз ИС для мене досить авторитетне джерело, і якщо там писали про тролейбус в Кіровакані, то на чомусь же ця інфа заснована.
Чи це глюк?
Оландер на своєму сайті також не згадує Ванадзор як тролейбусне місто.
Ви точно знаєте, що там дійсно ніколи не було тролейбуса?


А для мене це абсолютно анти-авторитетне джерело))
І немає жодних доказів, что там тролейбус коли-небудь існував. У тому списку взагалі була неймовірна кількість дурні - і це лише один з епізодів:)
Наскільки мені відомо, в жодному місті Вірменії окрім двох тролейбус навіть ніколи не будували, принаймні про це не чув.
 
ТимофейRe: [17][Ответить
[146] 2008-11-28 13:39До речі, версія виникнення "глюку" є такою, що на тр.ру одна особа колись сказала, що бачила "оцими очима" тролейбус там. З потягу)) Але та ж сама особа розповідала про те, що каталася на тролейбусі у Кобулеті... При запитанні про докази чи будь-які інші коментарі чи доповнення тих дивних фактів та особа "чомусь" раптом зникла і більше я ніде таких згадок не бачив, не кажучи вже про докази.
Але гадаю, що ця качка промайнула десь ще раніше, бо здається тоді питання виникло саме через згадку цю на Паровозі.
 
ikarus250Re: Руставі [128][Ответить
[147] 2008-11-28 16:54але РАФіки ще
> їздять - і здається, це єдине місто в світі (окрім
> Еревана), що їх поки використовує для маршрутних
> перевезень, до того ж, відносно масово. Більше подробиць не
> розповім, без необхідності кататися м-тками було нецікаво,
> а часу мало...

По крайней мере, еще 01.05.2008 года в Тбилиси на маршрутах были РАФики
http://www.picatom.com/r/P1010173-2.html
 
ikarus250Re: Тбілісі [129][Ответить
[148] 2008-11-28 16:58> > Учитывая, что мой рейс приземлился в 22:30, никаких >
> автобусов, естественно, не нашел, электричек тем более >
> (что-то и рельсов даже не было видно, только коровы :-), >
> так что пришлось платить кучу денег за такси. Кстати, а
> куда направились на такси-то? Очевидно, сразу в гостиницу -
> какую, скока оно стоит? 

Изначально отправились в гостиницу, выбранную еще в Киеве (название не помню, где-то в районе площади Свободы), но номер там был так ужасен, что выдвинулся дальше и остановился на отеле "Колхи", что на улице Шанидзе. Номер - то ли $30, то ли $35, уже точно не помню.
 
ТимофейRe: Тбілісі [129][Ответить
[149] 2008-11-29 01:13В районе площади Свободы - ужасен?))) Не Marriott, точно?:)))))
Но 35 уёв в Тб именно в гостинице - в это слабо верится...
 
ТимофейЕщё фотки[Ответить
[150] 2009-01-17 16:49Дабы не плодить кучу ссылок - всё здесь:
http://saktransporti.narod.ru/am-erevan.htm
http://saktransporti.narod.ru/am-gyumri.htm
 
mikolalexПитання по Єревану[Ответить
[151] 2009-01-26 13:321) оті "суто вірменські" мікроавтобуси, які ти, Тимофій, згадував, це випадково не ЄрАЗи?
Виглядають вони так: http://www.picatom.com/u/__DSC09874-2.html
?
Взагалі це вантажний автомобіль, але дуже часто його переробляли під мікроавтобус і використовували для пасажирських перевезень, у тому числі і в Україні(відомий такий випадок у Кривому Розі).
А якщо ще справді ЄрАЗи, то чи використовуються вони там як маршрутне таксі?

2) Де розвертаються тролейбуси на кінцевій Чорбах?
Бо якщо, дивлячись на схему, припустити, що маршрут закінчується на перетині вулиць Artashisian і Shirak, то там просто ніде розвернутись. Спеціально подивився по ГуглЬос, і ніде в найближчих кварталах не знайшов нічого схожого на розворотний круг. Можливо там кільце навколо кварталу з одностороннім рухом?
 
САНЕКRe: Питання по Єревану [151][Ответить
[152] 2009-01-26 16:17> Взагалі це > вантажний автомобіль, але дуже часто його переробляли під
> мікроавтобус і використовували для пасажирських перевезень,
> у тому числі і в Україні(відомий такий випадок у Кривому
> Розі).

Такие как на твоем - да, в основном грузовые и грузопасы. А здесь речь идет судя по всему об этом http://www.yeraz.auto.am/eraz-3218.jpg
 
ТимофейRe: Питання по Єревану [152][Ответить
[153] 2009-01-26 16:59> Такие как на твоем - да, в основном грузовые и грузопасы. А
> здесь речь идет судя по всему об этом
> http://www.yeraz.auto.am/eraz-3218.jpg

Он самый.

А конечная там - разворот прямо посреди улицы безо всяких колец.
 
ДимаRe: [29][Ответить
[154] 2009-03-27 17:07> Спасибі за інформацію. Дуже пізнавально. А чи багато у
> Єревані Богданів відносно іншого рухомого складу?
> > Сообщение номер "0" "ниасилил", не тяжело столько было
> > писать на мове?
> Чудово Вас розумію, бо сам з подібного регіону - Донбасу.
> Ще зо 2 роки тому мені теж було дуже важко. Я навіть пару
> слів зв*язати не міг. Пару місяців самоосвіти - і проблем
> немає.
А что в личной жизни какой-то перелом, раз ты решил этим заняться?
 
mikolalexГрузія-Вірменія-2009[Ответить
[155] 2009-09-05 17:11Повноцінний звіт ще не написав, тому просто викладаю новини коротко.

Зугдіді.
Рух закрито в червні-липні. Тролі розтягнули по дворам, деякі(по словам одного колишнього водія) порізали. 04 стоїть біля початку відгалуження до колишнього депо. Місцезнаходження інших машин невідоме. Контактна мережа ціла.

Кутаїсі.
Руху теж нема, але начебто тимчасово. Керівництво міста каже, що з 14-го вересня(початок навчального року в Грузії) поновлять рух на 7-му маршруті. 8-й маршрут не діє, місцями вже зняли конташку. В депо інтенсивно ріжуть все, що там стоїть.
На кінцевій 7-го маршруту стоять 32, 35 і 36. Вони ж по ідеї і будуть працювати на 7-ці. Чи знята конташка з 6-ки - невідомо, але руху там нема і не планується.

Горі
Тут все стабільно, працює 2-ка з 5 машинами. З початком навчального року планують відновити рух по 1-ці.

Руставі.
Теж нічого нового, працює 5-ка, випуск 3-4 машини.

Єреван.
Працюють маршрути № 1,2,9,10,15.
24-й тимчасово не працює, причина - вийшла з ладу підстанція, йдуть ремонтні роботи(за інф. директора депо).

10-ка ходить від Дружби(Барекамутюн) по вул. Комітас до Норкського масиву, розвертається по кільцю навколо квартала, вулиці Галшоян, Мікоян, Мурадян(за часовою стрілкою).

9-ка ходить від метро Зоравар Андранік через Месроп Маштоц(там кільцевий рух, описувати важко, якось викладу схему), повз метро Баграмян до метро Барекамутюн, звідти по Комітас разом із 10-кою, але недоїжджаючи Норкського масиву повертає на вул. Мясникян і йде на північ, в мікрорайон Аван(повертає на вул. Маршала Бабаджаняна, далі вул. Генерала Сафаряна, там кільце).

Інші маршрути вже відомі, без змін.

9 і 10 маршрути обслуговуються тролдепо №2(колишній відділок депо №1) у Джрвежі, інші - депо №1.

І на завершення - маленька ремарка. Коли я побачив тролейбусну кінцеву Чарбах, я довго не міг зрозуміти, як у СРСР могли дозволити зробити розворот тролейбусів просто посеред перехрестя доріг. Так от, у мене є припущення, як це сталося: достеменно втановлено, що колись існувала тролейбусна лінія по вул. Ширак, від Чорбаху до аеропорту Еребуні. Таким чином, колись ніякої кінцевої на Чарбасі могло і не бути(або вона була не така, як зараз), тролейбуси йшли далі, в аеропорт. А коли вирішили цю лінію вкоротити, конташку з вул. Ширак зняли, а розворот зробити просто посеред вулиці.
 
mikolalexRe: Грузія-Вірменія-2009[Ответить
[156] 2009-09-05 17:21А, забув, полазив я трохи і по дитячій залізниці в Руставі.
Там стоять, паровоз і вагончик пафаваг.
Є там і тунель, метрів 100 довжиною, обидва портали його щільно закриті.
Але це ще не все.
По всій протяжності залізниці стоять стовпи, явно не освітлювального призначення. ІМХО, там планувалась електрифікація(що логічно, адже всі "дорослі" залізниці Грузії електрифіковані). Я кажу "планувалась", бо жодних залишків або слідів конташки на тих стовпах не видно.
Але це мої припущення, як було насправді - невідомо.
 
Жорник Василий,ХНАГХRe: Грузія-Вірменія-2009[Ответить
[157] 2009-10-27 18:18Господа!!!
Прошу возродить схемы ГЭТ Еревана на файлообменниках!!!
Огромное спасибо.
 
ВатсонРустави[Ответить
[158] 2009-10-28 15:17> Руставі.
> Теж нічого нового, працює 5-ка, випуск 3-4 машини.

Сведения уже устарели - с октября движение закрыто, все линии демонтированы. Машины, скорее всего, отправятся (или уже отправились) на РМК, благо недалеко... :(

См. соотв. тему на Tr.ru
 
ВатсонКутаиси[Ответить
[159] 2009-10-28 15:18Кто-нибудь в курсе, движение на 7-ке возобновили, или Кутаиси последовал примеру Рустави?
 
0‒159 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011