Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒36 ] [ Все сообщения ]

BuranТеплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс![Ответить
[0] 2006-07-08 19:23Сталося! Два місяці тернополяни чекали того дня, коли нарешті вийде у свій перший цьогорічний рейс теплохід "Герой Танцоров". І вже сьогодні судно таки покатало усіх охочих по Тернопільському ставу.
Затримка з виходом у плавання цього року було пов"язане з капітальним ремонтом теплохода, який розпочався відразу після Пасхи й тривав по вчорашній день. Перед цим останнє оновлення судна проводилось ще 15 років тому. Через це "Танцорова" ледь не заборонили експлуатувати в минулому році.
Теплохід "Герой Танцоров" був побудований у Білорусі в 1963 році. П"ять років судно курсувало Дністром і називалось "Заліщики" (Заліщики - райцентр Тернопільщини на березі р. Дністер). У 1968 році теплохід доставили до Тернополя назвали іменем одного з визволителів Тернополя від німецько-фашистських загарбників 1944 року Георгія Танцорова. До цього по Комсомольському озеру (так тоді називалась водойма) ходили інші катери. За два роки до появи "Героя Танцорова" до Тернополя завезли малий теплохід ПТ-50 (транскрипція: "Пасажирськи теплохід" - 50-та модель), який також готують до капремонту. Всього у Тернополі два теплоходи.
Таке значне покращення у судноплавному господарстві міста відбулося завдяки старанням працівників КП "Тернопільелектротранс", які отримали теплоходи на початку 2005 року. До цього обидва судна були в оренді приватної фірми "Торговий дім Тернопіль", яка взяла їх собі на початку 1990-х років у зв"язку з розформуванням Морської школи.
Значних змін в інтер"єрі "Героя Танцорова" не помітно, зате змінили усе "начиння", двигун навіть тихіше шумить. Особливо впадає на очі кабіна капітана, яку зробили з кузова тролейбуса Skoda-9Tr.
Вартість проїзду на теплоході не змінилась у порівнянні з минулим роком і становить три гривні за коло. Тривалість поїздки (з однією зупинкою) - 35-40 хв. Тим, хто їде на відпочинок на Дальній пляж, вартість квитка становитиме 1,5 гривні (за півкола). Також планується відновити пристані "Ресторан "Хутір"" і "Готель "Галичина"". Тим самим подорож триватиме вже більше однієї години. Однак працівники підприємства запевняють, що на вартість квитка це не вплине.
До речі, сам квиток має такий самий вигляд, як і на поїздку в тролейбусі. Тільки вказується у ньому, що їдете ви у теплоході...
Теплохід ПТ-50 вже розпочали ремонтувати. А у перший рейс його планують пустити ще цього літа.
 
BuranRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс![Ответить
[1] 2006-07-08 19:28Фотогалерея тернопільськи теплоходів, а також взірець квитка на проїзд за адресою:

http://www.com.te.ua/album.php?id=347
 
BuranRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс![Ответить
[2] 2006-07-08 19:34Скоро чекайте на сучасну фотогалерею теплоходів!
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс![Ответить
[3] 2006-07-08 22:55тернопіль - мореплавне місто :)

минулого року катався на ньому під час однієї гулянки ...
класно робити фотки а-ля титанік,
ще й вітерець спіднички класно піддуває... :)

ще раз пропоную присвоїти корабликам номери а-ля тролейбуси, наприклад 501 і 502, а маршрут наректи 51!!! :)))

даёш фотки!! :)
хоча можу сам піти покататись :)
 
Ночной_ДозорRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс![Ответить
[4] 2006-07-08 22:58П почему они у вас относятся к "тернопольэлектротрансу" (как написано на билете)?
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс![Ответить
[5] 2006-07-08 23:48тому що в даних девайсах є електричне освітлення, електричні свічки запалювання (мабуть) ;))

а серйозно - можливо, тому що кп тет є відносно "хозяйственой" структурою, в порівнянні з автобусниками, крі того не треба створювати нову контору для управління тим всім, імхо.
 
BuranRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[6] 2006-07-09 16:05> раз пропоную присвоїти корабликам номери а-ля тролейбуси,
> наприклад 501 і 502, а маршрут наректи 51!!! :))) даёш
> фотки!! :) хоча можу сам піти покататись :) 

Цей теплохід фактично і є "тролейбусом". Кабіна капітана, як я казав, зроблена зі Шкоди 9Тр. А за останні два роки тролейбусники списали тільки одну машину - 9Тр 050 (дводверна). Виходить, що капітан судна Тарас Григорович Парій дивиться через вікно тролейбуса!
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[7] 2006-07-09 19:51бачив його сьо'дні, коли був біля озера, але не катався бо компанія була на піт-стопі :)
а й справді, рупка з двох шматків 9тр, але якби буран не писав про це, то, можливо, і не помітив би.., тобто досить непогано вписується..
"шкода (9тр) все стерпить.." :)
 
Я_RRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[8] 2006-07-09 20:06Викладіть фотки! :)
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[9] 2006-07-10 00:40ха-ха: якщо в люба вітчизна в армію не загребе або що, то куплю собі альбо цифру або мобі з не поганою цифрою, їбуду викладати фотки :( :)
 
BuranRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[10] 2006-07-10 12:04Додав три фотки "Героя Танцорова", зроблених у 2001 році:

http://www.com.te.ua/album.php?id=347

Сьогодні вже постараюсь зазнімкувати теплохід.
 
BuranRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[11] 2006-07-10 12:10Тривалість поїздки на теплоході в одну сторону (до Дальнього пляжу) скаладає 15 хвилин. Вартість - 1,5 грн. Повне коло вартує трьох гривень.
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [3][Ответить
[12] 2006-07-10 22:48плавали сьогодні, буран фоткав,
пацієнт живий, деталі від 9тр оглянуто, лишилось визначити донора

:) як клано в жару під прохолодним вітерцем на озері ...
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [12][Ответить
[13] 2006-07-10 23:21> плавали сьогодні, буран фоткав, пацієнт живий, деталі від
> 9тр оглянуто, лишилось визначити донора :)

мабуть таки не 050 - у нього червоний був бляклий, а от 084 підходить, і пропав десь з рік тому..?
 
Тернополянин Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [12][Ответить
[14] 2006-07-11 20:43То ant132 i Buran зустрілися???
Я, на жаль, знову у Львові...
Треба нам якось всім разом зібратися!
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [14][Ответить
[15] 2006-07-11 23:42> То ant132 i Buran зустрілися??? Я, на жаль, знову у
> Львові... Треба нам якось всім разом зібратися!

треба :)
у тебе досі сесія ? :)
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [15][Ответить
[16] 2006-07-11 23:47хотілось би ще обмінятись фотками, "наїхати" на звіздарика за обіцяними матеріалами (ти ж шось таке казав?).
у мене нав'язлива ідея зібрати усі фотки по тернополю :)
 
ТернополянинRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [15][Ответить
[17] 2006-07-11 23:59<треба :)>
еге ж...

<у тебе досі сесія ? :)>

ше диплома (червоного!) не можуть видати! Кажуть ... друкується!
Приїду -- подзвоню...
Ти коли буваєш вдома -- хочу тобі дзенькнути на домашній...

<у мене нав'язлива ідея зібрати усі фотки по тернополю :)>

У мене теж...
 
ant132Re: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [17][Ответить
[18] 2006-07-12 00:14> <треба :)> еге ж...
пиво :)

<у тебе досі сесія ? :)> ше диплома
> (червоного!) не можуть видати! Кажуть ... друкується!
вітаю!!
а мені за своїм россо впадляк сходити :)

> Приїду -- подзвоню... Ти коли буваєш вдома -- хочу тобі
> дзенькнути на домашній...
в робочі після 18-00, хоча сьогодні прийшов в 23-00!
наша (дизайнерська) работа и опасна, и трудна :)

<у мене нав'язлива ідея зібрати
> усі фотки по тернополю :)> У мене теж...
можливо спробую компенсувати нестачу фотоматеріалу 3дграфікою (пригадую навіть дещо з ~1989 :),
може ти навіть мав нагоду стикатись з її рівнем (else www.3dxata.com.ua) :)
 
BuranRe: Теплохід "Герой Танцоров" знову вийшов у рейс! [17][Ответить
[19] 2006-07-12 14:10Свежие фотки "Танцорова", сделанных 10 июля. Пока только пять штук. Скоро будет больше снимков того же дня. Фотоаппарат-то у меня плёночный, и приходится мне некоторое время сканировать снимки и обробатывать их.
Адрес тот же, новые снимки на 3-й странице фотоальбома:

http://www.com.te.ua/album.php?id=347
 
0‒19 | 20‒36 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011