Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒14 ]

AHTOHФильм про Львовские трамваи[Ответить
[0] 2006-04-28 17:32Нет, нет... он ещё не готов :) Только собираемся взяться за дело. Посему вношу предложения для заинтересованных лиц:

1. Кто может по сути что-нибудь сказать, и причём сказать в камеру?

2. У кого есть ретро-видеоматериалы с льв.трам.? (В частности, известно, что Готы неплохо сняты в "стариках-разбойниках" - просто необходимо найти этот фильм в нормальном качестве)

3. Чего не хочу я в сабже: присутствия толстозадых из кабинетов - это раз, и конспектирования книги Тархова - это два.
Некоторые собственные идеи имеются. Идеи коллег -приветствуются. Просьба делиться :)
 
MurcielagoRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[1] 2006-04-28 23:25А кто-нибудь видел фильм о СитиЛАЗах? По УТ-1, имхо, когда-то показывали...
 
ЗигфридRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[2] 2006-04-29 08:27Райархив кинофотодокументов есть у кого?
Если будет летом время и бабло, БУДУ ПРИНИМАТЬ АКТИВНОЕ УЧАСТИЕ!!!
 
AHTOHRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[3] 2006-04-30 17:41И когда у нас лето начинается?
 
ЗигфридRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[4] 2006-05-01 01:53Посмотрел на календарь - вроде 1 июня... :-/
 
СтефанRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[5] 2006-05-01 06:30Тебя жестоко обманули. 22 июня!
 
AHTOHRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[6] 2006-05-04 16:14А из львовян кто-нибудь хочет поучаствовать? А то получится, что фанаты львовских трамваев обитают где угодно, только не во Львове :)
 
RebeRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[7] 2006-05-04 16:31Ну я, ну и что?
 
AHTOHRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[8] 2006-05-04 16:32Допросить тебя можно? Ну, пару умных слов чтобы в камеру сказал...
 
RebeRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[9] 2006-05-04 16:37З точки зору банальної ерудиції - так. Я ж не фахівець, просто люблю трамваї. До речі. В нас існує ЛГО "Карпатський трамвай". В основному опікуємося карпатськими лісовозними вузькоколійками, але роми щось і для Львова - наприклад проектування туробслуговування лінії Підзамче-Личаків. І до трамвайників також певною мірою вхожі.
Зокрема, до нас планується візит англійців, спеців з забиткових трамваїв.
 
AHTOHRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[10] 2006-05-04 16:47О, саме те, що треба. І англійці були б доречними! :-) Коли прибудуть? До речі, в якому стані Сянок з 1 депо?

А тепер по суті: то буде не те що повноцінний фільм, але передача хвилин на 20. На широкий загал транслюватиметься, щоправда, тільки по львівській кабельній мережі, що охоплює Сихів і прилеглі райони. При вдалій реалізації проекту передачу можна поширити і на інші канали.

Трохи офтоп, але: Підзамче-Личаків зараз хоч якось використовується? про "проектування туробслуговування" цієї лінії я вже давно читав на сайті Карп.трамваю.
Взагалі, там треба якось прогулятися...
 
RebeRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[11] 2006-05-04 16:57>. І англійці були б доречними! :-) Коли прибудуть?
Може у вересні, а може й наприкінці червня. В нас буде форум КТ.

>До речі, в якому стані Сянок з 1 депо?
Сянок 093 бачив пару років тому. Добре, що він зберігається у депо. Рештки ще двох монстрів успішно зіржавіли під парканом та порізані на металобрухт.

>тільки по львівській кабельній мережі, що охоплює Сихів і
>прилеглі райони.
А, село Психів на панелях. Тобто мережа Телебойм. Тоді може щось проскочити і по ТРК Люкс.

>Підзамче-Личаків зараз хоч якось використовується?
>про "проектування туробслуговування" цієї лінії я вже давно
>читав на сайті Карп.трамваю.

На Знесінні роботи багацько. Є зацікавленість усіх сторін: і нашої ЛГО, і самого парку, і залізниці. Нема достатніх коштів і нема справжніх профі.

>Взагалі, там треба якось прогулятися...

А 1-2 що, подзвонити не міг?
 
ТернополянинRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[12] 2006-05-04 20:05>. І англійці були б доречними! :-) Коли прибудуть?
Може у вересні, а може й наприкінці червня. В нас буде форум КТ. >

>До речі, в якому стані Сянок з 1 депо?
Сянок 093 бачив пару років тому. Добре, що він зберігається у депо. Рештки ще двох монстрів успішно зіржавіли під парканом та порізані на металобрухт.

А ше є декілька Гот у депо, майстернях на Сахарова, на рембазі на Шевченка...

>тільки по львівській кабельній мережі, що охоплює Сихів і
>прилеглі райони.
А, село Психів на панелях. Тобто мережа Телебойм. Тоді може щось проскочити і по ТРК Люкс.>

Можу пробити на ТРК "Люкс" або й на 12-ий канал (львівський)...

>Підзамче-Личаків зараз хоч якось використовується?
>про "проектування туробслуговування" цієї лінії я вже давно
>читав на сайті Карп.трамваю.

На Знесінні роботи багацько. Є зацікавленість усіх сторін: і нашої ЛГО, і самого парку, і залізниці. Нема достатніх коштів і нема справжніх профі. >

Через Знесіння вже швидкісну магістраль планують будувати. Нікому не треба там трамвая чи колєї...

 
AHTOHRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[13] 2006-05-05 09:42> Можу пробити на ТРК "Люкс" або й на 12-ий канал (львівський)...
Про це вже обговорення йтиметься, коли матимемо завершений продукт. А передача зніматиметься, дійсно, телебойманом. Ніби так, поки що.

> Через Знесіння вже швидкісну магістраль планують будувати.
> Нікому не треба там трамвая чи колєї...

ЧЕРЕЗ ПАРК???? Куди? Звідки? Але як би там не було - явно не по трасі залізниці!
 
AHTOHRe: Фильм про Львовские трамваи[Ответить
[14] 2006-05-05 09:442Ребе: в силу об"єктивних причин, подзвонити, на жаль, дійсно не міг :-( Іншим разом сконтактуємось!
 
0‒14 ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011