Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒39 | 40‒135 | 136‒155 ] [ Все сообщения ]

Анджей (Суми)Re: Суми [37][Ответить
[40] 2008-06-07 21:54тільки не кажіть мені що то замало... більшість маршрутів - то 3-4 рази на день курсують
 
Анджей (Суми)Re: Суми [18][Ответить
[41] 2008-06-07 23:17Щось жодного інтересу до гілки.
Люди, воно вам цікаво? Чи мені не треба більш нічого писати? Марна справа я бачу
 
лихварRe: Суми [41][Ответить
[42] 2008-06-07 23:29> Щось жодного інтересу до гілки. Люди, воно вам цікаво? Чи
> мені не треба більш нічого писати? Марна справа я бачу
цікаво, просто далеко не всім є що написати :)
 
Анджей (Суми)Re: Суми [41][Ответить
[43] 2008-06-07 23:50Добре. Буду вважати що так й є...
Бо якось нецікаво щось писати, якщо то ніхто не читає..
 
__SIRIUS__Re: Суми [41][Ответить
[44] 2008-06-08 00:18Человек будь добр. Будет время поснимай Красную площадь и ваш стометровку.
 
Анджей (Суми)Re: Суми [41][Ответить
[45] 2008-06-08 00:22Навіщо? В мене є фото. Сьогодні до речі робив чергову зйомку..
Всі фото будуть на сайті Суми транспортні.
Відкриття незабаром
 
__SIRIUS__Re: Суми [41][Ответить
[46] 2008-06-08 00:38Спасибо. Приятно увидеть памятные места.
 
Анджей (Суми)Re: Суми [41][Ответить
[47] 2008-06-08 00:39чим вони "памятние"?
 
__SIRIUS__Re: Суми [41][Ответить
[48] 2008-06-08 00:42Например в вашем Макдональдсе работала симпотичная девушка;-)
 
Анджей (Суми)Re: Суми [41][Ответить
[49] 2008-06-08 00:53тю. фото мака сьогодні теж зробив
 
Alex R.Re: Суми [41][Ответить
[50] 2008-06-08 12:41> Щось жодного інтересу до гілки.
> Люди, воно вам цікаво? Чи мені не треба більш нічого
> писати? Марна справа я бачу
Сумы - самый "загадочный" и редкопосещаемый областной центр украины, вот и многим нечего писАть просто.
А узнавать о положении троллейбуса в Сумах очень будет интересно.
 
__SIRIUS__Re: Суми [41][Ответить
[51] 2008-06-08 14:29Есть более загадочные и редкопосещаемые областные центры.
 
Анджей (Суми)Re: Суми [50][Ответить
[52] 2008-06-08 15:30> > Щось жодного інтересу до гілки. > Люди, воно вам цікаво?
> Чи мені не треба більш нічого > писати? Марна справа я бачу
> Сумы - самый "загадочный" и редкопосещаемый областной центр
> украины, вот и многим нечего писАть просто. А узнавать о
> положении троллейбуса в Сумах очень будет интересно. 
чим воно "загадочное"?
 
Анджей (Суми)Re: Суми [18][Ответить
[53] 2008-06-08 19:58мер продовжує

Запитання:
2008-06-07 16:08:18кАда будут новые рагатые и подоражает ли проезд в маршруткАх, также рассматривается ли вариант о введении определенной платы за проезд на определенные маршруты (расстояния) к примеру как в Киеве от 75 каппеечег до 1.50 украинских доляров?

С ув. Черновецкий

Анонимный Аноним АнонимовичВідповідь:
2008-06-08 19:12:101. КАда будэ, тАда и бУдЭ :)

Троллейбус - 1,00 грн.

Автобус - 1,50 грн.

Маршрутка - 2,00 грн.

реалии экономики на начало июня 2008 года в городе Сумы государства Украина.
Постійна адреса відповіді: http://meria.sumy.ua/ua/power/chief/reception/answers/base/516
 
MurcielagoRe: Суми [37][Ответить
[54] 2008-06-08 23:14> Цього року повинно було надійти 2 ЮМЗ Т2…. У працюючому
> стані 35 тролейбусів.... З них 2 Т1, 5 Т2, 10 Тролз

Тролз? С новой "мордой"?
 
Анджей (Суми)Re: Суми [37][Ответить
[55] 2008-06-08 23:17старою...
выглядають як старі ЗіУ
 
Alex R.Re: Суми [52][Ответить
[56] 2008-06-09 21:01> Есть более загадочные и редкопосещаемые областные центры.
Какие?

> чим воно "загадочное"?
Тем, что про него меньше всего информации.
 
Анджей (Суми)Re: Суми [52][Ответить
[57] 2008-06-09 21:33Про Чернігів більше?
 
Alex R.Re: Суми [57][Ответить
[58] 2008-06-09 21:57> Про Чернігів більше?
Да, естественно. В Чернигове постоянно происходят троллейбусные события, в основном в виде поставки новых троллейбусов, о которых все знают. Скоро и я выложу подробный фотоотчёт в 2 частях о Чернигове. А в Сумы возможно приеду осенью.
 
Анджей (Суми)Re: Суми [57][Ответить
[59] 2008-06-09 22:26я не знаю... де ті новини можна побачити?
 
Анджей (Суми)Re: Суми [18][Ответить
[60] 2008-06-14 13:16Суми отримали новий Т2.... проїзд може подорожчати знов з 60 коп. до 75 коп.
 
ВладRe: Суми [44][Ответить
[61] 2008-06-15 19:37> Человек будь добр. Будет время поснимай Красную площадь и
> ваш стометровку.
Ще актуальне це прохання?
 
Анджей (Суми)Re: Суми [61][Ответить
[62] 2008-06-15 19:45> > Человек будь добр. Будет время поснимай Красную площадь и
> > ваш стометровку. Ще актуальне це прохання? 
я зробив зйомку але досі не виклав фото
 
ВладRe: Суми [61][Ответить
[63] 2008-06-15 21:07ТРОЛЛЕЙБУСНАЯ СЛЕЖКА. «ЭЛЕКТРОАВТОТРАНС» ПЫТАЕТСЯ ОПРЕДЕЛИТЬ РЕАЛЬНОЕ ЧИСЛО ЛЬГОТНЫХ ПАССАЖИРОВ.
Алла Юрьева
Рубрика: Первая полоса, Город
С понедельника, 2 июня, коммунальное предприятие «Электроавтотранс» начало изучение пассажиропотоков на троллейбусных маршрутах города. Помогают его проводить студенты СумГУ. Цель данной акции – установить коэффициент льготных пассажиров по отношению к тем, которые платят. Сейчас он составляет 1,396, но у руководителя предприятия Владимира ЛЕВЧЕНКО нет уверенности, что это соответствует действительности.

На сегодняшний день государство задолжало троллейбусникам за льготные перевозки граждан 160 тысяч гривен, 501 тысячу задолженности за прошлые месяцы были получены на днях. Но это не решает всех проблем предприятия, которое по-прежнему работает себе в убыток. Правда, по словам Левченко, все предприятия электроавтотранспорта в Украине – убыточны. Как свидетельствует мировая практика, они должны дотироваться из государственного бюджета, поскольку в большинстве своем оказывают услуги малообеспеченным слоям населения. Скажем, в Украине правом льготного проезда пользуются 15 категорий граждан.
Всего же на балансе предприятия находится 83 троллейбуса. За период с 2005 по 2007 год было приобретено 13 новых троллейбусов. В этом году один новый троллейбус уже вышел по маршруту, еще два скоро пополнят троллейбусный парк города.
По словам Владимира Левченко, горожанам стоит готовиться к повышению цен в троллейбусах. Какая это сумма будет, пока неизвестно, хотя, как мы уже писали, экономически обоснованная – 78 коп.
Сейчас рассматривается вопрос о проведении троллейбусных линий по улицам Прокофьева и Ковпака. А вот жителям Барановки и Басов пока придется ездить на маршрутках. В этих микрорайонах даже дорога не соответствует требованиям.
Со времени забастовки троллейбусников на предприятии быстрее начали решаться некоторые финансовые вопросы. Но именно эта акция несколько покачнула кресло директора. Сейчас там проводится независимый аудит, уже работала депутатская комиссия. По словам Владимира Левченко, он не держится за место и готов его уступить, если городские власти посчитают это целесообразным. Но при этом сдаваться просто так не намерен. Сейчас в суде рассматривается его заявление о незаконности забастовки работников «Электроавтотранса».
http://www.2words.com.ua/index.php?id=38&tx_ttnews%5Btt_news%5D=2019&tx_ttnews%5BbackPid%5D=2&cHash=d455ca1e81
 
Анджей (Суми)Re: Суми [61][Ответить
[64] 2008-06-15 21:15Сьогодні питав... кажуть вже новий директор... Тролейбусникам старий не дуже подобався... Кажуть здав на металобрухт декілька тролів, а куди поділися кошти.... Проблем не вирішував....
Ось до речі той новий Т2. 035 номер. Фотографував учора
 
Анджей (Суми)Re: Суми [61][Ответить
[65] 2008-06-15 21:17http://keep4u.ru/imgs/b/080615/59/59109c1c048722dc51.jpg
 
Анджей (Суми)Re: Суми [61][Ответить
[66] 2008-06-15 21:27Через півтора тижня починаю активно роботу по сайту... сподіваюсь, хоч комусь буде цікаво, бо дивлюсь на інтерес до цієї гілки.... :-(
 
Анджей (Суми)Re: Суми [61][Ответить
[67] 2008-06-15 21:32До речі на Прокоф’єва зараз ремонт. Там дуже просіла дорога... а тролейбусні дроти там були років 10 тому ще...
 
ЮМЗ Т2АЕRe: Суми [66][Ответить
[68] 2008-06-15 21:53> Через півтора тижня починаю активно роботу по сайту...
> сподіваюсь, хоч комусь буде цікаво, бо дивлюсь на інтерес
> до цієї гілки.... :-(
Цікаво! :-)
 
Анджей (Суми)лази нові[Ответить
[69] 2008-06-21 22:16Підйом... був у депо... готується тендер на нові тролі... збираються купувати ЛАЗи з чеською начинкою.
 
Анджей (Суми)Re: лази нові[Ответить
[70] 2008-07-19 18:17дискусія з мером
 
Анджей (Суми)Re: лази нові[Ответить
[71] 2008-07-19 18:29Пане мер, так ви спитали в свого тернопільського колеги відносно лізингу?? Ні? Тоді дивіться. Мер Тернополя підтверджує інформацію про лізинг 10 тролейбусів у 2008 році

http://smiletv.te.ua/~del/Video/News_Troll_11-07-08_compress.avi

ну так що?? Де ваші дії?? А їх немає і не буде... бо ви не спроможні. Так?? Чи ні??

До речі повернувся з Кракова та Варшави. Мені огидно їздити в нашому транспорті... після цієї поїздки. Ось як повинно бути

http://www.transport.sumy.ua/krakow_sumy.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

2008-07-18 22:37:59
Олександр Миколайович Мироненко

Відповідь
# Пане мер, так ви спитали в свого тернопільського колеги відносно лізингу??

Звонил, расспросил. Роман Иосифович в полном расстройстве относительно подписанного лизингового договора.

В ноябре будет ровно год с момента подписания этого документа. Троллейбусов нет, и скоро не будет. Договор визировался в Министерстве ЖКХ, так как государственная субвенция на покупку троллейбусов будет (вернее должна быть) использована на погашение лизинговых платежей. В Тернополе депутаты решили почему-то, что это выгодней, чем кредит, а тем более чем покупка за бюджетные средства.

Как я Вам писал и раньше, львовский завод (равно как днепропетровский) отпускает троллейбусы в течении 7-8 месяцев по предоплате. Как Вы думаете, в течении скольких месяцев получит Тернополь 10 троллейбусов по лизингу? Это первое. Второе смотрите ниже.

# Ні? Тоді дивіться. Мер Тернополя підтверджує інформацію про лізинг 10 тролейбусів у 2008 році http://smiletv.te.ua/~del/Video/News_Troll_11-07-08_compress.avi

Смотрю. Заставный подтверждает журналистам, что таки да – троллейбусы (все десять) будут к концу года, а первые четыре ко Дню города. И по этому поводу составлено дополнительное соглашение и откорректированы цены и сроки. В сюжете видно как раздражен мэр – это и понятно, его так «достали» журналисты по поводу этих 10 троллейбусов, что он устал уже отвечать за то, за что он, в принципе, не несет ответственности. Решение о лизинге вместо покупки принимала профильная депутатская комиссия и сессия Тернопольского городского совета. Мэр только исполнитель решения.

Только в сюжете не говорится о том, что если троллейбусы не поступят и не начнутся лизинговые платежи, Тернополь потеряет государственную субвенцию на покупку троллейбусов. Их планировалось приобрести для Тернополя 3 шт. из расчета 2 млн. грн. – государственная субвенция и 1 млн. грн. софинансирование городского бюджета. И мэр Тернополя в серьез подумывает отказаться от лизинга, добавить еще 1 млн. грн. и просто оплатить 4 шт. троллейбусов, которые «на подходе».

У нас «на подходе» два таких троллейбуса, которые мы оплатили в Днепропетровск в начале декабря 2007 года. Знаем мы этот «подход», так как знаем экономическую ситуацию на этих двух предприятиях – и во Львове, и в Днепропетровске.

# ну так що??

Ну а сейчас, когда я Вам растолковал ситуацию – можно Вам задать вопрос: «Ну, так що?»

# Де ваші дії??

1. В мае мы (горисполком и горсовет) выделили около 2 млн. грн.на коммунальное предприятие «Электроавтотранс» (троллейбусное управление, ТУ) – на погашение части кредита и долгов по зарплате. Сняли серьезную нагрузку на экономику предприятия и разрядили напряженную ситуацию в коллективе.

2. Проводим сейчас серьезную аудиторскую проверку на ТУ. Не бухгалтерскую проверку, хотя это тоже присутствует, а именно экономически-управленческую аудиторскую проверку и уже получили достаточно серьезные (пока промежуточные) предложения по изменению (оптимизации) работы ТУ.

3. Уволен прежний директор и назначен новый, более молодой и прогрессивный человек.

4. По результатам перераспределения перевыполнения доходной части бюджета по результатам работы за 6 месяце ТУ получит:

4.1. 1,437 млн. грн на окончательное погашения кредитов 2005-2006 годов.

4.2. 2,0-2,5 млн. грн. на закупку автобусов для ТУ.

Я думаю, вернее, я просто уверен в том, что депутаты на внеочередной сессии нашего горсовета проголосуют за эти статьи.

5. Выделяем также 250 тыс. грн. на проектные работы по строительству троллейбусной линии Прокофьева-Кирова и построим ее в 2009 году. Там есть сложность – нужно строить тяговую подстанцию примерно в районе АЗС «Лукойл».

6. Буду настаивать, что бы по результат 9 месяцев мы добавили ТУ еще 0,8 млн. грн. на закупку шин (безопасность движения и пассажиров, не дай Бог рвется шина – пробивает в салон и в 2005 году такой случай был), а также дополнительно на закупку троллейбусов или автобусов.

Кстати, я на форуме «Данкора» отрою сейчас ветку для дискуссии – какие именно автобусы следует покупать городу. Сделайте полезное дело, обсудите проблему, но только серьезно с выкладками, техническими характеристиками и т.п. По приезду из командировки, я обязательно учту мнение форума, в том случае если, конечно, Интернет-сообщество придет к общему мнению. Один автобус 200-250 тыс. грн. Будем покупать 10. Это для начала.

# А їх немає і не буде... бо ви не спроможні. Так?? Чи ні??

Нет. Это Вы дилетант, и «доставала» мэра. Это как раз Вы не способны разобраться в ситуации, и несете ахинею, извините, не владея полной информацией. И я не хотел бы с Вами продолжать дискуссию в моей Интернет-приемной – она не для «форумных» бесед предназначена.

# До речі повернувся з Кракова та Варшави.

Поздравляю. Вы первый раз в Европе?

# Мені огидно їздити в нашому транспорті... після цієї поїздки.

Не нравится – не ешь! :) Может Вам вообще и на Украине противно жить? Дружище, Родину не выбирают – ее стараются сделать лучше. И я делаю ее лучше. Не знаю, правда, чем Вы занимаетесь.

# Ось як повинно бути http://www.transport.sumy.ua/krakow_sumy.jpg

Я и сам знаю – как должно быть, но за подсказку все равно спасибо. Удачи, «Александр Николаевич» :)
 
Анджей (Суми)Re: лази нові[Ответить
[72] 2008-07-19 18:29Запитання #605
Пане мер.
До речі в Чернігові проїзд у тролях коштує 60 коп. Але ситуація набагато краще аніж у Сумах...

Але ж розумієте. Навіть якщо у нас тролейбус буде 1 грн. коштувати, ви ж не оновите техніку та не покращите ситуації. Ви всіма своїми діями покращуєте життя маршрутникам. Ось вони збираються знов підвищувати ціну, а ви як і взимку кудись тікаєте на цей період

--------------------------------------------------------------------------------

2008-07-18 23:29:25
Олександр Миколайович Мироненко

Відповідь
# Пане мер.

Слушаю Вас, господин Мироненко :)

# До речі в Чернігові проїзд у тролях коштує 60 коп. Але ситуація набагато краще аніж у Сумах...

Да, действительно, я неправильно указал цену проезда в троллейбусе в Чернигове. Цена проезда действительно 0,60 грн., а вот тариф 1,00 грн. Просто Чернигов из бюджета города погашает убытки своего коммунального предприятия. В 2008 году будет около 7 млн. грн., на что, в сущности, вышли и мы (почти на такую же сумму) в Сумах, учитывая финансовую помощь троллейбусному управлению.

# Але ж розумієте. Навіть якщо у нас тролейбус буде 1 грн. коштувати, ви ж не оновите техніку та не покращите ситуації.

Обновим, успокойтесь и улучшим ситуацию. Уже улучшаем.

# Ви всіма своїми діями покращуєте життя маршрутникам.

Маршрутчики тоже, в принципе, люди. Хотя нагловатые, конечно.

Если не читали, то для Вас:

=====================================================================

http://meria.sumy.ua/ua/archive/news_events/2008/07/16/transport

Оперативний коментар міського голови Геннадія Мінаєва щодо заяви частини перевізників про самостійне підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі з 21 липня 2008 року, яку вони зробили 15 липня 2008 року під час прес-конференції в обласному прес-клубі.

Я хотів би просити підприємців – власників маршрутних таксі – утриматися від будь-яких дій відносно самостійного підвищення вартості проїзду. Не потрібно тиснути на виконком і нервувати сумчан. І тим більше, не варто повторювати зимових помилок і влаштовувати в місті вакханалію в системі пасажирських перевезень.

12 серпня на засіданні виконавчого комітету буде розглянуто і, я впевнений, ухвалено рішення відносно узгодження вартості проїзду для населення міста в режимі маршрутного таксі. До цього часу закінчиться 30-денний термін обговорення регуляторного акту. Ми всі маємо діяти в законодавчому полі і не повинні створювати приводи для подальшого судового оскарження цього рішення з будь-якої сторони. Абсолютно не бачу сенсу з боку перевізників «бігти попереду паровозу» і тим більше вступати в конфронтацію з місцевими органами влади, які повинні захищати інтереси громадян.

На сьогоднішній день два обласних міста: Полтава і Суми – мають найнижчу вартість проїзду в маршрутному таксі. У багатьох містах проїзд дійсно вже давно 1,5-1,75 грн., а в деяких містах, таких як Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, й того більше – 2,0-2,5 грн. У Чернігові вартість проїзду в тролейбусі ще з 1 листопада минулого року встановлена в розмірі 1,0 грн. Але не будемо порівнювати доходи населення в цих містах і у Сумах. В цьому ми, на жаль, програємо й серйозно програємо. І це треба враховувати.

Крім того, нам необхідно «вирівняти» пропорції щодо вартості проїзду в тролейбусі, автобусі та маршрутному таксі. Вважаю, що проїзд за ціною 0,80 грн. у тролейбусі, 1,00 грн. – в автобусі, 1,50 грн. – у маршрутному таксі – відповідають економічним реаліям сьогодення. Утім, у всіх видах транспорту, включаючи маршрутне таксі, кожен пасажир повинен отримувати квиток за проїзд. Це моя умова, від виконання якої перевізниками й залежить подальша доля узгодження тарифу на перевезення.

З повагою, міський голова __________ Геннадій Мінаєв

P.S. Напередодні запланованого відрядження терміном з 20 по 26 липня 2008 року, міський голова надасть вичерпну відповідь щодо своєї позиції стосовно дій та намірів приватних перевізників, які здійснюють свою комерційну діяльність на ринку пасажирських перевезень м. Суми.

Листа міського голови буде негайно розповсюджено.

=====================================================================

# Ось вони збираються знов підвищувати ціну, а ви як і взимку кудись тікаєте на цей період

В Чернигове, кстати, где Вы пишите что, «але ситуація набагато краще аніж у Сумах...» цена проезда в автобусе 1,0 грн. (в том числе и частных и коммунальных – у них в троллейбусном управлении есть автобусы, что мы также собираемся сделать), в маршрутке 1,5 грн.

И никуда я не тикаю, я просто еду в Италию смотреть, как работает фирма по вывозу мусора и как работает их мусоро-сортировочный завод, строительство подобного они собираются предложить нам.

На месте остаются мой первый заместитель Трофименко Николай Алексеевич и профильный заместитель по транспорту Панченко Владимир Михайлович – они не допустят вакханалии. И если бы Вы меня не отвлекали, то я бы сейчас писал письмо перевозчикам, которое будет передано им, и в средства массовой информации, в понедельник – а так придется вечером на коленках на ноутбуке в пути набирать, блин … :(

По-прежнему желаю Вам удачи господин «Мироненко Александр Николаевич» :)
 
Анджей (Суми)Re: лази нові[Ответить
[73] 2008-07-19 18:31Запитання:
2008-07-19 17:49:53Будете щось робити, буду менше доставати. Пане мер, на відміну від вас я не маю можливості за рахунок держ- и міського бюджету мандрувати постійно світом. Але коли така можливість є, то я роблю ці подорожи щоб потом написати про ту саму систему громадського транспорту. Місту потрібні великі автобуси, а не Богдани по 200-250 тис, великі буси й коштують під мільйон. Нажаль я за вас голосував у 2006 році, а зараз, як ваш виборець, я питаю з вас по повній програмі... Тому що не я на вас, а ви на мене і громаду міста працювати повинні. Маршрутники теж люди, але чомусь їх немає навіть у Польщі. Саме просте, чому не можна налагодити роботу хоча б 4 регулярних маршрутів в місті? Ви кажете економічні реалії 1 грн. тролейбус. Та хоч 2, але й робіть зарплатню водіям не по 1,5-1 тис. грн., а по 3-4, купуйте не 3 нових, а 10 нових тролейбусів на рік, робіть інтервали не 40 хв, а 15 хв максимум. Ви спробуйте з Шевченка до центра доїхати. Чому на 3 / 4 маршруті тільки 2 тролейбуси – по 1 тролейбусу на маршрут... я знаю, що у вихідні там аж 4 машини працює. Відносно розкладу на зупинках – нічого не змінилося. Його немає... а де воно є – воно не є актуальнім. Тому що та сама 5-ка розрахована на 7-8 машин, а працює на маршруті 2 машини. Зробіть для початку актуальний розклад на кожній зупинці. Розклад чергових тролейбусів... щоб люди знали, чи варто на тот тролейбус чекати чи ні... Я можу вам привести приклад Чехії чи Німеччини, але я вам проводжу приклад Польщі, яка близька до нас як за менталітетом, так і за економічним станом. Там розклад на кожній зупинці під склом... у нас є така можливість зробити. Більшість зупинок вже модернізовано... До речі, я займаюся транспортною журналістикою до вашого відома. Це щоб ви не писали про мій делентантізм та щоб знали „чим я займаюся”. До речі той самий розклад можна розмістити в інтернеті, сайт я розроблю, більшість студентів вже має доступ в мережу Інтернет. Це для початку, доки розклад не буде на кожній зупинці.. Сподіваюсь на співпрацю, а не на війну. Треба працювати та покращувати транспортну ситуацію у нашому місті. А відносно ваших слів
„Не нравится – не ешь! :) Может Вам вообще и на Украине противно жить? Дружище, Родину не выбирают – ее стараются сделать лучше.” Ну так а чого я витрачаю свій час щоб вас подоставати?? Саме щоб хоч щось у нашому місті змінилось на краще. Мене більш транспорт цікавить

Мироненко Олександр МиколайовичВідповідь:
2008-07-19 18:12:40"Свечу" вопрос только в порядке информирования общественности - все таки избиратель, хотя и виртуальный, да еще за меня и голосовал!
Но свечу для информирования посетителей приемной. И только. Дисскусию прекращаю. А то он мне тут насоветует МАНы по 200 тыс.евро покупать. Я и сам знаю, что МАНы надо покупать, но денег в бюджете нет на МАНы :(
 
mikolalexЧи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[74] 2008-07-20 21:41Чув, що ще на початку цього століття у Сумах бачили ЛіАЗи 677.
Чи залишились дотепер у Сумах скотовозики?
Взагалі, для таких питань є окрема тема, але я не впевнений, що пан Анджей туди загляне ;--)
Отже, цікаво було б дізнатися про наявність ЛіАЗів у Сумах, а також, якщо є інфа, у найближчих містах - Ромни, Лебедин, Охтирка, Білопілля.
Дякую.
 
LAENRe: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[75] 2008-07-20 22:32Про Охтирку я зможу спитати у однієї людини, але це справа часу.
 
Анджей (Суми)Re: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[76] 2008-07-21 13:08Ліаз давно бачив... 1 був.... кудись у керунку баранівки їздив
 
mikolalexRe: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[77] 2008-07-21 23:38Дякую вам, Євгене, і вам, Анджею, добре було б якби ви уточнили ваші інформацію.
Давно бачили - це наскільки давно?
 
Анджей (Суми)Re: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[78] 2008-07-22 00:04минулого року влітку був... взимку теж... він на ринок з баранівки через вокзал. я постійно зранку коли шов на вокзал, бачив той ЛіАЗ
 
mikolalexRe: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[79] 2008-07-22 08:24Дякую! Якщо побачите його - сфоткайте, хоч як небудь, збережіть для історії! Я постараюсь влітку заїхати в Суми, поміж іншим і ЛіАЗ пошукаю, якщо він живий до цих пір, звичайно.
 
СаняRe: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[80] 2008-07-22 10:03З приводу Охтирки-ЛіАЗів там вже немає...
максимум,що є цікавого-ПАЗ-672.
 
LAENRe: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[81] 2008-07-22 10:47Акщо цікаві ЛіАЗи - вам потрібно до Кременчука ;-)
 
Анджей (Суми)Re: Чи є в Сумах ЛіАЗи?[Ответить
[82] 2008-07-22 17:03наступного року купувати будуть ЛАЗи (в мене таке відчуття, що вірогідність 100%). На Тролзу/Дніпро тьфукають, те саме про Т2... До речі той новий 035 Т2 знов зламаний на ямі стоїть :( На вулицях помітні вже богдани у якості маршруток
 
Kostasмаршрут № 3 та 4[Ответить
[83] 2008-07-23 20:31А як саме у Сумах в районі вокзалу курсують маршрути № 3 та 4? Тобто, який з них іде по внутрішньому кільцю (чи проти годинникової стрілки), а який - по зовнішньому?
 
LAENRe: Чи є в Сумах ЛіАЗи? [82][Ответить
[84] 2008-07-23 20:46> До речі той новий 035 Т2 знов зламаний на ямі
> стоїть :(

Це традиція :)
всі нові тролейбуси певний час стоять під парканом))
 
Анджей (Суми)Re: Чи є в Сумах ЛіАЗи? [84][Ответить
[85] 2008-07-23 21:58> > До речі той новий 035 Т2 знов зламаний на ямі > стоїть :(
> Це традиція :) всі нові тролейбуси певний час стоять під
> парканом)) 
це вже другий раз за місяць
 
Анджей (Суми)Re: маршрут № 3 та 4 [83][Ответить
[86] 2008-07-23 22:00> А як саме у Сумах в районі вокзалу курсують маршрути № 3 та
> 4? Тобто, який з них іде по внутрішньому кільцю (чи проти
> годинникової стрілки), а який - по зовнішньому? 
ніяк. там по 1 машині на лінії.... 3-ка їде проти часової, 4 навпаки (внутрішня)...
 
KostasRe: маршрут № 3 та 4 [83][Ответить
[87] 2008-07-23 22:10по одній чи дві, але все одно їздять. Цікаво, а у вихідні більший випуск? Бо інакше виходить, що біля вокзалу у вихідні майже нічого не їздить.
 
Alex R.Re: маршрут № 3 та 4 [83][Ответить
[88] 2008-07-23 23:08Какой вообще выпуск на троллейбусные маршруты в Сумах, интервалы и режим работы?
 
KostasRe: маршрут № 3 та 4 [83][Ответить
[89] 2008-07-23 23:20http://urbantransport.kiev.ua/ua_75.html
 
Анджей (Суми)Re: маршрут № 3 та 4 [89][Ответить
[90] 2008-07-24 00:37> http://urbantransport.kiev.ua/ua_75.html 

не є актуальною ця інформація
 
Анджей (Суми)Re: маршрут № 3 та 4 [88][Ответить
[91] 2008-07-24 00:38> Какой вообще выпуск на троллейбусные маршруты в Сумах,
> интервалы и режим работы? 
інформацію з депо отримаю, буде на сумському траснпортному сайті
 
Анджей (Суми)Re: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[92] 2008-07-24 00:39> по одній чи дві, але все одно їздять. Цікаво, а у вихідні
> більший випуск? Бо інакше виходить, що біля вокзалу у
> вихідні майже нічого не їздить. 
у вихідні по 2 машини, тобто інтервал десь 30 хв... у робочі 1 год. інтервал :( чекати немає сенсу... вони кажуть середній збір на троль на год на 3/4 маршрутах 14 грн. алде він і не буде більшим з таким інтералом
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[93] 2008-08-09 12:26зверніть увагу на водія :)
http://transport.sumy.ua/1/8890.jpg
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[94] 2008-08-12 21:02нова ціна на маршрутку у сумах 1-50. відносно підняття ціни на троль поки інфи немає
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[95] 2008-08-18 19:1770 коп. нова ціна на троль буде...
відносно планів розвитку. але ж то лише плани навіть незатверджені. На оновлення парку о 2009-2010 рр.повинні виділити по 27 млн... на закупівлю 20 +20 тролейбусів...
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[96] 2008-08-18 19:19це зміни які планується затвердити.... Те що затверджено - там лише йде мова про схему 4+4 о 2009-2010
 
NickRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[97] 2008-08-18 21:54А є якісь автобуси в Сумах? Саме автобуси, а не недоавтобуси.
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[98] 2008-08-18 22:10приїзжайте - побачите :)
Є один привид-ікарус... систему його появи я зрозуміти не можу і непривиди старі ЛАЗИ-695... але їх небагато. По місту їздить навіть аж 2 богдана :))

До речі я ніяк не можу зрозуміти як вони хочуть оновити парк на 20 тролів наступного року якщо тендер буде проводитись на 3 троля. Крім того навіть за старою програмою о 2007-2008 рр. ми мали б отримати 4+4 тролейбуси, поки отримали 3+1
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [87][Ответить
[99] 2008-08-22 11:18хм... по тендеру тому... аби не вийшло, що таки буде тролза... це буде початком кінця.... Я вже й на Т2 згоден :((
 
АнджейRe: Суми [18][Ответить
[100] 2008-08-24 12:55в фотобазі вже 71 тролейбус з 80.... продовжую збір інформації. незабаром відкриття. прахання, хто може допомогти з фотографіями или информацией.. газетными вырезками по теме... пожалуйста, напишите мне на мыло. Буду очень благодарен...
 
Alex R.Re: маршрут № 3 та 4 [99][Ответить
[101] 2008-08-24 15:54> хм... по тендеру тому... аби не вийшло, що таки буде
> тролза... це буде початком кінця.... Я вже й на Т2 згоден
> :((
А чем не устраивают уже имеющиеся Тролзы 291-300?
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [99][Ответить
[102] 2008-08-24 17:22Тролзи це жах... ви подивіться на що вони схожі і порявняйте навіть з Т2 2002 року виробництва... :(
хоча про що я кажу. ви у Сумах були? Це треба дивитися а не читати...
 
Alex R.Re: маршрут № 3 та 4 [102][Ответить
[103] 2008-08-25 11:26> Тролзи це жах... ви подивіться на що вони схожі і
> порявняйте навіть з Т2 2002 року виробництва... :(
> хоча про що я кажу. ви у Сумах були? Це треба дивитися а не
> читати...
Нет, Сумы являются одним из совесм немногих областных центров Украины (вместе с Луцком, Ровно, Ужгородом), гдже я ещё не был. Но поездка планируется.
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [102][Ответить
[104] 2008-08-25 18:4741 рік тому у місті перші 4 тролейбуси почали їздити машрутом Хіммістечко - Залізничний Вокзал...
ще через 10 років система може припинити своє існування. Дякуєм місцевій владі за це :(
 
G[H]usele_PaveLRe: маршрут № 3 та 4 [99][Ответить
[105] 2008-09-02 20:57> хм... по тендеру тому... аби не вийшло, що таки буде
> тролза... це буде початком кінця.... Я вже й на Т2 згоден
> :(( 

о! как вы запели от Тролз!

А новые ЮМЗы пришли уже?
 
АнджейRe: маршрут № 3 та 4 [99][Ответить
[106] 2008-09-03 00:38було до кінця літа. зараз - до кінця року... ніяк на литанє застукати потрібних людей не можуть. обіцянки цяцянки...
 
ВладRe: фото міста [99][Ответить
[107] 2008-09-03 13:57Фотогалерея міста Суми:
http://wladyslaw.mylivepage.com/image/1592_Cуми
 
АнджейRe: фото міста [99][Ответить
[108] 2008-09-03 17:19не прошло і пол года! :-Р
До речу у нас знов страйк маршруток :) Влада хоче щоб перед підвищенням ціни всі підписали додаткову угоду яка передбачає – видачу квитків,зупинку тікі на зупинках, оновлення рухомого складу. Вони хочуть щоб булаціна 1,5 вез всяких додаткових умов...
 
АнджейRe: фото міста [99][Ответить
[109] 2008-09-05 12:08таки є №36 ЮМЗ Т2.... не всі у депо навіть знали :) Прийшов у неділю... вже 2 день на лінії :) Вітаю Сумчан :) Кажуть директор вимагав як подарунок на 50 річча :) Не був у депо з минулого тижня тому не в курсі подій був. Соррі за публікацію застарілої інфи...
 
АнджейRe: фото міста [99][Ответить
[110] 2008-09-05 20:44Суми отримаи новий ЮМЗ Т2

http://transport.sumy.ua/component/option,com_datsogallery/Itemid,3/func,viewcategory/catid,77/

http://transport.sumy.ua/content/view/29/2/
 
лихварRe: фото міста [110][Ответить
[111] 2008-09-05 20:56> Суми отримаи новий ЮМЗ Т2
> http://transport.sumy.ua/component/option,com_datsogallery/Itemid,3/func,viewcategory/catid,77/
> http://transport.sumy.ua/content/view/29/2/

вітаю суми з попвненням, вам це корисно :)
до речі, ці т2 (035,036,..) до бюджету 2007 чи 2008 відносяться?
 
АнджейRe: фото міста [110][Ответить
[112] 2008-09-05 21:03наприкінці року 2007го сплачені кошті у повному об*ємі за 3 троля
 
ВладRe: фото міста [112][Ответить
[113] 2008-09-05 23:45> наприкінці року 2007го сплачені кошті у повному об*ємі за 3
> троля
я так бачу за цьогорічні гроші ще нічого не купували (взагалі по Україні)?
 
ВладRe: фото міста [112][Ответить
[114] 2008-09-05 23:50Поздоровляю! Може у 2009 нарешті СітіЛАЗ чи Богдан з*являться ;-)
 
АнджейRe: фото міста [113][Ответить
[115] 2008-09-06 01:30> > наприкінці року 2007го сплачені кошті у повному об*ємі за
> 3 > троля я так бачу за цьогорічні гроші ще нічого не
> купували (взагалі по Україні)? 
тендер за гроші цього року. поставка -наступного. Тролза не буде... сподіваюсь як і ЮМЗ. ЛАЗ? Яб не проти Солярісів. Але то мрії...
 
АнджейRe: фото міста [113][Ответить
[116] 2008-09-06 12:23Маршрутки подорожают с понедельника
http://transport.sumy.ua/content/view/30/2/
 
АнджейRe: фото міста [113][Ответить
[117] 2008-09-06 13:11036 - заклинює кермо :(
Ос вам і ЮМЗ.... 035 на ремонті
 
АнджейRe: фото міста [113][Ответить
[118] 2008-09-06 13:12і після цього хтось гонить на ЛАЗ що вони погані тролі роблять... А ЮМЗ чим краще???
 
ВладRe: фото міста [115][Ответить
[119] 2008-09-06 13:18> тендер за гроші цього
> року. поставка -наступного.
Тобто за тендер заплатили у 2007 році,а за машини - цього року? Гроші за програмою 50/50 або повністю міська влада сплачувала?
 
АнджейRe: фото міста [119][Ответить
[120] 2008-09-06 13:39> > тендер за гроші цього > року. поставка -наступного. Тобто
> за тендер заплатили у 2007 році,а за машини - цього року?
> Гроші за програмою 50/50 або повністю міська влада
> сплачувала? 
50/50/
простими словами кажучи ми прокредитували Литан на 9 місяців без відсотків... ніби то там можно санкції застосувати за невчасне постачання.. з*ясую як там буде насправді
 
G[H]usele_PaveLRe: фото міста [109][Ответить
[121] 2008-09-07 12:54> таки є №36 ЮМЗ Т2.... не всі у депо навіть знали :) Прийшов
> у неділю... вже 2 день на лінії :) Вітаю Сумчан :) Кажуть
> директор вимагав як подарунок на 50 річча :) Не був у депо
> з минулого тижня тому не в курсі подій був. Соррі за
> публікацію застарілої інфи... 

Вот-вот. Я ещё первого числа знал, что в Сумы пришёл Т2. Потому в посте №105 и спросил вас об этом. Но вы как всегда за своё.

Поздравляю сумских троллейбусников с пополнением!
 
АнджейRe: фото міста [121][Ответить
[122] 2008-09-07 13:16> > таки є №36 ЮМЗ Т2.... не всі у депо навіть знали :)
> Прийшов > у неділю... вже 2 день на лінії :) Вітаю Сумчан
> :) Кажуть > директор вимагав як подарунок на 50 річча :) Не
> був у депо > з минулого тижня тому не в курсі подій був.
> Соррі за > публікацію застарілої інфи...  Вот-вот. Я ещё
> первого числа знал, что в Сумы пришёл Т2. Потому в посте
> №105 и спросил вас об этом. Но вы как всегда за своё.
> Поздравляю сумских троллейбусников с пополнением! 

Павел, я извинился... насыщенная неделя, времени нет постоянно быть в курсе абсолютно всего... :(
Сайт еще пока не запущен на 100%... контентом наполняю... на все нужно время...
 
AndrzejRe: Суми [18][Ответить
[123] 2008-09-23 10:16питання з сайту мерії...
Запитання:
2008-09-23 02:41:32Уважаемый Геннадий Михайлович! Я снова по поводу электротранспорта. Что я могу сказать по поводу троллейбусов россиского производства, то я чесно сказать о них неочень хорошего мнения. Самые лучшие троллейбусы конечно Чешского,Украинского и Беларусского производства. Если брать наши Украинские троллейбусы то это К-12 Киевского завода "АВИАНТ",в которых стоит электрооборудование полностью фирмы "ŠKODA" вот ссылка http://www.aviant.ua/aviant.html , а вот само фото троллейбуса к-12 вот ссылка http://www.ukrindustrial.com/zoom_item.php?oid=12646&what=photo&market_start_number=0 . ЛАЗы тоже ничего , но учитывая состояние наших Сумских дорог, боюсь что эти машины у нас в городе долго непроездят. Троллейбусы завода "АВИАНТ" к нашим дорогам подойдут больше.Я имею ввиду районы " РТИ-1" и "РТИ-2", и района з-да " Центролит" .Это объясняется тем ,что у ЛАЗов высота от дорожнего покрытия до подножек меньше чем у "ЮМЗ" и завода "АВИАНТ" К 12. Середа Александр Владимирович

====

як вже набридло це...
Авіант не виготовляється по-перше. по друге, у ЛАЗа кліренс не менше аніж у ЮМЗ. Про погані дороги на деяких ділянках. На ГТВ-1, ГТВ-2 виконується лише декілька рейсів на день... Для цього можна пускати один з 10 ЗІУ-9 з нової партії 2005 року або Т2
 
AndrzejRe: маршрут № 3 та 4 [98][Ответить
[124] 2008-09-29 09:41До речі я ніяк не можу зрозуміти як вони хочуть
> оновити парк на 20 тролів наступного року якщо тендер буде
> проводитись на 3 троля. Крім того навіть за старою
> програмою о 2007-2008 рр. ми мали б отримати 4+4
> тролейбуси, поки отримали 3+1 

тендер на цей рік на 3 троля :)
http://transport.sumy.ua/1/vidpovid_laz.jpg
 
СаняRe: [124][Ответить
[125] 2008-09-29 10:27тендер на цей рік на 3 троля
> :) http://transport.sumy.ua/1/vidpovid_laz.jpg 
Поповнення новим тролейбусом-це чудова новина з чим і вітаю.Те,що у Сумах з'являться з великою ймовірністю ЛАЗи-також дуже добра звістка!Приємно,що нові тролейбуси поступово поширюються Україною!
 
AndrzejRe: [124][Ответить
[126] 2008-09-29 12:52Поки поповнення не було :) Очікуємо один ЮМЗ Т2. Поки тіки 2 з 3-х поставлено... ЛАЗи у нас будуть... і будуть, можливо, вже до кінця року.... Де не дискутується...
 
AndrzejRe: [124][Ответить
[127] 2008-10-01 21:15Надійшов ще 1 тролейбус ЮМЗ Т2. Депутати наче ухвалили нову програму... чи буде вона діяти...
 
лихварRe: [127][Ответить
[128] 2008-10-01 21:45> Надійшов ще 1 тролейбус ЮМЗ Т2. Депутати наче ухвалили нову
> програму... чи буде вона діяти...
вітаю!
тепер фото і серійник :)))
 
AndrzejRe: [127][Ответить
[129] 2008-10-01 21:56фото не буде. Я пропонував депо пофотографувати тролейбус, як його затягували в депо і т.п.. Фотки на диск - та в музей-архів... Замість - отримав тираду вумного директора... так що вибачайте... А бігати ловити той троль по місту немає ані часу, ані бажання...
 
AndrzejRe: [127][Ответить
[130] 2008-10-01 22:16більше не буду оновлювати цю тему...
якщо колись буде потрібна якась інформація, пишіть на електрону скриньку. Вона діюча
 
LAENRe: [129][Ответить
[131] 2008-10-01 23:43> фото не буде. Я пропонував депо пофотографувати тролейбус,
> як його затягували в депо і т.п.. Фотки на диск - та в
> музей-архів... Замість - отримав тираду вумного
> директора... так що вибачайте... А бігати ловити той троль
> по місту немає ані часу, ані бажання...

Нажаль знайома ситуація...
хоча на лінії я все ж таки фотографую...

а розчаровуватися не раджу... в житті всяк буває...
 
HAnSRe: [129][Ответить
[132] 2008-10-07 12:2534261 (ТРЗ)
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
СУМСЬКОЇ МІСЬКРАДИ “ЕЛЕКТРОАВТОТРАНС”
Інформація про закупівлю: тролейбуси (тролейбуси EleсtroЛАЗD12) D3 од.
Оголошення № 12987, “ВДЗ” № 15 (313) від 21.07.2008р.
Дата акцепту: 05.09.2008р.
Переможець торгів/вартість договору (з урахуванням ПДВ)/дата укладання
договору:
ТОВ “Українські комерційні автомобілі” (м.Київ)/
3600000 грн./18.09.2008р.
 
КириллRe: Суми [2][Ответить
[133] 2008-10-07 20:50> Поздновато что-то они выходят на линию (6.30) и рановато
> заканчивают (20.00).

Интересно,я лично тролей на улицах Сум не вижу уже после 17.30. Может по Харьковской они и ездят до 20.00,но ооооочень редко. А вобще сумскому троллейбусу пора написать гимн: "Ще не вмер сумський тролейбус". Но скоро таки вмре!
 
AndrzejRe: Суми [2][Ответить
[134] 2008-10-07 21:56Кирилл, якщо є аська, напишіть мені на мило. воно вказано -якщо натиснути на нік
 
H[G]usele_PaveLRe: Ще не вмерла тема про Суми![Ответить
[135] 2008-10-07 22:24> Надійшов ще 1 тролейбус ЮМЗ Т2. Депутати наче ухвалили нову
> програму... чи буде вона діяти... 

Я почему-то не вижу вашей радости по поводу прихода нового ЮМЗика. Вот Литан с Сумами и расчитался. А вы тут на форуме "галасували"...

>фото не буде. Я пропонував депо пофотографувати тролейбус, як його затягували в депо і т.п.. Фотки на диск - та в музей-архів... Замість - отримав тираду вумного директора... так що вибачайте... А бігати ловити той троль по місту немає ані часу, ані бажання...

А что ж так? Был транспортник, и весь вышел? Быстро вы сдались. А нащёт директора - и без вас у него предостаточно проблем и хлопот. На линии и машину и зав. табличку можно сфотать при желании...

>більше не буду оновлювати цю тему...
якщо колись буде потрібна якась інформація, пишіть на електрону скриньку. Вона діюча

А вот это зря. Мы же не будем в курсе транспортных сумских новостей. Тем более ЛАЗы скоро придут... Так что ждём свежих новостей о сумских троллейбусах.
 
0‒19 | 20‒39 | 40‒135 | 136‒155 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011