Памяти киевских трамваев:: Форумы::

КИЕВСКИЙ ТРАМВАЙНЫЙ ФОРУМ
История трамвая и других видов транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒39 | 21‒40 ] [ Все сообщения ]

ТернополянинТернопіль![Ответить
[0] 2005-11-17 01:36Здоровенькі були!
Прізвище -- Рудакевич (таких в Тернополі є близько сотні)!

Деяка інфа для фанатів троллів:
В Тернополі налічується: 22 Шкода-9Тр, 32 Шкода-14Тр і 14 ЮМЗів (6 Т1 і 8 Т2-- з них 6 "врізаних")!
Планувалась закупка 4 ЛАЗів, але бракнуло грошей!
Ось так!
 
ТернополянинRe: Тернопіль![Ответить
[1] 2005-11-17 01:56Чекайте на фотогалереї http://com.te.ua/album.php?id=51 фоток трамваїв з німецьких міст, Брюсселя, Амстердама!
Можлива поява свіжих фото львівських трамваїв і тролів!!!
 
AntonRe: Тернопіль![Ответить
[2] 2005-11-17 03:19Вітаємо Тернопіль!
 
AHTOHRe: Тернопіль![Ответить
[3] 2005-11-18 17:27Ну, панове... Зараз публічну екзекуцію влаштовувати будемо!
>:-)))

"Старший 102-ий і найновіший 137-ий". Так який же він, в біса, старший? Він ще неповнолітній - йому тільки 17 рочків! А 137 - вже не тінейджер, він 1984 року, чи не так? А може ще на рік старший - не пам"ятаю...

А за 122 пан Оландер сказав би suur tanu :-) Він, безумовно, гуру, але якщо на фотці фіолетовим по сірому написано Anton Brynych, то приписувати авторство будь-кому іншому - просто аморально і неетично.

Інформація прозвучала на правах "харчу для роздумів".

До речі:
- 107 так і стоїть 2 роки на одному місці?
- 124 офіційно списаний? А дохлого 117 куди поділи?
- Who is 133 ???
 
ТернополянинRe: Тернопіль![Ответить
[4] 2005-11-18 23:50137-ий -- наймолодший! Так мені сказала одна відома в депо людина. За їх даними машина є 1996 року випуску!

Вибачте мені за неточність з 122-м -- просто провтикав! Не звернувши уваги випадково записав авторство Ааре, оскільки він теж фоткав багато "рогатих"!!!
Спробую терміново виправити цей казус!

107, напевно, так і там стоїть вже 2 роки, але я його ще пам’ятаю в ходу десь 4-5 років тому...
Щодо 117 інфою не володію, побачу -- то повідомлю!!!

Щодо 133, то, напевно, швидше, спробую через Львів взнати, чи вони щось до Тернополя відправляли...

Запитання до Вас(якщо можна):
1.Щи правда, рівненський електротранс є прибутковим?
Тернопільський за 2004 зазнав майже 500 тис. грн. збитків.
Львівський теж збитковий із ще більшими проблемами!
2. Які ще електротранспортні підприємства в Україні є прибутковими?
 
Я_RRe: Тернопіль![Ответить
[5] 2005-11-19 00:14Киевский метрополитен, Криворожский СТ, Донецкое ТТУ, Крымтроллейбус. Кажись все
 
Я_RRe: Тернопіль![Ответить
[6] 2005-11-19 00:20Полтавское ТУ
 
AngelRe: Тернопіль! [5][Ответить
[7] 2005-11-19 22:15> Киевский метрополитен, Криворожский СТ, Донецкое ТТУ,
> Крымтроллейбус. Кажись все

А почему тогда КП КШТ получает дотации из гор.бюТЬжета? Почему с 1997 по 2004 года не появилось ни одного нового трамвая? А если взять в идеале - последним ИМЕННО НОВЫМ был тройник из КТМ-11 209+210+211, полученный в 1996 году.
 
Я_RRe: Тернопіль! [5][Ответить
[8] 2005-11-19 23:03А кто их не получает (подсказка, ни одно электоранспортное пр-е не платит за эл. энергию)? В таком случае, убыточны все.
 
AngelRe: Тернопіль! [8][Ответить
[9] 2005-11-20 12:27> А кто их не получает (подсказка, ни одно электоранспортное
> пр-е не платит за эл. энергию)? В таком случае, убыточны
> все.

ХА! А мы как раз сами и платим за неё.
 
AHTOHRe: Тернопіль! [8][Ответить
[10] 2005-11-21 17:22>137-ий -- наймолодший! Так мені сказала одна відома в депо
>людина. За їх даними машина є 1996 року випуску!

"Відомі" люди в депо по-перше самі не відають, що за тролейбуси знаходяться в їхньому підпорядкуванні (перевірено!), в по-друге - істинну інформацію про стан речей, якщо вони нею і володіють - не поширюють в силу деяких причин. А найстрашнішим папером для них є Список Шиндлера. Взагалі, згадані люди отримують гроші за те, за що я отримую задоволення. ІМХО. ;-Ь

За "офіційними даними" б/у машину не можна ввозити і приймати в експлуатацію, якщо вона старша 8 років! Ось її і "омолодили". У 1996 році канонічні 14Тр вже не випускалися - перейшли на 14ТрМ. Тим паче, з зовнішнього вигляду 137 можна судити, що це взагалі одна з найперших 14Тр.
Відкрию таємницю з його минулого життя. При народженні на заводі Шкода-Остров у 1983 році він отримав номер 8481, а з лютого 1983 по серпень 2001 працював в Брно, депо Комін, і його звали 3176.

> Щодо 117 інфою не володію, побачу -- то повідомлю!!!
2 роки тому, коли я відвідав депо, він стояв в напіврозкраденому вигляді під парканом. Приблизно виглядав як 124 зараз, але синій. Якщо його вже там немає - то, очевидно, він нього залишилися лише спогади.

>Щодо 133, то, напевно, швидше, спробую через Львів взнати,
>чи вони щось до Тернополя відправляли...
Теж мені тоді якийсь "відомий" в депо розповів. Але те, що нинішній 133 - не колишній чеський- це факт.

>Щи правда, рівненський електротранс є прибутковим?
Мало того, що неправда - брехня і провокація! Хто говорив таке?
 
ТернополянинRe: Тернопіль! [8][Ответить
[11] 2005-11-22 01:47
А що означають нерозділені лобове та заднє скло на №137, нетрадиційна передня накопичувальна площадка, оновлені двері -- рестайлінг (оновлення)?

Коли завершився випуск Тр-14?

>Щи правда, рівненський електротранс є прибутковим?
Мало того, що неправда - брехня і провокація! Хто говорив таке?

У плановому відділі "Тернопільелектротранс". Ще до прибуткових зарахували і Хмельницькі троли!
 
AHTOHRe: Тернопіль! [8][Ответить
[12] 2005-11-22 18:10>А що означають нерозділені лобове та заднє скло на №137,
>нетрадиційна передня накопичувальна площадка, оновлені >двері -- рестайлінг (оновлення)?
А те і означають - що це дуже давня машина :-)
Ще - передостаннє вікно з лівої по ходу сторони - ознака того, що машина 1983 року :-Ь

>Коли завершився випуск Тр-14?
Не знаю точно, але в 1996 році випускалися вже 14ТрМ. Здається, їх потім випускали паралелельно з 21Тр аж до закриття заводу?
 
Я_RRe: Тернопіль! [8][Ответить
[13] 2005-11-23 00:22А разве Шкода закрылась??? НЯЗ, закрылась Татра, но не Шкода!!!
 
ТернополянинRe: Тернопіль! [8][Ответить
[14] 2005-11-23 00:33Невже завод тролів "Шкода" в Остраві закрився???
Але ж він ще випускає моделі Тр-21 і -24. До речі, а де продукуються тролейбуси "Соляріс"?
Щодо 137:
Він може бути й модернізованим або новим (!)
В наших депо ну-дуже люблять чіпляти старі запчастини на новіші машини! :-))
А той Шиндлєр часом не помиляється?

НУ ХТО МЕНІ СКАЖЕ, ЧИ Є НА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ ХОЧ ОДИН ПРИБУТКОВИЙ ЧИ РЕНТАБЕЛЬНИЙ "ЕЛЕКТРОТРАНС"!!!!!!!!!!!
 
Michal JaroszynskiRe: Тернопіль! [8][Ответить
[15] 2005-11-23 15:48Последние 14ТрМ сделано в 2002 г. для Кишинева, потом в 2003 г. еще построено 5 кузовов этого троллейбуса для г. Пльзень. В 2003 г. тоже производились последние сочлененные 15ТрМ. Завод Шкода Остров закрылся 30 июня 2004 г., а модель 14Тр/14ТрМ можно было заказать до самого конца работы завода.

Теперь автобусный завод «Кароса» производится троллейбусы с кузовом автобуса «Кароса-Ирисбус» и двигателем «Шкода», их далее зовут «Шкода» (двухосный 24Тр и гармошка 25Тр). Других модели как 21Тр, 22Тр уже не выпускают.

Солярис – кузов выпускает завод «Solaris Bus&Coach» в г. Болехово, Польша
Двигатели им монтируют в двух местах:
- «ДПО Острава» (Управление городского транспорта, Острава, Чехия)
- «Ганц Электро», Будапешт, Венгрия

 
Сергей ФедосовOstrov i Ostrava[Ответить
[16] 2005-11-23 16:06> Невже завод тролів "Шкода" в Остраві закрився???

В ОстрОвi, в ОстрАвi заводу не було.

Завод в Островi випускаэ запчастини для старих тролейбусiв.
 
Я_RRe: Ostrov i Ostrava[Ответить
[17] 2005-11-23 18:41Федосов по-украински заговорил, к тому же, без ошибок!!! Похвально, Сергей! :)
 
ТернополянинRe: Ostrov i Ostrava[Ответить
[18] 2005-11-24 06:52А ви пошукайте на нормальній карті Чехії місто Остров!
Якщо найдете, тоді праві!
 
AHTOHRe: Ostrov i Ostrava[Ответить
[19] 2005-11-24 17:12>Щодо 137:
>Він може бути й модернізованим або новим (!)
Hi те, ні інше!!!! Сама, що ні на є, старовинна чотирнадцятка.
Ось фотографія першої свіжості - машина щойно з Чехії, апріорі вважаємо її канонічною.
Дивимось:
- ЦІЛЬНЕ скло!
- на морді немає сигналів повороту.
- передостаннє по ходу вікно - менше за інші.
- жолобок над вікнами трохи вище, ніж у пізніших 14Тр.
- немає окремої кабіни.

Навіть до Шиндлера не потрібно звертатися, щоб дізнатися про вік цієї машини. Не довіряй чиновникам, їх робота - перекладання паперів з одного місця на інше, і їм глибоко наплювати, якого року тролейбус - головне аби їздив.

>А той Шиндлєр часом не помиляється?
Іноді помиляється, але помилки одиничні (зокрема, спільними зусиллями дійшли до того, що львівські 593 і 595 - це колишні відповідно 12 та 07з Градец-Кралове, а не 62 з Прешова і 25 з Їглави, як він наводив раніше). Що стосується тернопільських машин - дані достовірні на 100%.

>А ви пошукайте на нормальній карті Чехії місто Остров!
>Якщо найдете, тоді праві!
Місто Остров-над-Охржі недалеко від Карлових Вар. Від заводу до сусіднього містечка Яхимов пролягала тестова лінія, розібрана після закриття заводу, де випробовувалася продукція.
 
0‒19 | 20‒39 | 21‒40 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011