Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒39 | 40‒101 | 102‒121 ] [ Все сообщения ]

VyacheslavRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [29][Ответить
[40] 2006-06-02 13:19> Хорошо, как на счёт Мегаполиса? Что, разве можно назвать её
> старой? Кто осмелиться это сказать?

Старою назвати не можна, а от зручною для пасажира, враховуючи, що місць для сидіння там менше, ніж у Богдані - дуже складно.

> Почему я так настаиваю на том, что троллейбусов, которые
> изготовляются на ЗиУ, лучше нет? Да потому, что на этом
> заводе есть опыт сборки троллейбусов. Пусть поменялся
> полностью персонал, пусть поменялись руководителели, но
> рейтинг завода не позволяет выпускать некачественную
> продукцию. И ещё: есть такое понятие как "привычка" и

А вона колись була особливо якісною?

> рабочих, если перейти на всё новое. Посмотрите на ту же
> ТролЗу Мегаполис: в кабине водителя пульт управления
> удобный, используются те же кнопочки и контрольные лампы,
> как и на ЗиУ, следовательно водители и обслуживающий
> персонал при виде этого всего не будут находиться в
> состоянии растеренности, а если всё переоборудовать, то

Ну от у Києві були (ще трохи навіть є) такі тролейбуси, як ДАК-217, які зовсім відрізнялися в плані кнопочок і лампочок від усіх інших. Але водії їх вважали дуже зручними в керуванні.
 
GregoryRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[41] 2006-06-02 13:24Андрею Янковскому, лично.
отойдя от политики, считаю, что также не место в Украине не только российским, а также белорусским, чешским, польским, английским, американским и прочим ИМПОРТНЫМ троллейбусам.
это - не национализм, это - нормальный государственный патриотизм.

А ЛИЗАТЬ ЧТО-ТО РОССИИ ЕЩЕ ПОЗОРНЕЙ.
вы хотите жить как в России? со скинхедами, безработицей, тотальным алкоголизмом, тотальной коррупцией? с властью, которая ни за что не имеет народ? (точнее просто имеет)
или как нормальные люди в Европе?
то-то же...
а про фашистов и бендеровцев - почитайте историю. но не только ту ложь, что написана в човетских заидеологизированных учебниках...
 
MishaRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[42] 2006-06-02 13:26Огромная просьба: стоп политика. Она не имеет никакого отношения к троллейбусам.
 
Янковский АндрейRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[43] 2006-06-02 13:43> Андрію, що з тобою? :-)

Все со мной ОК! :-)
Только вот подобные антироссийски и антивосточноукраински настроенные фразы и сообщения, причем совершенно безосновательные, меня просто задрали до такой степени, что игнорировать их больше не могу. По крайней мере на этом форуме.
По поводу перехода с такими темами на трамвайный салон - поддерживаю, только вот относиться это должно прежде всего к тому, кто те два сообщения оставил (хотя и ко мне тоже). Если бы тех сообщений не было, мне просто незачем было бы высказываться в подобном духе.
Ладно, все, проехали.
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[44] 2006-06-02 13:58(Buran - автор цієї теми).
Шановні Фани електротранспорту! Наполегливо прошу всіх Вас не перетворювати цей форум і взагалі цей сайт на блок-пост політичних дискусій. Не треба забруднювати цей АПОЛІТИЧНИЙ простір. Висловлюйтесь вільно стосовно того, чи потрібен нам той чи інший тролейбус, але не переходьте на образливі фрази, не прив"язуйте сюди політику! Давайте будемо в уяві надавати кожнному тролейбусу певного кольору, і не роздивлятимемось один одного за політичним забарвленням. Не робіть цього. В мене є друг. Він категорично підтримує протилежний політичний табір. Ну то й що! Зате в нас є інші спільні інтереси. І між Вами є спільні інтереси...
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[45] 2006-06-02 14:00Тепер щодо тролів.
ЛАЗ-Е183 був би значно кращим, якби кількість сидячих місць була такою ж, як у його "старшого брата" ЛАЗ-А183.
І ще таке. Директор КП "Тернопільелектротранс" Микола Звіздарик розповідав, що був у Швейцарії і бачив, які там тролейбуси. Далі цитую: "В них немає великих міст, але разом з тим у них немає малих тролейбусів. Ми питаємо, чого в них такі довгі "паровози" їздять (з гармошкою). А вони кажуть, що в них є такий стандарт. Коли тролейбус під"їжджає до зупинки, то він має забрати усіх пасажирів, і НІХТО ЗНИХ НЕ МАЄ В САЛОНІ СТОЯТИ. От вам і сервіс, і комфорт... Ну як?
 
LutzowRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[46] 2006-06-02 14:08Делаем ЭлектроЛАЗ с кучей сидячих мест!

Помню, когда в Одессе в середине 90-х только появились автобусы-маршрутные такси, то в салоне какого-нибудь ЛАЗа 4202 была табличка: "Сидячих мест 38, стоячих не более 10". Вот только число сидячих мест взял наугад...
 
no_remRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [36][Ответить
[47] 2006-06-02 14:16Мабуть, перший СітіЛАЗ за кількістю місць був найоптимальнішим (http://www.laz.ua/online/files/products/2/16.jpg). Але Київ чомусь обрав "скотовозні" компоновки...
 
Вых.Re: Складемо рейтинг нових тролейбусів [46][Ответить
[48] 2006-06-02 14:19> Делаем ЭлектроЛАЗ с кучей сидячих мест!
> Помню, когда в Одессе в середине 90-х только появились
> автобусы-маршрутные такси, то в салоне какого-нибудь ЛАЗа
> 4202 была табличка: "Сидячих мест 38, стоячих не более 10".
> Вот только число сидячих мест взял наугад...
Ну чего далеко ходить, возьмем "Дельфин" (ЧАЗ). "Сидячих мест - 14, всего - 18". Ну и кто скажет, что в 198, 432, 451, 219, 450, 499 etc стоит в салоне МАКСИМУМ 4 человека? Как-то ради интереса насчитал 12...

PS. А политику тут мочить нещадно. "Вот приедет барин, барин вам покажет!" (с)
 
AngelRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [45][Ответить
[49] 2006-06-02 14:32> Тепер щодо тролів. ЛАЗ-Е183 був би значно кращим, якби
> кількість сидячих місць була такою ж, як у його "старшого
> брата" ЛАЗ-А183. І ще таке. Директор КП
> "Тернопільелектротранс" Микола Звіздарик розповідав, що був
> у Швейцарії і бачив, які там тролейбуси. Далі цитую: "В них
> немає великих міст, але разом з тим у них немає малих
> тролейбусів. Ми питаємо, чого в них такі довгі "паровози"
> їздять (з гармошкою). А вони кажуть, що в них є такий
> стандарт. Коли тролейбус під"їжджає до зупинки, то він має
> забрати усіх пасажирів, і НІХТО ЗНИХ НЕ МАЄ В САЛОНІ
> СТОЯТИ. От вам і сервіс, і комфорт... Ну як?

А какие доходы у бедных жителей Швейцарии, он не интересовался? Да и какие интервалы между троллейбусами у них? А какая скорость движения троллейбуса у них же? Киевские рогатые по сравнению с криворожскими летают ни чуть не хуже маршруток. В моем же городе одно и то же расстояние троллейбус вдвое (или почти вдвое) дольше, чем той же маршруткой или автобусом. Посему нам до Европы ой-как далеко и на неё не стоит равняться. Лучше не гнаться за новомодными фишками типа низкопольности, а просто и с меньшими финансовыми затратами поднять уровень хозяйства. А пассажирам - лучше чтоб троллейбусы типа ЮМЗ-Т2 или ЗиУ ходили раз в 10 мин, чем СитиЛАЗ раз в 30-40 мин.
 
no_remRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [49][Ответить
[50] 2006-06-02 14:34> лучше
> чтоб троллейбусы типа ЮМЗ-Т2 или ЗиУ ходили раз в 10 мин,
> чем СитиЛАЗ раз в 30-40 мин. 

Або вози щохвилини :-))) Ще краще!
 
AngelRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [50][Ответить
[51] 2006-06-02 14:37Пусть и возы будут!
Только чтоб не ехали 20-25, максимум 30 км/ч. А этак 50-60. Чтоб конкуренция маршрутобусам была.
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [50][Ответить
[52] 2006-06-02 14:51> А какие доходы у бедных жителей Швейцарии, он не
> интересовался? Да и какие интервалы между троллейбусами у
> них? А какая скорость движения троллейбуса у них же?

Пан Звіздарик розказував, що вартість проїзду в тролейбусах-"паровозах" у небідній Швейцаріїї складає ОДИН ЄВРО. Інтервал руху - найоптимальніший. Приватних перевізників в межах міста, каже, немає. Усе централізовано. Та пригадайте наші краї років 15 тому (хто тоді вже на світі був). Наприклад Київ: метрополітен був значно меншим за довжиною колій, натомість було багато тролейбусів і трамваїв, які повністю відповідали тогочасним вимогам. Однак у салонах все ж доводилось стояти. Були і ностальгійні на сьогодні Шкоди-"дев"ятки". Добре, що зараз ще 14-ки та 15-ки їздять.
 
LutzowRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [50][Ответить
[53] 2006-06-02 15:01Вот. Рано сворачивать тот же ЮМЗ-Т2 или ЛАЗ-5252. Не все города смогут позволить себе купить СитиЛАЗ и прочее низкопольное чудо техники. И чем больше новых троллей, пусть даже не-низкопольных, тем лучше.

Ну а когда ЮМЗ-Т2 на большой скорости проносится по пустой улице, то выглядит это стильно.
http://odessatrolley.com/Pictures/May2006/Tb1004c.jpg
 
AngelRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [52][Ответить
[54] 2006-06-02 15:09> у небідній Швейцаріїї складає ОДИН
> ЄВРО. Інтервал руху - найоптимальніший.

1 ЕВРО! Да пешком буду при нынешних доходах ходить по 10-15 км в универ или на работу!
А вот Вас, Lutzow, поддерживаю всеми имеющимися конечностями!
 
Солнечный круг, н...Re: Складемо рейтинг нових тролейбусів [41][Ответить
[55] 2006-06-02 15:10. вы хотите жить как в России? со
> скинхедами
Советую поменьше смотреть прессу. Проблема национализма в России надута как гондон, представителями средств массовой дезинформации. У нас очень любят показывать по главным каналам как поганые русские нацци зарезали бедную таджикскую девочку и терроризируют негров из университета патриса лумумбы. Однако эти СМИ умалчивают, что кавказцы лидируют числу преступлений, они развивают корупцию подкупами(что между прочим у них считается нормальным на родине), они насилуют и убивают русских девушек, торгуют наркотой, окупировали практически всю торговлю. Бедные братья из университета тоже не безбедны, коксом в основном торгуют негры, а где предложение там и спрос. Насчёт всего остального я соглашусь, да безработица, которая благодаря нашим законам достигла таких размеров, да алкоголизм, но опять же таки власти ничего с этим не делают, но вот в нацизме извините. Народ в праве изгонять паразитов, которые засели у него в теле.
З.Ы. Я не нацист, я из России и многие меня встречали виртуально. Но кто я есть, я промолчу.
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [53][Ответить
[56] 2006-06-02 15:19> Вот. Рано сворачивать тот же ЮМЗ-Т2 или ЛАЗ-5252. Не все
> города смогут позволить себе купить СитиЛАЗ и прочее
> низкопольное чудо техники. И чем больше новых троллей,
> пусть даже не-низкопольных, тем лучше.

У Тернополі так і зробили. Для якнайшвидшого поповнення тролейбусний парк у квітні купив за власний кошт два ЛАЗ-52522(на жаль, останні цієї моделі - каже директор депо). Восени будуть два ЛАЗ-Е183, але за бюджетні гроші. А ще за гроші депо з"являться "беушні" 14-ки. Привезуть 15-ки (таких тут не було). Виходить, такий невеликий Тернопіль скоро матиме одразу три моделі Шкод! От що значить чеська якість! Нагадаю, що по місту ще досі їздять Шкоди-9ТР. Так би мовити, усього по трохи. Як сказав великий поет: "...і ЧУЖОМУ научайтесь, і СВОГО не цурайтесь..."
 
LutzowRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [53][Ответить
[57] 2006-06-02 15:24Кстати, А ЮМЗ Т2 еще делаются?
 
AngelRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [57][Ответить
[58] 2006-06-02 15:27> Кстати, А ЮМЗ Т2 еще делаются?

И делаются, и покупаются!
А Вы откуда будете?
 
ИнтернационалRe: Без политики[Ответить
[59] 2006-06-02 15:30Панове, поменше політики, будь-ласка!
Господа, поменьше политики, пожалуйста!
Какое кому дело, кто националист, кто шовинист, а кто любитель арабских или еврейских девушек. Какая разница, кто что читает? Не надо друг друга обижать. Кстати, темы языкового вопроса это тоже касается.
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів[Ответить
[60] 2006-06-02 15:57На мою думку, треба окремо рейтингувати звичайні (високополі) та новітні (низькополі) тролейбуси. Серед тих, що я де-небудь бачив та їздив, складаю такий порядок привабливості (тих, що лиш бачив, повторюю).
Високополі тролейбуси:
1. Skoda-9Tr (дизайн супер, на зупинках - абсолютна тиша)
2. Skoda-14Tr, Skoda-15Tr (разом ставлю - однаковий дизайн)
3. ЛАЗ-52522 (показники майже як і в ЮМЗ-Т2, а дизайн значно кращий)
4. "Київський" - спарений і одинак (єдиний одинак - 2601)
5. ЮМЗ-Т2 (дизайн ніякий)
6. ЮМЗ-Т1 (неякісна гармонь, другий двигун не відключається, важкий, багато енергії жере, а через це у деяких містах Т1 перетворюють в Т2)
6. ЗіУ (троль як троль, але нічого цікавого)

Низькополі тпролейбуси:
1. ЛАЗ-Е183 (дизайн класний, але якщо в найближчий час не додадуть сидінь - поставлю в значно нижче місце)
2. ЮМЗ-Е186 (поступається дизайном, багато дверей, однак сильний шум)
3. МАЗ-103Т (дизайн простий, а на задніх дверях - одна сходинка, не рахуючи днище, голосно "скрипить").
Щодо ЛАЗ-Е291, та "Богдан" не говорю, бо їх на лініях я ще не бачив.

 
GregoryRe: Без политики!!!!![Ответить
[61] 2006-06-02 16:05я собственно тоже за. в смысле без политики. просто бюджетные деньги нужно тратить на приобретение продукции национального производителя. коих по троллейбусам у нас уже достаточно много:
- ЛАЗ
- ЮМЗ
- Авиант (приостановлено)
- Богдан (начинается)
- КЗЭТ (капиталка, возможно - сборка)

причем первые два изготовляют низкопольники (причем полностью низкопольные машины, а не частично, как МАЗ-103Т).

В Киеве ПОКА оправданы ЭлектроЛАЗы именно с большими накопительными площадками, т.к. машин недостаточно, а на ряде направлений троли пока заменяют метро (тот же Голосеевский).
когда же по магистральным направлениям будет построено метро, а также ЛРТ, то троли превратятся в подвозочно-местный транспорт. тогда можно говорить об увеличении числа седушек.

>Киевские рогатые по сравнению с криворожскими летают ни >чуть не хуже маршруток. В моем же городе одно и то же >расстояние троллейбус вдвое (или почти вдвое) дольше, чем той >же маршруткой или автобусом. Посему нам до Европы ой-как >далеко и на неё не стоит равняться
потому что в Киеве нет НИ ОДНОГО троля российского и вообще советского производства. исключительно Шкоды, Авианты с техникой Шкоды, МАЗы, ЮМЗ, ДАКи, СитиЛАЗы.
и такая традиция пошла еще с 60-х годов, Зиу-5 пару лет ездили, после чего их сослали в другие города, Зиу-9 здесь небыло.

чтобы вести конкуренцию с маршрутками, нужно:
1) обеспечить достойный комфорт и приличный внешний вид троля. здесь СитиЛАЗ вне конкуренции, хотя и последние версии ЮМЗ Т-2 выглядят снаружи и внутри вполне нормально. в отличие от Зиу-9. в той же Виннице, где много как тролей, так и трамов, впечатление, что они с разных миров.
Татры Т4 вполне динамичные, с просторными светлыми салонами
Зиу-9, капиталеные или нет, снаружи и особенно внутри выглядят как сараи.
естественно, нет возможности сразу все троли купить низкопольные. но и ненизкопольные могут иметь приличные и красивые салоны. пример - авиантовские К12.03, 04.
2) обеспечить достаточную скорость движения. читай - мощность двигателя
3) обеспечить небольшой интервал.
да, не у всех есть деньги закупить сразу много СитиЛАЗов.
и не надо сворачивать производство Т2 и 52522. также зря закрыли проект по авиантовским тролям. однако следует также сравнивать и срок службы, и те же преимущества низкопольников в конкуренции с маршрутками. те же Т1 через 10 лет стали такими разболтаными, что их уже КВРить нужно.

Тернополь рулит! особенно за Шкоды и СитиЛАЗы. кстати, тот же Казахстан в свое время в Германии купил 10 поездов Татра Т3, отКВРиных. и вполне доволен (это про Шкоды, кстати, а откуда они?).
СитиЛАЗ: ну, наконец-то, Европа приходит.

по российским машинам. нормального низкопольника я еще не видел. Мегаполис в живую не видел (но и в России им не все довольны), а вот "низкопольный" ЛиАЗ видел.
низкопольная там только передняя часть, причем над колесными арками с обеих сторон огромные площадки на уровне окон. сразу за средней дверью ступенька в салоне (фоткая переднюю часть салона, о нее споткнулся), сзади кажется вообще две ступеньки в дверях.
МАЗ-203 (пока прототип) - практически копия СитиЛАЗа, как по компоновке (кроме бензобака, и здесь СитиЛАЗ лучше по сравнению с уродливой горловиной над передним правым крылом), так и по кабине водителя: вспомние первые прототипы СитиЛАЗа, где не было "приватизации" половины передней двери. точно так же.

так что, украинский троль рулит.

кстати, было бы интересно запустить в производство троль Богдан на базе модели А144 (10 метров). дизайн приличный, салон нормальный, для средних и малых городов как раз. наследник "Киев"-5ЛА.
 
LutzowRe: Без политики!!!!![Ответить
[62] 2006-06-02 16:17Angel - откуда я, можете увидеть на odessatrolley.com :)

Просто к нам давно не поступали Т2, вместо них взялись закупать машинокомплекту Тролзы и таким образом "капиталить" старые ЗиУ, превращая их в новые машины с ТИСУ.
 
AngelRe: Без политики!!!!![Ответить
[63] 2006-06-02 16:33А что у вас за ВЗТМ появился какой-то?
Можете сказать какая модель и электрооборудование?
 
BuranRe: Тролейбуси - поза політикою![Ответить
[64] 2006-06-02 16:36Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі? Це так, для порівняння з низькопольниками. За дизайном і безшумністю поруч зі Skoda-9Tr (вис.) я би поставив ЛАЗ-Е183 (низ.)
 
LutzowRe: Без политики!!!!![Ответить
[65] 2006-06-02 16:41Новый ВТЗМ - ботовой номер 609. По внешнему виду и электрооборудованию, скорее всего, полностью аналогичен 825, 829, 840, 617, 626
http://odessatrolley.com/Pictures/TrolleyBus/Tb626a.jpg
 
BuranRe: Тролейбуси - поза політикою![Ответить
[66] 2006-06-02 16:43Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі? Це так, для порівняння з низькопольниками. За дизайном і безшумністю поруч зі Skoda-9Tr (вис.) я би поставив ЛАЗ-Е183 (низ.)
 
Anton_HRe: Без политики!!!!! [65][Ответить
[67] 2006-06-02 17:33> Новый ВТЗМ - ботовой номер 609. По внешнему виду и
> электрооборудованию, скорее всего, полностью аналогичен
> 825, 829, 840, 617, 626
> http://odessatrolley.com/Pictures/TrolleyBus/Tb626a.jpg 

Страшненький. Я з приводу тих несамовитих кількаярусних надбудов.
 
Вых.Re: Тролейбуси - поза політикою! [66][Ответить
[68] 2006-06-02 17:42> Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу
> високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли
> востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі? Це так, для
> порівняння з низькопольниками. За дизайном і безшумністю
> поруч зі Skoda-9Tr (вис.) я би поставив ЛАЗ-Е183 (низ.)
Востаннє їздив на ньому... точно запам'ятав 2002 р., кримська траса. Після 2,5 годин їзди ще години дві гамував трясцю в колінах. Згодом ще, 2005 рік, теж у Сімфі. З поправкою на вік троллів - чудово! А в Києві, на жаль, їх уже років 10 нема. Певно, що для свого часу це була найкраща модель.
 
AngelRe: Тролейбуси - поза політикою! [64][Ответить
[69] 2006-06-02 17:49> Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу
> високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли
> востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі?

Я в 2003-м ездил по трассе Симферополь-Алушта-Ялта неоднократно. Отличнейшие машины.
 
VyacheslavRe: Тролейбуси - поза політикою! [64][Ответить
[70] 2006-06-02 18:56А я їздив тиждень тому :-)
 
Вячеслав ВятченкоRe: Тролейбуси - поза політикою! [66][Ответить
[71] 2006-06-02 19:09> Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу
> високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли
> востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі? Це так, для
> порівняння з низькопольниками. За дизайном і безшумністю
> поруч зі Skoda-9Tr (вис.) я би поставив ЛАЗ-Е183 (низ.)

В 1996-м году, на настоящем 2-м маршруте (Софиевская пл. - Вокзал). Не помню только, зимой дело было или ранней весной. Бортовой номер - 1718. Запомнил по причине, что за пару дней до этого на этой же машине водила закрыл двери перед носом у меня. А в следующий раз был другой водитель.
 
СаняRe: Тролейбуси - поза політикою! [71][Ответить
[72] 2006-06-02 19:20> > Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу >
> високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли >
> востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі? Це так, для >
> порівняння з низькопольниками. За дизайном і безшумністю >
> поруч зі Skoda-9Tr (вис.) я би поставив ЛАЗ-Е183 (низ.) В
> 1996-м году, на настоящем 2-м маршруте (Софиевская пл. -
> Вокзал). Не помню только, зимой дело было или ранней
> весной. Бортовой номер - 1718. Запомнил по причине, что за
> пару дней до этого на этой же машине водила закрыл двери
> перед носом у меня. А в следующий раз был другой водитель.
Я "дев'яткою" останній раз їздив ще в дитинстві, напевно на 8-мумаршруті,був це рік так 1992-й... 
 
Янковский АндрейRe: Тролейбуси - поза політикою! [71][Ответить
[73] 2006-06-02 19:32Я в Киеве в детстве был в 1992 году. Помню Шкоды-сцепки на 5 и 18. Одиночки еще много где были. А на 11 маршруте я тогда впервые увидел 3-дверную 9Тр (в Днепропетровске 9Тр были только двухдверные) и даже ехал на ней.
 
Я_RRe: Тролейбуси - поза політикою! [66][Ответить
[74] 2006-06-02 19:40> Оскільки я Skoda-9Tr ставлю на перше місце у рейтингу
> високополих тролів, то хочу спитати про таке. Хто і коли
> востаннє їздив у тролейбусах цієї моделі? Це так, для
> порівняння з низькопольниками. За дизайном і безшумністю
> поруч зі Skoda-9Tr (вис.) я би поставив ЛАЗ-Е183 (низ.)

Що ти знайшов в цих мильницях? Ні комфорту, ні оглядовості... Та ще й ззовні дуже старомодні. Їздив на них в серпні минулого року в Рівному.
 
Янковский АндрейRe: Тролейбуси - поза політикою! [66][Ответить
[75] 2006-06-02 20:04> Що ти знайшов в цих мильницях? Ні комфорту, ні оглядовості... Та ще й ззовні дуже старомодні. Їздив на них в серпні минулого року в Рівному.

То же, что многие например находят в старых Волгах-21. Просто кому что нравится.
 
ant132@ukr.netRe: Тролейбуси - поза політикою! [66][Ответить
[76] 2006-06-02 20:27до речі
Skoda 9TrHT десь так 1980рр краща ніж ЮМЗи, як за надійністю, так і за дизайном, комфортом салону (крім оглядовості).
в юмзах хронічна "тєчка" в дощ, трасучка всіх деталей і т.д.
 
ant132Re: Тролейбуси - поза політикою! [66][Ответить
[77] 2006-06-02 20:28колись в Дніпрі бачив Skoda 9Tr, вона ще жива?
 
DANRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [39][Ответить
[78] 2006-06-03 01:36> А например в 3-м депо еще есть Т2 в заводской окраске (540,
> 548, 549, может еще).

Ещё 542, 546 в заводской окраске (умышленно не испорченные троли). А вот 548 уже к сожалению в рекламе ездит.
Недавно ездил в 502 (1995г. выпуска), так там в дождливую погоду (лично видел) с потолка идёт дождь в буквальном смысле слова. А потолок - это просто Карпаты какие-то. ГУР не слышно, но что-то постоянно колбасит его, наверное компрессор или ещё что.
 
Янковский АндрейRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [39][Ответить
[79] 2006-06-03 10:25> колись в Дніпрі бачив Skoda 9Tr, вона ще жива?

Пассажирских нет года так с 1993-94. Техничка одна была, но она нерабочая, на линии не была с 2003 года.

> в юмзах хронічна "тєчка" в дощ

Что интересно, иногда есть, иногда нет. Часто наблюдается в машинах 1993-94 г.в. В более поздних почти никогда не видел (разве что конденсат на люках). В более ранних (1992 г.в.) - как ни странно, тоже не встречал.

> Ещё 542, 546 в заводской окраске (умышленно не испорченные троли). А вот 548 уже к сожалению в рекламе ездит.

Оба-на. А я его в конце апреля видел бело-синим? Может, с 546 перепутал?

> потолок - это просто Карпаты какие-то.

Отделка салона у ЮМЗов - говно, это я всегда признавал.

> ГУР не слышно,

ГУР проблемный на машинах с 2003 года выпуска.

> но что-то постоянно колбасит его, наверное компрессор или ещё что.

Именно компрессор. Зато компрессор нормальный с 2000 года ставят, почти не колбасит.
 
СаняRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [78][Ответить
[80] 2006-06-03 10:30> > А например в 3-м депо еще есть Т2 в заводской окраске
> (540, > 548, 549, может еще). Ещё 542, 546 в заводской
> окраске (умышленно не испорченные троли). А вот 548 уже к
> сожалению в рекламе ездит. Недавно ездил в 502 (1995г.
> выпуска), так там в дождливую погоду (лично видел) с
> потолка идёт дождь в буквальном смысле слова. А потолок -
> это просто Карпаты какие-то. ГУР не слышно, но что-то
> постоянно колбасит его, наверное компрессор или ещё что. 
549-й також перефарбували, тепер і він рекламний, їхав у ньому десь тиждень тому.
 
Янковский АндрейRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [78][Ответить
[81] 2006-06-03 10:47:-(
Есть его фото в заводской окраске с 28 апреля этого года. На конечной 3-ки в районе стадиона.
 
Я_RRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [78][Ответить
[82] 2006-06-03 10:50Ще 540 забули. Досі з привітанням до дня Києва і відкриттям 40 маршруту.
 
ant132Re: Складемо рейтинг нових тролейбусів[Ответить
[83] 2006-06-03 13:48> Пассажирских нет года так с 1993-94. Техничка одна была,
> но она нерабочая, на линии не была с 2003 года.

мабуть її і бачив, це був десь 1998р

останні тернопільські юмзи здається 1994р, може потім вони стали якісніші, але тернопіль повернувся знову шкоди:
юзана шкода була краще нового юмза :-|

по-моєму, в рейтинзі треба розрізняти лази 52522 старої і нової серій: про перший були не найліпші відгуки :)
а новий досить вдалий, принаймі якість салону дотягує до 14 шкоди, навіть трохи вища.
 
AntonRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [45][Ответить
[84] 2006-06-03 14:45> Тепер щодо тролів. ЛАЗ-Е183 був би значно кращим, якби
> кількість сидячих місць була такою ж, як у його "старшого
> брата" ЛАЗ-А183.

Так хіба ж кількість місць для сидіння у салоні залежить від виробника? Скільки йому скаже покупець поставити - стільки він і поставить. А покупець хоче, щоб якмога більше людей влазило. Байдуже з яким комфортом...
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [84][Ответить
[85] 2006-06-03 15:36>>ЛАЗ-Е183 був би значно кращим, якби
>> кількість сидячих місць була такою ж, як у його "старшого
>> брата" ЛАЗ-А183.
> Так хіба ж кількість місць для сидіння у
> салоні залежить від виробника? Скільки йому скаже покупець
> поставити - стільки він і поставить. А покупець хоче, щоб
> якмога більше людей влазило. Байдуже з яким комфортом...  

Так воно і є. Із Сіті-ЛАЗів роблять скотовозки підвищеної вмістимості, - чи ба вже, навіть, великої, а в майбутньому - надвеликої! :-/
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [84][Ответить
[86] 2006-06-03 15:49> Що ти знайшов в цих мильницях? Ні комфорту, ні оглядовості...
> Та ще й ззовні дуже старомодні. Їздив на них в серпні
> минулого року в Рівному.

Можливо я і не зовсім правий. Просто мені дуже подобаються 9Tr. Можна на перше місце рейтингу найкращих високополих тролейбусів ставити і 14Tr/15Tr як більш сучасніші.
А чого вартий тільки МТБ-82Д № 50, що гниє в депо біля "Либідської". Якось зажену в мережу фотки - для тих, хто не бачив такої машини. От на ньому би прокататися. Зрештою, якщо він до сих пір ще стоїть під тим тином, досі не переобладнаний під якесь підсобне приміщення, то, виходить, його коли-небудь все ж поставлять на ноги, точніше - на колеса. Там же ржавіє і 9Tr... Чекають на свій зоряний час?
 
GregoryRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [84][Ответить
[87] 2006-06-03 17:26деякі кияни вважають, що в метро треба ліквідувати сидіння. не я, але є такі думки
 
СаняRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [86][Ответить
[88] 2006-06-03 22:54> > Що ти знайшов в цих мильницях? Ні комфорту, ні
> оглядовості... > Та ще й ззовні дуже старомодні. Їздив на
> них в серпні > минулого року в Рівному. Можливо я і не
> зовсім правий. Просто мені дуже подобаються 9Tr. Можна на
> перше місце рейтингу найкращих високополих тролейбусів
> ставити і 14Tr/15Tr як більш сучасніші. А чого вартий
> тільки МТБ-82Д № 50, що гниє в депо біля "Либідської".
> Якось зажену в мережу фотки - для тих, хто не бачив такої
> машини. От на ньому би прокататися. Зрештою, якщо він до
> сих пір ще стоїть під тим тином, досі не переобладнаний під
> якесь підсобне приміщення, то, виходить, його коли-небудь
> все ж поставлять на ноги, точніше - на колеса. Там же
> ржавіє і 9Tr... Чекають на свій зоряний час? 
МТБ-82?знаю-знаю,бачив під парканом депо,дійсно можна було його відновити і був би цікавий тролейбус. Але я трішки не згоден із попередніми оцінками 14 Тр як суперового тролейбуса. знаю, чеська якість, але класними вони БУЛИ,я правда тих часів не пам'ятаю- малий був, але зараз 14 Тр- пробачте,металобрухт...
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [88][Ответить
[89] 2006-06-04 16:14> Але я трішки не згоден із попередніми оцінками 14 Тр як
> суперового тролейбуса.
> знаю, чеська якість, але класними вони БУЛИ,я
> правда тих часів не пам'ятаю- малий був, але зараз 14 Тр-
> пробачте,металобрухт... 

14Tr класними були і ще є, адже іх ще досить на вулицях як Києва, так і інших міст, і не лише України. Я ж зумисне поділив рейтинг тролейбусів на на ВИСОКОПОЛІ та НИЗЬКОПОЛІ. Високополих вже майже ніде не виробляють, принаймні - масовими випусками. ЛАЗ-52522 вже більше не роблять (в Тернопіль поступили дві останні машини), за ЮМЗ-Т2 не знаю, - казали, що виробництво нібито ще продовжується.


 
СаняRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [89][Ответить
[90] 2006-06-04 19:55> > Але я трішки не згоден із попередніми оцінками 14 Тр як >
> суперового тролейбуса. > знаю, чеська якість, але класними
> вони БУЛИ,я > правда тих часів не пам'ятаю- малий був, але
> зараз 14 Тр- > пробачте,металобрухт...  14Tr класними були
> і ще є, адже іх ще досить на вулицях як Києва, так і інших
> міст, і не лише України. Я ж зумисне поділив рейтинг
> тролейбусів на на ВИСОКОПОЛІ та НИЗЬКОПОЛІ. Високополих вже
> майже ніде не виробляють, принаймні - масовими випусками.
> ЛАЗ-52522 вже більше не роблять (в Тернопіль поступили дві
> останні машини), за ЮМЗ-Т2 не знаю, - казали, що
> виробництво нібито ще продовжується.  
14 Тр -тролейбуси якісні,згоден,але вони вже працюють по 16-22 роки і зараз стан багатьох тролейбусів,на жаль, залишає бажати кращого...особливо у 3-му і 1-му депо...Ваш поділ тролів на 2 типи і їх характеристика-класно! І я двома руками за те,аби у нас було більше низькополих тролів.
 
BuranRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [90][Ответить
[91] 2006-06-05 12:18> 14 Тр -тролейбуси якісні,згоден,але вони
> вже працюють по 16-22 роки і зараз стан багатьох
> тролейбусів,на жаль, залишає бажати кращого...особливо у
> 3-му і 1-му депо...Ваш поділ тролів на 2 типи і їх
> характеристика-класно! І я двома руками за те,аби у нас
> було більше низькополих тролів. 

Все вірно. Шкоди 14-ї та 15-ї моделей дійсно на сьогодні мають жалюгідний вигляд. Однак поодинокі маншини Київ усе-таки вікапіталив та модернізував, лиш номерів не пам"ятаю. В Тернополі, наприклад, в середині 1990-х Десяток 14ТР возили на капітальний ремонт до Чехії на завод виробника! А кілька тижнів тому вже в Тернополі відкапіталили 14ТР №137
 
GregoryRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [90][Ответить
[92] 2006-06-05 13:44про 15Тр не згоден. хоча їх не капіталили, мають вони досить пристойний вигляд. кращий, ніж 14Тр.
 
DenVolRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [38][Ответить
[93] 2006-06-05 15:20> > Оцениваю тролли по 12-бальной системе:
> > 14тр - 10
> > 14трМ - 11
> > 15тр - 13 ;-)
> > 14тр КВР-КЗЭТ - 10
> > 14тр КВР-СТО - 9
> Т.е. делают хуже, чем было до ремонта? ;)

В 14тр сиденья - настоящие кресла, мягкие и удобные. То дерьмо, что пихают у нас как во время КЗЭТа, так и во время СТО - жесткий аля-СитиЛАЗовский аццтой!

> > Т1 - 9
> > Т2 - 4 (Годится лишь для скорости, а так - дерьмо)
> Не вижу логики, тролли одного уровня.

Т1 вместительный и смотрится престижней. Ну естественно, когда новый. Без гармошки не катит.

 
СаняRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [91][Ответить
[94] 2006-06-05 16:56> > 14 Тр -тролейбуси якісні,згоден,але вони > вже працюють
> по 16-22 роки і зараз стан багатьох > тролейбусів,на жаль,
> залишає бажати кращого...особливо у > 3-му і 1-му
> депо...Ваш поділ тролів на 2 типи і їх >
> характеристика-класно! І я двома руками за те,аби у нас >
> було більше низькополих тролів.  Все вірно. Шкоди 14-ї та
> 15-ї моделей дійсно на сьогодні мають жалюгідний вигляд.
> Однак поодинокі маншини Київ усе-таки вікапіталив та
> модернізував, лиш номерів не пам"ятаю. В Тернополі,
> наприклад, в середині 1990-х Десяток 14ТР возили на
> капітальний ремонт до Чехії на завод виробника! А кілька
> тижнів тому вже в Тернополі відкапіталили 14ТР №137
В Тернополі теж почали капіталити 14 Тр?Це прогрес,адже у менших містах ситуація із транспортом ще гірша.Модернізовані і відкапіталені в києві- №№ 124?,128,154,179,1008 здається.322,325,332,336,348,357,373,375,377,382,385,393,395,261 і ще якісь,усіх не знаю. 
 
Вых.Re: Складемо рейтинг нових тролейбусів [94][Ответить
[95] 2006-06-05 17:20> > > 14 Тр -тролейбуси якісні,згоден,але вони > вже працюють
> > по 16-22 роки і зараз стан багатьох > тролейбусів,на
> жаль,
> > залишає бажати кращого...особливо у > 3-му і 1-му
> > депо...Ваш поділ тролів на 2 типи і їх >
> > характеристика-класно! І я двома руками за те,аби у нас >
> > було більше низькополих тролів. Все вірно. Шкоди 14-ї та
> > 15-ї моделей дійсно на сьогодні мають жалюгідний вигляд.
> > Однак поодинокі маншини Київ усе-таки вікапіталив та
> > модернізував, лиш номерів не пам"ятаю. В Тернополі,
> > наприклад, в середині 1990-х Десяток 14ТР возили на
> > капітальний ремонт до Чехії на завод виробника! А кілька
> > тижнів тому вже в Тернополі відкапіталили 14ТР №137
> В Тернополі теж почали капіталити 14 Тр?Це прогрес,адже у
> менших містах ситуація із транспортом ще
> гірша.Модернізовані і відкапіталені в києві- №№
> 124?,128,154,179,1008
> здається.322,325,332,336,348,357,373,375,377,382,385,393,395,261
> і ще якісь,усіх не знаю.
Пропущенные: 140, 144, 146, 148, 182, 188, 198, 1000, не 1008, а 1006, 1009, 269, 270, 273, 275, 276, 296, 315, 402, 405...
 
RebelRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [94][Ответить
[96] 2006-06-05 19:25Раз уж тут речь зашла и о других моделях машин,а не только о низкопольниках....чем так хороши К 12.03 и 12.04?Судя по постам на этом форуме,это лучшие ненизкопольные машины украинского производства.
Какова цена К 12.04?В 1999г,когда его привозили в Севастополь на показ,за него просили 160 тыс.дол.За партию больше 100 машин предлагали скидку размером 30 тысяч с одной машины.
 
MurcielagoRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [96][Ответить
[97] 2006-06-06 00:08> Раз уж тут речь зашла и о других моделях машин,а не только
> о низкопольниках....чем так хороши К 12.03 и 12.04?Судя по
> постам на этом форуме,это лучшие ненизкопольные машины
> украинского производства. Какова цена К 12.04?В 1999г,когда
> его привозили в Севастополь на показ,за него просили 160
> тыс.дол.За партию больше 100 машин предлагали скидку
> размером 30 тысяч с одной машины. 

К12 - тот же ЮМЗ, только со шкодовским оборудованием и алюминиевым кузовом. Т.е. "корч украинский обыкновенный" (-:
 
ant132Re: Складемо рейтинг нових тролейбусів [96][Ответить
[98] 2006-06-06 00:43якість трохи :))) різна у них (К12,03 і т1)
 
СашокRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [97][Ответить
[99] 2006-06-06 04:02> К12 - тот же ЮМЗ, только со шкодовским
> оборудованием и алюминиевым кузовом. Т.е. "корч украинский
> обыкновенный" (-:
К-12 (.03; 04), на мой взгляд, куда лучше, чем ЮМЗ. Если бы они поставлялись в другие города Украины, то там ситуация с ОТ была бы по крайней мере не хуже, чем в Киеве. 
 
LutzowRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [97][Ответить
[100] 2006-06-06 12:31А кто что скажет о ЮМЗ Т3?
 
RebelRe: Складемо рейтинг нових тролейбусів [97][Ответить
[101] 2006-06-06 12:43Это что?Е186 или Т3к?
 
0‒19 | 20‒39 | 40‒101 | 102‒121 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011