Памяти киевских трамваев:: Форумы::

ФОРУМ КОМИТЕТА
Настоящее и будущее киевского транспорта
Оффтопики здесь запрещены
Правила | ЧаВо | Новости ]

Список тем | Создать тему ]

0‒19 | 20‒39 ] [ Все сообщения ]

MishaRe: Еще про вокзал [18][Ответить
[20] 2004-07-08 09:35Кстати говоря... "плохая транспортная развязка для бабушек" означает именно, что от трамвая до вокзала далеко идти. Где-то в другой газете было.
 
Дарницький...[Ответить
[21] 2004-07-08 16:58 Панове! Бабушкін, Кірпа, ООО ще самі не знають, що вони хочуть збудувати. Проектування буде відбуватися під час будівництва, сто разів мінятимуться плани... Так що невідомо, що вийде в результаті.
А може, все це - якась піар-акція, й після виборів усе стане догори ногами? І знову відкриють той старий вокзал?
 
OleksiyRe: ... [21][Ответить
[22] 2004-07-08 17:07> Панове! Бабушкін, Кірпа, ООО ще самі не знають, що вони
> хочуть збудувати. Проектування буде відбуватися під час
> будівництва, сто разів мінятимуться плани... Так що
> невідомо, що вийде в результаті. А може, все це - якась
> піар-акція, й після виборів усе стане догори ногами? І
> знову відкриють той старий вокзал??

Могобыт, могобыт (с)
Ведь недаром заговорили о необходимости сохранения здания старого Вокзала - памятника архитектуры 50-х годов

 
AlexandrRe: ... [21][Ответить
[23] 2004-07-10 15:18Люди, а правда, что дома на Привокзальной улице сносить будут? Я ж там обитаю... А если нет - то ждет нас веселая жизнь в виде бомжей вокзальных, толп народа и т.д. И опять с трамваями бороться будут?
 
ВладимирRe: ... [23][Ответить
[24] 2004-07-10 19:12> Люди, а правда, что дома на Привокзальной улице сносить
> будут? Я ж там обитаю... А если нет - то ждет нас веселая
> жизнь в виде бомжей вокзальных, толп народа и т.д. И опять
> с трамваями бороться будут??
Жить прийдётся на ДВРЗ. Там столько домов строят - не одну Привокзальную переселить можно.
 
ВладимирRe: Проект Дарницкого вокзала [13][Ответить
[25] 2004-07-10 19:16> Господа! Давайте не заниматься словоблудием. Уж
> извините за резкость. Пока в планах УЗ и КГГА - организация
> трамвайного тоннеля под вокзалом. Всё, точка. Если у
> кого-то есть другие данные - милости просим.?
Да власти сами не знают что там ходить будет. Могут маршрутки пустить, это же выгоднее и прямо в карман. И это не словоблудие, а версия...
 
ВячеславА трамвая все равно не будет![Ответить
[26] 2004-07-14 11:17http://podrobnosti.ua/economy/2004/07/13/133325.html

 
ВыхухольRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [17][Ответить
[27] 2004-07-14 12:53> Люди, дайте базуку - на бабулек поохотиться:-( На меньшее
> не согласна...Как они достали с тех времен, когда, впервые
> почуяв коньюктуру, своими спинами заслонили проход к
> скоростному траму на пл.Победы...Столи прямо в месте
> высадки-посадки...НЕТУ у меня к ним НИКАКОЙ жалости -это
> перекупки, которые обдирают селян :-(
Ой, Dogma, как я тебя понимаю... когда вчера ехал на Вокзальной, и средний эскалатор стоял, потому что очеденая "ж..а на колесах" застряла в гребешке. Поезда в сторону Святошина проезжали без остановки. Вешать таких на входе на эскалатор, и кравчучки их к ногам привязывать, чтоб другим неповадно было!
 
ЯрославRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [27][Ответить
[28] 2004-07-14 13:26> Ой, Dogma, как я тебя понимаю... когда вчера ехал на
> Вокзальной, и средний эскалатор стоял, потому что очеденая
> "ж..а на колесах" застряла в гребешке. Поезда в сторону
> Святошина проезжали без остановки. Вешать таких на входе на
> эскалатор, и кравчучки их к ногам привязывать, чтоб другим
> неповадно было!

А я не заздрю цим бабусям.
Мені самому інколи доводилось перевозити на метро великогабаритні речі. Скільки всіляких неприємних ситуацій буває під час цього. Чого тільки не наслухаєшся (і від обслуговуючого чергової на станції, яка не завжди хоче тебе пропускати і від інших пасажирів). Але, на даль, "это демократия, тут выбора нет" -- мусиш. Коли від вокзалу ходив 35 трамвай, то сідав на трамвай, клав мішок з картоплею та візок, і проблем не було. Коли від базару "Юнність" на Печерськ ходив 27-й, то проблем теж не було -- грузив вантаж на трамвай, і все... А зараз трамвай зняли, то ж вибору немає, мусиш користуватись "швидким і зручним" та "максимально-ефективно" набитим видом транспорту (не хочеться ж наймати таксі і платити 30-50 гривень). Це вони, відсталі козли, десь в Німеччині та Нідерландах, спеціально вигадують якісь трамваї з низьким рівнем підлоги, та ще й такі, що в них можна прямо заїхати велосипедом, коляскою, або візком. В нас цього немає, в нас цей "відсталий" вид транспорту знищують.
Так, що проблема не в бабусях, а в нашій "надзвичайно прогресивній" владі.
 
ВыхухольRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [27][Ответить
[29] 2004-07-14 14:29Ярославе, я перепрошую, але...
Якщо кажуть - ЗАБОРОНЕНО їздити в метро з кравчучками - то ж, певно, чимось думали, коли писали. І якщо, наприклад, це паскудство затягають в 3 тролейбус - це не зашкодить нічому, крім взуття навколишніх пасажирів, а також тим півтора десяткам людей, які будуть змушені чекати наступний тролейбус. А в метро, в разі чого, ескалатор стане на кілька годин. І ще 30 чоловік з громіздкими речами йтимуть пішки, ба навіть від сусідньої станції. Тому що якась роззява не розуміє заборон. "Це вони, відсталі козли, десь в Німеччині та Нідерландах", не заходять в метро з громіздкими речами, якщо це заборонено. А у нас же всі великі і розумні!
Ще один приклад. Якось приїхав з Кривого Рогу- потяг приходить о пів на шосту ранку. Метро зачинено, маршруток нема. Втім, на зупинці стоїть 5 автобус. Заходжу до середини... ВЕСЬ (!!!) автобус заставлений ящиками та мішками з яблуками; при цьому людей в салоні - 8 (!!!) чоловік, вільного місця нема в принципі. Водій, по-перше, відмовився визнати мій проїздний ,а, по-друге, заявив, що його рейс ОРЕНДОВАНИЙ цими яблучними добродіями, і він їхатиме без зупинок на Деміївський ринок.
 
ЯрославRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [29][Ответить
[30] 2004-07-14 15:53> Ярославе, я перепрошую, але...
То невже для того, щоб привезти мішок з картоплею потрібно заплатити 30-50 гривень за таксі. Коли я їздив 35-м з вокзалу, то трамвай не був таким забитим, і місця вистачало всім. Тепер 35-го немає і єдина можливість -- метро. Можна, правда ще 14-м тролейбусом з пересадками, і, крім того, як Ви слушно зауважили, ймовірність пошкодження взуття навколишнім пасажирам існує, бо, як сказав Ламбуцький "повітря ми возити не будемо". А ось в 35-му трамваї ймовірність зачепити когось із пасажирів була практично нульвою (бо, напевне, він возив повітря (за теперішніми стандартами) ??!!).

А по багатьох напрямках зараз не взагалі не можна нічим доїхати крім метро, або маршрутними таксі, які також не призначені для перевезення мішків з яблуками та картоплею.
 
ВыхухольRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [29][Ответить
[31] 2004-07-14 16:13Коли я віз в метро мішок цукру (а це, завважте, 50 кг), я його на ескалаторі всю дорогу тримав на плечах. Щоб, в разі чого, він не застряв в східцях. І коли мені в метро треба везти щось важке чи габаритне, я НІКОЛИ не користуюся кравчучкою. А коли везу дитину у візочку: перед ескалатором дитину - в одну руку, складений візочок - в іншу. Бо так безпечно.
А коли придбав бойлер на Житньому ринку, що в діаметрі 60 см і вагою 34 кг, віз його через площу Шевченка трамваєм, хоча метро було б для мене і швидше, і зручніше. Але я знаю, що НЕ МОЖНА з такими речами в метро - і не лізу.
І ще. Невже оці всі, з торбами по 30 - 40 кг на тачках - "немічні" та "соціально незахищені"? І куди ж це вони світ за очі їдуть зі своїми бебехами?
 
ВыхухольRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [29][Ответить
[32] 2004-07-14 16:25У нас взагалі багато чого виправдовується "соціальною справедливістю" та "соціальною турботою". Йде бабця з тачкою в метро - хай іде, бідна бабуся, це ж вдома не сидиться, їде щось продати, щоб до пенсії копійку додати... І хай їде безплатно - куди ж їй ще за проїзд платити! І тачку свою безплатно везе. І на ринку нема чого їй за місце платити - вона ж бо бідна! А що тоді вона своє молоко (м'ясо, яблука, консерви) продаватиме з асфальту - то це ж адміністрація ринку з бідних знущається! (Ніколи не були на метро Лісова?) І що санітарний контроль не проходить - ой, це ж обдирайлівка, хай продає так! І ще ж там трамваї їздять, заважають бідній бабці "бізнес" робити. І пасажири до метро біжуть, штовхаються - а вона ж старенька... Зняти трамваї! Геть! Ганьба! Хай краще бабця пиріжки продає.
 
ВячеславRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [29][Ответить
[33] 2004-07-14 16:28А вто самый большой прикол киевского метрополитена: провозить грузы на кравчухах запрещено (см. Правила пользования метрополитеном в г. Киеве), но на эскалаторе часто встречается предупреждение (наравне с "не бегать!", "на ступенях не сидеть!") "Підними візок".
 
DogmaRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [29][Ответить
[34] 2004-07-14 16:52Одна мадам недавно сломала эскалатор на Вокзальной. Кравчучкой. Причём ей сказали ее сложить - так она, как все наши люмпены, посреди эскалатора ее разложила - и всё...
После этого меры к возкам ужесточились.
Одно дело бабуси, другое-страшные тетки с гренадерской выправкой и отсутствием совести.
Ярорслав, плиз, в Киеве почти нет бабусь, которых можно пожалеть - население сопредельных территорий воспринимает Киев как дойную корову и прёт сюда по головам.

 
ЯрославRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [31][Ответить
[35] 2004-07-14 17:13>... А коли придбав бойлер на Житньому ринку, що в діаметрі 60
> см і вагою 34 кг, віз його через площу Шевченка трамваєм,
> хоча метро було б для мене і швидше, і зручніше.

Що ж, добре, що хоч там ще до цього часу трамвай не знищили...

> Невже оці всі, з торбами по 30 - 40 кг на тачках - "немічні" та "соціально
> незахищені"? І куди ж це вони світ за очі їдуть зі своїми бебехами?

До речі в оцих, що їздять з мішками і торгують на базарі продукти харчування можна купити по дешевшій ціні. В мене немає стільки грошей, щоб все купувати в супермаркетах.

> Зняти трамваї! Геть! Ганьба! Хай краще бабця пиріжки продає.

В даному випадку просто прикриваються інтересами цієї бабці, не бажаючи навести елементарний порядок біля трамвайних зупинок, і вказати цій бабці, де вона має право продавати свої пиріжки. Хоча самі такі бабці, як правило, не проти трамваїв, бо вони ними часто користуються. Я сам знаю багато випадків, коли такі "бабусі" обурбювались з того, що знищують трамвай. Та й де ж тоді ця бабуся буде продавати свої пиріжки. Чому вона не хоче їх продавати в іншому місці, а преться на трамвайну зупинку? Бо там проходить багато людей, а тому її товар краще купують. Але, повторюю, біля зупинок навести порядок, без сумніву, потрібно.

 
DogmaRe: Метрополитен хочет закрывать станции о проблемах с ремонтом эскалаторов [31][Ответить
[36] 2004-07-14 17:46Ага, товар. Черт знает из чего сделано и в пыли с грязью присыпано. Причём она чхать хочет на людей - Вы бы видели в каких условиях она эти пирожки ваяет! Как в той грустной ситуации во Львове, когда люди купили индюшку а в брюхе у неё записка была : "простие люди добрые. Не ешьте индюшку, она своей самртью сдохла, но и нам жить за что-то надо". У этих хоть совесть в какой-то форме была...
Наши пирожницы научились на жалость бить - иначе кто ж их пирожки купит :-(
Ярослав, не ведитесь на жалобный вид! Вот ещё история из жизни. Убогая бабця под Флоровским монастырём. Рядом такой же нищий мужык. Говорит ей "что бездельничаешь? Ты бы лучше дома буряки посопала! И вот эта бабця отвечает "Иди на ***!!!!!!!!!!! Я на работе! "
Ещё раз повторю, что Киев для многих - дойная корова, а мы с вами - для них лохи, простите...

 
MishaRe: А трамвая все равно не будет! [26][Ответить
[37] 2004-07-14 17:46> http://podrobnosti.ua/economy/2004/07/13/133325.html
Слава, извини - чушь. Да, трамваи с Привокзальной уберут. И что, ты об этом не знал? Про тоннель в статье просто не написали.
Вообще, я рассказал позицию руководства города. Делайте выводы сами...
 
ВячеславВ каждой чепухе...[Ответить
[38] 2004-07-14 20:41Есть доля истины.
 
MishaRe: В каждой чепухе... [38][Ответить
[39] 2004-07-15 10:28> Есть доля истины.
Значит, так. На градостроительном совете Бабушкин рассказывает про проект. Упоминает про троллейбусы, про трамвай ничего не говорит. Его речь печатают везде, от Фактов до Подробностей. На основании ЭТОГО мы будем делать вывод, что трамвая не будет? (Для справки: Бабушкин вообще не решает, какова будет транспортная схема у вокзала, это дело города).
На другой чаше весов - запротоколированное сообщение заместителя директора Киевпроекта.
 
0‒19 | 20‒39 ] [ Все сообщения ]

Список тем | Создать тему ]


Новое сообщение   [Поддерживаются: <a><b><u><i><tt><pre><s><small><sub><sup>]

Автор:
Электронный адрес:
Тема сообщения:
 Отправлять ответы на указанный электронный адрес

SMForum v1.30 2011-11-16 © Stefan Mashkevich 2002‒2011