Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒4 ]

BuranЩо і коли списали на металобрухт[Ответить
[0] 2007-06-25 13:18Сьогодна бачив таку картину. По шляхопроводу на перехресті пр. Перемоги та пр. Палладіна в напрямку Житомира їхав цікавий буксир: тягяч-КрАЗ +... Каркас троля 14Тр на колесах. Це когось списали? Який бортовий номер? Підказка: обшивка навколо маршрутного віконця білого кольору.

І таке. Давайте складемо список списаних за останній час для здачі на металобрухт тролів та трамів. Ті одиниці, які ще підлягають відновленню, не вказуйте. Але якщо така тема колись уже піднімалась - вкажіть лінк.

Отже, Тернопіль: списаний та зданий на металобрухт ПЕРШИЙ тролейбус міста - 9Тр №001...
 
DimonRe: Що і коли списали на металобрухт[Ответить
[1] 2007-06-25 13:59щодо Києва - то є окрема тема "270 - отКВРен" : http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=1739&ft=41&s=nd&fm=0&lm=19
 
Я_RRe: Що і коли списали на металобрухт[Ответить
[2] 2007-06-25 15:55Интересно, а в каком году списали легендарный 1274? :))
 
DANRe: Що і коли списали на металобрухт[Ответить
[3] 2007-06-25 16:14> Сьогодна бачив таку картину. По шляхопроводу на перехресті
> пр. Перемоги та пр. Палладіна в напрямку Житомира їхав
> цікавий буксир: тягяч-КрАЗ +... Каркас троля 14Тр на
> колесах. Це когось списали?

Це скоріш за все з 2-го депо його тягли на КВР. За шляхопроводом КрАЗ повинен розвертатись на велику кільцеву дорогу. Я вже таке бачив, але КРАЗ їхав по косм. Комарова через Індустріальний шляхопровід. Можливо, що через обмежений рух вантажних автомобілів через шулявській міст, КрАЗ їхав саме таким чином.
 
BuranRe: Що і коли списали на металобрухт [3][Ответить
[4] 2007-06-25 23:05> Це скоріш за все з 2-го депо його тягли на КВР. За шляхопроводом КрАЗ
> повинен розвертатись на велику кільцеву дорогу. Я вже таке
> бачив, але КРАЗ їхав по косм. Комарова через Індустріальний
> шляхопровід. Можливо, що через обмежений рух вантажних
> автомобілів через шулявській міст, КрАЗ їхав саме таким чином.

Ні, цей "поїзд" помчав саме в напрямку Житомира, він пригальмував поруч із зупинкою біля а/с "Дачна" (там постійно якісь дивні пробки) і рушив далі прямо. Я на це ще й увагу звернув. Це було близько 10:30 (ранок). А йшов я саме перед названим поворотом на Велику кульцеву дорогу.
 
0‒4 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011