Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒24 | 25‒44 | 45‒64 ] [ Все сообщения ]

BKVRe: PS [42][Ответить
[45] 2006-11-23 19:09> МАЗ прорвало на ринок Румунії, да так міцно, що вони
> половину тролейбусних мереж позакривали (тролейбуси не
> закуповують, бо майже удвічі дорожчі).

Проривало їх туди на протязі 3-5 років залежно від міста:)))

> А об'єми виробництва - це якраз гарант
> якості.
У МАЗ план на рік 1700шт, ЛАЗ 1200, ЛіАЗ 2500, МВ - 1500 - і хто в цьому списку найякісніший?:))) Вольво в Польщі зараз робить до 800 автобусів - за цифру не гарантую, знаю точно що роблять менше за Соляріс

Не найкращій, але у наших умовах - ваговий. Один
> Київ ЛАЗ не витягне. П.С. Власне я не бачу взагалі
> принципової різниці між МАЗом и ЛАЗом. Все, що білоруси
> недокрутили і недозібрали, уже все прикручене і зібране.
> Поручні не відвалюются, корпуси не скриплять. Комфорт
> салонів - на рівні (у приклад Богданові). Шум - аналогічно.
> Навіщо бійки? 
Хтось за українське має сказати слово?
 
ЗигфридRe: PS [42][Ответить
[46] 2006-11-23 19:29Ага, тільки МАЗ робить 100% плану, а ЛАЗ - 10
 
BKVRe: PS [46][Ответить
[47] 2006-11-23 19:59> Ага, тільки МАЗ робить 100% плану, а ЛАЗ - 10 
Ага завядки МАЗу БКМ та НЕМАН ледве кінці з кінцями зводять... бо по рознарядці беруть МАЗи - решта профільні підприємтсва:)
 
BKVRe: PS [47][Ответить
[48] 2006-11-23 20:20> > Ага, тільки МАЗ робить 100% плану, а ЛАЗ - 10 
МАЗ є державним підприємством і "візитівка" Білорусі і продажі автобусів лобіює Лука, розпихаючи їх по Росії, в Білорусі робиться тупо все по вказівці, але є ймовірність надибати проблеми із Росією МАзу по причині щ Білорусь не пускає російські автобуси на свій ринок, і в Росіїї декому це дуже не подобається (Русские автобуси) - можуть так і закрити ринок дл МАЗу - тоді про який план можна говорити???:))) або якщо і пустять руські автобуси чи МАЗ витримає конкуренцію в ціні??? ЛіАЗ дешевший за МАЗ, притому що вже потихеньку МАЗ престає вигравати крупні тендери в Росії, в основному перші місця займає ЛіАЗ або інші і аж потім МАЗ, не забувайте що політика в Росії це потужна річ, я думаю коли Газпром міцно візметься за білоруську газову трубу тут у діло підуть усі методи - підняття цін на газ, заборона на везення продукції із Білорусії, при тому що промисловість Білорусі не диверсифікована і спрямована лише на Росію наслідки не важко передбачити... Думайте просто ширше, робіть аналіз не лише директивної інформації...
ЛАЗ - підприємство приватне, менеджмент ВІДСУТНІЙ, фактично здали всі ринки, коли була потреба у малих автобусах ЛАЗ згорнув його виробництво, невідомо як історія би повернулась, ЛАЗ 073 міг бути зараз замість Богдана, напівнизькорівневі автобуси - починають щось рухатись, але вже запізно, занадто багато зусиль треба буде дкласти для виходу на ринок, не думаю що Росія прийме ці автобуси із радістю, вони будуть захищати свій ринок, низькорівневий автобу - вдала модель, якість кузовних робіт відмінна, зборка салону - жах, але виглядає цікавіше і краще за конкуренітв, тролейбуси - в принципі тяжке питання, по світу в основному від нього відмовляються, нічого страшного немає - кузов то автобусний, гармошки - відсутні, а мають бути в оферті
Найбльша біда - антикорозійний захист, якщо кузов вже навчились нормально захищати, то із дрібними деталями жах, а вони власне і створюють переше враження про автобус, СітіЛАЗ уже рік як у Києві - іржаваго кузова ніде не бачив, а захисні ковпаки для повротного механізму дверей дуже часто та вентлюки в кінці салону теж іржавіють, дрібниця - лише заміні на пластмасу і все, чому не роблять не розумію, до позитива слід віднести що ЛАЗ швидше розробляє моделі, біда заставляє
 
ТернополянинRe: PS [47][Ответить
[49] 2006-11-24 11:48Збийтеся з ЛАЗ-МАЗ та інших суперечливих тем...
ІФ купив ЛАЗ — ось шо цікаво тут, а не те шо там сталося колись з МАЗом у Києві...
 
BKVRe: PS [49][Ответить
[50] 2006-11-24 12:50> Збийтеся з ЛАЗ-МАЗ та інших суперечливих тем... ІФ купив
> ЛАЗ — ось шо цікаво тут, а не те шо там сталося колись з
> МАЗом у Києві... 
краще б фото з ІФ троля дали б...:))))
 
СергейRe: PS [49][Ответить
[51] 2006-11-25 19:27>> Вольво в Польщі зараз робить до 800 автобусів - за цифру не гарантую, знаю точно що роблять менше за Соляріс

оказывается, у BKV с информацией проблема не только по МАЗу, но и по Польше ;)))

Польша в 2005 г.

1 место - Вольво - 600
2 место - МАН - 591
3 место - Солярис - 501
4 место - Скания - ?
5 место - Автосан - 259

по результатам 9 месяцев 2006 года:

1 место - МАН - 596
2 место - Вольво - 483
3 место - Солярис - 355
4 место - Скания - 307

p.s. итак, если с оценкой "вольво делает до 800 автобусов" еще можно согласиться (все-таки 600 - это "до 800" ;)), то с тем, что Вольво делает меньше, чем Солярис - никак ;)))

 
ant132[Ответить
[52] 2006-11-25 19:54яке відношення це все має до франківська?!
 
BKVRe: PS [51][Ответить
[53] 2006-11-25 22:17> >> Вольво в Польщі зараз робить до 800 автобусів - за цифру
> не гарантую, знаю точно що роблять менше за Соляріс
> оказывается, у BKV с информацией проблема не только по
> МАЗу, но и по Польше ;))) Польша в 2005 г. 1 место - Вольво
> - 600 2 место - МАН - 591 3 место - Солярис - 501 4 место -
> Скания - ? 5 место - Автосан - 259 по результатам 9 месяцев
> 2006 года: 1 место - МАН - 596 2 место - Вольво - 483 3
> место - Солярис - 355 4 место - Скания - 307 p.s. итак,
> если с оценкой "вольво делает до 800 автобусов" еще можно
> согласиться (все-таки 600 - это "до 800" ;)), то с тем, что
> Вольво делает меньше, чем Солярис - никак ;)))  
Ладно я не уважний:))) но щоб ти Сергій:)))

Tabela 1. Najwięksi polscy producenci autobusów w ciągu 9 miesięcy 2006 r.

1 MAN MAN - Star Trucks &Busse 596
2 VOLVO Volvo Polska Autobusy 483
3 SOLARIS Solaris Bus &Coach 355
4 SCANIA Scania Production Słupsk 307
5 inni 534
∑ Razem 2275
http://www.infobus.com.pl/text.php?id=8498#maintext

МАН усіх переплюнув:)))) і Вольво і Соляріс:)))
Де фото троля з ІФ???:)))
 
СергейRe: PS [51][Ответить
[54] 2006-11-25 23:17>> Ладно я не уважний:))) но щоб ти Сергій:)))

??? замечание осталось непонятым. буду рад услышать что-то более конкрентное.

 
BKVRe: PS [54][Ответить
[55] 2006-11-26 12:07> >> Ладно я не уважний:))) но щоб ти Сергій:))) ???
> замечание осталось непонятым. буду рад услышать что-то
> более конкрентное.  
Сергій, я ж писав що приблизно знаю і т.д. і т.п., проблеми у Вас з інформацією, я не займаюсь дотошним перебиранням цифр, я обговорюю техніку в якій я ЇЗДИВ, а не бачив на фото як дехто і намагається обговорювати та давати їм оцінку, а показати свої видатні статистичні відомості ти мав змогу тут
http://forum.tr.ru/read.php?15,442506,page=3
дороби там свою справу...
Добре що знову нагадав про сайт http://www.infobus.com.pl, зайвий раз переконався що для нормальних виробників 1700шт на рік не самоціль, в них присутній реальний збут, реальний менеджмент і РЕАЛЬНИЙ план, і в разі чого на наступний рік їх завод не закриється, і саме головне вони не сидять на держзамовленнях:))) як дехто і рапортує про виконання "пятилітки" - все ТЕМА ЗАКРИТА, нагадую що ТУТ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ТЕМА ПРИБУТТЯ ЛАЗУ Е У ІВАНО-ФРАНІВСЬК!!!!!!!
 
СергейRe: PS [54][Ответить
[56] 2006-11-26 14:19> http://forum.tr.ru/read.php?15,442506,page=3
> дороби там свою справу...

не раньше чем мой тамошний оппонент докажет способность к адекватному анализу.

 
RVR Re: PS [54][Ответить
[57] 2006-12-12 20:49Вже в Тернополі:
http://ant132.mylivepage.com/image/289/3500/ternopil_144_2006-12-09_1.jpg
http://ant132.mylivepage.com/image/289/3500/ternopil_144_2006-12-09_2.jpg

... теж своя "красуня"...
 
RVRRe: PS [54][Ответить
[58] 2007-01-15 22:58Продовження триває:
http://vezha.org/?module=index&id=989

Ще один тролейбус нового покоління курсуватиме Івано-Франківськом з січня 2007 року
Суспільство Переглядів:70
Наприкінці січня наступного року вулицями Івано-Франкіська курсуватиме новий тролейбус. Про це повідомив директор “Електроавтотранс” Леонід Яковець. Нагадаємо, це вже другий низькопідлоговий тролейбус нового покоління. Такий громадський транспорт пристосований до заїзду на інвалідних візках. Всі фінансові питання уже вирішені. Останні 59 тисяч гривень підприємство проплатить, коли транспорт з"явиться у міському ДЕПО. Наразі відбуваються останні приготування до введення в дію тролейбусного маршруту по вулиці Бандери до Європейської площі. “Більше половини робіт ми вже зробили, - зазначив Леонід Яковець. Наразі міське управління капітального будівництва завершує встановлення опор лінії контактної електромережі.
Дата: 29 Грудень 2006 16:12:21 | Джерело: інформ.служба ТРК ''ВЕЖА''
 
Янковский АндрейRe: PS [54][Ответить
[59] 2007-01-15 23:10Народ, гляньте-ка сюда:

http://forums.ttdrussia.net/viewtopic.php?t=613&start=30

(если кто не догадался, я на том форуме под ником Mr. Y)
 
RebelRe: PS [54][Ответить
[60] 2007-01-15 23:13Дааа...1 троллейбус в год это конечно сильно поможет...
 
ant132Re: PS [54][Ответить
[61] 2007-01-16 00:00це вже другий за гроші-2006. так, мало, але краще так ніж ніяк))
 
NickRe: PS [54][Ответить
[62] 2007-01-16 21:15>>>Наразі відбуваються останні приготування до введення в дію тролейбусного маршруту по вулиці Бандери до Європейської площі. “Більше половини робіт ми вже зробили, - зазначив Леонід Яковець

Это полностью новая линия?
 
VyacheslavRe: PS [54][Ответить
[63] 2007-01-16 23:34Європейська площа - це десь посередині між центром і аеропортом? Якщо так, то тоді десь на половині Бандери є тролейбусна лінія, але однобічна, як частина кільця у ценетрі міста (взагалі, тролейбусні кільця у ІФ мене трохи дістали :-) )
 
ДимаRe: PS [54][Ответить
[64] 2009-01-14 16:16Твої докази по Києву пачками їздять - покатайся, подивись, якщо ЦЕ ти важаєш НОРМАЛЬНОЮ технікою, тоді я 10 раз перепрошую, тобі терміново слід поїхати в Європу і подивитись і покататись на нормальній техніці, МАЗ з його 10 літньою моделлю і напильниково-молотковою якістю зборки ти називаєш нормальною??? Я думаю ще варто почекати роки зо 2 і всі докази на МАЗах полізуть самі, і так вже іржа на старших моделях починає вилазити, в багатьох автобусах дах протікає - стеля в плямах, і це притому що я не часто іщу на МАЗах,але через раз попадаю на який вбитий автобус, скільки ті МАЗи в Києві??? Обслуговування тут не причому, хіба Ікаруси за 2 роки розсипались? Ні!
Подивись на якість деталей, на якість підгонки, виштамповки металевих деталей, подивись на лінію даху - видно загини металу - неякісний штамп або бракована приварка до кузова, ущільнювачі на вікнам, пластик на вікнах і в кузові, покриття на підлогу і т.д і т.п. Сподіваюсь ЛАЗ А183FO перекрие кисень МАЗу хоча б в Україні, бо в Росію ЛАЗ тепер уже не пустять, хіба би Лука щось уткне нове проти Росії, тоді МАЗу пееркриють усі поставки, тоді заводу буде гаплик
Типично бандерский подход: главное обосрать все вокруг и тогда свое цветочками покажется.
 
0‒19 | 20‒24 | 25‒44 | 45‒64 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011